BOSAK HOŁOWNICZY

Czas wyraźnie przyspiesza. Jeszcze dwie, trzy kadencje temu prawdziwe oblicze danego posła można było odkryć najwcześniej po połowie kadencji. Krzysztof Bosak pokazał, że można to zrobić już na pierwszym posiedzeniu Sejmu.

                                                     
Przypomnijmy, jak to Konfederacja mamiła swoich przyszłych wyborców.

Kon­fe­de­ra­cja idzie do wy­bo­rów nie po to, że­by usią­ść do sto­li­ka z post­ko­mu­ni­stycz­ny­mi czy okrą­gło­sto­ło­wy­mi par­tia­mi i ich sa­te­li­ta­mi, ale po to, by raz na za­wsze ten ich sto­lik wy­wró­cić, by za­koń­czyć po­ro­zu­mie­nie so­cjal­de­mo­kra­tów z post­ko­mu­ni­sta­mi, któ­re chro­ni in­te­re­sy apa­rat­czy­ków, któ­rzy uwłasz­czy­li się po oba­le­niu pierw­szej ko­mu­ny i usta­no­wie­niu dru­giej. Kon­fe­de­ra­cja ten sto­lik wy­wró­ci nie­za­leż­nie od te­go, czy do­sta­nie 7%, czy 15%, bo bez niej i tak nikt rzą­du nie skon­stru­uje.
  Więc jak doj­dzie do ko­ali­cji rzą­do­wej? To pro­ste: Kon­fe­de­ra­cja po­sta­wi swój wła­sny sto­li­ki i ja­sno wy­spe­cy­fi­ku­je za­sa­dy, usta­wy, pro­gram, któ­ry mu­szą za­ak­cep­to­wać ewen­tu­al­ni ko­ali­cjan­ci, by wej­ść do rzą­du z Kon­fe­de­ra­cją.
(…)
Szy­kuj­cie się na to, co nie­uchron­ne, bo to nie bę­dzie za­sko­cze­nie, to nie bę­dzie nie­spo­dzian­ka.

Autorem powyższych słów jest nasz kolega, rozsiewający swoje teksty po całym internecie, niejaki Grzegorz Świderski GPS. O wywróceniu stolika pisał w zależności od portalu od 26 maja do 4 czerwca 2023 r. To samo zresztą płynęło z ust prominentnych Konfederatów.
W każdym bądź razie buńczuczne przekonanie o opatrznościowej wręcz roli, jaką chłopcy od JKM i Brauna będą pełnić w Sejmie X kadencji, stało się wyróżnikiem kampanii wyborczej’23 Konfederacji.
15 października przyszło rozczarowanie.
Niespełna po miesiącu okazuje się, że pan poseł Bosak, jakby nigdy nic zostaje zgłoszony do prezydium Sejmu jako wicemarszałek i… przechodzi, poparty większą ilością głosów niż Włodzimierz Czarzasty, rotor Hołowni na stanowisku marszałka w przyszłości, choć wielu „koalicjantów” deklarowało co najmniej niechęć do Konfederacji, wykluczając jeszcze przed wyborami jakąkolwiek z nią współpracę w przyszłym Sejmie.
Zaraz po wyborze poseł zamieścił na portalu X istny manifest hołowniczy.

I tego już było za dużo dla ludzi, którzy uwierzyli w szczerość wcześniejszych deklaracji.
Niżej co celniejsze komentarze zamieszczone pod tweetem Bosaka.


Wiele osób wcale nie jest zdziwionych postawą Bosaka. Od dłuższego czasu bowiem szykująca się do przejęcia władzy w Polsce formalnie zawiązana w ubiegły piątek Głodna Koalicja tak naprawdę połączona jest tylko jednym – wizją objęcia stołków i stołeczków jak kraj długi i szeroki.
W przypadku Bosaka można mówić o jeszcze jednym. Jak pamiętamy wybory prezydenckie 2020 roku o mały włos wygrałby Trzaskowski, i to dzięki głosom sporej części „konfederatów”. Umiejętnie bowiem budzona nienawiść do PiS pod pozorem wprowadzania bezsensownych obostrzeń związanych z pandemią, oskarżanie o „wymordowanie” więcej Polaków, niż uczyniła to UPA w latach 1940-tych znalazła sporo wyznawców.
Dzisiaj zaś okazuje się, że antyszczepionkowy Braun miał sporo do wygarnięcia kandydatce PiS na funkcję wicemarszałka, milczał jednak wobec Hołowni, choć ten uważał, że wprowadzone przez rząd Zjednoczonej Prawicy obostrzenia covidowe były niewystarczające. Co prawda atak Brauna był zrozumiały – wszak za swoje demonstracje był karany finansowo.
To jednak nie tłumaczy Bosaka w żaden sposób.
Zamiast wywrócić stolik przy pierwszej okazji facet się do niego dosiadł. Musi być bardzo głodny...
Chyba, że…
Od momentu powołania Konfederacji nie brakło głosów, że to tylko kolejny projekt mający na celu odciągnięcie prawicowych wyborców od popierania Zjednoczonej Prawicy.
W tym kontekście funkcja dla Bosaka stanowiłaby element nagrody.
 
13.11 2023
fot. facebook

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/bosak-holowniczy-zamiast-wywrocic-dosiadl-sie-do-stolika

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-11-2023 [11:36] - Ula Ujejska | Link:

Ja od lat wiem, że Bosak to specjalista od "robienia łaski". Dobry uczeń JKM - wyprztykał swojego mistrza bez mydła i przejął jego rolę.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [12:30] - Siberian Husky Dog | Link:

To jest właśnie tzw ponury żart historii, że człowiek który wyłącznie szkodził Polsce, który jest wzorcowym przykładem zdrady ma być (ponownie!) premierem. I na żadnych ruskich bagnetach czy niemieckich czołgach tu nie przyjechał. Polacy dokonali takiego wyboru.
Straszne

Obrazek użytkownika u2

14-11-2023 [12:33] - u2 | Link:

Polacy dokonali takiego wyboru.

Tu zapolemizuję. PKW wydatnie pomogło w sfałszowaniu wyborów. Dopuściło do głosowania po 21-ej, kiedy były ogłoszone wyniki exit-poll. To, że ktoś mówi, czy pisze po polsku nie oznacza, że czuje się Polakiem i uważa się za Polaka. Po lewej stronie Wisły mieszka mnóstwo przesiedleńców, którzy nie identyfikują się z ziemią, którą zamieszkują. Dla nich Polska to abstrakcyjne pojęcie. Wystarczy popatrzeć na wyniki głosowania w Bogatyni. Zagłosowali za likwidacją swojej gminy :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika sake3

14-11-2023 [14:19] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska....Przecież wymoczek miał dwu mistrzów-JKM i Giertych stąd ta maestria.

Obrazek użytkownika Jabe

14-11-2023 [15:16] - Jabe | Link:

Nienawistnica.

Obrazek użytkownika Ijontichy

14-11-2023 [11:39] - Ijontichy | Link:

Przełom XIV I XV wieku,Machiavelli w listach do Soderiniego: 
NIE MA PARTII POLITYCZNYCH!! SĄ TYLKO ETYKIETKI WYBORCZE,A POTEM LICZY SIĘ WŁADZA I PIENIĄDZ! 

Wszystkie efemerydy od Leppera do Hołowni i Konfy...to twory służb ...od UB,po WSI ,KGB,BND,i MOSADU...to oni namieszali imbecylom w głowach...i debile poszli po pizze i piwo.

Obrazek użytkownika MFW

14-11-2023 [14:03] - MFW | Link:

A Pan Prezydent A. Duda pochwalił tych "pizzowiych bohaterów", którzy z poświęceniem stali godzinami w kolejkach do lokali wyborczych. 

Obrazek użytkownika Jabe

14-11-2023 [11:51] - Jabe | Link:

Zjednoczona Prawica, jako socjaliści, prawicą nie jest.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [13:22] - Siberian Husky Dog | Link:

Czy byli esbecy muszą u mnie pisać ?
Szanowni, ja wam emerytur nie przywrócę, za cienki jestem.
Dejta mnie spokój

Obrazek użytkownika MFW

14-11-2023 [14:05] - MFW | Link:

"Dejta mnie spokój"
.... i dejta se spokój!
 

Obrazek użytkownika angela

14-11-2023 [11:53] - angela | Link:

Jak Ruski nie dogada się z Niemcem, no jak???
Od dawna wiadomo, ze Korwin budzil się i uruchamiał tylko przed wyborami, a potem w Sejmie spał,  zeby prawicy odebrac głosy, bo dobrze wiedział że sam wyborów nie wygra.
A p. Bosak to wychowanek p.Giertycha, I teraz idą ręką w rękę. 
A p.Braun, taki swietny rezyser, tylko szkoda ze nie nakręcił tak realistycznego filmu o odwiecznych  ruskich zbrodniach na Polakach, zaborach, wywozkach, krwawych powstaniach, RibbentropMołotow, co bez porozumienia tych dwóch bandytów nie byłoby II WOJNY ŚWIATOWEJ, a za tym Auswitz i całej hekatomby.  
Wołyń, /czego nie bronię/to klin dla  poróżnienia Polski z Ukrainą, korzystny dla Rosji, i łatwe zaanektowanie obu panstw.

Dziwie się tylko , że tak wielu im uwierzylo. Ale w końcu nareszcie , stół nie wywrócony, ale karty odkryte.
Podobnie p. Hołownia, taki antyaborcyjny, a umożliwił dojście do władzy tych szczególnie groźnych dla życia dzieci.
Myślę ze wielu otworzą się oczy, I trzeba jak najszybciej zmieść tą klamliwą fałszywą czeredę ze sceny politycznej, zeby nieodracalnych szkód Polsce nie narobili.
Jacy z nich "demokraci", juz pokazaly pierwsze glosowania. Co będzie dalej, nie trudno przewidzieć.  Wielu z nich KONSTYTUCJI nie zna I głowy sobie nie zawracają, robią co chcą. 
Konstytucje mają tylko do PiS. 
Jak widać, stronnictwo ruskie i pruskie połączyło siły, zeby zniszczyć Polskę I Polaków. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-11-2023 [12:02] - Ula Ujejska | Link:

Angela
Ryży wydymał wszystkie nogi i przystawki - ostatnie posiedzenie Sejmu to dowód. Ryży ma tylko jeden cel: hołd berliński i urząd w Brukseli. Nawet przyspieszone wybory mu nie przeszkodzą. Tak zwyczajnie, po nogach i przystawkach nie będzie śladu w nowym Sejmie, a PO się wzmocni. Ryży znów zostanie "krulem Europy" i ucieknie z Polski. Bycie w polskim Sejmie sprawia mu ból.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [12:28] - Siberian Husky Dog | Link:

Jeśli Tusk zostanie po tym wszystkim ponownie premierem Polski, to Putin ma w przyszłości duże szanse na kierowanie ONZ, ale mam nadzieję, że nie zostanie Sekretarzem Generalnym NATO. W końcu ma sentyment do sekretarzy.

Obrazek użytkownika u2

14-11-2023 [12:30] - u2 | Link:

Bycie w polskim Sejmie sprawia mu ból.

To już stary dziad na wylocie. Wystarczy na niego popatrzeć, samo to jego hejterskie gadanie sprawia mu wielką trudność :-)

Obrazek użytkownika Pers

14-11-2023 [13:30] - Pers | Link:

@u-beczek
//To już stary dziad na wylocie.//
Ile lat ma pan Kaczyński bo nie pamiętam?...

Obrazek użytkownika u2

14-11-2023 [17:54] - u2 | Link:

Stary dziad z ciebie i twojego firerka z Dancygu. Spójrz w lustro. Lustro nie kłamie :-)

Obrazek użytkownika juur

14-11-2023 [12:48] - juur | Link:

"...Ryży ma tylko jeden cel: hołd berliński i urząd w Brukseli."  może wystarczy mu stanowisko gubernatora?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [20:03] - Siberian Husky Dog | Link:

Tusk kabareciarz nie jest prawnikiem, więc jedynie może się wypowiadać na temat tych kóz które hodowal Trzaskowski dla Biedronia gdy ten miał ciche dni ze swojo mężo

Obrazek użytkownika angela

14-11-2023 [12:51] - angela | Link:

Tusk jak zostanie premierem, to posiedzi w bólach na Wiejskiej, ale tylko dotąd, aż  uda mu  się rozłożc Polskę do h...d..  i kamieni kupa, a potem zrzuci z klaty dla jakiejś niemoty typu Ewcia, / myślę że placzek Hołownia ze swoimi podcastami znakomicie się do tego nadaje/.
Niestety będzie pewnie musial posiedzieć dłużej, bo prezydent  Duda zakusy Niemiec na naszą gospodarkę i złoto moze mocno utrudnić. 

Obrazek użytkownika Darek65

14-11-2023 [15:57] - Darek65 | Link:

Tusk ma niezłego przeciwnika, też z silnymi koneksjami - https://pch24.pl/szymon-holown...

Obrazek użytkownika sake3

14-11-2023 [12:18] - sake3 | Link:

@angela......Pewnemu panu Konstytucja posłużyła do płakania i smarkania przed kamerą,teraz będą przy niej majstrować 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [12:26] - Siberian Husky Dog | Link:

a konstytucję też unieważnią?

Obrazek użytkownika angela

14-11-2023 [12:55] - angela | Link:

To że majstrować zechcą, to na bank. Ale czy  uda im się???
Konstytucje zmienić niekonstytucyjnie będą pewnie próbować. 

Obrazek użytkownika MFW

14-11-2023 [14:38] - MFW | Link:

"A p.Braun, taki swietny rezyser, tylko szkoda ze nie nakręcił tak realistycznego filmu o odwiecznych  ruskich zbrodniach na Polakach....."
Jak to nie.
Przecież próbował zrealizować cykl filmów dokumentalnych na temat zbrodni warszawsko - moskiewskiej z 10.04.2010 roku.
Udalo mu się zrealizować dwie cześci i .....na tym się skończylo!
Tłumaczył to klopotami z finansowaniem tego cyklu a tak naprawdę to dano mu tzw. "propozycję nie do odrzucenia" i to był powód zaniechania realizacji dalszych części.
Oto te dwie części planowanego i przerwanego cyklu:
Smoleńsk 2010 Mity i fakty Grzegorz Braun 2016 cz. 1 z 2
https://www.cda.pl/video/1043293d2
Smoleńsk 2010 Mity i fakty Grzegorz Braun 2016 cz. 2 z 2
https://www.cda.pl/video/1043305ff

Podobnie było z A. Macierewiczem.
W maju 2010 roku opublikowal tekst na łamach Gazety Polskiej tekst pt. "Droga do Smolenska", w którym postawil realne przyczyny i sprawców tej zbrodni.
Pisał m.in. tak:
(...)
Lech Kaczyński wraz z elitą niepodległościową znalazł się w wirze wielkiej rosyjskiej operacji odzyskiwania wpływów na obszarze dawnego imperium i to w uzgodnieniu z Niemcami oraz za zgodą rządu Donalda Tuska. Była to w istocie gigantyczna pułapka, która zatrzasnęła się wraz ze startem Tu-154 10 kwietnia o godzinie 7.20 czasu warszawskiego
(...)
Gdy zakladał Zespół Parlamentarny i odbywał wiele spotkań z Polakami w kraju i za granicą, zapomniał już o tym co tam napisal i głosil, że USA, NATO i UE(a to przecież głównie Niemcy) bardzo chciały właczy c sie do badania przyczyn "katastrofy", ale D. Tusk nie wyrażał zgody(nie powiedział tego, że to "sojusznicy" mu zabronili ujawniać prawdy, bo to było w interesie resetu niemiecko tuskowego z Rosją). 

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2023 [15:46] - smieciu | Link:

@MFW
Udalo mu się zrealizować dwie cześci i .....na tym się skończylo!
Tłumaczył to klopotami z finansowaniem tego cyklu a tak naprawdę to dano mu tzw. "propozycję nie do odrzucenia" i to był powód zaniechania realizacji dalszych części.

Z tego co widzę przy tych filmikach jest data 2016. Jakie to siły więc ówcześnie kazały się mu zamknąć? Podobnie jak całej reszcie? Skąd wziął pieniądze na dwie części? I dlaczego nie miał na dalsze części.

Obrazek użytkownika MFW

14-11-2023 [17:02] - MFW | Link:

"Jakie to siły więc ówcześnie kazały się mu zamknąć?"
Widzę, że nie ogarniasz tematu, zresztą jak większość populacji zamieszkujacej w Polsce.
Kto w tamtym czasie prowadził politykę "miłości"/resetu z Putlerem, przecież nie tylko chyży ruj, ale siły ktorym ryży slużył.
 

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2023 [17:11] - smieciu | Link:

Nie no MFW, naprawdę nie rozumiem. Filmik ma datę 2016. Jaki więc Ryży itp?
No i jaki Reset? Napisałem całą serię tekstu obnażające manipulacje Rachonia w tym temacie. Odejmując Smoleńsk, nie zostaje nic co mogłoby świadczyć negatywnie o Tusku.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-11-2023 [17:33] - Alina@Warszawa | Link:

To kogo jeszcze powinni zamordować "nieznani sprawcy" aktywni akurat tylko wtedy, kiedy rządził Donald T. żeby @smieciu zobaczył u niego jakąś wadę? 

Obrazek użytkownika MFW

14-11-2023 [19:04] - MFW | Link:

"Odejmując Smoleńsk, nie zostaje nic co mogłoby świadczyć negatywnie o Tusku."
Fakt, naprawdę nic nie rozumiesz.
Tusk całe swoje dorosłe życie służył i sluży niemieckim interesom, na szkodę Polski, ktorą uważał za nienormalność. Zaczął jako agent STASI o ksywie OSKAR a pierwszą partię KLD budował za niemieckie pieniądze, o czym pisał w swej książce Paweł Piskorski, były czlonek tej partii.
Takich naiwniaków jakim ty się jawisz, jest w Polsce bardzo wielu i dlatego ten człowiek był premierem i znowu chce nim zostać.

Obrazek użytkownika Czesław2

14-11-2023 [19:15] - Czesław2 | Link:

Tyle tylko, że on nie jest naiwniakiem. To niemiec.

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2023 [19:18] - smieciu | Link:

@MFW Uciekasz od fundamentalnego pytania. Celowo zadałem pytanie wyżej. KTO ZASTOPOWAŁ BRAUNA?
Zadałem je gdyż twoja wizja Tuska nie trzyma się kupy.
Gdybyś miał rację, PiS miałby bardzo łatwy cel. Przecież z przekazu TVP wynika jest Tusk jest esencją zła. Na każdym jego kroku. Gdyby faktycznie było jak piszesz, jak to kreuje TVP, PiS nie miałby problemów ze znalezieniem dowodów wrogich, zdradzieckich machinacji Tuska.

Spójrz. Masz 8 lat. Całą machinę państwa do przetrzepania jednego kolesia. Jednej sprawy. I?
Używasz jej do blokowania produkcji o Smoleńsku! Jednocześnie nie potrafiąc znaleźć dowodów na Tuska.

Czy może być lepszy dowód na jego niewinność? Na ściemę jaka powstała wokół Smoleńska?

To ty niestety MFW jesteś naiwniakiem. Gdyż wciąż bazujesz na bajkach. Na pustych słowach. Na manipulacjach Rachonia. Gdyż nic więcej po prostu nie ma. Ale ty wciąż wierzysz. Nie zważając na osiem lat fałszywych obietnic, zapewnień itp.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-11-2023 [21:17] - Alina@Warszawa | Link:

Wojciech Sumliński o Donaldzie T. https://www.facebook.com/10000... 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-11-2023 [12:12] - NASZ_HENRY | Link:

Bosak jest już nagi!

Korwin i Bosak służą do zagospodarowania emocji puszczonej samopas młodzieży, która mogłaby, zamiast zajmować się dewastowaniem Polski, w tym czasie zająć się czymś bardziej pożytecznym ;-)
 

Obrazek użytkownika u2

14-11-2023 [12:24] - u2 | Link:

Liroy o prorosyjskości kuń-fy :

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-11-2023 [17:53] - Alina@Warszawa | Link:

Ten filmik wygląda na niechlujnie zmontowany i zmanipulowany przez niezbyt inteligentną sztuczną inteligencję. Czy są gdzieś wypowiedzi innych świadków tego samego zdarzenia poza Liroyem?

Obrazek użytkownika u2

14-11-2023 [17:55] - u2 | Link:

Liroy mówi prawdę, poznał wasze środowisko od środka. Prawda w oczy kole.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-11-2023 [18:07] - Alina@Warszawa | Link:

"Wasze środowisko" tzn jakie? Co ty wiesz o moim środowisku - pojęcia nie masz skoro piszesz takie bzdety. 
Film jest wyraźnie zmontowany, czyli nie jest prawdą!
Liroy nie mógł poznać mojego środowiska, bo ludzie tacy jak on są na antypodach.

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2023 [15:39] - smieciu | Link:

PiS sprzedawał się wszystkim. Gadając jedno robiąc drugie. W bezczelnym dojeniu państwowego koryta nie ustępował w żaden sposób poprzednim rządom. Na czym polega prawicowość tej partii wiedzą tylko jej wyznawcy.
Ale autor ma problem z Bosakiem, który w przeciwieństwie do PiS nie miał w polityce niemal nic do powiedzenia. Ani ukradzenia.

Obrazek użytkownika Ptr

14-11-2023 [16:35] - Ptr | Link:

Rząd po pierwsze coś robił dla obywateli działając w bardzo trudnych warunkach. Opozycja będzie teraz to umniejszać , bo im nigdy nic nie wychodziło, bo i miało nie wychodzić. Za to koncentrują się przede wszystkim na krytyce samej władzy, na zazdrości z koryta. Ciężko pracowali nad krytyką dysząc nienawiścią. To chore z każdego punktu widzenia. 

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2023 [17:07] - smieciu | Link:

Rząd po pierwsze coś robił dla obywateli
To oczywiście subiektywna rzecz. Nie chcę tego teraz wałkować ale czy naprawdę teraz wam żyje się jakoś znacząco lepiej niż 10 lat temu? Może tak naprawdę większość tego dobra jest zwykłą iluzją?

działając w bardzo trudnych warunkach
To według mnie jest ciekawsze. Bo akurat PiS wstrzelił się w idealny moment światowego boomu gospodarczego. Pokazywałem grafiki na przykładzie Czech. Polski wzrost postępował takt w takt w rytm światowej gospodarki. PiS mimo wszelkich opowieści miał łatwy start. Nie było problemów z 500+, UE nie rzucała kłód, Morawiecki nie miał problemów z pieniędzmi. Poszło wręcz zaskakująco gładko. Czyli Tusk nie zostawił Polski w ruinie.
Dla odmiany teraz Koalicja będzie mieć dużo ciężej. Przede wszystkim z powodu postępującego światowego chaosu. Aczkolwiek Covid+pomoc Ukrainie+zbrojenia stworzyły gigantyczną dziurę budżetową także. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą.

Co do dyszącej nienawiści. Obie strony przerzucają się oskarżeniami i mają swoich fanatyków. Jest jak jest.

Obrazek użytkownika Ptr

14-11-2023 [18:40] - Ptr | Link:

Jakoś tak się składa, że jadę gdzieś jakąś nową drogą bardziej komfortowo niż niemiecką autostradą, młodzi jakby mają pracę dodatkowo i nikt ich nie straszy, że jak się nie podoba to są inni. To co piszesz to odracanie pojęć. Wczoraj PJK o tym mówił. Białe zamieniasz na czarne, czarne na białe. I to jest problem. Problem kłamstwa. 

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2023 [18:54] - smieciu | Link:

Ja się nie pytam czy się lepiej jeździ drogą na którą kasę rzuciła UE. Tylko o swoje własne życie. Nie pytam się też o jakichś innych, gdzieś tam. Młodych przykładowo, którzy przecież nie wsparli PiS. Więc najwyraźniej pozytywnej zmiany nie czują.
Nie pytam się także o zdanie PJK.
Pytałem jak ty to czujesz - u siebie.
Byłoby też fajnie gdybyś wyjaśnił jak to zamieniam kolory ale dobra. Tak jak napisał, uczciwie, Siberian, dyskusji on tutaj nie oczekuje.

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-11-2023 [21:23] - Tomaszek | Link:

Śmieciu 
Jak nie pytasz to ja ci nie odpowiadam . Po wejściu do unii kilometr autostrady kosztował ponad 2 razy tyle co przed . To nie za drogi unia płaciła tylko finansowała jakieś Strabagi itp . My swoje zapłąciliśmy . Cały ten unijny system to taki syndrom wuja chu...ja i sztuczki graczy w trzy karty  . A młodzi jak to dzieciaki , wybrali jebaćpisów , szczaw i mirabelki i jeszcze skrobanki obiecane . Taka świadomość Julki co wojowała , wojowała a potem powiedziała "chcę do domu ". I toto głównie przechyliło szalę . Życie .

Obrazek użytkownika Jan1797

16-11-2023 [09:18] - Jan1797 | Link:

Wczoraj PJK o tym mówił. Białe zamieniasz na czarne, czarne na białe. I to jest problem. Problem kłamstwa. 
Ptr,
Postawa mijania się z rzeczywistością, odwracania kota ogonem, niezauważania dobrego wyboru miejsc pracy czy piękna odbudowanej Polski charakteryzuje ludzi w zasadzie wałęsających się bez zrozumienia otoczenia. Nie uczestnicząc w procesach gospodarczych nawet nie włączą programu Rachonia ze strachu przed rzeczywistością. Uwikłani, pisałem o tym wielokrotnie własną czasami wieloletnią postawą u krawędzi stołu. Ludzie autentyczni, dostrzegający otoczenie, uczestniczący w horyzoncie zmian nie mają takich problemów. Podobne uwagi można zamieścić pod wpisem pana Andrzeja. 

Obrazek użytkownika sake3

14-11-2023 [19:30] - sake3 | Link:

@smiecu....Nieaktualne wiadomości z tą dziurą budżetową i obliczona na wzbudzenie nienawiści do PiS-u.Nawrt robiąc propagandę nie można sie dopuszczać az tak rażacych kłamstw które już sprostowali analitycy i ekonomiści.

Obrazek użytkownika juur

14-11-2023 [19:35] - juur | Link:

"Bo akurat PiS wstrzelił się w idealny moment światowego boomu gospodarczego"
Świetne spostrzeżenie.  Zawsze jak rządzi PIS to jest bum gospodarczy a jak PO to recesja i "piniędzy nie ma i nie będzie".
Czy to może być przypadek?
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [16:59] - Siberian Husky Dog | Link:

smieciu 
Boli sraka co?
Jeszcze was bardziej będzie boleć

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [16:57] - Siberian Husky Dog | Link:

Kończąc tę całą dyskusję, bardzo proszę wszystkich zwolenników opcji prorosyjskiej, promiemieckiej, wszysystkich Tfuskoidów i jego akolitow o trzymanie się z daleka.
A  Kaczuszki, zapraszam.
W stadzie lepiej

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2023 [17:18] - smieciu | Link:

Dobrze Siberian. Skoro napisałeś wprost czego oczekujesz po swoimi wpisami. To ja się dostosuję.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [19:43] - Siberian Husky Dog | Link:

Nasza cierpliwość ma swoje granice.
Jeszcze chwila, jak wyprowadzimy na ulicę kilka milionów wqrwionych wyborców prawicy, będziecie wiać szmaciarze w kierunku Świecka i Słubic.
Jeszcze chwila

Obrazek użytkownika tricolour

14-11-2023 [19:59] - tricolour | Link:

@husky

Sratatata... prędzej wpierdziel dostaniesz od ciapatego.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-11-2023 [20:09] - Siberian Husky Dog | Link:

Was würde Deutschland Ihrer Meinung nach mit einem Verräter wie Ihnen tun?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-11-2023 [17:20] - Alina@Warszawa | Link:

Tak się zastanawiam, dlaczego Autor pastwi się nad Bosakiem? On jest jednym z 18 posłów Konfederacji, najmniejszej sejmowej partii? O co te pretensje? 
Może cały żal i pretensje trzeba skierować do arytmetyki? Bo to wyniki arytmetyki sejmowej decydują o tym co będzie dalej. Czepianie się 1 z 18 posłów, którzy sami nie mogą niczego w sejmie postanowić, ustanowić, uchwalić to strata czasu, pisanie po próżnicy. 

Teraz trzeba śledzić to co wymyślają "decydenci".
Dziś, niedawno w sejmie rozpatrywali uchwałę w sprawie wyboru 7 członków komisji ds służb specjalnych ... To trzeba śledzić, a nie dorabiać gębę Bosakowi, który chwała Bogu jako jedyny przedstawiciel spoza totalnej opozycji znalazł się w prezydium sejmowym, o czym zdaje się nikt tu nie pomyślał, jakby wszystkich ogłuszyły  wyniki nieuznanych jeszcze wyborów. 

Przywołane komentarze najbardziej demaskują autorów jako ludzi skrajnie naiwnych, nie mających pojęcia o realnych politycznych grach, zagrywkach, koniecznościach, politycznej skuteczności, albo nieskuteczności, szczególnie kiedy się ma 18 posłów w 460 osobowym sejmie, czyli 3,9% ... A przecież Konfederacja zdobyła ponoć ponad 7% głosów wyborców.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

15-11-2023 [06:23] - Siberian Husky Dog | Link:

Bo reszta to buce na ktorych szkoda czasu

Obrazek użytkownika sake3

14-11-2023 [17:38] - sake3 | Link:

Polska gospodarka włacza szybszy bieg ,jest w niezłej kondycji podaje GUS.Wzrost PKB wyższy od prognozy PKB wzrósł o 0,4 w III kwartale.,Nie było recesji technicznej ,gospodarka rusza.No  ale nie ma się z czego cieszyć-czwórkoalicja szybko rozwiąże ten problem i niedługo znów będziemy kamieni kupą.Pan Trzaskowski spojrzy na dane i powie-ale po co nam ten wzrost?Nie lepszy byłby w Niemczech? I pomyśleć że to za rządów zbrodniczej sekty PiS kradnącej,zawłaszczającej,szykującej zamach na koalicję przy pomocy wojska na każdym rogu z bronią gotową do strzału.I suweren nienawidzi PiS-u na rozkaz tych co w Sejmie pokazują swoją klasę.Wielki Szu(ja) już obiecuje każdemu z posłów PiS-u po kilkanaście lat więzienia,paniusie z Lewicy nie pozwalają panu Kamińskiemu wejść na salę,tuskowy giermek Braun dostał zadanie dobicia Elżbiety Witek.A my? też nie chcemy wzrostu gospodarczego wierząc ślepo nowej koalicji Wydaje się że dane gospodarcze powinno się szerzej pokazywać na NB.Mniej obrzucania pisowców,wyzwiskami,więcej analizy i odniesienia do sytuacji gospodarczej na świecie,porównania jak na tle gospodarek światowych wyglądamy ..

Obrazek użytkownika MFW

14-11-2023 [19:16] - MFW | Link:

Nienawiść fanów totalnej opozycji odebrała im rozum i zostali hunwejbinami totalnych zdrajców naszej Ojczyzny.

Obrazek użytkownika sake3

14-11-2023 [19:07] - sake3 | Link:

@Siberian Husky dog.........Plan Donalda Tuska przygotowany razem z profesoremW.Sadurskim z UW ma izolować PiS na scenie politycznej i stworzyć wokół niego swoisty kordon izolujacy w Sejmie.Kilka dni przed skandalem w Sejmie nawoływał do głosowania przeciw Pani Witek,Celem opozycji wg Sadurskiego ma być traktowanie PiS-u jak trędowatego,by wtrącić do ciężkiej izolacji po prostu jak to nazwał ,,zdeligitymizować.nazywając PiS plagą społeczną ma zwalczyć tę partię od środka.W tym nieocenioną pomoc okazał Bosak i największy szkodnik prawicy Braun..Bosak zostawszy wicemarszałkie dzięki głosom PiS natychmiast w nadętym i dyskryminującym tonie zaczął żądac oczyszczenia PiS-u z ludzi wskazanych przez opozycję i poddać rehabilitacji.To antydemokratyczne żądanie usuwanie działaczy przez inne partie nie jest przyjęte w żadnym państwie. To jaskrawy zamordyzm i totalitaryzm.Dziś pokazano jak działa plan Sadurskiego.Panie z Lewicy nie chciały wpuścić posła Kamińskiego na salę,Ziobrze wyłaczono mikrofon.Tak wygląda tuskowa demokracja, W Sejme miota się Giertych wykrzykując ile lat przewiduje dla konkretnych posłów PiS-u.Czyli narasta zamordyzm i nie wiadomo czy PiS będzie miał w ogóle wstęp na mównicę.Zadziwiające,że wielu ludzi to postrzega.Ja również.Tymczasem wczoraj po haniebnym zachowaniu posłów zostałam przez pewną panią na NB nazwana osobą chorą psychicznie.Paniusia zaczepnęła pewno swoje perły dowcipu od Kwiatkowskiego który wyśmiewa się,że PiS ma największe poparcie w zakładach psychiatrycznych.Dalej Szykany ,wyśmiewanie ,ubliżanie-wystarczy prytoczyć jak ordynarnie wyzwał zapijaczony aktorzyna Chyra prof Glińskiego.Zwróceie na to uwagi zapewne spowoduje,ze dziś ponownie zostana wyzwana od chorych psychicznie,o pan Jabe już swoje szczucie zaczął. 

Obrazek użytkownika MFW

14-11-2023 [20:01] - MFW | Link:

I pomyśleć, ze ten lewak Sadurski odebrał tytuł profesorski z rąk śp. Prezydenta L. Kaczyńskiego.
Dodać też trzeba, że bywał on gościem zapraszanym przez śp. Prezydenta na tzw. "obiady czwartkowe", czyli seminaria lucieńskie organizowane w Lucieniu.

Obrazek użytkownika Darek65

14-11-2023 [21:43] - Darek65 | Link:

Kaczyńscy nigdy nie mieli "nosa" do ludzi. To ich największy mankament. Przypomnieć choćby Misia Kamińskiego, Marcinkiewicza, itp. Metodą Tuska jest wciąganie PIS-u w pyskówki, walenie prętem w klatkę. Ostatnie zachowania w Sejmie pokazują, że wraca do starej metody. Znowu PIS daje się na to nabrać. Powinni to zignorować i narzucać swoją narrację. Nic tak nie deprymuje takich ludzi, jak Tusk, jak lekceważenie.