Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wolne sondy tip top
Data Autor
Pani Anna
@sake3 []
sake2020
Znowu ,,ty tłumoku''? Nie może być paniusia odrobinę oryginalniejsza i zacząć uzywać jakiegos innego zwrotu? Nie ma nic gorszego niż brak inwencji twórczej niż powtarzanie jednego i tego samego.Proszę się zwrócić do Strajku Kobiet albo do pani Lempart.One tak barwnie i gwiazdkowo się wyrażają.
Pani Anna
@sake3 []
sake2020
Nabzdyczona paniusiu,ja będe spadać wtedy kiedy zechcę i to jest niezależne od paniusi.Jak widzę przekwit przechodzi paniusia bardzo ciężko,ale przecież są środki łagodzące.Nawet bez recepty.  [Od Admina: Sake, zgłaszaj następnym razem obrażające wpisy, bo odpowiadanie na nie do niczego nie prowadzi, czy raczej prowadzi na manowce i Adm ma więcej roboty]
Pani Anna
@kaczysta Jezusiemario, ale banda idiotow.  Tutaj masz paragraf, z którego prokuratura wniosła oskarżenie w sprawie Margot: "Art. 254. § 1. Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Przeczytaj że raz ze zrozumieniem,  do może dotrze do ciebie dlaczego Margot dostał taki, a nie inny wyrok. Za trudne? Mówiłam,  że najpierw trzeba odróżnić prokuraturę od sądu, dobre i to byłoby w tym oceanie bredni.
Pani Anna
@sake3 []
Tomaszek
To była diagnoza Kaczysto .
Kaczysta
Na swirgolu zadano takie oto pytanie Skoro Marika za szarpanie torby LGBT dostała 3 lata więzienia, to ja rozumiem, że Margot, czyli Michał Szutowicz i jego ferajna za tę akcję na ulicy odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności? Czy kuriozalne wyroki kasty działają w tylko jedną stronę? To pytanie retoryczne. twitter.com
Kaczysta
Anna [Od Admina: Ostrzeżenie]
sake2020
Nabzdyczona paniusiu ,a kto ci każe ze mną dyskutować? Przecież nie ja.Dostałaś na mnie zlecenie? Podyskutuj sobie z koleżanką babcią Kasią,idzcie na jakiś protest,to właśnie odpowiednia partnerka dla paniuśki do dyskusji.Przy okazji możecie kogoś opluć ,zwyzywać,pogryźć,poszarpać a nawet poszczekać.I żaden sąd do was się nie przyczepi. 
Kaczysta
Pytanie ile powinien posiedzieć synek posłanki Arent
Pani Anna
@sake3 Nie chce mi się z tobą dyskutować [OdA: To nie dyskutuj! A przede wszystkim nie obrażaj, bo się skończy pisanie bez wstępnej moderacji]
Pani Anna
@kaczysta Chciałbys, żebym zamilkła co? Niedoczekanie. Ponadto zastanów się debilu, kto zadecydował o tym samobójstwie, sąd,  czy prokuratura? Chociaż nie wiem,  czy ty w ogóle odróżniasz te dwie instytucje.
sake2020
Nie,ja się interesuję co się z paniuśką dzieje.Wykorzystała już paniuska swoje 5 minut na obrażanie mnie czy jeszcze zamierza dalej bluzgać? Nie wiesz krynico mądrości że mamy wolność słowa a ja prawo do własnego zdania i przekonań? Może już niedługo bo po wyborach nawet to mi odbierzesz pieniaczko,ale poczekaj tę trochę do tych wyborów.Wściekając się tak paskudnie możesz do nich nie dociągnąć.
Pani Anna
Wymiar sprawiedliwości na każdym etapie, od prokuratury po sądy powinien przede wszystkim przestrzegać prawa, bez względu na to, kim jest podsadny. W tym akurat wypadku ciekawe jest to, że to właśnie ten wraży i niezreformowany sąd okazał oskarżonej większą łagodność niż  "prawa" prokuratura i zmniejszył wymiar kary z wnioskowanych 4 lat do 3, czyli najmniejszej przewidzianej w art. 180k.k. Ale jak widać ciemny lud wszystko kupi. Następną ciekawostką jest to, że  Młodzież Wszechpolska zupełnie wypiela się na koleżankę,  która nie MIAŁA NAWET PEŁNOMOCNIKA!!!! A teraz mają swoją "męczennicę ".
Kaczysta
anna Blondynko Portalowa lemingozo Znasz przypadek gdy trzy strzały w plecy to było jednak samobójstwo a nie zabójstwo ​I zamilcz też ty walnięta prawniczko
Kaczysta
Husky Z lemingami nie ma dyskusji, bo one są na to za głupie i zbyt zaczadzone. Na nie działa wyłącznie zmasowana, zręczna propaganda i emocjonalne bodźcowanie, a nie dyskusja. Co z tego, że fakty i prawda są po stronie PiS, to nie ma znaczenia — liczy się to, czym ta gąbka, którą są, zostanie wypełniona.
Pani Anna
@sake3 [OdA: Ostrzeżenie] Panienka szarpała się z poszkodowaną w towarzystwie 3 mężczyzn, wszyscy poszli siedzieć.  Może się zainteresujesz, co się z nimi dzieje?
Jabe
@Czesław  Sąd „sądem”, ale oskarżenie upichciła nasza „patrio­tyczna” władzu­chna. I którzy dobrzy?
Siberian Dog Husky
Nie może, bo pomroczność jasna nie jest dla każdego 8-)))))
sake2020
No to Polska ma wielkie szczęście mając takich intelektualistów jak nabzdyczona paniusia Jak dotąd nie potrafisz nic paniusiu oprócz jazgotania i obrażania innych.Bzdycz dalej miło patrzeć jak się pienisz.Mam dla ciebie nową ksywkę-mydełko Fa.
Jabe
Oczywiście sądy po­winny bronić oby­wateli przed zakusami pro­kuratury. Jednak w tym kraju szary oby­watel nie może na to liczyć. Miałem nadzieję, że roz­budzanie nie­nawiści do sądów przez partię, która dzierży władzę wy­konawczą, do której na­leży pro­kuratura, zmieni na­stawienie są­dów do oby­wateli. Chyba nie w tym wy­padku.
Czesław2
Przyjazny "sąd" nie może zmienić kwalifikacji czynu?
Pani Anna
@syberian Zależy od KWALIFIKACJI czynu, pajacu, co jest w gestii PROKURATORA.
Pani Anna
@sake3 []. Honorowa przewodnicząca sekcji prawnej N.B. 100000000 razy można tłumaczyć,  że to prokurator zakwalifikował czyn jako rozbój  i z paragrafu 280k.k. wniósł oskarżenie żądając 4 lat pozbawienia wolności ( dolna granica to 3 lata),  a ta idiotka dalej swoje. Nie znasz się na prawie, nie znasz w ogóle tej sprawy, nie odróżniasz wykroczenia od jednego z najcięższych przestępstw p/mieniu w K.K., ale musisz wygłosić swoje. Zrozum tlumoku, że w TEJ sprawie, to właśnie wraży sąd złagodził karę.  [Od Admina: Anna, przytemperuj też język]