|
|
Pani Anna @sake3
[] |
|
|
sake2020 Znowu ,,ty tłumoku''? Nie może być paniusia odrobinę oryginalniejsza i zacząć uzywać jakiegos innego zwrotu? Nie ma nic gorszego niż brak inwencji twórczej niż powtarzanie jednego i tego samego.Proszę się zwrócić do Strajku Kobiet albo do pani Lempart.One tak barwnie i gwiazdkowo się wyrażają. |
|
|
Pani Anna @sake3
[] |
|
|
sake2020 Nabzdyczona paniusiu,ja będe spadać wtedy kiedy zechcę i to jest niezależne od paniusi.Jak widzę przekwit przechodzi paniusia bardzo ciężko,ale przecież są środki łagodzące.Nawet bez recepty.
[Od Admina: Sake, zgłaszaj następnym razem obrażające wpisy, bo odpowiadanie na nie do niczego nie prowadzi, czy raczej prowadzi na manowce i Adm ma więcej roboty] |
|
|
Pani Anna @kaczysta
Jezusiemario, ale banda idiotow. Tutaj masz paragraf, z którego prokuratura wniosła oskarżenie w sprawie Margot: "Art. 254.
§ 1. Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Przeczytaj że raz ze zrozumieniem, do może dotrze do ciebie dlaczego Margot dostał taki, a nie inny wyrok. Za trudne? Mówiłam, że najpierw trzeba odróżnić prokuraturę od sądu, dobre i to byłoby w tym oceanie bredni. |
|
|
Pani Anna @sake3
[] |
|
|
Tomaszek To była diagnoza Kaczysto . |
|
|
Kaczysta Na swirgolu zadano takie oto pytanie
Skoro Marika za szarpanie torby LGBT dostała 3 lata więzienia, to ja rozumiem, że Margot, czyli Michał Szutowicz i jego ferajna za tę akcję na ulicy odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności?
Czy kuriozalne wyroki kasty działają w tylko jedną stronę?
To pytanie retoryczne.
twitter.com |
|
|
Kaczysta Anna
[Od Admina: Ostrzeżenie] |
|
|
sake2020 Nabzdyczona paniusiu ,a kto ci każe ze mną dyskutować? Przecież nie ja.Dostałaś na mnie zlecenie? Podyskutuj sobie z koleżanką babcią Kasią,idzcie na jakiś protest,to właśnie odpowiednia partnerka dla paniuśki do dyskusji.Przy okazji możecie kogoś opluć ,zwyzywać,pogryźć,poszarpać a nawet poszczekać.I żaden sąd do was się nie przyczepi. |
|
|
Kaczysta Pytanie ile powinien posiedzieć synek posłanki Arent |
|
|
Pani Anna @sake3
Nie chce mi się z tobą dyskutować
[OdA: To nie dyskutuj! A przede wszystkim nie obrażaj, bo się skończy pisanie bez wstępnej moderacji] |
|
|
Pani Anna @kaczysta
Chciałbys, żebym zamilkła co? Niedoczekanie. Ponadto zastanów się debilu, kto zadecydował o tym samobójstwie, sąd, czy prokuratura? Chociaż nie wiem, czy ty w ogóle odróżniasz te dwie instytucje. |
|
|
sake2020 Nie,ja się interesuję co się z paniuśką dzieje.Wykorzystała już paniuska swoje 5 minut na obrażanie mnie czy jeszcze zamierza dalej bluzgać? Nie wiesz krynico mądrości że mamy wolność słowa a ja prawo do własnego zdania i przekonań? Może już niedługo bo po wyborach nawet to mi odbierzesz pieniaczko,ale poczekaj tę trochę do tych wyborów.Wściekając się tak paskudnie możesz do nich nie dociągnąć. |
|
|
Pani Anna Wymiar sprawiedliwości na każdym etapie, od prokuratury po sądy powinien przede wszystkim przestrzegać prawa, bez względu na to, kim jest podsadny. W tym akurat wypadku ciekawe jest to, że to właśnie ten wraży i niezreformowany sąd okazał oskarżonej większą łagodność niż "prawa" prokuratura i zmniejszył wymiar kary z wnioskowanych 4 lat do 3, czyli najmniejszej przewidzianej w art. 180k.k. Ale jak widać ciemny lud wszystko kupi. Następną ciekawostką jest to, że Młodzież Wszechpolska zupełnie wypiela się na koleżankę, która nie MIAŁA NAWET PEŁNOMOCNIKA!!!! A teraz mają swoją "męczennicę ". |
|
|
Kaczysta anna
Blondynko
Portalowa lemingozo
Znasz przypadek gdy trzy strzały w plecy to było jednak samobójstwo a nie zabójstwo
I zamilcz też ty walnięta prawniczko |
|
|
Kaczysta Husky
Z lemingami nie ma dyskusji, bo one są na to za głupie i zbyt zaczadzone. Na nie działa wyłącznie zmasowana, zręczna propaganda i emocjonalne bodźcowanie, a nie dyskusja. Co z tego, że fakty i prawda są po stronie PiS, to nie ma znaczenia — liczy się to, czym ta gąbka, którą są, zostanie wypełniona. |
|
|
Pani Anna @sake3
[OdA: Ostrzeżenie] Panienka szarpała się z poszkodowaną w towarzystwie 3 mężczyzn, wszyscy poszli siedzieć. Może się zainteresujesz, co się z nimi dzieje? |
|
|
Jabe @Czesław Sąd „sądem”, ale oskarżenie upichciła nasza „patriotyczna” władzuchna. I którzy dobrzy? |
|
|
Siberian Dog Husky Nie może, bo pomroczność jasna nie jest dla każdego
8-))))) |
|
|
sake2020 No to Polska ma wielkie szczęście mając takich intelektualistów jak nabzdyczona paniusia Jak dotąd nie potrafisz nic paniusiu oprócz jazgotania i obrażania innych.Bzdycz dalej miło patrzeć jak się pienisz.Mam dla ciebie nową ksywkę-mydełko Fa. |
|
|
Jabe Oczywiście sądy powinny bronić obywateli przed zakusami prokuratury. Jednak w tym kraju szary obywatel nie może na to liczyć. Miałem nadzieję, że rozbudzanie nienawiści do sądów przez partię, która dzierży władzę wykonawczą, do której należy prokuratura, zmieni nastawienie sądów do obywateli. Chyba nie w tym wypadku. |
|
|
Czesław2 Przyjazny "sąd" nie może zmienić kwalifikacji czynu? |
|
|
Pani Anna @syberian
Zależy od KWALIFIKACJI czynu, pajacu, co jest w gestii PROKURATORA. |
|
|
Pani Anna @sake3
[]. Honorowa przewodnicząca sekcji prawnej N.B. 100000000 razy można tłumaczyć, że to prokurator zakwalifikował czyn jako rozbój i z paragrafu 280k.k. wniósł oskarżenie żądając 4 lat pozbawienia wolności ( dolna granica to 3 lata), a ta idiotka dalej swoje. Nie znasz się na prawie, nie znasz w ogóle tej sprawy, nie odróżniasz wykroczenia od jednego z najcięższych przestępstw p/mieniu w K.K., ale musisz wygłosić swoje. Zrozum tlumoku, że w TEJ sprawie, to właśnie wraży sąd złagodził karę.
[Od Admina: Anna, przytemperuj też język] |