Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wolne sondy tip top
Data Autor
Siberian Dog Husky
Sędzia odpokutuje na Sądzie Ostatecznym dopiero. Do tego doprowadziło w Polsce "rodzinne" przekazywanie zawodu prawnika. Głównie wśród rodzin, powiedzmy, mniejszości narodowej pochodzącej oryginalnie z Azji zachodniej.
Siberian Dog Husky
Czytałeś wpis? Zobacz pajacu na wyroki.wolnych skurwionych sądów Dam Ci kolejnych przykładów dziesiątki na to kim są ci bandyci w togach Ile można dostać za kradzież przez sędziego wiertarki a ile można dostać za kradzież batonika w sklepie przez upośledzonego
sake2020
Wymiar sprawiedliwości z założenia ma być apolityczny.Tak nie jest,a sędziowie uważając się za pierwszą władzę w Polsce angażują się w aatakowanie demokratycznie wybranej władzy w Polsce.i uzurpują sobie prawo do bezkarności.Jeżeli dziewczyna popełniła tak niewielkie wykroczenie i dostała wyrok 3 lat pozbawienia wolności to ile powinien dostać sędzia kradnący 5o zł klientce na stacji benzynowej.? W rzeczywistości został zwolniony od jakiejkolwiek kary co prowadzący sprawę sędzia tłumaczył roztargnieniem i zmęczeniem choć tego roztargnienia jakoś nie pokazały kamery monitoringu.Podobnie zwolniono od kary sędziego kradnącego części elektroniczne w markecie i panie sędzie które kradły książki i spodnie.Czy waga ,,przestępstwa'' jakie popełniła dziewczyna jest naprawdę większa od kradzieży.? Teraz próbuje się zrzucić odpowiedzialność na Ziobrę i prokuraturę ironizując na temat patriotycznych prokuratorów.I jak zwykle sędzia wydający tak kuriozalny wyrok będzie broniony przez opozycję.Może nawet sam pan Neumann będzie bronił sędziego jak niepodległości?.Ci co uważają,że nic się nie stało powinni wiedzieć,że to niebezpieczny precedens i skierowany tylko przeciw jednej opcji politycznej.Powód tak wysokiego wyroku nie jest tajemnicą -dziewczyna w przeszłości należała do Młodzieży Wszechpolskiej.Byłoby dobrze gdyby baczniej przyglądać się paniom i panom w togach,bo takich wyroków będzie coraz więcej.Nie na darmo pani sędzia Kamińska okreśjająca sędziów szczególną i nadzwyczajną kastą .ludzi nie utrzymała ozora na uwięzi i przyznała że prowadzi krucjatę przeciw PiS-owi słowami ,,że to jej prywatna zemsta'' Co to ma wspólnego z niezawisłością i od czego? Od rozumu i przyzwoitości z pewnością. .Co taka osoba jeszcze robi w sądach?
Jabe
A sąd nie musiał? Z urzędu, oczy­wiście. Paragraf był? Był. Sądy w tym kraju takie nie­stety już są, że przy­klepują decyzje pro­kuratury. Z drugiej strony minister z urzędu musiał prze­prowadzić wybory, a choć tego nie zrobił, włos mu z głowy nie spadł. Da się?
Tomaszek
Srała a nie musiała . Postępowanie to śledztwo i kwalifikacja czynu , to robi prokuratura . A jak już zakwalifikuje ( rozbój czy szarpanie za torbę a może nic się nie stało bo torba za rękę się  zaczepiła ) to jest akt oskarżenia zgodnie z kwalifikacją prokuratury . Problem dziewczyny w tym że wybory były daleko . Gdyby nie to że się zbliżają , dziewczyna pierdziałaby w pasiaki dalej . Jeszcze pół roku i wyszłaby na warunkowe . Tylko że wybory coraz bliżej . Kto wie czy nie "hodowali" sprawy bliżej wyborów . 
Ijontichy
Przypomnij mi,kto zawetował pierwszą Ustawę Sądową?   
Siberian Dog Husky
Niestety lemingu Musiała Z urzędu ​Rozumiesz co to znaczy?
Jabe
A patriotyczna prokuratura oskarżyła.
Do wpisu: Integracja
Data Autor
Kaczysta
dachowiec czyli dokładnie ziomal twojej byłej żony a twoje dzieci to już obligatoryjnie żydki pytanie czy akurat twoje
Kaczysta
dachowiec orban to zjeb totalny dokladnie taki sam jak ty
Tomaszek
O! Następny dorobek intelektualny buduje . Bardzo rzeczowo . Poziom ośmiu gwiazdek . A Orban to przynajmniej wie skąd jest i kto go wybrał .   
Pers
@qvak //Orban to zjeb totalny// Pan Premier Orban to węgierski Mąż Stanu pajacyku.
Pers
@u-beczek // rosyjsko-języczny obatel Ukrainy// Rosyjski żyd, tak dla ścisłości. Twój ziomal, litwak.
u2
Zełeński rosyjsko-języczny obatel Ukrainy zaczął nawijać po ukraińsku, to mało ?:)
Kaczysta
Orban to zjeb totalny
Pers
Następny presstytutek. Ciekawe ile dostaje za linijkę?
Do wpisu: Wołyń 1943. Czy porozumienie jest możliwe?
Data Autor
Tomaszek
Ubocie Przeczytaj sobie zlinkowany przez Huskyego wyżej artykuł  , tylko do końca a szczególnie ostatni akapit . Tam jest jaśniej .
Lech Makowiecki
Z tomiku „Ja tu zostaję” przypominam wiersz napisany po pamiętnej ustawie sejmowej kwalifikującej ludobójstwo Polaków na Wołyniu jako „czystki etniczne”:                    LUDOBÓJSTWO Na Wołyniu, w czas wojny (wieść to wręcz komiczna) Nie było ludobójstwa, a czystki etniczne! (Taką w sejmie ustawę wprowadzono karnie Głosami „platformersów” i „palikociarni”). Sto tysięcy Polaków (dzieci i kobiety!)   Nie doczeka się prawdy. Nie, bo nie! Niestety... Polegli na ołtarzu „real-polityki” – Przez Polskę opuszczeni... Jakby byli nikim... Zamordowany naród w nicość się przemienia, Wraz z nim odchodzą w niebyt przyszłe pokolenia; Wszak życie każde jest to fala istnień nowych – Jednym ciosem przerwanych w ludobójczych łowach...                            *** Zamykam oczy... Płaczę...  Głowy znów się toczą... Studnie od krwi ciężarne... Oczodoły broczą... Dzieci na martwych matkach bezgłośnie szlochają; Przed widłami nie umkną... Zbyt wolno biegają...                             *** Strząsam z siebie ten koszmar, rozglądam się wokół, Rżnie kapela, a młodzież tańczy jak w amoku. Byle skocznie, pod nogę! Byle dziś coś przeżyć! To, co wczoraj – zapomnieć. Kasandrom – nie wierzyć.   Pamięć można wymazać; nową pamięć wstawić. Losu tym nie oszukasz; świat znów będzie krwawić. Patrz – rezunom Bandery stawia się pomniki! To już nie ludobójcy, to „czystko-etniki”... PS Jest i dobra nowina; bo dnia pamiętnego Zakazano uboju (sic!) rytualnego... Chciałbym zatem zapytać przywódców Polaków, Czemu lepiej traktują bydło niż rodaków?  Ballada „Wołyń 1943 (z płyty „Patriotyzm”). youtube.com
u2
Nie będę już No widzisz chazarku, te twoje won to było po angielsku, czyli wygrałem z tobą kacapski trollu, tego flejma. I po co tobie było te fejkowanie ? :-)
chatar Leon
Nie, nie. Nie będę już maniakowi @ubekowi odpisywał, to bez sensu.
u2
Robiłeś w UB chazarku ? :-)
Siberian Dog Husky
Prosze o umiar
u2
wariata i paranoika Banderę, który w ramach swojej chorej ideologii zaogniania konfliktu Pustosłowie, zabił kilku ukrów, którzy szli na współpracę z lachami, ale to żadna ideologia, tylko praca dla Niemców jako 5 kolumna. Jako wariata przedstawiają Banderę tylko kacapy, którzy sami stosują skrytobójstwo i jawnobójstwo swoich "wrogów".
chatar Leon
Ja pierdzielę, co to za matoł ten @ubek...
Siberian Dog Husky
u mnie 22 8-))))