Otrzymane komantarze

Do wpisu: Horror kryminalny "Reset" i politycy przewidywalni
Data Autor
Siberian Dog Husky
youtu.be
Siberian Dog Husky
naszeblogi.pl
Siberian Dog Husky
Przyjęto ustawę o badaniu rosyjskich wpływów w Polsce. W patologii obywatelskiej zaczęto nosić pampersy
smieciu
Podaję fakty, które pokazują konkretne postępowanie. W zamian, jak zwykle, dostaję pudelkowe banialuki. Rusk agent, Cimoszewicz, zaangażował Polskę w wojnę w Iraku dla kariery swojej córki w USA. Którym tak bardzo się to spodobało że nawet dowództwo Polakom powierzyli. A może ... po prostu... fakty, czyny, mówią za siebie? Skoro nie Cimoszewicz to ci którzy na niego wsiadają są agentami? Ruskimi.
sake2020
@smieciu.......Podziwiam,podziwiam obronę ,Carexa''.Stwarza pan konkurencję dla Neumanna,który też broni swoich jak niepodległości. Zadbał o karierę córki w Stanach stąd zaangażowanie Polski w wojnę w Iraku Wówczas nie było potrzeby ani nacisku .to i nie wspierał Berlina,a z Rosjanami polował w puszczy.Rezydent zawsze na wagę złota i zawsze do odblokowania. Zresztą umie trzymać rękę na pulsie i pilnować, by chlebek był obustronnie posmarowany.Teraz właśnie w Europarlamencie do którego się dostał za przejechanie rowerzystki przyszedł czas wspierać niemieckie inicjatywy przeciw Polsce i głosuje ,,jak trzeba''. Cenny nabytek dla wszystkich.
Tomaszek
Śmieciu Trochę zbyt dużo tej umysłowej kamasutry . To już niedługo stwierdzisz że SB i reszta to były amerykańskie agentury ? No i ten młody "zdolny" carex . Tam zdolności żadnej nie było tam akurat było kryterium genetyczne . A na Columbii to nie były studia  tylko staż . Połaził pozaglądał posłuchał tego czego nie zrozumiał i tak , i to cała "naukowość " carexa . Dla mnie to facecik do dziś lekko opóżniony . Pieprznie czasem jakąś formułkę i żadnych wniosków na gorąco . Jego ziomek Kononowicz lepiej wypada , przynajmniej jest weselej .
smieciu
Czy młody, zdolny "Carex" otrzymałby stypendium Fulbrighta i pojechał na studia na Uniwersytecie Columbia, bez rekomendacji SB, a czy cała jego późniejsza kariera nie była konsekwencją tej współpracy? A czy autor wie czemu służyły takie wyjazdy? Kim wracali z USA ludzie tacy jak Cimoszewicz? Czy rosyjskie wpływy usiłował jeszcze zwiększyć Tusk lobbując za Cimoszewiczem w liście do Putina? Mamy dużo różnych insynuacji. Dla odmiany proponuję fakty. Przypomnieć przykładowo jaką politykę prowadził Cimoszewicz mając na nią istotny wpływ. Podawałem przykładowo że Polska Millera i Cimoszewicza zaangażowała się mocno w Amerykańską interwencję w Iraku. Wojnę, która była bardzo niepopularna w Europie. W szczególności w ówczesnym Berlinie i Paryżu. Polski udział był bardzo poważny, największy z pośród państw sojuszniczych. Polska objęła nawet dowództwo tej Wielonarodowej Dywizji. Jak to się stało autorze? Dlaczego Amerykanie zaufali ekipie Millera? Może wiedzieli coś o czym nie masz pojęcia? Coś co się ujawnia dopiero po dziesiątkach lat? Inną rzeczą o której wspominałem była także interwencja Cimoszewicza przeciw inicjatywie Berlina, ówcześnie rządzonego przez miłośnika Moskwy Schrödera. Dlaczego Cimoszewicz, podobno człowiek Moskwy nie przyklasnął pomysłowi by zmienić na mniej korzystne dla Polski postanowienia traktatu w Nicei? A zamiast tego zawiązał sojusz z Hiszpanią by te pomysły storpedować. Niestety autorze, sprawy są głębsze i należy podejść do nich poważniej. Polityka, ta męska, ta dla dorosłych, nie polega na prostych historyjkach. Prostolinijnych wyjaśnieniach: należał do PZPR - więc jest agentem. Ruskim agentem.
u2
już jako major zdał maturę i czyścił Wojskową Akademię Techniczną z "elementów niepewnych" Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera. "Znak", "Karol", Carex", "Buyer", "Belch" i tam furiacko atakują Polskę Są w swoim żywiole, Takie mają zadanie i je realizują dla swoich oficerów prowadzących.  
Jabe
Wobec przed­stawianych doku­mentów, wszelka polemika jest nie­możliwa – Jakich doku­mentów?
Do wpisu: Propagandyści
Data Autor
Ijontichy
Jednak ta miasto nazywa się Odessa...
Do wpisu: Wolne sondy tip top
Data Autor
JanAndJan
Szanuje regulamin... Są granice śmieszności? AI by Ederleda (no, no - no! Dyzmowe) zastymulowało mię: sa ke w kieracie - udeptuje, a ..., ...uje, słomę, otręby do guana...krowiego. Step by step. Cfaniaki od Alter Szurkowskiego, wygartujo bazę, a nad budowa (dobra, dobra - się nie czepiam)..w piz du!!! Parostatkiem? Otóż - nie. Finał - raczej z Zorby, niźli z człowieków Wajdy.
Tezeusz
@Pers Ty nie jesteś " tępa dzida" a smród sowieckiego....
Tezeusz
@Rus  gówno Tęsknisz za Rawiczem..może twoje marzenia się wreszcie spełnią kto to wie ?  
Tezeusz
Zajmowanie się rusofilowym scierwem NEonowym na NB  to strata czasu... ich się podpierd...wróć komentuje na stronkach ABW..za treści jakie zamieszczają ...To obowiązek obywatelski i patriotyczny
Tezeusz
@Rus... gówno Od kiedy rusofile scierwoneonowe mają jaja oni mają tylko  gówno bandyty putlerka i ten smród terorystycznej roSSji. Ciebie na zbity pysk wywalili z Niepoprawnych i Salonu 24 za chamstwo..W NB też pokazałeś chama ..przykłady ? jest ich wiele  A jak scierwoneonek jeszcze dycha jak twój blog z literką "Z" jeszcze go nie zlikwidowano ? Tyle poszło komentarzy i idą kolejne same konkrety na rusofilowe żydowskie scierwa adminowe NEon24
u2
to był wspólny lincz prokuratury i sądu na tej dziewczynie Tak zwana ustawka. Sąd może wszystko, moze zmienić kwalifikację, ale może i i uniewinnić jak w przypadku "babci" Kasi, czy posłanki Sawickiej. Uniewinnia tylko tych chronionych doktryną Neumanna. Resztę surowo każe.
u2
PiS zabrało Wam możliwość kradzieży, niszczenia Polski! Prywatyzacja kopalń i likwidacja polskiego przemysłu wydobywczego to tylko czubek góry lodowej. Doniesienia ostatnich tygodni obnażają obłudę rządu i dowodzą, jak głęboko zakrojony był plan wyprzedaży polskiego majątku. Po zniszczeniu stoczni, hut, kopalń, fabryk  i przetwórni dobrano się do ostatniego bastionu. Platforma Obywatelska, obłudnie zapewniając, jak bardzo troszczy się o polską ziemię i państwowe lasy, konsekwentnie parła do ich prywatyzacji — pisze Marzena Nykiel. opublikowano: 19 stycznia 2015 wpolityce.pl
sake2020
@JanAndJan.....Oczywiście,ze pani sake nie jest przeciwnikiem takich tuzów jak pan czy nabzdyczona paniusia Anna.Pani sake nie posługuje się takim językiem jak pan czy ta śmieszna babinka.Nie ubliża nikomu,szanuje regulamin portalu i jego punkty który wy macie w nosie.Nie uważam się za niczyjego przeciwnika ,to wy tak traktujecie innych komentatorów.
Pani Anna
@Pers tak, racja. Ale ile razy można tłumaczyć tak oczywiste sprawy i to nie językiem prawniczym ale  dobranym do poziomu szkoły podstawowej, żeby tak kompletnie nic nie rozumieć? Rozumiem politrukow, oni muszą,  ale sake3 ma na wszystko jedną odpowiedź "pomidor ". Dla mnie liczy się prawda i tylko prawda, która nie wybiera opcji politycznych, nie wybiela "swoich" i "tamtych",  i zawsze leży tam, gdzie leży. Tylko to ma w życiu znaczenie i warto pamiętać,  że bez prawdy niczego nowego, ani wartościowego nie zbudujemy. Kto nie potrafi stanąć w prawdzie,  przyznać się do błędu,  ten jest nic nie wart. Rozumiem,  że wszyscy politycy kłamią i kłamać nie przestaną,  ale czym innym od politycznych gierek jest urządzanie tak ordynarnej, topornej hucpy przy założeniu a priori, że ciemny lud wszystko kupi, a reszta mordy w kubeł.
Pers
@sake //Znowu ,,ty tłumoku''?// Faktycznie Pani Anna trochę przesadziła z tym tłumokiem. Przecież starczy "maglareczka" :))
Pers
@Tomaszek //Co ma żona sędzi do tego ? // Te ptysie nie rozróżniają takich niuansów :)) To tępe dzidy są.
JanAndJan
Hau hau hau, spod stołu. Hau! Odszczekałem Adminie, ciężkie słowa, kalumnie i..co tylko chcesz. No.. orka na ugorach wielu. Tomuś z Czereśniakiem, mogliby się od Ciebie uczyć. Jeśli pozwolisz - pokora, wynikająca z szacunku (... zmilczałem, komment odautorski) - Pani Anno. Na co, po co, ku cze mu? Z kim? Z czym? W ramach wstrząso terapi and i, proszę spróbować polemiki z niejakim kuźmiuk, towarzysz od ważenia, zważony na pasku, czerwonym TVP. Pani sake..to, nie jest przeciwnik godny..chwały. To, nie jest przeciw..nikt Wie Pan, Adminie...Nie znam Pana. Ogarnąć ich nich.. no, no ..pokora i madrość. Ekstrapolując - miś Uszatek. Kto nie ogarnia..? Ten, nie ogarnia. Pozdrawiam Pana Ps. A, baba z jajamy - to, gdzie? Samotny biały żagiel - prawdy, odwagi i honoru. Gdzież ona? Urszuli mi trza, Urszuli!!!
Pers
@admin //[Od Admina: Anna, przytemperuj też język]// Czepiasz się Pani Anny? Ciebie już całkiem porąbało :)))) Uwierzę, że masz jakieś pojęcie o administrowaniu jak wywalisz na zbitą mordę banderowskie śmieci typu: - fekaliusz - qvak - u-beczek - jasiło - niezalogowany Pokaż, że masz jaja :)) (I tak tego nie puścisz:)
Pers
@qvak //Pytanie ile powinien posiedzieć synek posłanki Arent// Z pewnością dużo mniej niż ty. Z tą jednak różnicą, że on w Rawiczu a ty w Tworkach.
Do wpisu: Stalin darczyńca,Putin historyk, Prigożyn zbawca Rosji
Data Autor
u2
Rosja dzisiaj gotowa jest wyrządzać więcej zła nawet niż to czynił Stalin Stalin to agenciak carskiej ochrany, dlatego bezlitośnie zabijał wszystkich, którzy mogli odkryć tę jego tajemnicę. Lenina wziął pod opiekę i Lenin nie wyszedł z tej opieki żywy. Na Trockiego aka Bronsteina polował bezlitośnie i w końcu go ubił. A to Trocki i Lenin walnie przyczynili się do zwycięstwa (krwawego) rewolucji październikowej. Stalin jednak nie miał planu podbicia całego świata, pakt z Hitlerem go zadowalał. Mógł zająć się czystkami w armii  oraz mordowaniem Polaków w latach 1937-38, których zabijał jako rzekomych szpionów Polski. Był zaskoczony atakiem Hitlera na Rosję. Nie miał kadry dowódczej, którą wybił w czystce. Więc Hitler czynił szybkie postępy. Ale Rosja to strana balszaja i Hitler się przeliczył w swoich planach podboju świata. :-) Putin z kolei ma plany zniszczenia świata. Jak mówił Putin, co sam słyszałem w TV Rassija. Świat chce zniszczyć Rosję, więc Rosja zniszczy świat. Tak mówił Putin. Dzisiaj znowu obejrzałem Putina, i dziwię się jak przez ten rok Putin się postarzał. No żywy trup :-)