Otrzymane komantarze

Do wpisu: „Państwo Morskie” otrzymało upokarzający policzek
Data Autor
spike
"do zaplanowania ataku na Noworosyjsk potrzebny jest dron o zasięgu ponad 1000 kilometrów i wysokiej jakości system kontroli." Jeżeli dobrze pamiętam, to ten dron ma zasięg 5 km, prędkość 60 km/h (?), innymi słowy ślizgacz. Ciekawa sprawa z namierzaniem, Musk miał wyłączyć satelity, a tradycyjny GPS chyba za mało dokładny, więc musieli mieć pomoc z zewnątrz. Samą łódź zbudować nie taki problem, nawet @tri potrafi :), ale elektronikę awionikę, kompas nie wystarczy. Ukraińcy mają rakiety dalekiego zasięgu, czemu ich nie użyją na okręty? Nie da się namierzyć, bo za nisko, a satelity ?
sake2020
Za chwilę będziemy mieli tu pana @Persa który napisze że to fejk i było odwrotnie,niezwyciężona marynarka Rosji zatopiła ukraiński.Pani Zacharowa w studio Rassija1 potwierdzi.
Do wpisu: Zagłosować czy dokonać wyboru?
Data Autor
NASZ_HENRY
Autor akademik, szczwana bestia 😎
Do wpisu: To zwykły, dobry Niemiec
Data Autor
Valdi
Adam i Ewa bara bara i do przodu ....
Ptr
Jak ogłasza coś złego to mówi taką dwoistą mową niejako z dobrą intencją pod publikę, ale czyny pokazują ,że na poważnie realizuje złą i wtedy , gdy to mówi przez moment się uśmiecha.  
Siberian Dog Husky
@Adam66  Pamietaj o kolorach tabletek
NASZ_HENRY
Skoczek @Adam66 - skoczyłeś o jeden most za daleko 😎
Adam66
Pisałem o tym kilkakrotnie ale nie przeszło, może teraz się uda...  Tusk został zesłany na front wschodni żeby zalegendować bankstera Morawieckiego, który rozkłada Polskę jeszcze lepiej niż ten ryży folksdojcz.
Do wpisu: Warto było zachować się z klasą i godnością. Brawo dla Ołhy
Data Autor
Siberian Dog Husky
@Jabe Nigdy nie zaprzeczam ja i nie tylko ja że naród rosyjski to turańską dzicz
Tomaszek
Dzisiaj akurat jest rocznica tego gestu , który wszedł do powszechnej świadomości . Jeszcze niedawno widziałem małolatów jak jeden drugiemu to pokazał powiedział Kozakiewicz . 
Jabe
Dzikusy.
Do wpisu: Horror kryminalny "Reset" i politycy przewidywalni
Data Autor
Jabe
Co to ma do rzeczy?
spike
"dlaczego Cimoszewicz potrafił zorganizować polityczne zaplecze w UE (wbrew Niemcom i Francji) by zablokować niekorzystne dla Polski zmiany." to są bajki z mchu i paproci. Nawet jakby to było prawdą, niczego nie zmienia, Cimoszko to łachudra, dlaczego jeszcze nie siedzi, potrącił kobietę na pasach.
Siberian Dog Husky
Jeśli młode lemingi z PO myślą, że są inteligentniejsi od poprzednich pokoleń, to przypominam, że 60 lat temu instrukcja obsługi samochodu zawierała wyjaśnienie jak regulować zawory, a dziś ostrzega przed piciem płynu z akumulatora.
Jabe
Nie potrafiąc, czy nie mając zamiaru?
smieciu
@Jabe Tego się nie dowiemy. Bo mogłoby się okazać że trzeba posługiwać się konkretami zamiast wpajanymi przez propagandę bajkami. Przykładowo dlaczego Cimoszewicz potrafił zorganizować polityczne zaplecze w UE (wbrew Niemcom i Francji) by zablokować niekorzystne dla Polski zmiany. A Polska PiS potrafi jedynie krzyczeć jaka jest krzywdzona. Nie potrafiąc jednocześnie zorganizować nic. Za to jednak brać pieniądze i wdrażać chętnie wszystko co prowadzi do większego zamordyzmu. PiSowskie twarde, stare komuchy to mistrzowie kłamstwa i kreacji bajeczek dla wiernych. No są w tym naprawdę dobrzy.
Jabe
Co konkretnie w argumentacji Smiecia wskazuje, jakby Smiecio był powiązany z którąś ze służb? To, że w ogóle argumentuje?
spike
@smieciu nie da się nie zauważyć, że twoja obrona i argumentacja, wskazują, jakbyś był w jakiś sposób powiązany z którąś ze służb, to jedna z metod rozmywania faktów, by skierować oskarżenia w inną stronę, to znana od wieków metoda. Za dawnych czasów szkolnych, miałem kolegę, który z powodzeniem stosował ta metodę, jak był o coś pytany, a nie bardzo wiedział co odpowiedzieć, to tak nawijał w koło tematu, że udawało mu się skołować pytającego, a że nie był "kretynem", więc święcił sukcesy, ale miał pecha, znalazł się jeden taki, co go rozszyfrował, wtedy się załamał. My jego koledzy wiedzieliśmy co robi, ale że to był fajny kolega, więc nikt nie zwracał na to uwagi, tylko potem wszyscy się z tego śmialiśmy :)
Siberian Dog Husky
Ten kobiecy sposób myślenia zawładnął światem. Nie jest on już rządzony przez twardych skurwieli. Ale przez niewinne panienki. Takie jak ludzie z PiS. pewnie panienki z kutasem vide Joanna z Krakowa ostatnia gwiazda PO to twarda/y skurwiel/ka
Maverick
Kim są kacyki kabały? youtube.com
Tomaszek
Dalej budujesz założenia do wcześniej przyjętej tezy . Zmiana wiatrów ? Niedługo się dowiemy że Cimoszewicz to taki nowy Kukliński .albo Kmicic . Daruj se , i tak mnie nie posłuchasz bo nie takie twoje zadanie . A pisanie że w jakikolwiek sposób był zdolny czy wybitny to tylko cześć tego zadania . Co najwyżej dobrze ustawiony przez "wiatry historii".
Tomaszek
Śmieciu  Husky tylko zapytał czy to możliwe , a odpowiedź dał w linku powyżej . Czy z takimi plecami ktoś SB potrzebuje ? Albo jakiegoś talentu czy zdolności ?
smieciu
A dziadek? Też był złym człowiekiem? A może dziadek był dobry. I tylko jego syn stał się zły. Ale w drugą stronę to działać nie może? Tą drogą schodzimy na grunt psychologicznych fantazji. Myślę jednak że większość ludzi kojarzy że dzieciom, których rodzice są dobrze ustawieni, zwykle brakuje żyłki karierowicza, woli walki. Rzadko kiedy dzieci potrafią wejść w rolę silnych osobowości swojego rodzica. Ojca. Innym pytaniem czy USA ma prawo do posiadania agentów? Czy ci muszą zawsze być ruscy? USA nie mogło werbować? A jeśli jednak CIA i spóła werbowała to kogo? Kto przykładowo mógł wtedy wysłać dzieci do szkół USA? Jakieś niewinne polskie ludziki nienależące do partii? Kogo CIA mogła uważać za najcenniejszych agentów? Panią Marysię niewinną bibliotekarkę z jakiejś wiochy? Czy syna człowieka należącego do elit władzy? W jaki rodzaj polityki wierzymy? USA pokonało ZSRR dobrocią? Wojna w Iraku też była szlachetna? CIA było zbędne? Podobnie jak najpotężniejsza armia świata? Naprawdę nie przypadkiem ciągle wałkuję temat Seksmisji. Ten kobiecy sposób myślenia zawładnął światem. Nie jest on już rządzony przez twardych skurwieli. Ale przez niewinne panienki. Takie jak ludzie z PiS. Jak tu się wierzy. Ci nie mają swoich nadzorców, nie mają służb, pieniędzy. Chcą dobra. Polski. I tym prostym sposobem przejęli władzę. Trzeba być dobrym. Uczciwym. Patriotą.  Tak osiągasz sukces. W biznesie. Polityce.
sake2020
@smieciu....Przecież pan też nie podaje faktów a jedynie swoje hipotezy.Tylko zresztą w kręgu obserwacji i wniosków z nich wynikających oraz skąpych wiadomości obraca się przeciętny zanteresowany tematem obywatel.No chyba że pan jest politykiem,poitologiem czy dziennikarzem.  Przypuszczam że pan podobnie jak wyciąga wnioski z ogólnie dostępnych wiadomości.Więc jeśl moje wnioski to pudelkowe banialuki to pańskie również.Czy jeśli ,,wsiadłam'' na Cimoszewcza to jestem ruskim agentem? Pewnie że jestem i to nie tylko ruskim.
smieciu
@Tomaszek Autor stwierdza że Cimoszewicz dostał się tam wbrew rekomendacji SB. A zatem jego plecy musiały być inne.