Otrzymane komantarze

Do wpisu: Sowiecki MAK nie będzie badać katastrofy samolotu Prigożyna
Data Autor
Kaczysta
Nie wiecie przypadkiem jakie na temat napaści Rosji na Ukrainę zdanie ma ruski pachoł Tusk? Bo jakoś nie może z siebie wydalić swojej opinii.
spike
W cyklu dokumentalnym "katastrofy w przestworzach", były omawiane dwa przypadki katastrofy, jeden koreańskich linii lotniczych, gdzie sowieci zestrzelili ich samolot, po latach przyznali, że to było na rozkaz, co zostało udokumentowane, oraz jeden, gdzie o katastrofę został oskarżony jak zwykle pilot. Jest to jedyny przypadek, gdzie pilot dowiódł swojej niewinności, ale trwało to wiele lat, nie wrócił już do zawodu. W filmie ten pilot powiedział, że MAK nigdy nie wskazał na wadę samolotu, zawsze byli winni piloci. Jest jeszcze jeden przypadek z Polski, polski konstruktor dowiódł wadę silnika. PS. pominąłem przypadek smoleński, to jest plama na honorze Nat.Geo. Wiem od kogoś z Polonii kanadyjskiej, że oprotestowali ten "dok", nie jest on wyświetlany na terenie USA i Kanady. Zostało stwierdzone, że ten "dok" powstał na sowieckie zamówienie, NatGeo miało kontrakt na serię filmów o Syberii, obawiali się, że zostanie zerwany, stracą mln $.
sake2020
No jakby tak wszystkie katastrofy spadających samolotów w Rosji miały badać niezależne międzynarodowe komisje to chyba z nadmiaru roboty nigdy by z Rosji nie wyszły.
Do wpisu: 30%
Data Autor
Kaczysta
Ale to nie jest też tak, że sondaże są dobre i samo się wygra. Trzeba rozmawiać z rodziną i znajomymi, i się nie bać, o tym jakim zagrożeniem dla Polski jest rudy oszust Tusk i nakłaniać do pójścia na wybory.
Do wpisu: Nie wie co czyni...
Data Autor
sake2020
@Czesław2.....Jednak myli się pan,Putin był w Watykanie.
Czesław2
@sake3 U papieża byli Sorosowie, nie Putin.
spike
PS. co do chazarków, to mówisz o sobie, to wy liżecie dupsko Putina, każdemu liżecie, jak macie interes, dla was nie ma świętości, moralności, jesteście razem z Putinem rakiem tego świata.
spike
@pampers co ty bredzisz, Rosja nigdy nie była imperium, ani mocarstwem, no może jako imperium zła, od zawsze miała krew na rękach, funkcjonuje na zasadzie kolonialnej, wyzysku zniewolonych krajów, od zawsze zbrodnią trzymali władzę, tak jest do dziś, ale to się skończy. Jakby nie przekupieni zdrajcy tacy jak ty @pampersy, to by cywilizacyjnie byli na poziomie feudalnym, dzięki szpiegostwu i złodziejstwu coś tam osiągnęli, szczególnie broń atomową, bez której niewiele by znaczyli, widać to na Ukrainie, gdzie twój idol i bożek dostaje kopy. Zapomniałeś już, że kiedyś nawet Polska im skopała dupska, za to Polski nienawidzą, podobnie jak ty. Rosja to państwo mafijne, istniejące dzięki zbrodni , jak się od niej oderwą podbite narody, to nic nie będzie znaczyć.
Pers
@sake Wypij szklankę zimnej wody i idź spać. Żółć cię zabije.
sake2020
@Pers.....A pan powinien poczytać co na temat podporządkowania Kościołów na UKrainie Cerkwi Moskiewskiej i Katolickiego w Polsce pisze Dugin. O tym jak bardzo nienawidzi polskiego katolicyzmu.Trzeba rozkładać polski katolicyzm od środka,wzmacniać polską masonerię,promować chrześcijaństwo antypapieskie.Naszym etapem będzie prawosławny komunizm euroazjatycki,misyjny.Ten ideolog forsuje ideę Eurazji która wg niego ma sie stać Kościołem prowadzonym przez Rosjan.
Siberian Dog Husky
Nie takich zawodników na Tronie Piotrowym Kościół wytrzymał ale oceniałem jego intelekt wyżej. Mógł powiedzieć o tym że rosja i rosjanie są powołani do wielkości ale nie w czynieniu zła i by go wszyscy zrozumieli i w rosji i za granicą. Z jakiegoś powodu tego nie zrobił
u2
Zanim się komuś przebaczy, to ten ktoś powinien się pokajać i naprawić szkody, które wyrządził. Tutaj nie widać takiej postawy kacapów, oni nadal brną w tę samobójczą wojnę. Z przewidywalnymi skutkami rozpadu kacapskiego imperium zła :-)
Siberian Dog Husky
Bergolio to nie jest papież tylko symbol upadku Kościoła, lewicowy kardynał z Argentyny. Okoliczności dymisji B XVI i jego rzekomego wyboru na Stolicę Piotrową są bardzo niejasne. Na szczęście Kościół nie takie zawirowania przetrwał i umiał powrócić do wiary.
Pers
Co jełopki? Już teraz wam się nawet Papież nie podoba bo powiedział trochę prawdy? Chazarkowie tak mają :))))))
Siberian Dog Husky
W latach 50-80 kościół był przenikany przez KGB i jego twory. Do kościoła wstępowały również osoby żądne władzy. Teraz część z tych osób jest biskupami. Ten papież to nie papież. Ten człowiek nigdy nie ujął mnie swoją osobą. Nieszczery, szkodliwy. Psuje to, co dobrego zrobił JPII. Nigdy nie ufałam w jego dobre intencje, przebieraniec. Wygląda na to, że intuicja mnie nie myliła. Lepiej by zrobił, gdyby milczał. Najlepiej, gdyby szybko odszedł na emeryturę.  
Siberian Dog Husky
Nie potrafię zrozumieć jego wypowiedzi. Sposób w jaki uprawia swoją politykę budzi moje duże podejrzenia
Siberian Dog Husky
Może trzeba stworzyć hasło "To nie mój Papież"
Pers
@huski To sobie mądralo poczytaj   chart.neon24.org
Silentium Universi
O ile wypowiedzi poprzednich papieży były poddawane ostrej krytyce po wyrwaniu ich fragmentów z kontekstu, to wypowiedzi Franciszka są chwalone po delikatnych poprawkach. To tylko zmiana taktyki. Do tego dochodzi zupełnie inna optyka: nasi sojusznicy byli ich wrogami i na odwrót.
sake2020
@Ijontichy........Putin nie żałuje rubli,jesli wie że ,,interes'' się zwróci A swoją wizytą w Watykanie dał ,,delikatnie'' papieżowi do zruzumienia że oczekuje czegoś więcej niż dotychczasowe papieskie gesty. .
Ijontichy
...zainstalowanego w Ameryce Pd.. errata.
Ijontichy
Franciszek to lewak,z odchyłem w stronę komunizmu zainstalowanego przez Trockiego i nawet samego Lenina. Wszyscy w Watykanie pytaja tylko : ILE RUBLI KOSZOWAŁO WSADZENIE NA TRON PIOTROWY... Mario Bergoglio .
sake2020
Papież Franciszek sprawia wrazenie jakby kompletnie nie znał historii albo swój pontyfikat sprawował na Marsie.Już niejedna jego wypowiedź jest później przez Watykan prostowana lub tłumaczona Kazanie skierowane do Młodych Katolików Rosyjskich w Petersburgu i słowa o wielkiej kulturze i człowieczeństwie wielkiej Rosji brzmią jak szyderstwo i wzbudziły zaniepokojenie i oburzenie.Chrześciajaństwo,Kościół Katolicki,Watykan są obecnie poddane wielu szykanom a papież swoimi wypowiedziami do tej niechęci bardzo się przyczynia.
u2
człowiek wychowany w Ameryce Południowej raczej słabo orientuje w europejskiej polityce Nie wtrącam sie w kwestie wiary, ale jeśli chodzi o deklaracje polityczne to widać że Franciszek pochodzi z Argentyny, a ta obecnie jest niestety w konflikcie z cywilizowanym światem. Zapewne stąd te dziwne słowa wsparcia ludobójczego reżimu z Rosji. PS W Watykanie nadal stosują nazwę Kaliningrad od rosyjskiego zbrodniarza Kalinina : vaticannews.va Zgromadzeni uczestnicy są z 54 miast Federacji, od Kaliningradu po Władywostok
spike
Rzec można, że Niebo też nie było zadowolone z wyboru, czy osadzeniu papieża Franciszka na czele Kościoła. W dniu gdy papież Benedykt XVI ogłosił po łacinie swoją abdykację, piorun uderzył w kopułę bazyliki, było o tym dość głośno w mediach. Podobny znak był, gdy papież Franciszek na spotkaniu z młodzieżą, wypuścił gołębie, zostały zaatakowane przez mewy (?), co też odczytywano jako zły znak, bo takiego przypadku jeszcze nie było. Jako katolik mam z tym problem, jest to przykre. "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi." Jego mowa "nadto jest" dotyczy nie tylko polityki, ale szczególnie dotyczy Kościoła. Od czasu jak papież Franciszek nam przewodzi, kościół chyli się ku upadkowi, traci na szacunku, co skutkuje odchodzenie wiernych, najwięksi odwieczni wrogowie chrześcijaństwa, głównie katolicyzmu, mają powód do świętowania.