Otrzymane komantarze

Do wpisu: Konfa wy my śmiecie, Polaków oszukujecie
Data Autor
Ptr
Warto pamiętać doświadczenia z piaskownicy , gdy kilku chłopaków zbudowało w niej całe miasto - mosty, drogi. I przyszła banda. Najpierw stali na murkach okalających , na deskach. Przypatrywali się i naśmiewali  , potem zaczęli niszczyć nogami te wiadukty z piasku i zamki pod jakimś pretekstem. Ot i cała psychologia głupich. Nie chodziło o to kto kogo lubi. Bo nie chcieli budować , umieli tylko niszczyć. I po czym ich poznać ?  Po tej agresji, gdu chcą zaszkodzić. 
Ptr
Wielkie siły wrogów zaprzężono do różnych partii opozycyjnych. Nie ma żadnej nadzei czystych intencji. Lub 
Francik
Szczerze mówiąc to oglądanie tzw. telewizji informacyjnych uznaję za stratę czasu - to npropaganda zamiast informacji. Więc nie wiem kogo dopuszczano do kurwizji a kogo do wsi24. Toczony tu spór o Konfederację jest - mam wrażenie - całkowicie od czapy. Co by było, gdyby było. Uważam, że to była klasyczna operacja medialno-sondażowego napompowania konfy, by potem sprowadzić ją do parteru. Natomiast przez obie strony zamilczana była - wydaje się - jedyna w tych wyborach inicjatywa antysystemowa: Polska Jest Jedna. Mimo zarejestrowania listy ogólnopolskiej kurwizja nie zaprosiła tej partii do debaty.
Jabe
Panią Witek udało się wy­kopać. Sukces jest.
Ula Ujejska
Jabe A gdzie ten kopnięty stolik? Wyszło wam jak zwykle - dołączyliście do grona speców od "robienia łaski" - tylko to potraficie. 🤣
Francik
Powiedziałbym więcej - na gruzach PiSu powinna powstać nowa, naprawdę patriotyczna formacja, ludzi uczciwych, którzy pociągną za sobą Polaków. Prezes i jego akolici to odklejona od rzeczywistości grupa a ludzie bankstera Morawera to bezideowa banda, która za pieniądze zrobi wszystko. Taka "prawica" jest Polsce i Polakom niepotrzebna. Też z Beatką wiążę pewne nadzieje, ale zobaczymy na ile pozostało w niej ideowości i patriotyzmu.
Jabe
Konfederacja jest naj­większą partią prawi­cową.
sake2020
Paniusiu to ty wmawiasz mi chorobę umysłową..Przynajmniej niech pani teraz nie kłamie..To własnie u was jest charakterystyczne,że rozpowszehniacie wyssane z własnego brudnego palucha plotki by kogoś upokorzyć.Te wasze gadanie o kordonach sanitarnych o Tworkah dla inaczej myslących niz wy jest własnie potwierdzeniem zamordyzmu jaki Polsce szykujecie.Politycy  w Sejmie,wy w sieci.
u2
"Konfederacja powstała w celu rozbicia prawicy od środka" Dokładnie. Tradycyjnych wartości tam się nie uświadczy. Jest szczucie na Polskę, Polki i Polaków. Dzisiejsze, a właściwie już wczorajsze wystąpienie Brauna wskazuje, że oficerowie prowadzący mają tam najwięcej do powiedzenia :-) :-) :-)
Alina@Warszawa
Powiem więcej - źródło "Alina@Warszawa" ma zdecydowanie lepsze kwalifikacje, bo nie ma partyjnych klapek na oczach. Jeśli jakieś źródło ma chorobę umysłową jak samo twierdzi, to pisanie o tym to nie jest inwektywą, tylko stwierdzeniem przykrego faktu.
sake2020
[email protected] źródło Alina @Warszawa ma lepsze kwalifikacje i wiarygodność.? W czym?W lepszym posługiwaniu się inwektywami pod adresem źródła sake wmawiając chorobę umysłową? 
Jabe
Jakie działanie Konfederacji uprawnia do zdania, że „za­siadła do stołu” z Tuskiem? Czy gdyby „za­siadła” z Ka­czyń­skim, byłaby godna po­chwały?
Siberian Dog Husky
u2 Konfederacja zamiast wywrócić stolik, zasiadła do stołu z Tuskiem oraz Czarzastym i polewa do pełna To było wiadome od dawna... Koalicja na linii Moskwa-Berlin-Bruksela została zawarta jeszcze za poprzedniej kadencji i dawno ustalono kto gdzie ma siedzieć i jak będzie podzielone po wyborach. To było do przewidzenia Ameryki nie trzeba odkrywać  Konfederacja powstała w celu rozbicia prawicy od środka i tylko naiwni uwierzyli w jej konserwatywny charakter. Pan Premier Jarosław Kaczyński nawet przez chwilę nie zaproponował współpracy z tym ruskim ugrupowaniem.To bezideowi patocelebryc
spike
a co by Budce Tyfusek kazał dać Biedroniowi? a może już kazał?
Pers
@smieciu //Dochodzę do wniosku że jesteś najgłębiej tutaj zakonspirowanym tajnym kretem, działającym na rzecz kompromitowania PiS.// Wcale nie jest "zakonspirowany". Tutaj jest więcej takich jak on kretów. To sztuczka stara jak Internet a nawet dużo starsza.
smieciu
@u2 Dochodzę do wniosku że jesteś najgłębiej tutaj zakonspirowanym tajnym kretem, działającym na rzecz kompromitowania PiS. Po prostu pisz dalej!
u2
Po prostu Palikto odsłonił tajniki waszej kuchni. To nie zdrada, tylko ustawka Tuska z Mentzenem, obaj mieli dziadków w Wehrmacht w czasie IIWŚ, więc wasza tajna koalicja jest naturalna. Pisałem już o tym :-)
Jabe
Czyli to zdrada z niskich pobudek.
u2
"Zgadza się czy nie?" Oczywiście, że się zgadza. Po prostu na to wszystko jest kasa. Dzieki geniuszowi finansów PMM i rządowi Dobrej Zmiany. Nie wszyscy pamiętają, że za Tuska i Kosiniaka nie było na nic kaski i na to najwyraźniej liczysz szmaciu. Ale nie licz szmaciu, że na NB starzy wyjadacze nie pamiętają nierządów Tuska i jego ferajny :-) PS. Widać, że jest jakaś tajna ustawka kuń-fy z pełomafią. Tusk lubi się wysługiwać innymi w atakach personalnych, pisze o tym Janusz Palikto w swojej książce pt. Kulisy Platformy. Tą razą użył Brauna w ataku na Witek.
NASZ_HENRY
                                                                                                                                                                '  
tricolour
Nie pytaj, bo muszą ci przytaknąć, a to gorsze od śmierci mózgowej.
smieciu
Uważam swoim skromnym głosem, że schemat dyskusji na NB: Jabe, tri, pers, rolnik, zdzichu i jeszcze paru - grający kontrę wobec pro pozostałych, jest tak ograny, że chyba należałoby to zmienić. Do regulaminu należy wpisać zakaz krytyki tych, których lubi Roz Sądek. Ech to były czasy. Piaskownica i mamusia pilnująca by był w niej porządek. Chciałoby się cofnąć czas...
Tezeusz
Zajechało szambem czujecie ten scierwoneonowy smród..i osrane wycie dachowca
smieciu
Bosak powiedział: Uważam, że przemówienie (Kaczyńskiego) było naznaczone wielką hipokryzją, charakterystyczną dla prezesa PiS-u. Tzn. przez osiem lat rządów PiS-u ta centralizacja Unii Europejskiej została znacząco posunięta do przodu, bardziej niż za Tuska: Za Tuska nie przekazano Brukseli kompetencji nakładania europodatków, zaciągania długu na rynku międzynarodowym, obciążania Polaków obowiązkiem spłaty tego długu, nie podniesiono celów polityki klimatycznej o kolejne 10 pkt. proc., nie zaakceptowano Fit for 55, Europejskiego Zielonego Ładu. To wszystko stało się, kiedy rządził PiS i liderem obozu rządzącego był Jarosław Kaczyński Zgadza się czy nie? Fakty proszę a nie emocjonalne płacze. Mi się wydaje że było tego więcej. W szczególności rozporządzenia uderzające w wolność słowa. Dostęp do wiedzy. RODO, mowa nienawiści itp. Ale mogę się mylić. Chętnie zapoznam się z konkretami.
angela
Jeżeli Rolnicza 12 tka nie będzie wpisana do umowy koalicyjnej, czekają do 17 tego listopada, to rolnicy blokują Polskę.  Polaczyly się wszystkie związki rolnicze. Muszą się śpieszyć, zeby nie daj Boże egzotyczny rząd, nie oddał Polski  w łapy Brukseli, bo potem popij wodą.