|
|
MFW "A p.Braun, taki swietny rezyser, tylko szkoda ze nie nakręcił tak realistycznego filmu o odwiecznych ruskich zbrodniach na Polakach....."
Jak to nie.
Przecież próbował zrealizować cykl filmów dokumentalnych na temat zbrodni warszawsko - moskiewskiej z 10.04.2010 roku.
Udalo mu się zrealizować dwie cześci i .....na tym się skończylo!
Tłumaczył to klopotami z finansowaniem tego cyklu a tak naprawdę to dano mu tzw. "propozycję nie do odrzucenia" i to był powód zaniechania realizacji dalszych części.
Oto te dwie części planowanego i przerwanego cyklu:
Smoleńsk 2010 Mity i fakty Grzegorz Braun 2016 cz. 1 z 2
cda.pl
Smoleńsk 2010 Mity i fakty Grzegorz Braun 2016 cz. 2 z 2
cda.pl
Podobnie było z A. Macierewiczem.
W maju 2010 roku opublikowal tekst na łamach Gazety Polskiej tekst pt. "Droga do Smolenska", w którym postawil realne przyczyny i sprawców tej zbrodni.
Pisał m.in. tak:
(...)
Lech Kaczyński wraz z elitą niepodległościową znalazł się w wirze wielkiej rosyjskiej operacji odzyskiwania wpływów na obszarze dawnego imperium i to w uzgodnieniu z Niemcami oraz za zgodą rządu Donalda Tuska. Była to w istocie gigantyczna pułapka, która zatrzasnęła się wraz ze startem Tu-154 10 kwietnia o godzinie 7.20 czasu warszawskiego
(...)
Gdy zakladał Zespół Parlamentarny i odbywał wiele spotkań z Polakami w kraju i za granicą, zapomniał już o tym co tam napisal i głosil, że USA, NATO i UE(a to przecież głównie Niemcy) bardzo chciały właczy c sie do badania przyczyn "katastrofy", ale D. Tusk nie wyrażał zgody(nie powiedział tego, że to "sojusznicy" mu zabronili ujawniać prawdy, bo to było w interesie resetu niemiecko tuskowego z Rosją). |
|
|
sake2020 @Ula Ujejska....Przecież wymoczek miał dwu mistrzów-JKM i Giertych stąd ta maestria. |
|
|
MFW "Dejta mnie spokój"
.... i dejta se spokój!
|
|
|
MFW A Pan Prezydent A. Duda pochwalił tych "pizzowiych bohaterów", którzy z poświęceniem stali godzinami w kolejkach do lokali wyborczych. |
|
|
Pers @u-beczek
//To już stary dziad na wylocie.//
Ile lat ma pan Kaczyński bo nie pamiętam?... |
|
|
Siberian Dog Husky Czy byli esbecy muszą u mnie pisać ?
Szanowni, ja wam emerytur nie przywrócę, za cienki jestem.
Dejta mnie spokój |
|
|
angela To że majstrować zechcą, to na bank. Ale czy uda im się???
Konstytucje zmienić niekonstytucyjnie będą pewnie próbować. |
|
|
angela Tusk jak zostanie premierem, to posiedzi w bólach na Wiejskiej, ale tylko dotąd, aż uda mu się rozłożc Polskę do h...d.. i kamieni kupa, a potem zrzuci z klaty dla jakiejś niemoty typu Ewcia, / myślę że placzek Hołownia ze swoimi podcastami znakomicie się do tego nadaje/.
Niestety będzie pewnie musial posiedzieć dłużej, bo prezydent Duda zakusy Niemiec na naszą gospodarkę i złoto moze mocno utrudnić. |
|
|
juur "...Ryży ma tylko jeden cel: hołd berliński i urząd w Brukseli." może wystarczy mu stanowisko gubernatora? |
|
|
u2 Polacy dokonali takiego wyboru.
Tu zapolemizuję. PKW wydatnie pomogło w sfałszowaniu wyborów. Dopuściło do głosowania po 21-ej, kiedy były ogłoszone wyniki exit-poll. To, że ktoś mówi, czy pisze po polsku nie oznacza, że czuje się Polakiem i uważa się za Polaka. Po lewej stronie Wisły mieszka mnóstwo przesiedleńców, którzy nie identyfikują się z ziemią, którą zamieszkują. Dla nich Polska to abstrakcyjne pojęcie. Wystarczy popatrzeć na wyniki głosowania w Bogatyni. Zagłosowali za likwidacją swojej gminy :-) :-) :-) |
|
|
Siberian Dog Husky To jest właśnie tzw ponury żart historii, że człowiek który wyłącznie szkodził Polsce, który jest wzorcowym przykładem zdrady ma być (ponownie!) premierem. I na żadnych ruskich bagnetach czy niemieckich czołgach tu nie przyjechał. Polacy dokonali takiego wyboru.
Straszne |
|
|
u2 Bycie w polskim Sejmie sprawia mu ból.
To już stary dziad na wylocie. Wystarczy na niego popatrzeć, samo to jego hejterskie gadanie sprawia mu wielką trudność :-) |
|
|
Siberian Dog Husky Jeśli Tusk zostanie po tym wszystkim ponownie premierem Polski, to Putin ma w przyszłości duże szanse na kierowanie ONZ, ale mam nadzieję, że nie zostanie Sekretarzem Generalnym NATO. W końcu ma sentyment do sekretarzy. |
|
|
Siberian Dog Husky a konstytucję też unieważnią? |
|
|
u2 Liroy o prorosyjskości kuń-fy :
youtube.com |
|
|
sake2020 @angela......Pewnemu panu Konstytucja posłużyła do płakania i smarkania przed kamerą,teraz będą przy niej majstrować |
|
|
NASZ_HENRY Bosak jest już nagi!
Korwin i Bosak służą do zagospodarowania emocji puszczonej samopas młodzieży, która mogłaby, zamiast zajmować się dewastowaniem Polski, w tym czasie zająć się czymś bardziej pożytecznym ;-)
|
|
|
Ula Ujejska Angela
Ryży wydymał wszystkie nogi i przystawki - ostatnie posiedzenie Sejmu to dowód. Ryży ma tylko jeden cel: hołd berliński i urząd w Brukseli. Nawet przyspieszone wybory mu nie przeszkodzą. Tak zwyczajnie, po nogach i przystawkach nie będzie śladu w nowym Sejmie, a PO się wzmocni. Ryży znów zostanie "krulem Europy" i ucieknie z Polski. Bycie w polskim Sejmie sprawia mu ból. |
|
|
angela Jak Ruski nie dogada się z Niemcem, no jak???
Od dawna wiadomo, ze Korwin budzil się i uruchamiał tylko przed wyborami, a potem w Sejmie spał, zeby prawicy odebrac głosy, bo dobrze wiedział że sam wyborów nie wygra.
A p. Bosak to wychowanek p.Giertycha, I teraz idą ręką w rękę.
A p.Braun, taki swietny rezyser, tylko szkoda ze nie nakręcił tak realistycznego filmu o odwiecznych ruskich zbrodniach na Polakach, zaborach, wywozkach, krwawych powstaniach, RibbentropMołotow, co bez porozumienia tych dwóch bandytów nie byłoby II WOJNY ŚWIATOWEJ, a za tym Auswitz i całej hekatomby.
Wołyń, /czego nie bronię/to klin dla poróżnienia Polski z Ukrainą, korzystny dla Rosji, i łatwe zaanektowanie obu panstw.
Dziwie się tylko , że tak wielu im uwierzylo. Ale w końcu nareszcie , stół nie wywrócony, ale karty odkryte.
Podobnie p. Hołownia, taki antyaborcyjny, a umożliwił dojście do władzy tych szczególnie groźnych dla życia dzieci.
Myślę ze wielu otworzą się oczy, I trzeba jak najszybciej zmieść tą klamliwą fałszywą czeredę ze sceny politycznej, zeby nieodracalnych szkód Polsce nie narobili.
Jacy z nich "demokraci", juz pokazaly pierwsze glosowania. Co będzie dalej, nie trudno przewidzieć. Wielu z nich KONSTYTUCJI nie zna I głowy sobie nie zawracają, robią co chcą.
Konstytucje mają tylko do PiS.
Jak widać, stronnictwo ruskie i pruskie połączyło siły, zeby zniszczyć Polskę I Polaków. |
|
|
Jabe Zjednoczona Prawica, jako socjaliści, prawicą nie jest. |
|
|
Ijontichy Przełom XIV I XV wieku,Machiavelli w listach do Soderiniego:
NIE MA PARTII POLITYCZNYCH!! SĄ TYLKO ETYKIETKI WYBORCZE,A POTEM LICZY SIĘ WŁADZA I PIENIĄDZ!
Wszystkie efemerydy od Leppera do Hołowni i Konfy...to twory służb ...od UB,po WSI ,KGB,BND,i MOSADU...to oni namieszali imbecylom w głowach...i debile poszli po pizze i piwo. |
|
|
Ula Ujejska Ja od lat wiem, że Bosak to specjalista od "robienia łaski". Dobry uczeń JKM - wyprztykał swojego mistrza bez mydła i przejął jego rolę. |