Otrzymane komantarze

Do wpisu: BOSAK HOŁOWNICZY
Data Autor
MFW
"A p.Braun, taki swietny rezyser, tylko szkoda ze nie nakręcił tak realistycznego filmu o odwiecznych  ruskich zbrodniach na Polakach....." Jak to nie. Przecież próbował zrealizować cykl filmów dokumentalnych na temat zbrodni warszawsko - moskiewskiej z 10.04.2010 roku. Udalo mu się zrealizować dwie cześci i .....na tym się skończylo! Tłumaczył to klopotami z finansowaniem tego cyklu a tak naprawdę to dano mu tzw. "propozycję nie do odrzucenia" i to był powód zaniechania realizacji dalszych części. Oto te dwie części planowanego i przerwanego cyklu: Smoleńsk 2010 Mity i fakty Grzegorz Braun 2016 cz. 1 z 2 cda.pl Smoleńsk 2010 Mity i fakty Grzegorz Braun 2016 cz. 2 z 2 cda.pl Podobnie było z A. Macierewiczem. W maju 2010 roku opublikowal tekst na łamach Gazety Polskiej tekst pt. "Droga do Smolenska", w którym postawil realne przyczyny i sprawców tej zbrodni. Pisał m.in. tak: (...) Lech Kaczyński wraz z elitą niepodległościową znalazł się w wirze wielkiej rosyjskiej operacji odzyskiwania wpływów na obszarze dawnego imperium i to w uzgodnieniu z Niemcami oraz za zgodą rządu Donalda Tuska. Była to w istocie gigantyczna pułapka, która zatrzasnęła się wraz ze startem Tu-154 10 kwietnia o godzinie 7.20 czasu warszawskiego (...) Gdy zakladał Zespół Parlamentarny i odbywał wiele spotkań z Polakami w kraju i za granicą, zapomniał już o tym co tam napisal i głosil, że USA, NATO i UE(a to przecież głównie Niemcy) bardzo chciały właczy c sie do badania przyczyn "katastrofy", ale D. Tusk nie wyrażał zgody(nie powiedział tego, że to "sojusznicy" mu zabronili ujawniać prawdy, bo to było w interesie resetu niemiecko tuskowego z Rosją). 
sake2020
@Ula Ujejska....Przecież wymoczek miał dwu mistrzów-JKM i Giertych stąd ta maestria.
MFW
"Dejta mnie spokój" .... i dejta se spokój!  
MFW
A Pan Prezydent A. Duda pochwalił tych "pizzowiych bohaterów", którzy z poświęceniem stali godzinami w kolejkach do lokali wyborczych. 
Pers
@u-beczek //To już stary dziad na wylocie.// Ile lat ma pan Kaczyński bo nie pamiętam?...
Siberian Dog Husky
Czy byli esbecy muszą u mnie pisać ? Szanowni, ja wam emerytur nie przywrócę, za cienki jestem. Dejta mnie spokój
angela
To że majstrować zechcą, to na bank. Ale czy  uda im się??? Konstytucje zmienić niekonstytucyjnie będą pewnie próbować. 
angela
Tusk jak zostanie premierem, to posiedzi w bólach na Wiejskiej, ale tylko dotąd, aż  uda mu  się rozłożc Polskę do h...d..  i kamieni kupa, a potem zrzuci z klaty dla jakiejś niemoty typu Ewcia, / myślę że placzek Hołownia ze swoimi podcastami znakomicie się do tego nadaje/. Niestety będzie pewnie musial posiedzieć dłużej, bo prezydent  Duda zakusy Niemiec na naszą gospodarkę i złoto moze mocno utrudnić. 
juur
"...Ryży ma tylko jeden cel: hołd berliński i urząd w Brukseli."  może wystarczy mu stanowisko gubernatora?
u2
Polacy dokonali takiego wyboru. Tu zapolemizuję. PKW wydatnie pomogło w sfałszowaniu wyborów. Dopuściło do głosowania po 21-ej, kiedy były ogłoszone wyniki exit-poll. To, że ktoś mówi, czy pisze po polsku nie oznacza, że czuje się Polakiem i uważa się za Polaka. Po lewej stronie Wisły mieszka mnóstwo przesiedleńców, którzy nie identyfikują się z ziemią, którą zamieszkują. Dla nich Polska to abstrakcyjne pojęcie. Wystarczy popatrzeć na wyniki głosowania w Bogatyni. Zagłosowali za likwidacją swojej gminy :-) :-) :-)
Siberian Dog Husky
To jest właśnie tzw ponury żart historii, że człowiek który wyłącznie szkodził Polsce, który jest wzorcowym przykładem zdrady ma być (ponownie!) premierem. I na żadnych ruskich bagnetach czy niemieckich czołgach tu nie przyjechał. Polacy dokonali takiego wyboru. Straszne
u2
Bycie w polskim Sejmie sprawia mu ból. To już stary dziad na wylocie. Wystarczy na niego popatrzeć, samo to jego hejterskie gadanie sprawia mu wielką trudność :-)
Siberian Dog Husky
Jeśli Tusk zostanie po tym wszystkim ponownie premierem Polski, to Putin ma w przyszłości duże szanse na kierowanie ONZ, ale mam nadzieję, że nie zostanie Sekretarzem Generalnym NATO. W końcu ma sentyment do sekretarzy.
Siberian Dog Husky
a konstytucję też unieważnią?
u2
Liroy o prorosyjskości kuń-fy : youtube.com
sake2020
@angela......Pewnemu panu Konstytucja posłużyła do płakania i smarkania przed kamerą,teraz będą przy niej majstrować 
NASZ_HENRY
Bosak jest już nagi! Korwin i Bosak służą do zagospodarowania emocji puszczonej samopas młodzieży, która mogłaby, zamiast zajmować się dewastowaniem Polski, w tym czasie zająć się czymś bardziej pożytecznym ;-)  
Ula Ujejska
Angela Ryży wydymał wszystkie nogi i przystawki - ostatnie posiedzenie Sejmu to dowód. Ryży ma tylko jeden cel: hołd berliński i urząd w Brukseli. Nawet przyspieszone wybory mu nie przeszkodzą. Tak zwyczajnie, po nogach i przystawkach nie będzie śladu w nowym Sejmie, a PO się wzmocni. Ryży znów zostanie "krulem Europy" i ucieknie z Polski. Bycie w polskim Sejmie sprawia mu ból.
angela
Jak Ruski nie dogada się z Niemcem, no jak??? Od dawna wiadomo, ze Korwin budzil się i uruchamiał tylko przed wyborami, a potem w Sejmie spał,  zeby prawicy odebrac głosy, bo dobrze wiedział że sam wyborów nie wygra. A p. Bosak to wychowanek p.Giertycha, I teraz idą ręką w rękę.  A p.Braun, taki swietny rezyser, tylko szkoda ze nie nakręcił tak realistycznego filmu o odwiecznych  ruskich zbrodniach na Polakach, zaborach, wywozkach, krwawych powstaniach, RibbentropMołotow, co bez porozumienia tych dwóch bandytów nie byłoby II WOJNY ŚWIATOWEJ, a za tym Auswitz i całej hekatomby.   Wołyń, /czego nie bronię/to klin dla  poróżnienia Polski z Ukrainą, korzystny dla Rosji, i łatwe zaanektowanie obu panstw. Dziwie się tylko , że tak wielu im uwierzylo. Ale w końcu nareszcie , stół nie wywrócony, ale karty odkryte. Podobnie p. Hołownia, taki antyaborcyjny, a umożliwił dojście do władzy tych szczególnie groźnych dla życia dzieci. Myślę ze wielu otworzą się oczy, I trzeba jak najszybciej zmieść tą klamliwą fałszywą czeredę ze sceny politycznej, zeby nieodracalnych szkód Polsce nie narobili. Jacy z nich "demokraci", juz pokazaly pierwsze glosowania. Co będzie dalej, nie trudno przewidzieć.  Wielu z nich KONSTYTUCJI nie zna I głowy sobie nie zawracają, robią co chcą.  Konstytucje mają tylko do PiS.  Jak widać, stronnictwo ruskie i pruskie połączyło siły, zeby zniszczyć Polskę I Polaków. 
Jabe
Zjednoczona Prawica, jako socjaliści, prawicą nie jest.
Ijontichy
Przełom XIV I XV wieku,Machiavelli w listach do Soderiniego:  NIE MA PARTII POLITYCZNYCH!! SĄ TYLKO ETYKIETKI WYBORCZE,A POTEM LICZY SIĘ WŁADZA I PIENIĄDZ!  Wszystkie efemerydy od Leppera do Hołowni i Konfy...to twory służb ...od UB,po WSI ,KGB,BND,i MOSADU...to oni namieszali imbecylom w głowach...i debile poszli po pizze i piwo.
Ula Ujejska
Ja od lat wiem, że Bosak to specjalista od "robienia łaski". Dobry uczeń JKM - wyprztykał swojego mistrza bez mydła i przejął jego rolę.
Do wpisu: Konfa wy my śmiecie, Polaków oszukujecie
Data Autor
Zbyszek
@smieciu: "Mi się wydaje że było tego więcej." blog.zbyszeks.pl blog.zbyszeks.pl
Jabe
Oj, z tego, że nie robią jednemu, nie wynika, że robią drugiemu. Co miałaby innego zrobić Konfederacja?
Ula Ujejska
Jabe Taniutko się cenicie. Robić łaskę za coś, co i tak się stanie. Bycie tanim specem od łaski to rzeczywiście sukces. Na nic innego nie zasługujecie - tylko siedzieć pod stolikiem i aportować jak ryży da sygnał.