Otrzymane komantarze

Do wpisu: BOSAK HOŁOWNICZY
Data Autor
smieciu
@MFW Uciekasz od fundamentalnego pytania. Celowo zadałem pytanie wyżej. KTO ZASTOPOWAŁ BRAUNA? Zadałem je gdyż twoja wizja Tuska nie trzyma się kupy. Gdybyś miał rację, PiS miałby bardzo łatwy cel. Przecież z przekazu TVP wynika jest Tusk jest esencją zła. Na każdym jego kroku. Gdyby faktycznie było jak piszesz, jak to kreuje TVP, PiS nie miałby problemów ze znalezieniem dowodów wrogich, zdradzieckich machinacji Tuska. Spójrz. Masz 8 lat. Całą machinę państwa do przetrzepania jednego kolesia. Jednej sprawy. I? Używasz jej do blokowania produkcji o Smoleńsku! Jednocześnie nie potrafiąc znaleźć dowodów na Tuska. Czy może być lepszy dowód na jego niewinność? Na ściemę jaka powstała wokół Smoleńska? To ty niestety MFW jesteś naiwniakiem. Gdyż wciąż bazujesz na bajkach. Na pustych słowach. Na manipulacjach Rachonia. Gdyż nic więcej po prostu nie ma. Ale ty wciąż wierzysz. Nie zważając na osiem lat fałszywych obietnic, zapewnień itp.
MFW
Nienawiść fanów totalnej opozycji odebrała im rozum i zostali hunwejbinami totalnych zdrajców naszej Ojczyzny.
Czesław2
Tyle tylko, że on nie jest naiwniakiem. To niemiec.
sake2020
@Siberian Husky dog.........Plan Donalda Tuska przygotowany razem z profesoremW.Sadurskim z UW ma izolować PiS na scenie politycznej i stworzyć wokół niego swoisty kordon izolujacy w Sejmie.Kilka dni przed skandalem w Sejmie nawoływał do głosowania przeciw Pani Witek,Celem opozycji wg Sadurskiego ma być traktowanie PiS-u jak trędowatego,by wtrącić do ciężkiej izolacji po prostu jak to nazwał ,,zdeligitymizować.nazywając PiS plagą społeczną ma zwalczyć tę partię od środka.W tym nieocenioną pomoc okazał Bosak i największy szkodnik prawicy Braun..Bosak zostawszy wicemarszałkie dzięki głosom PiS natychmiast w nadętym i dyskryminującym tonie zaczął żądac oczyszczenia PiS-u z ludzi wskazanych przez opozycję i poddać rehabilitacji.To antydemokratyczne żądanie usuwanie działaczy przez inne partie nie jest przyjęte w żadnym państwie. To jaskrawy zamordyzm i totalitaryzm.Dziś pokazano jak działa plan Sadurskiego.Panie z Lewicy nie chciały wpuścić posła Kamińskiego na salę,Ziobrze wyłaczono mikrofon.Tak wygląda tuskowa demokracja, W Sejme miota się Giertych wykrzykując ile lat przewiduje dla konkretnych posłów PiS-u.Czyli narasta zamordyzm i nie wiadomo czy PiS będzie miał w ogóle wstęp na mównicę.Zadziwiające,że wielu ludzi to postrzega.Ja również.Tymczasem wczoraj po haniebnym zachowaniu posłów zostałam przez pewną panią na NB nazwana osobą chorą psychicznie.Paniusia zaczepnęła pewno swoje perły dowcipu od Kwiatkowskiego który wyśmiewa się,że PiS ma największe poparcie w zakładach psychiatrycznych.Dalej Szykany ,wyśmiewanie ,ubliżanie-wystarczy prytoczyć jak ordynarnie wyzwał zapijaczony aktorzyna Chyra prof Glińskiego.Zwróceie na to uwagi zapewne spowoduje,ze dziś ponownie zostana wyzwana od chorych psychicznie,o pan Jabe już swoje szczucie zaczął. 
MFW
"Odejmując Smoleńsk, nie zostaje nic co mogłoby świadczyć negatywnie o Tusku." Fakt, naprawdę nic nie rozumiesz. Tusk całe swoje dorosłe życie służył i sluży niemieckim interesom, na szkodę Polski, ktorą uważał za nienormalność. Zaczął jako agent STASI o ksywie OSKAR a pierwszą partię KLD budował za niemieckie pieniądze, o czym pisał w swej książce Paweł Piskorski, były czlonek tej partii. Takich naiwniaków jakim ty się jawisz, jest w Polsce bardzo wielu i dlatego ten człowiek był premierem i znowu chce nim zostać.
smieciu
Ja się nie pytam czy się lepiej jeździ drogą na którą kasę rzuciła UE. Tylko o swoje własne życie. Nie pytam się też o jakichś innych, gdzieś tam. Młodych przykładowo, którzy przecież nie wsparli PiS. Więc najwyraźniej pozytywnej zmiany nie czują. Nie pytam się także o zdanie PJK. Pytałem jak ty to czujesz - u siebie. Byłoby też fajnie gdybyś wyjaśnił jak to zamieniam kolory ale dobra. Tak jak napisał, uczciwie, Siberian, dyskusji on tutaj nie oczekuje.
Ptr
Jakoś tak się składa, że jadę gdzieś jakąś nową drogą bardziej komfortowo niż niemiecką autostradą, młodzi jakby mają pracę dodatkowo i nikt ich nie straszy, że jak się nie podoba to są inni. To co piszesz to odracanie pojęć. Wczoraj PJK o tym mówił. Białe zamieniasz na czarne, czarne na białe. I to jest problem. Problem kłamstwa. 
Alina@Warszawa
"Wasze środowisko" tzn jakie? Co ty wiesz o moim środowisku - pojęcia nie masz skoro piszesz takie bzdety.  Film jest wyraźnie zmontowany, czyli nie jest prawdą! Liroy nie mógł poznać mojego środowiska, bo ludzie tacy jak on są na antypodach.
u2
Liroy mówi prawdę, poznał wasze środowisko od środka. Prawda w oczy kole.
u2
Stary dziad z ciebie i twojego firerka z Dancygu. Spójrz w lustro. Lustro nie kłamie :-)
Alina@Warszawa
Ten filmik wygląda na niechlujnie zmontowany i zmanipulowany przez niezbyt inteligentną sztuczną inteligencję. Czy są gdzieś wypowiedzi innych świadków tego samego zdarzenia poza Liroyem?
sake2020
Polska gospodarka włacza szybszy bieg ,jest w niezłej kondycji podaje GUS.Wzrost PKB wyższy od prognozy PKB wzrósł o 0,4 w III kwartale.,Nie było recesji technicznej ,gospodarka rusza.No  ale nie ma się z czego cieszyć-czwórkoalicja szybko rozwiąże ten problem i niedługo znów będziemy kamieni kupą.Pan Trzaskowski spojrzy na dane i powie-ale po co nam ten wzrost?Nie lepszy byłby w Niemczech? I pomyśleć że to za rządów zbrodniczej sekty PiS kradnącej,zawłaszczającej,szykującej zamach na koalicję przy pomocy wojska na każdym rogu z bronią gotową do strzału.I suweren nienawidzi PiS-u na rozkaz tych co w Sejmie pokazują swoją klasę.Wielki Szu(ja) już obiecuje każdemu z posłów PiS-u po kilkanaście lat więzienia,paniusie z Lewicy nie pozwalają panu Kamińskiemu wejść na salę,tuskowy giermek Braun dostał zadanie dobicia Elżbiety Witek.A my? też nie chcemy wzrostu gospodarczego wierząc ślepo nowej koalicji Wydaje się że dane gospodarcze powinno się szerzej pokazywać na NB.Mniej obrzucania pisowców,wyzwiskami,więcej analizy i odniesienia do sytuacji gospodarczej na świecie,porównania jak na tle gospodarek światowych wyglądamy ..
Alina@Warszawa
To kogo jeszcze powinni zamordować "nieznani sprawcy" aktywni akurat tylko wtedy, kiedy rządził Donald T. żeby @smieciu zobaczył u niego jakąś wadę? 
Alina@Warszawa
Tak się zastanawiam, dlaczego Autor pastwi się nad Bosakiem? On jest jednym z 18 posłów Konfederacji, najmniejszej sejmowej partii? O co te pretensje?  Może cały żal i pretensje trzeba skierować do arytmetyki? Bo to wyniki arytmetyki sejmowej decydują o tym co będzie dalej. Czepianie się 1 z 18 posłów, którzy sami nie mogą niczego w sejmie postanowić, ustanowić, uchwalić to strata czasu, pisanie po próżnicy.  Teraz trzeba śledzić to co wymyślają "decydenci". Dziś, niedawno w sejmie rozpatrywali uchwałę w sprawie wyboru 7 członków komisji ds służb specjalnych ... To trzeba śledzić, a nie dorabiać gębę Bosakowi, który chwała Bogu jako jedyny przedstawiciel spoza totalnej opozycji znalazł się w prezydium sejmowym, o czym zdaje się nikt tu nie pomyślał, jakby wszystkich ogłuszyły  wyniki nieuznanych jeszcze wyborów.  Przywołane komentarze najbardziej demaskują autorów jako ludzi skrajnie naiwnych, nie mających pojęcia o realnych politycznych grach, zagrywkach, koniecznościach, politycznej skuteczności, albo nieskuteczności, szczególnie kiedy się ma 18 posłów w 460 osobowym sejmie, czyli 3,9% ... A przecież Konfederacja zdobyła ponoć ponad 7% głosów wyborców.
smieciu
Dobrze Siberian. Skoro napisałeś wprost czego oczekujesz po swoimi wpisami. To ja się dostosuję.
smieciu
Nie no MFW, naprawdę nie rozumiem. Filmik ma datę 2016. Jaki więc Ryży itp? No i jaki Reset? Napisałem całą serię tekstu obnażające manipulacje Rachonia w tym temacie. Odejmując Smoleńsk, nie zostaje nic co mogłoby świadczyć negatywnie o Tusku.
smieciu
Rząd po pierwsze coś robił dla obywateli To oczywiście subiektywna rzecz. Nie chcę tego teraz wałkować ale czy naprawdę teraz wam żyje się jakoś znacząco lepiej niż 10 lat temu? Może tak naprawdę większość tego dobra jest zwykłą iluzją? działając w bardzo trudnych warunkach To według mnie jest ciekawsze. Bo akurat PiS wstrzelił się w idealny moment światowego boomu gospodarczego. Pokazywałem grafiki na przykładzie Czech. Polski wzrost postępował takt w takt w rytm światowej gospodarki. PiS mimo wszelkich opowieści miał łatwy start. Nie było problemów z 500+, UE nie rzucała kłód, Morawiecki nie miał problemów z pieniędzmi. Poszło wręcz zaskakująco gładko. Czyli Tusk nie zostawił Polski w ruinie. Dla odmiany teraz Koalicja będzie mieć dużo ciężej. Przede wszystkim z powodu postępującego światowego chaosu. Aczkolwiek Covid+pomoc Ukrainie+zbrojenia stworzyły gigantyczną dziurę budżetową także. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą. Co do dyszącej nienawiści. Obie strony przerzucają się oskarżeniami i mają swoich fanatyków. Jest jak jest.
MFW
"Jakie to siły więc ówcześnie kazały się mu zamknąć?" Widzę, że nie ogarniasz tematu, zresztą jak większość populacji zamieszkujacej w Polsce. Kto w tamtym czasie prowadził politykę "miłości"/resetu z Putlerem, przecież nie tylko chyży ruj, ale siły ktorym ryży slużył.  
Siberian Dog Husky
smieciu  Boli sraka co? Jeszcze was bardziej będzie boleć
Siberian Dog Husky
Kończąc tę całą dyskusję, bardzo proszę wszystkich zwolenników opcji prorosyjskiej, promiemieckiej, wszysystkich Tfuskoidów i jego akolitow o trzymanie się z daleka. A  Kaczuszki, zapraszam. W stadzie lepiej
Ptr
Rząd po pierwsze coś robił dla obywateli działając w bardzo trudnych warunkach. Opozycja będzie teraz to umniejszać , bo im nigdy nic nie wychodziło, bo i miało nie wychodzić. Za to koncentrują się przede wszystkim na krytyce samej władzy, na zazdrości z koryta. Ciężko pracowali nad krytyką dysząc nienawiścią. To chore z każdego punktu widzenia. 
Darek
Tusk ma niezłego przeciwnika, też z silnymi koneksjami - pch24.pl
smieciu
@MFW Udalo mu się zrealizować dwie cześci i .....na tym się skończylo! Tłumaczył to klopotami z finansowaniem tego cyklu a tak naprawdę to dano mu tzw. "propozycję nie do odrzucenia" i to był powód zaniechania realizacji dalszych części. Z tego co widzę przy tych filmikach jest data 2016. Jakie to siły więc ówcześnie kazały się mu zamknąć? Podobnie jak całej reszcie? Skąd wziął pieniądze na dwie części? I dlaczego nie miał na dalsze części.
smieciu
PiS sprzedawał się wszystkim. Gadając jedno robiąc drugie. W bezczelnym dojeniu państwowego koryta nie ustępował w żaden sposób poprzednim rządom. Na czym polega prawicowość tej partii wiedzą tylko jej wyznawcy. Ale autor ma problem z Bosakiem, który w przeciwieństwie do PiS nie miał w polityce niemal nic do powiedzenia. Ani ukradzenia.
Jabe
Nienawistnica.