Otrzymane komantarze

Do wpisu: 100 lat Panie Redaktorze
Data Autor
Eugeniusz Kościesza
Redaktor Adrian Klarenbach –najbardziej  oczytany  i znający wszelkie historyczno- polityczne fakty 3-ciej RP !  Najbardziej logiczny, i odważny. Przy tym   zadający i egzekwujący odpowiedzi na temat. Dotąd, aż  z danego „wymigacza” czy kłamczuchy , wyjdzie na jaw ich ewidentne zakłamanie. Dlatego, jak się spodziewam, UBe-kraci kołalicji Ryżego,  nie mogąc go przekupić, zechcą Go trwale pozbawić możliwości zawodu . Ale jego renoma i  wiarygodność zapewne pozwoli przetrwać bez okaleczenia- ów epizod władzy kołalicji totalnej ub-ekracji . I tego z okazji pierwszej 50-tki- Mu szczerze życzę! Aby jeszcze zyskał na oglądalności podczas trwania drugiej !  
krzysztofjaw
No i cóż mam mu życzyć? Ano tego, aby dalej kroczył drogą prawdy i zachował ten swój urok dziennikarski.  Pzdr
u2
Bach, Bach und alles Klar :-) Dołączam się do życzeń dla p. Adriana. Jego wyrzucenie z TVP będę traktować jako złośliwą germanofobię :-)
Do wpisu: Naród samozagłady
Data Autor
tricolour
Ja cię oświecę: ludzie gremialnie poszli głosować, stali w kolejkach przed wyborczymi lokalami, by od władzy odsunąć kłamstwo, nienawiść i starego satyra.
wielkopolskizdzichu
"Jebaćpisów nie stać na żadną refleksję." To o mnie, ale na refleksję mnie stać. Brzmi ona następująco: zaprawdę godnym i sprawiedliwym będzie wycięcie pisowskiego raka do końca i mam nadzieję że dłoń koalicji z skalpelem nie zadrży.  
Siberian Dog Husky
Kiedy jest się w nienawistnym transie, szansa na to, że wie się, co się robi jest znikoma.
Siberian Dog Husky
Kołodziejczak wyatowany Murzyn zrobił swoje
sake2020
Zdjęcia do uzupełnienia....gdzie największa gwiazda ostatnio odkryta przez naszego wielkiego astronoma Tuska z pompą brylująca w Brukseli Kołodziejczak niczym Kleopatra wjeżdżająca do Rzymu?
Tezeusz
Smartfonowa tęczowa młodzież za 500 zł i pizzę  oby za swoją głupotę nie musieli umierać o kacapskich kul..
Do wpisu: Wszystko co trzeba wiedzieć
Data Autor
Kazimierz Koziorowski
w koncu jakies priorytety obowiazuja. teraz trzeba wajche militarna i propagandowa przestawic na grupe starszych i madrzejszych totez obaj dyktatorzy spotkali sie zeby odpuscic rosji. araby wlasnie urzeczywistnily plan kremla tak prosty ze niemal genialny. poniewaz od poczatku zaczeto dementowac ze z gazy nie wystrzeliwano amerykanskich rakiet przehandlowanych arabom przez skorumpowanych ukrow, to klania sie zasada ze nie wierzymy doniesieniom niezdementowanym.   poki co kreml dostanie zielone swiatlo do zrobienia swojego miru z ukrami a chinczycy nie beda sie mieszac do mariazu putina z kimem ktory pozwoli mu na szybka reparacje potencjalu militarnego. oczywiscie chinczycy zrobia inwazje na tajwan w odpowiednim czasie kiedy zachod w koncu pozwoli im sie dostatecznie dozbroic. ale tym problemem bedzie sie zajmowal nastepny namiestnik telawiwu w waszyngtonie. nie jest to wiec zaden klopot na teraz. technologicznie juz maja wszytko czego potrzebowali teraz tylko wyprodukuja dostateczna ilosc czolgow, pancernikow i atomowych okretow podwodnych i juz nikt im nie podskoczy. w telekomunikacji satelitarnej i militaryzacji kosmosu juz robia swoje porzadki ale w tych dziedzinach nikt sie nie bedzie chwalil ani osiagnieciami ani porazkami. wlasciwie caly zachod partycypuje w zbrojeniach chin od lat dostarczajac techologie i surowce wg leninowskiej zasady powywieszania burzuazji, na sznurkach ktore ta, w pogoni za zyskiem, sama dostarczy.  dzisiaj rolę burżuazji pełnią tzw. demokracje zachodnie kierowane przez politykow wg swojego mniemania cwanych graczy a w rzeczywistosci ignorantow trzesacych portkami przed rzekoma potega Rosji i lekcewazacych Chinczykow. ci ostatni wiedza to od paru tysiacleci ze niedocenianie potegi przeciwnika to jeden z glownych warunkow gwarantujacych porazke
Do wpisu: BOSAK HOŁOWNICZY
Data Autor
Jan1797
Wczoraj PJK o tym mówił. Białe zamieniasz na czarne, czarne na białe. I to jest problem. Problem kłamstwa.  Ptr, Postawa mijania się z rzeczywistością, odwracania kota ogonem, niezauważania dobrego wyboru miejsc pracy czy piękna odbudowanej Polski charakteryzuje ludzi w zasadzie wałęsających się bez zrozumienia otoczenia. Nie uczestnicząc w procesach gospodarczych nawet nie włączą programu Rachonia ze strachu przed rzeczywistością. Uwikłani, pisałem o tym wielokrotnie własną czasami wieloletnią postawą u krawędzi stołu. Ludzie autentyczni, dostrzegający otoczenie, uczestniczący w horyzoncie zmian nie mają takich problemów. Podobne uwagi można zamieścić pod wpisem pana Andrzeja. 
Siberian Dog Husky
Bo reszta to buce na ktorych szkoda czasu
Darek
Kaczyńscy nigdy nie mieli "nosa" do ludzi. To ich największy mankament. Przypomnieć choćby Misia Kamińskiego, Marcinkiewicza, itp. Metodą Tuska jest wciąganie PIS-u w pyskówki, walenie prętem w klatkę. Ostatnie zachowania w Sejmie pokazują, że wraca do starej metody. Znowu PIS daje się na to nabrać. Powinni to zignorować i narzucać swoją narrację. Nic tak nie deprymuje takich ludzi, jak Tusk, jak lekceważenie. 
Tomaszek
Śmieciu  Jak nie pytasz to ja ci nie odpowiadam . Po wejściu do unii kilometr autostrady kosztował ponad 2 razy tyle co przed . To nie za drogi unia płaciła tylko finansowała jakieś Strabagi itp . My swoje zapłąciliśmy . Cały ten unijny system to taki syndrom wuja chu...ja i sztuczki graczy w trzy karty  . A młodzi jak to dzieciaki , wybrali jebaćpisów , szczaw i mirabelki i jeszcze skrobanki obiecane . Taka świadomość Julki co wojowała , wojowała a potem powiedziała "chcę do domu ". I toto głównie przechyliło szalę . Życie .
Alina@Warszawa
Wojciech Sumliński o Donaldzie T. facebook.com;
Siberian Dog Husky
Was würde Deutschland Ihrer Meinung nach mit einem Verräter wie Ihnen tun?
Siberian Dog Husky
Tusk kabareciarz nie jest prawnikiem, więc jedynie może się wypowiadać na temat tych kóz które hodowal Trzaskowski dla Biedronia gdy ten miał ciche dni ze swojo mężo
MFW
I pomyśleć, ze ten lewak Sadurski odebrał tytuł profesorski z rąk śp. Prezydenta L. Kaczyńskiego. Dodać też trzeba, że bywał on gościem zapraszanym przez śp. Prezydenta na tzw. "obiady czwartkowe", czyli seminaria lucieńskie organizowane w Lucieniu.
tricolour
@husky Sratatata... prędzej wpierdziel dostaniesz od ciapatego.
Siberian Dog Husky
Nasza cierpliwość ma swoje granice. Jeszcze chwila, jak wyprowadzimy na ulicę kilka milionów wqrwionych wyborców prawicy, będziecie wiać szmaciarze w kierunku Świecka i Słubic. Jeszcze chwila
juur
"Bo akurat PiS wstrzelił się w idealny moment światowego boomu gospodarczego" Świetne spostrzeżenie.  Zawsze jak rządzi PIS to jest bum gospodarczy a jak PO to recesja i "piniędzy nie ma i nie będzie". Czy to może być przypadek?  
sake2020
@smiecu....Nieaktualne wiadomości z tą dziurą budżetową i obliczona na wzbudzenie nienawiści do PiS-u.Nawrt robiąc propagandę nie można sie dopuszczać az tak rażacych kłamstw które już sprostowali analitycy i ekonomiści.
Do wpisu: „Pierwotnie rosyjska ziemia”
Data Autor
u2
"Wielkie Księstwo Litewskie i Rosyjskie". Armia było polsko-litewska. Trudno Konstantego Ostrogskiego uznać za Polaka, czy Litwina, to był typowy Rusin : pl.wikipedia.org Konstanty Ostrogski wyznawał prawosławie i używał języka staroruskiego. Pochowany w Ławrze Peczerskiej w Kijowie. Jeden z portretów księcia znajduje się na zamku w Nieświeżu[6]. PS. W czasach świetności Rzeczpospolitej, tzw. Złotym Wieku, Rusinów było 5 mln, Polaków 4,5 mln. a Litwinów 0.5 mln. Wiki podaje 11 mln, ale było jeszcze trochę innych narodowości. pl.wikipedia.org
Zbychbor
Pisanie historii na nowo. Pan Kravets wygumkowuje Polskę. Wymyślił sobie nowy twór "Wielkie Księstwo Litewskie i Rosyjskie". Armia było polsko-litewska. Po co te kocopały przedrukowywać? Na przykład jedną z moich ulubionych postaci historycznych jest książę Konstanty Ostrozki z czasów Wielkiego Księstwa Litewskiego i Rosyjskiego. Pod Orszą doszło do bitwy, kiedy Moskale próbowali przejąć starożytne terytoria Rosji, a Konstantin Ostrozky poprowadził przeciwko nim wspólną armię litewsko-ukraińską. 
Do wpisu: Konfa wy my śmiecie, Polaków oszukujecie
Data Autor
Kocur1
Kon­fe­de­ra­cja idzie do wy­bo­rów nie po to, że­by usią­ść do sto­li­ka z post­ko­mu­ni­stycz­ny­mi czy okrą­gło­sto­ło­wy­mi par­tia­mi i ich sa­te­li­ta­mi, ale po to, by raz na za­wsze ten ich sto­lik wy­wró­cić, by za­koń­czyć po­ro­zu­mie­nie so­cjal­de­mo­kra­tów z post­ko­mu­ni­sta­mi, któ­re chro­ni in­te­re­sy apa­rat­czy­ków, któ­rzy uwłasz­czy­li się po oba­le­niu pierw­szej ko­mu­ny i usta­no­wie­niu dru­giej. Kon­fe­de­ra­cja ten sto­lik wy­wró­ci nie­za­leż­nie od te­go, czy do­sta­nie 7%, czy 15%, bo bez niej i tak nikt rzą­du nie skon­stru­uje.   Więc jak doj­dzie do ko­ali­cji rzą­do­wej? To pro­ste: Kon­fe­de­ra­cja po­sta­wi swój wła­sny sto­li­ki i ja­sno wy­spe­cy­fi­ku­je za­sa­dy, usta­wy, pro­gram, któ­ry mu­szą za­ak­cep­to­wać ewen­tu­al­ni ko­ali­cjan­ci, by wej­ść do rzą­du z Kon­fe­de­ra­cją. (…) Szy­kuj­cie się na to, co nie­uchron­ne, bo to nie bę­dzie za­sko­cze­nie, to nie bę­dzie nie­spo­dzian­ka.