|
|
Edeldreda z Ely @Sake3
Kto wie... ;-) |
|
|
spike polski obywatel @papmpers
z czerwonej V kolumny, się tu znowu wyżymał.
Co do Konfy, to łżesz jak "rudy pampers",
jak kiedyś im kibicowałem, by weszli do sejmu, a także do rządu, tak bym nikogo z nich za próg domu nie wpuścił, a ciebie bym psami poszczuł. |
|
|
sake2020 @Edeldreda z Ely....Mikołajki tuż tuż....Przewiduje pani jakieś prezenty dla naszoblogowiczów?Sama czy do spółki z AI? |
|
|
Ptr Bo było za mało polskich rządów po 89. Proste. W 8 lat nie nadrobisz stulecia.
Pralkę kupiłeś czy wzìąłeś z ulicy ? Może zdobyłeś. |
|
|
sake2020 @Pers......No jak dotąd bluzgami to wy się posługujecie przykładem slicznych niewiast-babci Kasi , gwiazdkowej Lempartowej i etyczki bez etyki Środy.Którą z tych trzech Gracji pan wybiera na swoją Muzę? |
|
|
Czesław2 @ Roz Sądek W teatrze aktorzy mogą grać za pensję właściwie dowolne role. |
|
|
sake2020 @Pers....To czemu pan wyje jak wilkołak nocą,zresztą jedno i to samo?Na co pan liczy,że Tusk usłyszy, pana przytuli,pogłaszcze po siwym łebku i nagrodzi wprawdzie za byle jakie ale zawsze wsparcie. |
|
|
Edeldreda z Ely @Roz Sądek
Mikołajki tuż, tuż :-)
Jestem za :) |
|
|
Tezeusz @Persik
Wyłeś jak tobie blog wyjebali z literką "Z" ale była radość pewno to czeka scierwoneonka.. |
|
|
Tezeusz @Persik
W bluzgach obrażających blogerów NB jesteś mistcz.....dowody ? Chamstwo to twoje oblicze . Taka kultura sowiecko białoruska.. |
|
|
Tezeusz Ej @Persik a ja dzisiaj dalej wypełniłem misję i skomentowałem agitki ścierwoneonowe na stronce ? zgadnij jakie...Cieszysz się !!!!!! |
|
|
u2 "należałoby to zmienić"
Wszystko zależy od admina i polityki właściciela NB. NB to jest komercyjne medium i jak nie będzie przynosić zysków lub nowa władza (rodem z ubekistanu) uzna że jest niepotrzebny taki grzebiący w ich układach portal to zostanie zlikwidowany. To są proste sprawy :-) |
|
|
Roz Sądek Uważam swoim skromnym głosem, że schemat dyskusji na NB: Jabe, tri, pers, rolnik, zdzichu i jeszcze paru - grający kontrę wobec pro pozostałych, jest tak ograny, że chyba należałoby to zmienić. Po przeczytaniu już tylko tygodniowych tych pogaduszek nawet niewyrobiony czytelnik blogów może niczym AI przewidzieć scenariusz kolejnego tygodnia. _N_u_d_y_ o wiele większe niż podczas pandemii. Jak zmienić? Po prostu; potasować, wylosować i rozdać nowe role(?) |
|
|
u2 "Nie trzeba było przez 8 lat glanować Konfederacji i czasami wpuścić do Info."
Za bardzo wierzysz w moc aryjskiego TVP. Media wiodące w Bolanda to wasze komercyjne mośkowe i tam się wasze Bosaki udzielały przy porannej kawie :-) |
|
|
Siberian Dog Husky Jakie to przewidywalne. Wykorzystywali KODziarstwo do spędów bandyckich, a dziś wyrzucili ich z sejmu. Aśka żelkowa też wylądowała w śmietniku. Elektorat już też nie potrzebny. Zdobyli władzę, teraz realizują własne cele.
Zwykli ludzie ich nie obchodzą |
|
|
Siberian Dog Husky W dziesiątej edycji tańca z gwiazdami Walca w parze zatańczą niemiecki patriota i polski idiota
pbs.twimg.com |
|
|
Siberian Dog Husky Mistrz.
Nigdy nie widziałem tak inteligentnych memów, ze smakiem.
Poważnie
pbs.twimg.com |
|
|
Siberian Dog Husky angela
Tak
Ale tylko w ramach obowiązującego prawa
Nie bądźmy jak tusk i jego kryminalna druzyna |
|
|
Siberian Dog Husky u2
Kawal ruskiego buca reszta penisa |
|
|
Pers Ale śliczne wycie :)))))))))))) |
|
|
Maverick tyle tylko ze Polska nawet u siebie nie umie rządzić a co dopiero zjednoczyć inne narody i wiary. Bzdury syberyjski husky wypisujesz. Polska dobrowolnie zgodziła się na rozbiory, winę za swój upadek nie może winić innych tylko samą siebie. Jak nie zrozumieją dlaczego tak się stało to nigdy Polinioki nie będą odgrywać żadnej poważnej roli na świecie poza wasalem Lucyferiańskiego zachodu. Polska jest nieudolna aby zjednoczyć Słowian jako siłę geopolityczną, ekonomiczną i militarną. Wystarczy popatrzeć jak rozsprzedali wszystko co wartościowe po zrywie solidarności, a potem zaprosili jak kraj neokolonialny zachodnie korporacje bo nawet nie potrafią stworzyć marek i produktów narodowych. No jest chyba jeden produkt narodowy "Oscypek". To wszystko na co Polin stać. Dzieje się się tak bo zachód rozgrywa głupich Poliniaków, jak kraj III-ciego świata, a buraki są nawet z tego dumne. |
|
|
Pers @huski
//dzisiaj Jarosław Kaczyński i jego pomagierzy zrozumieli, że nie trzeba było być miękiszonem-pierdolić się z opozycją, z Kastą i z UE.//
Ta wiedza jeszcze dłuuuuugo im się nie przyda. Jakieś 8-12 lat.
Albo dłużej :)))))) |
|
|
angela PiS ZP, jeżeli nie zdobędą większości, nie uformują rządu, muszą dążyć do wcześniejszych wyborów.
Muszą wyczerpać wszystkie możliwości, żeby nie dopuścić tych niebezpiecznych, i szkodliwych dla Polski ludzi do władzy. |
|
|
Pers //To przez konfederację PiS stracił większość.//
Nie trzeba było przez 8 lat glanować Konfederacji i czasami wpuścić do Info.
A kto się przejmuje bluzgami załamanych pisowców? :))))))
|
|
|
u2 "Konfederacja pod wodzą Bosaka i Mentzena"
Po dzisiejszym ataku p. Brauna na panią Witek chyba już wiadomo jakiego narodu to są narodowcy :-) :-) :-)
PS. Aktualne zdjęcie p. Bosaka. Tego, który najgłośniej krzyczy o rozliczeniu Peace :
files.niezalezna.tech |