Otrzymane komantarze

Do wpisu: Konfa wy my śmiecie, Polaków oszukujecie
Data Autor
Jabe
Każdy, kto nie przyklaskuje pomysłom pre­zesa, choćby i tym naj­głupszym (5 dla zwie­rząt), został na­słany. Takie to sek­ciarskie myślenie za­owocowało wy­borczą po­rażką.
Tezeusz
Rolnicy z Solidarnosci w listopadzie zablokują drogi i miasta strajk generalny za to , że rudy nie zatwierdził " Rolniczej 12" i się zacznie wkrótce....
Siberian Dog Husky
Bez zdecydowanego odświeżenia PIS już wyborów nie wygra. Twardy elektorat to za mało. Młodość, zamiast leniwych emerytów, Beata Szydło ( największy atut), socjotechnika pod młodych, energia i świadomość, że władza rozleniwia. Kluczowe będą wybory prezydenckie.
Francik
Moja ocena Bosaka, Mentzena i tej całej Konfy z kurwinem na czele jest taka sama. Nie będę ich nazywał ruskimi onucami, ale wokół niektórych śmierdzi ruską agenturą i to od zarania różnych upr-ów. Ale to nie przez Konfederację PiS nie ma większości, to z własnej winy. Pogarda dla własnych wyborców tak musiała się skończyć. Zresztą uważam, że wybory zostały przekręcone za pomocą tzw. turystyki wyborczej i wielokrotnego głosowania na podstawie powielonych zaświadczeń o prawie do głosowania. Moim zdaniem taki cud jak 20% wzrost frekwencji w stosunku do poprzednich wyborów jest niemożliwy. Taki numer z zaświadczeniami zastosowano już w 2010 r. przy wyborach Komora - choć nie na tak dużą skalę. Ale elektroniczny rejestr wyborców, który by temu zapobiegł nie funkcjonował, choć podobno został przygotowany. A prezes jeszcze legitymizował turystykę wyborczą głosując w Kielcach. W 2015 r. Ruch Kontroli Wyborów przypilnował, by nie doszło do przekrętów. Ludzie poświęcali własny czas i pracę jako mężowie zaufania. Doczekali się raczej kopa niż podziękowań. I w tym roku nikt nie zamierzał się poświęcać, by np. Kurski czy różne przydupasy Morawera mogli obrastać w sadełko. Jak widać apele p. Szydło - zaciśnijcie zęby i głosujcie na PiS, bo tamci są gorsi - nie na wszystkich zadziałały. PiS gdyby chciał to by te wybory wygrał.
Siberian Dog Husky
Po kiego uja Braun robi z siebie uja, jak wszyscy wiedzą, że ujem jest? Żeby przypadkiem nikt nie zapomniał? Po to aby jeszcze bardziej przypodobać się folksdojczowi Tuskowi? Bo ma płacone na akord?  
Siberian Dog Husky
Drogi PiS-ie, mam tylko jedną gorącą prośbę: - W żadnym, przypadku nie współpracujcie z Konfederacją. Ta przybudówka Platformy, która kiedyś głosowała na Trzaskowskiego, a dzisiaj na Holownię; jej przedstawiciel/debil Braun, który napluł dzisiaj na Marszałek Witek, nie zasługują na to
Tezeusz
Konfa to soviet pisałem o tym od dawna wali od nich gówno osranego bandyty putlerka i tyle..
Siberian Dog Husky
Mam nadzieję, że dzisiaj Jarosław Kaczyński i jego pomagierzy zrozumieli, że nie trzeba było być miękiszonem-pierdolić się z opozycją, z Kastą i z UE. Że układanie się i uległość wobec barbarzyńców i terrorystów nigdy się nie opłaca, że w polityce twardym skurwysynem trzeba być.
Alina@Warszawa
Może SHD siedząc w Anglii nie bardzo rozumie co G. Braun mówi naprawdę, Bo wygląda na to, że cała wiedza o wypowiedziach Brauna pochodzi u SHD z wpisów sake3. Kiepskie to źródło ... Tu sobie można obejrzeć oryginał w akcji: youtu.be;
Alina@Warszawa
Nieprawda! Bosak zaczynał w Lidze Polskich Rodzin!  Dlatego TVN zatrudnił go w tańcu. Kiedy już był poza sejmem. Nie jest chyba jedynym posłem, który występował w TVN?  Czego się nie robi dla popularności. Ale jak widać opłaca się bo marionetki występujące w TVN robią karierę nawet w sejmie nawet jako marszałkowie sejmu.  Hołownia marszałek już jest, Bosak ponoć ma zostać wicemarszałkiem.
Siberian Dog Husky
Bosak zaczynał w TVN i kończy w TVN Zaczął w tańcu na lodzie a skończy na tańcu po "lodzie2 Ciekawie komu i gdzie
Siberian Dog Husky
nazwac Brauna debilem to obraza dla innych debili to jedyny poseł opozycji, którym naprawdę gardzę
marsie
Konfa to banda antypolskich idiotów, co potwierdził dzisiaj "szczęśćbożebraun" w swym paskudnym sejmowym występku!  
Jabe
No, wyrzucili pana Bąkiewicza, który się PiS-owi sprzedał. Być może po­trzebował po prostu „kryszy”. No ale udało się marsz z­organizować. A prezes mógł Konfederacji nie se­kować. Może tamci nie mieliby tak z górki teraz. Wykiwał się.
Tezeusz
Konfa to roSSja i tyle w temacie...Liżą w osraną du.. bandytę zdechłego putlera. Braun i jego glupota powala od dawna, to jego sowieckie uwielbienie jak piszą media to jest konfa... to jest soviet !!! rp.pl
Do wpisu: Reubekizacja
Data Autor
u2
"Konstytucja jak listek figowy." Z tego co mówił red. Janecki #wtylewizji ubecy odwoływali się od zmniejszenia emek przez PO-PSL aż do bodajże TSUE i nic nie wskórali. Trybunał orzekł, że władza, czyli pełomafia może im obniżyć emki za czas PRL, przy zmianie ustroju PRL na 3RP. Zaś TK orzekł w sprawie ustawy z 2017 : To pierwszy wyrok w sprawie tzw. ustawy dezubekizacyjnej z 2017 roku, na mocy której obniżono emerytury i renty byłym funkcjonariuszom SB do wysokości średniego świadczenia wypłacanego przez ZUS. W jego uzasadnieniu podano, iż mimo uznania, że prawo do świadczeń uprzywilejowanych zostało nabyte w sposób niegodziwy, ustawodawca nie pozostawił byłych funkcjonariuszy bez środków do życia, zapewniając im uposażenie na poziomie minimum socjalnego. money.pl PS. Warto jednak zauważyć z powyższego cytatu, że TK uznał że ubecy zdobyli w 3RP świadczenia w sposób niegodziwy, czyli wydał wyrok na 3RP :-) :-) :-)
Ptr
Konstytucja jak listek figowy. 
Hornblower
Ubecy, esbecy, funkcjonariusze informacji wojskowej, ABW, Stasi, KGB, GRU, FSB, BND, CIA, Mosadu i czego tam jeszcze oraz ich TW są solą tej ziemi. Rządzą tym krajem od lat osiemdziesiątych. Zajmowali i zajmują najważniejsze stanowiska w tym kraju, od prezydentów i premierów począwszy. I fakt, są gwarantem układu magdalenkowego. Jak i PO, PiS, PSL i Lewica. I Hołownia, jeśli nie okaże się efemerydą jak Petru czy Palikot. Ale na to jego twórcy raczej nie pozwolą. Towarzysz Kiszczak byłby dumny ze swojego dzieła.
Dark Regis
Reubekizacja to jest projekt europejski, unijny. Wprowadzane są właśnie mechanizmy, które powodują, że starej ubecji lica pokrywają się rumieńcem wstydu. Tusk zamierza to, albo tamto, siamto.... ale nie mam żadnej gwarancji ani pewności, że w wymienionym niżej przypadku Morawiecki z Kaczyńskim chcą czegoś innego niż chcą właściciele Tuska. youtube.com
u2
"Trzecią Drogę, Kosiniaka i Hołownię...czyli na Tuska i komuchów" Kosiniak ukrył sie za plecami Hołowni, bo jest nieco skompromitowany poprzednią koalicją z Tuskiem, kiedy podwyższył dla rolników wiek emerytalny o 12 lat. Na plus Kosiniaka i Hołowni zaliczam to, że jednak trochę są konserwatywni i przywiązani do tradycji polskiej, czyli katolickiej. PS. Obniżenie emek dla ubeków za okres 3RP to był błąd Zjednoczonej Prawicy. Tutaj wchodzą w grę prawa nabyte zgodnie z konstytucją 3RP. Ponadto wcześniej ubecy byli wściekli na pełomafię, która im obniżyła emki za PRL, a tak swoją wściekłość przerzucili na ZP. A przecież ubecy nie wymarli. Kontrolują ubeckie merdia i robią ludziom wodę z mózgu, tak jak w PRL. No i ZP nie udało się obniżyć emek dla generałów, bo ustawę zawetował PAD. Tak więc oberwały doły ubecji, a góra, która o wszystkim decydowała w PRL nie ucierpiała.
Siberian Dog Husky
A co na to ludzie, którzy głosowali na Trzecią Drogę, Kosiniaka i Hołownię...czyli na Tuska i komuchów
Tezeusz
Nie tak szybko. Sejm, Senat i veto Prezydenta ewentualnie Trybunał Konstytucyjny to dwa lata. min. Ale fakt komuchy i SBctwo swój swego popiera i do tego niemiec...
u2
40 Lat MO i SB - MILICJA.net milicja.net  
Do wpisu: Wara brudnym łapom od Narodu
Data Autor
Siberian Dog Husky
Ojcowie Niepodległości pbs.twimg.com i ojcowie III RP. pbs.twimg.com  
Zofia
@siberan.... Trudno pojąć , rozsądnemu i logicznie myślącemu człowiekowi to co się dzieje obecnie w Polsce. Oddanie głosu na ludzi nienawidzących polskości, tradycji czy kultury. Wczoraj w dzień Niepodległości na różnych uroczystościach patriotycznych w pierwszych rzędach zarówno w kościele jak i w plenerze siedzieli ZDRAJCY SPRAW POLSKICH a nawet nucili sobie patriotyczne pieśni.! Czy wiedzieli o czym śpiewają ?Podam przykład z mojego miasta. Posłanka ze stajni Tuska,  jego wierna i oddana sprawie partii działaczka PO w jeden dzień maszeruje z "macicami" żądając aborcji a w następny dzień ( np.11 listopada a i w niedzielę zwykłą ) siedzi w pierwszym rzędzie w kościele. Maszeruje z harcerzami pod Pomniki przypominające nam o naszej ziemi i polskości. Aż nogami przebiera aby Tusk oddał nasz Kraj we władanie obcych. Dlaczego tak ją osądzam, bo gdyby była przyzwoitym człowiekiem a nie pacynką to już dawno odeszła  od tej zdradzieckiej partii! Zastanawia mnie kim są europosłowie, którzy głosowali za uchyleniem immunitetów swoim rodakom! Unia znowu będzie ubliżać Polakom jakoby byli faszystami ( w unii wyeliminowali słowo "patriotyzm") i mogą nawet nasz Naród ZDELEGALIZOWAĆ! Tusk już zaczął słownie unieważniać co nie które postanowienia ubiegłego Rządu. Niestety smutne jest to, że ma tak wielu sojuszników wewnątrz kraju a myślę tu o elektoracie, który jest pozbawiony myślenia. rozsądku i szacunku do własnego Kraju.