|
|
Jabe Każdy, kto nie przyklaskuje pomysłom prezesa, choćby i tym najgłupszym (5 dla zwierząt), został nasłany. Takie to sekciarskie myślenie zaowocowało wyborczą porażką. |
|
|
Tezeusz Rolnicy z Solidarnosci w listopadzie zablokują drogi i miasta strajk generalny za to , że rudy nie zatwierdził " Rolniczej 12" i się zacznie wkrótce.... |
|
|
Siberian Dog Husky Bez zdecydowanego odświeżenia PIS już wyborów nie wygra.
Twardy elektorat to za mało.
Młodość, zamiast leniwych emerytów,
Beata Szydło ( największy atut), socjotechnika pod młodych, energia i świadomość, że władza rozleniwia.
Kluczowe będą wybory prezydenckie. |
|
|
Francik Moja ocena Bosaka, Mentzena i tej całej Konfy z kurwinem na czele jest taka sama. Nie będę ich nazywał ruskimi onucami, ale wokół niektórych śmierdzi ruską agenturą i to od zarania różnych upr-ów. Ale to nie przez Konfederację PiS nie ma większości, to z własnej winy. Pogarda dla własnych wyborców tak musiała się skończyć. Zresztą uważam, że wybory zostały przekręcone za pomocą tzw. turystyki wyborczej i wielokrotnego głosowania na podstawie powielonych zaświadczeń o prawie do głosowania. Moim zdaniem taki cud jak 20% wzrost frekwencji w stosunku do poprzednich wyborów jest niemożliwy. Taki numer z zaświadczeniami zastosowano już w 2010 r. przy wyborach Komora - choć nie na tak dużą skalę. Ale elektroniczny rejestr wyborców, który by temu zapobiegł nie funkcjonował, choć podobno został przygotowany. A prezes jeszcze legitymizował turystykę wyborczą głosując w Kielcach. W 2015 r. Ruch Kontroli Wyborów przypilnował, by nie doszło do przekrętów. Ludzie poświęcali własny czas i pracę jako mężowie zaufania. Doczekali się raczej kopa niż podziękowań. I w tym roku nikt nie zamierzał się poświęcać, by np. Kurski czy różne przydupasy Morawera mogli obrastać w sadełko. Jak widać apele p. Szydło - zaciśnijcie zęby i głosujcie na PiS, bo tamci są gorsi - nie na wszystkich zadziałały. PiS gdyby chciał to by te wybory wygrał. |
|
|
Siberian Dog Husky Po kiego uja Braun robi z siebie uja, jak wszyscy wiedzą, że ujem jest?
Żeby przypadkiem nikt nie zapomniał?
Po to aby jeszcze bardziej przypodobać się folksdojczowi Tuskowi?
Bo ma płacone na akord?
|
|
|
Siberian Dog Husky Drogi PiS-ie, mam tylko jedną gorącą prośbę: - W żadnym, przypadku nie współpracujcie z Konfederacją.
Ta przybudówka Platformy, która kiedyś głosowała na Trzaskowskiego, a dzisiaj na Holownię; jej przedstawiciel/debil Braun, który napluł dzisiaj na Marszałek Witek, nie zasługują na to |
|
|
Tezeusz Konfa to soviet pisałem o tym od dawna wali od nich gówno osranego bandyty putlerka i tyle.. |
|
|
Siberian Dog Husky Mam nadzieję, że dzisiaj Jarosław Kaczyński i jego pomagierzy zrozumieli, że nie trzeba było być miękiszonem-pierdolić się z opozycją, z Kastą i z UE. Że układanie się i uległość wobec barbarzyńców i terrorystów nigdy się nie opłaca, że w polityce twardym skurwysynem trzeba być. |
|
|
Alina@Warszawa Może SHD siedząc w Anglii nie bardzo rozumie co G. Braun mówi naprawdę, Bo wygląda na to, że cała wiedza o wypowiedziach Brauna pochodzi u SHD z wpisów sake3. Kiepskie to źródło ...
Tu sobie można obejrzeć oryginał w akcji:
youtu.be; |
|
|
Alina@Warszawa Nieprawda!
Bosak zaczynał w Lidze Polskich Rodzin!
Dlatego TVN zatrudnił go w tańcu. Kiedy już był poza sejmem. Nie jest chyba jedynym posłem, który występował w TVN?
Czego się nie robi dla popularności. Ale jak widać opłaca się bo marionetki występujące w TVN robią karierę nawet w sejmie nawet jako marszałkowie sejmu.
Hołownia marszałek już jest, Bosak ponoć ma zostać wicemarszałkiem. |
|
|
Siberian Dog Husky Bosak zaczynał w TVN i kończy w TVN
Zaczął w tańcu na lodzie a skończy na tańcu po "lodzie2
Ciekawie komu i gdzie |
|
|
Siberian Dog Husky nazwac Brauna debilem to obraza dla innych debili
to jedyny poseł opozycji, którym naprawdę gardzę |
|
|
marsie Konfa to banda antypolskich idiotów, co potwierdził dzisiaj "szczęśćbożebraun" w swym paskudnym sejmowym występku!
|
|
|
Jabe No, wyrzucili pana Bąkiewicza, który się PiS-owi sprzedał. Być może potrzebował po prostu „kryszy”. No ale udało się marsz zorganizować.
A prezes mógł Konfederacji nie sekować. Może tamci nie mieliby tak z górki teraz. Wykiwał się. |
|
|
Tezeusz Konfa to roSSja i tyle w temacie...Liżą w osraną du.. bandytę zdechłego putlera. Braun i jego glupota powala od dawna, to jego sowieckie uwielbienie jak piszą media to jest konfa... to jest soviet !!!
rp.pl |