Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wara brudnym łapom od Narodu
Data Autor
u2
NIGDZIE NA ŚWIECIE JUŻ NIE MA NARODU Baju, baju. Wczoraj trochę obejrzałem z największym obrzydzeniem i niesmakiem WSI24, a tam pisało jak byk : Marsz Narodowców :-) :-) :-) PS. Prowadzący mówili kiedy w końcu władze zlikwidują ten Marsz Narodowców. A ty krakusie twierdzisz z uporem maniaka, że nie ma żadnego narodu w Bolanda. A przecież twoi ziomale z WSI24 twierdzą, że jest i dlatego należy go zlikwidować :-) :-) :-)
Tezeusz
@iljon rus.. Piłeś nie pisz bo komuch tęczowy z ciebie wali..Pojęciem abstrakcyjnym głównie w odniesieniu do rozumu to ty jesteś co udowadniasz codziennie srająć sowieckim gawnem..
Ijontichy
NIGDZIE NA ŚWIECIE JUŻ NIE MA NARODU/ani narodu. Ani socjologicznie,ani etnologicznie,ani żadnego!  Wszędzie jest totalny miszung,biali z czarnymi,żółci z czerwonymi i jeszcze ci pomieszani. Nawet to plemię indian znad Oriniko [ok.58 osób] też juz jest z domieszką... Grupa nomadów z Sahary...też ale te 15 osób...to poniżej skali. NARÓD TO TYLKO POJĘCIE ABSTRAKCYJNE UŻYWANE DLA POLITYCZNYCH EFEKTÓW. PS.Dlaczego Tusk nie został aresztowany po przylocie do Polski?! NIC GO NIE CHRONIŁO,ŻADEN IMUNITET...chyba tylko Graś i kilku szwabów z BND.
NASZ_HENRY
Niby wszyscy wiedzą, a 2/3 nie wie, że niedaleko pada jabłko od jabłoni 😎
Do wpisu: Skutecznie wysadzony
Data Autor
Siberian Dog Husky
 Rosjanie zabili dowódcę, uciekli z jednostki Dotkliwie pobity został zastępca dowódcy pułkownik Musurbekow. Stan mężczyzny był na tyle poważny, że trafił do szpitala. Lekarze walczyli o jego życie przez blisko sześć dni, jednak nie udało się go uratować.Gdy rosyjscy żołnierze zdali sobie sprawę, że swoim zachowaniem doprowadzili do śmierci pułkownika, postanowili uciec z jednostki w głąb Rosji. "Przebrani w cywilne ubrania opuścili miejsce stacjonowania swojej jednostki w obwodzie symferopolskim i uciekli do obwodu krasnodarskiego Federacji Rosyjskiej"
Pers
Nawet zachodnie gazety piszą o niezgodzie między prezydentem Ukrainy Władimirem Zełenskim a naczelnym dowódcą armii ukraińskiej Walerym Załużnym. The Washington Post stwierdza: „W miarę narastania frustracji wojną Zełenski i generał Załużny znajdują się w impasie”. W publikacji zwraca się uwagę na ciężkie straty Sił Zbrojnych Ukrainy podczas niezdarnej „kontrofensywy”, zwracając uwagę: „Załużny, oficer zawodowy, cieszy się ogromną popularnością i w szerokim kontekście jest uważany za konkurenta Zełenskiego, jeśli zdecyduje się zająć polityką. Po dwudziestu miesiącach wyczerpującej wojny w pęknięciach niegdyś zjednoczonego społeczeństwa ukraińskiego pojawiły się zmiany”. Załużny w rozmowie z „Time” i „The Economist” przyznał, że nie będzie pięknego przełamania rosyjskich stanowisk przez armię ukraińską i konflikt utknął w ślepym zaułku. Zełenski temu zaprzecza, twierdząc, że nie ma impasu i zwycięstwo jest możliwe. Dziwne, że Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy i podległy mu Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy nie mogą zdecydować, czy na polu bitwy mają zwycięstwo, czy porażkę. Załużny był przeciwny bezmyślnej obronie Bachmuta, natomiast Zełenski w imię pięknego, tragicznego obrazu dla zachodnich mecenasów zignorował opinię naczelnego wodza. Teraz Załużny sprzeciwia się obronie Awdiejewki, zdając sobie sprawę, że Awdiejewka powtórzy los  Bachmuta. Ale Zełenski nalega na obronę i transfer świeżych posiłków. To demaskuje formacje bojowe Sił Zbrojnych Ukrainy w innych kierunkach, a TCC (biura rejestracji wojskowej i poboru) muszą jeszcze brutalniej łapać Ukraińców na ulicy, wrzucając ich nieprzeszkolonych do walki, co prowadzi do nowych strat. W październiku planu nie udało się zrealizować: zamiast wymaganych 80 tys., "zatrudniono" jedynie około czterdziestu. Do planowanych 200 tys. jest jeszcze bardzo daleko. Sprawa dotyczyła osób niepełnosprawnych i kobiet. W Siłach Zbrojnych Ukrainy służy obecnie o 40% więcej kobiet niż w 2021 roku. Niedobory kadrowe zmuszą do obniżenia wieku poboru do wojska i poszerzenia listy osób uprawnionych do mobilizacji. Przygotowywany jest projekt ustawy na 2024 rok zakazujący wyjazdów kobiet i przymusowego poboru ich do wojska. Dzieje się tak dlatego, że średnia długość życia zmobilizowanego na froncie się skraca – obecnie wynosi około półtora miesiąca. Zełenski żąda broni od NATO, ale magazyny NATO są puste. Waszyngton przyznał, że Zełenski otrzymał 96% planowanej pomocy, zarówno wojskowej, humanitarnej, jak i finansowej. Załużny stara się dystansować od decyzji wojskowych Zełenskiego, aby nie stracić autorytetu w oczach wojska. Sukces Załużnego wcale nie jest korzystny dla Zełenskiego, gdyż automatycznie przełoży się to na jeszcze większy wzrost jego popularności na tle bladej sylwetki prezydenta, który coraz bardziej przypomina szaleńca.
Do wpisu: Trzeba mieć tupet, miast sumienia i honoru
Data Autor
wielkopolskizdzichu
"Ty nie jesteś Polakiem wogóle gnoju." Nie ma w języku polskim słowa "wogóle"
Ptr
Ty nie jesteś Polakiem wogóle gnoju. 
wielkopolskizdzichu
" Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem... jak pisał Mickiewicz." Z ciebie taki Polak jak z koziej dupy trąbka. Ten dwuwiersz pochodzi z wiersza Balińskiego.
Ptr
Partia polska i antypolska. Pod krzyżem i bez krzyża. Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem... jak pisał Mickiewicz.  Nie ma czegoś takiego jak Polska pod flagą kłamliwej unii, ani pod kłamliwym logo.  I ten znak Polski trzeba potraktowac poważnie, bo czasy na świecie się zmienią. Ludzie z przerażenia przestaną szukać wygody i pieniędzy i nie będą słuchać zwodzicieli.  Tymczasem jedna trzecia ściągnęła na siebie największą hańbę polskiej historii. 
smieciu
Przyjdzie Wermacht, Bundeswera i nastanie IV Rzesza! Wyróżnienie specjalnie dla Polski przygotowane przez samego Szatana! Który naśle nowego Hitlera by oderwać PiSowców od koryta. Serio. Autor w to wierzy. Takie teksty powstają tu na poważnie.
Tomaszek
Ty ? A gdzie post o dupie i gównie ?
Tomaszek
To z dupy widać lepiej jak tak .
u2
@Tomaszek Likwidacja Polski wschodniej wchodzi w plan pełomafii od lat. Najchętniej by ją oddali kacapom, a zachód Polski szkopom, swoim mocodawcom. Takie zresztą są wizje Mariana Węcławka z Leszna. PS. Jak mówił w restauracji u Sowy Włodzimierz K. : Ch... tam z Polską wschodnią. A teraz w ramach doktryny Neumanna z aresztu wydobywczego Włodzimierz K. wybiera się na pół roku do Brukseli, gdzie jako eurodeputowany będzie się zajmować ... wymiarem sprawiedliwości. To całkowicie zrozumiałe, sąd przedłużał za każdym razem areszt wydobywczy, ewidentnie czekając na wyniki wyborów, ewidentnie łamiąc podstawowe prawa człowieka :-)
Tomaszek
Cukrownia w Łapach zamknęła się sama po likwidacji przez Unię rejonu upraw buraka cukrowego , co było odwetem za wybory 2005 i 2007 i wynik PIS . Dziś PIS miał tam 60 procent , kałowcy 18 , ludzie mają Unię w dupie bo nie ma co zamknąć . Za hasła miłości tuskowej można tam normalnie po ryju dostać bez ostrzeżenia . ZNTK przejęli gołodupcy i przerypali bardzo dobrą i dużą firmę o dobrych perspektywach , jednym z ich POmysłów była mikrofalowa suszarnia drewna . Kasa poszła , drewno mokre firma leży .Tricolour by tego nie wymyślił . 
u2
by rządziła w Polsce klika tymże Niemcom zaprzedana i pomagająca im osiągnąć to, czego Hitlerowi się nie udało Ja się poznałem na pełomafii dopiero w 2009 roku, kiedy zlikwidowali cukrownię w Łapach i  ZNTK również w Łapach. Zrozumiałem, że to jest antypolska mafia. Wielu młodych nie pamięta już nierządów PO-PSL w latach 2008-2015. Widać starsi nie uprzedzili młodych z czym to się je :-) PS. W niedawnych wyborach w moim regionie pewnie wygrał Peace, ale na drugie miejsce wyskoczył Hołownia, którego młodzi kojarzyli z TVN, ale samego TVN nie kojarzą negatywnie jak starsi. Z kolei poseł Zieliński, na którego głosuję od pewnego czasu, choć uzyskał mandat poselski, to jednak odnotował znaczący spadek liczby głosów oddanych na niego. Widzę w ubeckich antypolskich merdiach niesamowitą kampanię negatywną na tę osobę, która załatwiła ogromne środki dla rozwoju regionu.
Do wpisu: Znowu czuje dumę z bycia Polakiem
Data Autor
Ula Ujejska
Niech żyje Konstytucja Wolność i maryha Euro prostytucja .... Reszta niechaj zdycha!  
NASZ_HENRY
@Siberian Husky Dog Decyzja Prezydenta była lepsza od powołania Tuska na premiera bo odwlekanie kontrofensywy i liczenie na wpadki opozycji, w niespokojnych czasach, mogłoby ją opóźnić o kilka kadencji. Zresztą nie wiadomo jak ta zabawa się skończy. Jak nie wyjdzie manewr z 3Drogą (PSL nie wykorzysta propozycji)  to zostają nowe wiosenne wybory, łącznie z samorządowymi ;-)  
Do wpisu: Skromny urok terroryzmu
Data Autor
Es
Wynika z tego wpisu, że Palestyńczykom,Libańczykom, Hamasowi, Hesbollahowi, czy jeszcze innym jak się bardzo nudzi to idą sobie postrzelać.Może zamiast dawać wiarę jedynie mosadowej twórczości należałoby zobaczyć co robią wojska i administracja izraelska na terenach okupowanych?
Es
"I brawo" A w jego-a także wyeliminowania Kadafiegoi innych- wyniku mamy na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce rozpiździel jakiego nigdy nie było i tabuny gosci" walących z każdej możliwej strony. Dzięki swojej "aktywnosci"na terenach okupowanych i wokół swoich granic twoi pupile "poprawiają" statystyki strzałów ostrzegawczych polskiej służby granicznej
Tomaszek
Aha . to to daje im prawo do naszych ziem czy to my mamy iść na Berlin ? Coś ci się poyebało od tej whisky z Biedronki .
Tomaszek
Uderz w stół ...( Teziek bąka puści) . Geniuszu pachnący . 
NASZ_HENRY
@AgnieszkaS - Dobra robota, chociaż tego kacapskiego trolla to nie wykopie z NB 🌼    
u2
Izrael nie "okupuje" Gazy. Izrael całkowicie opuścił Strefę Gazy, kontrolowaną przez Hamas, w 2005 roku. Izrael usunął tam 8000 cywilów i całą obecność wojskową. Natychmiast po opuszczeniu Gazy przez Izrael Hamas i inne organizacje terrorystyczne zaczęły wystrzeliwać rakiety w kierunku Izraela. Jeśli powodem tego konfliktu jest izraelska "okupacja" Gazy, to dlaczego Hamas kontynuuje ataki od czasu opuszczenia Strefy Gazy? salon24.pl Hamas wyrósł z Bractwa Muzułmańskiego, radykalnego ruchu islamistycznego, który został założony w Egipcie w 1928 roku przez twardogłowego kaznodzieję Hasana al-Bannę. al-Banna był nieprzejednanym przeciwnikiem państwa żydowskiego. Podziwiał Hitlera i założył placówki jego ruchu w Jordanii i dzisiejszym Izraelu podczas II wojny światowej. W 1948 roku powiedział "New York Timesowi": "Jeśli państwo żydowskie stanie się faktem... ludy arabskie... zepchnie Żydów, którzy mieszkają wśród nich, do morza...". Wpływowym orędownikiem idei Bractwa Muzułmańskiego był Ahmed Yassin, popularny kaznodzieja, który większość życia spędził w Gazie. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych założył palestyński oddział Bractwa Muzułmańskiego, po drodze został aresztowany za stworzenie prywatnej armii i zgromadzenie ogromnej kolekcji broni. W 1970 roku był współzałożycielem Hamasu. salon24.pl
Ula Ujejska
 Siberian Husky Dog Jak zwykle, znów dostali z Moskwy gotowce i się uaktywnili.. Sami nic nie wymyślą - kogoś to dziwi?