|
|
wielkopolskizdzichu "Ty nie jesteś Polakiem wogóle gnoju."
Nie ma w języku polskim słowa "wogóle" |
|
|
Ptr Ty nie jesteś Polakiem wogóle gnoju. |
|
|
wielkopolskizdzichu " Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem... jak pisał Mickiewicz."
Z ciebie taki Polak jak z koziej dupy trąbka.
Ten dwuwiersz pochodzi z wiersza Balińskiego. |
|
|
Ptr Partia polska i antypolska. Pod krzyżem i bez krzyża. Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem... jak pisał Mickiewicz.
Nie ma czegoś takiego jak Polska pod flagą kłamliwej unii, ani pod kłamliwym logo.
I ten znak Polski trzeba potraktowac poważnie, bo czasy na świecie się zmienią. Ludzie z przerażenia przestaną szukać wygody i pieniędzy i nie będą słuchać zwodzicieli.
Tymczasem jedna trzecia ściągnęła na siebie największą hańbę polskiej historii. |
|
|
smieciu Przyjdzie Wermacht, Bundeswera i nastanie IV Rzesza! Wyróżnienie specjalnie dla Polski przygotowane przez samego Szatana! Który naśle nowego Hitlera by oderwać PiSowców od koryta.
Serio. Autor w to wierzy. Takie teksty powstają tu na poważnie. |
|
|
Tomaszek Ty ?
A gdzie post o dupie i gównie ? |
|
|
Tomaszek To z dupy widać lepiej jak tak . |
|
|
u2 @Tomaszek
Likwidacja Polski wschodniej wchodzi w plan pełomafii od lat. Najchętniej by ją oddali kacapom, a zachód Polski szkopom, swoim mocodawcom. Takie zresztą są wizje Mariana Węcławka z Leszna.
PS. Jak mówił w restauracji u Sowy Włodzimierz K. : Ch... tam z Polską wschodnią. A teraz w ramach doktryny Neumanna z aresztu wydobywczego Włodzimierz K. wybiera się na pół roku do Brukseli, gdzie jako eurodeputowany będzie się zajmować ... wymiarem sprawiedliwości. To całkowicie zrozumiałe, sąd przedłużał za każdym razem areszt wydobywczy, ewidentnie czekając na wyniki wyborów, ewidentnie łamiąc podstawowe prawa człowieka :-) |
|
|
Tomaszek Cukrownia w Łapach zamknęła się sama po likwidacji przez Unię rejonu upraw buraka cukrowego , co było odwetem za wybory 2005 i 2007 i wynik PIS . Dziś PIS miał tam 60 procent , kałowcy 18 , ludzie mają Unię w dupie bo nie ma co zamknąć . Za hasła miłości tuskowej można tam normalnie po ryju dostać bez ostrzeżenia . ZNTK przejęli gołodupcy i przerypali bardzo dobrą i dużą firmę o dobrych perspektywach , jednym z ich POmysłów była mikrofalowa suszarnia drewna . Kasa poszła , drewno mokre firma leży .Tricolour by tego nie wymyślił . |
|
|
u2 by rządziła w Polsce klika tymże Niemcom zaprzedana i pomagająca im osiągnąć to, czego Hitlerowi się nie udało
Ja się poznałem na pełomafii dopiero w 2009 roku, kiedy zlikwidowali cukrownię w Łapach i ZNTK również w Łapach. Zrozumiałem, że to jest antypolska mafia. Wielu młodych nie pamięta już nierządów PO-PSL w latach 2008-2015. Widać starsi nie uprzedzili młodych z czym to się je :-)
PS. W niedawnych wyborach w moim regionie pewnie wygrał Peace, ale na drugie miejsce wyskoczył Hołownia, którego młodzi kojarzyli z TVN, ale samego TVN nie kojarzą negatywnie jak starsi. Z kolei poseł Zieliński, na którego głosuję od pewnego czasu, choć uzyskał mandat poselski, to jednak odnotował znaczący spadek liczby głosów oddanych na niego. Widzę w ubeckich antypolskich merdiach niesamowitą kampanię negatywną na tę osobę, która załatwiła ogromne środki dla rozwoju regionu. |