Otrzymane komantarze

Do wpisu: Bezczelna ustawka
Data Autor
u2
W Gdańsku się cieszą, że na gruzach stoczni powstały, takie, fajne bloki a to co jeszcze działa jako czynne stocznie należałoby zaorać i postawić podobne, fajne, bloki. Stawianie bloków mieszkalnych na terenie zalewowym to bezmyślność, no i pazerność pato-deweloperów.
juur
'Ograniczeni umysłowo,laicy i dyletanci .......ale niestety ktoś ich wybrał" To się nie wzięło znikąd. Tyle czasu potrzebowała okrągłostołowa szajka by zmienić ogólny profil społeczeństwa z Polaków na światłych Marksistów w większości. Wynik w Bogatyni można traktować jako efekt zamierzonych zmian czyli "żaba już ugotowana". W Gdańsku się cieszą, że na gruzach stoczni powstały, takie, fajne bloki a to co jeszcze działa jako czynne stocznie należałoby zaorać i postawić podobne, fajne, bloki. Na pozór, zabawne jak to młodzi wykształceni wyprowadzili się na wieś i żądają by koguty nie piały czy też kombajny nie zakłócały ciszy.... Przykłady można mnożyć. Świadczy to o tym, że gdyby hitlersyny czy putlersyny wkroczyły to będą witane kwiatami. Ale nie muszą wkraczać. Oni już tu są i to na szczytach władzy jako reprezentanci, wynarodowionych, degeneratów. Nie stało to się nagle ale szybko. To lata pracy takich Holland, Jand, Sewerynów.....których łączy pochodzenie i nienawiść do Polski i Polaków. I za to są hojnie wynagradzani przez kolejne ekipy a najbardziej przez PIS. Polak, katolik ma zająć miejsce baby z brodą jako dziwadło a w konsekwencji ma zniknąć by nie zachowała się nawet pamięć. Ostoja polskości, wiary to wieś i mali przedsiębiorcy. Z tego powodu obie te grupy niszczone są przez kolejne ekipy. J. Kaczyński nie ukrywa swojej nienawiści do nich co wielokrotnie podkreślał. "5" to była próba osłabienia naszego rolnictwa na tyle ile się da. Zboże z Ukrainy to kolejna taka próba, która zakończyła się sporym sukcesem. Skutki dla rolników zbliżone do oczekiwanych po wprowadzeniu "5". J. Wojciechowski oddelegowany na wysuniętą placówkę by tam robić krecią robotę..Nowy ład wykańcza naszych przedsiębiorców a każda, obca, przybłęda dostaje dotacje, ulgi, preferencje....... Środowisko kibiców jest z natury patriotyczne z tego powodu nie mają u kolejnych ekip taryfy ulgowej. Za słowa "Tusk ty matole..." więzienie a hitlersyn chcący mordować Polaków niewinny. Ta, która ujawniła hitlerowską mende miała dużo szczęścia, że nie dostała 15 czy 20 lat  ciężkich robót  za mowę nienawiści. Jak widzę "najlepszy premier", "najlepszy rząd" to się nie zastanawiam czy to efekt zadaniowania czy naiwności. Cel ten sam. Uspokoić, uśpić czujność. Działalność tych naiwnych, nawet, bardziej szkodliwa bo dodatkowo rozzuchwala. Zadaniowany jak nie dostanie kasy to nie będzie pisał. Naiwny nie dośpi, nie doje a będzie z zapałem bronił czegoś czego nie da się obronić. I mamy to co mamy. Można zadać pytanie czy to celowa nieudolność PIS-u czy rzeczywista? To nie ma znaczenia w końcowym rozrachunku. Liczy się wynik.
Ryan
Na zdjęciu widać, że synek się kręci w jej rękach. Można się domyślać, co mu ta "mamusia" szepcze do ucha: Uspokój się. Dlaczego zawsze zachowujesz się tak nieznośnie? Znów żałuję, że Cię nie wyskrobałam
NASZ_HENRY
@Marek Kudła... lewactwo chce aby katolicy żyrowali im morderstwo i dlatego należy protestować 😎 Słownik PAN żyrować - swoją postawą dawać do zrozumienia, że popiera się działania jakichś osób, ufa im się i tym samym inni również powinni je popierać i im ufać.
keram
Lewactwo żąda aborcji na życzenie !  Więc myślę sobie dlaczego my im tego zabraniamy ?  Czy przez to, bo chcemy, żeby się ich więcej rodziło ?  Długo byłem przeciwnikiem aborcj.  Jednak po tym co wygadują i wyprawiają politycy totalnej opozycji  zmieniłem radykalnie mój pogląd  i odtąd jestem za aborcją.  Wiem, że dla katolików aborcja to morderstwo dziecka, a więc nigdy takiej decyzji nie podejmą. No to w czym rzecz ?!  jeśli lewacy chcą, to niech  aborcjonują swoje lewackie dzieci !  Wierzę też, że lekarze oprócz chorób płodu mogą również zdiagnozować i przewidzieć stan rozwoju mózgu płodu, co kwalifikowałoby całe potomstwo lewactwa do aborcji. Ale jeśli nawet nie potrafią, to i tak na świat przyszłoby  znacznie mniej lewackich pseudopolityków.  
Zofia
100/100. Pytanie do normalnych socjologów, psychologów a może nawet do psychiatrów - dlaczego mając dziecko i kochając go ( mam nadzieję) chce inne dzieci uśmiercać  a po medycznemu - łyżeczkować. Wybrać ją mogły te ze Strajku Kobiet albo z Marszu Równości. Inni przy zdrowych zmysłach nie mogli tego zrobić, bo nawet by im to do głowy nie przyszło!
spike
Obecna jeszcze opozycja w swoich szeregach nie posiada ani jednego przyzwoitego posła, bez rozumu, a najgorsze, że bez moralności. Człowiek niewykształcony, ale moralny, nie zrobi tego, co by było złe dla drugiego człowieka. Człowiek choćby wykształcony, ale bez moralności, to destrukcyjna mieszanka, widzimy to codziennie, zaczynając od niemoralnych naukowców, lekarzy, polityków, efektem są bieda, niewolnictwo, wojny. W PO jak pozostałych przystawkach, znajdzie się choć jeden "sprawiedliwy" ? Nie znajduję tam ani jednego, na Konfie kończąc.
spike
@Ijon Dobry Bóg stworzył człowieka i kobietę.
Ula Ujejska
No cóż, jacy wyborcy tacy ich reprezentanci.
RinoCeronte
Bingo Czesławie Drugi!
skipol
Qrwiszcze-to jedyne słowo co mi na myśl przychodzi
Czesław2
Ona w ten sposób zarabia dużą kasę. I NIC WIĘCEJ. Szukanie logiki u bezmózga ( ew. u skrajnego drania) to chyba strata czasu.
Ijontichy
Człowiek,to brzi dumnie...STOP!  Człowiek,to osobnik bez ogona,poruszający sie na dwóch nogach,posiadający kręgosłup pionowy i kciuk przeciwstawny...tyle od etnografa. Czy te istoty bezmózgie potrafią zbudować Naród/naród czy społeczeństwo?---Tyle od socjologa. Czy tych pięciu bydlaków,którzy o 6.30 rano wyli na pół miasta,bo wyszli z "nocnego monopolowego" i porawili piwem?  Tak,tych pięciu bydlaków to wizytowka,elektorat i przyszłość tego ...narodu... Jeszcze Polska nie zginęła....
Do wpisu: Szymon na żywo” trwa i trwa mać
Data Autor
Zofia
Pytam nieśmiało, czy PKW ogłosiła, że wybory przebiegły prawidłowo a SN do tego się też odniósł? Już w dniu wyborów wiedzieli ( z sądy ulicznej?) ile kto ma procent a teraz tak zwlekają z ogłoszeniem prawdziwych "procentów". Cyrk już działa a czy legalnie? Jako suweren mogę o to zapytać.
Jabe
To dlatego, że burmistrz został wybrany.
Ryan
Mamy Joannę Muchę, która mogła zablokować Karpińskiego i objąć mandat w PE, ale z jakichś "powodów" tego nie zrobiła i nikt chyba nie wierzy, że nie chciała pracować z von der Leyen.
u2
Tu jest polska. Nie trollico, u ciebie są Niemcy ponad wszystko. A Polska pisze się dużą literką :-)
Ryan
 Pani Anna Czytasz ulotki na lekach, które zażywasz?
Pani Anna
W Hiszpanii jest inne prawo głupku. Tu jest Polska. Nie żadna Bolandia.
spike
Przypomnę już podobną sytuację jak ta z tym łapówkarzem, gość chyba burmistrz został osadzony w areszcie, a mimo to miał prawo dalej kierować swoim biurem i wydawać decyzje. Dlaczego PiS -Ziobro nie zmienił prawa, by podobne przypadki nie miały miejsca, owszem jest niebezpieczeństwo, że dla uwalenia przeciwnika politycznego, spreparuje się jakieś oskarżenia i ten trafia do aresztu, zostaje wyeliminowany z wyborów, co też już miało miejsce, chyba Nitras stał za tym, owszem proces przegrał, ale przyzwoita kandydatka do sejmu straciła szansę, a Nitras się cieszył, a powinien za oszczerstwo stracić mandat posła i trafić do paki.
Pers
Anna // bo i 12 lat będziecie dochodzić do siebie po tym zwycięstwie,// Albo dłużej :)))))))
u2
"Śpieszę poinformować" Śpieszaj się trollico. Wiadomo nie od dzisiaj, że w Hiszpanii podobny przypadek uwięzionego Katalończyka w kiciu trwał 1,5 roku i SN Hiszpanii nie był pobłażliwy dla separatysty i nie pozwolił mu na otrzymanie immunitetu z Parlamenta Europejskiego, gdzie byłby pośród swoich lewaków z lewizny :-)
Pani Anna
Śpieszę poinformować obecnych tu jurystów,  że nie miał innego wyjścia.  De jure miał obowiązek poinformować,  który w kolejności poseł może objąć mandat europosła. Ponadto Karpiński przebywał nie w kiciu, tylko w areszcie tymczasowym i to 9 miesięcy,  mimo,  że dupa, a nie  prokurator ma obowiązek przygotować akt oskarżenia w ciągu 6 miesięcy( górra). Jak  atakujecie,  to chociaż z głową,  bo i 12 lat będziecie dochodzić do siebie po tym zwycięstwie,
Siberian Dog Husky
sake3 ​Tyle to się mieści w nodze od stołu
Siberian Dog Husky
Powinien teraz nakazać usunąć barierki Niemcom spod Bundestagu i Amerykanom spod Kapitolu ​Demokracja to demokracja