|
|
Siberian Dog Husky Takie rzeczy tylko w PO!!!
W poniedziałek zaprzysiężenie marszałka Sejmu, we wtorek odpowiednie papiery, w środę podpis i ich wysyłka, a w czwartek podejrzewany o przyjęcie 5 milionów łapówek ich człowiek wychodzi z kryminału, po czym w piątek zasiada już pod krawatem w PE
pbs.twimg.com
|
|
|
Es Odwróć tok rozumowania. Odpowiedz obiektywnie na ile potrafisz na zadawane już przeze mnie pytanie: czym Pis mógł tak wqrwic wyborców, że zagłosowali jak zagłosowali nie patrząc nawet na swoje straty. |
|
|
keram @ zdzichu
Popatrz ty zdzichu ile internet uczynił ci złego ! Kiedyś, kiedy jeszcze nie było internetu, to tylko twoja rodzina wiedziała, że jesteś półgłówkiem ! |
|
|
Kazimierz Koziorowski jest niewatpliwy plus dodatni a moze i swiatelko w tunelu ze ta elita nie bedzie sie rozmnazac wiec wadliwe geny beda sie z populacji stopniowo eliminowac |
|
|
Kazimierz Koziorowski obozy koncentracyjne sie nie sprawdzily. teraz totalsi maja metody szybsze i skuteczniejsze zeby wyoutowac niewygodne indywidua a najczesciej naiwni wyoutuja sie sami. dla opornych tez bedzie krotka pilka chocby na wzor chinskiego systemu punktowego. podgatowka robiona przez lata to inwestycja ktora zaczyna sie zwracac |
|
|
Kazimierz Koziorowski niestety wybory nie zostaly sfalszowane a turystyka wyborcza nie miala istotnego wplywu na ostateczny rezultat. na kleske wladzunia pracowala wytrwale, konsekwentnie i definitywnie wykluczajac kolejne grupy ze swojego elektoratu. przykladowo chcieli sie przymilic eurolewactwu i ukrom a zostali wydymani jak frajerzy oderwani od rzeczywistosci. na dlugo przed wyborami dalo sie slyszec ostrzezenia z wielu stron zyczliwych tej wladzy, rowniez na NB, ze przegraja wybory jezeli nie zrobia rzeczywistej pieriestrojki. ale towarzystwo wzajemnej adoracji bylo gluche i slepe bez mala jak swita towarzysza gierka w czasach propagandy sukcesu |
|
|
sake2020 Odnośnie Lasów Państwowych........Pani Zofia ma rację.Ja podam konkretny przykład.Działają grupy ekologów na usługach mających uderzać w leśników,wysyłać donosy do Brukseli zawierające kłamstwa i pomówienia.Ostatnio postanowili oskarżyć lesników o niszczenie przyrody.Nagroda Darwina dla ekoaktywistów za idiotyczną akcję przeszukiwania gawry nedźwiedziej w celu oskarżenia leśników o zniszczenia siedliska niedźwedzi..Sprawa przybrała niebezpieczny obrót.Z gawry bowiem wyszedł niedzwiedź i mocno poturbował idiotę ekoaktywistę Pomocy musieli idiotom udzielić własnie leśnicy.co pokazała fotopułapka ustawiona obok gawry.Al w świat i tak pójdzie wiadomość o dzielnych ekoaktywistach broniących polskich lasów i ich zasobów.Do UE również.Tylko czekać jak roztrzęsionym głosem w KE będzie relacjonowana kolejna ,,zbrodnia'' leśników. |
|
|
Zofia Trafne podsumowanie - "ta hołota jest elitą". Dlatego wyborca tej "elity" powinien skakać z radości, że będzie mógł żyć lekko, łatwo i przyjemnie. Oni mu zapewnią " życie jak w raju". Będzie europejczykiem (tzn. nikim bo nie będzie miał tożsamości ) a nie Polakiem, zostanie bezpotomnym ( bo Rodzina to przeżytek i po co się użerać z dziećmi), będzie pracował pod "ekonomem" brukselskim ( w myśl zasady - co za różnica kto nami rządzi ). Smutne to i tragiczne, że mamy tylu durniów. W związku z zagrożeniem oddania polskich Lasów Państwowych pod nadzór Brukseli ( czytaj Niemiec, chyba po to ,żeby polscy patrioci nie stworzyli partyzantki dla odzyskania Ojczyzny) należy powołać KOLP (komitet obrony lasów państwowych). Dla prawych Polaków to zadanie na cito! Przecież to jest 1/3 naszego terytorium. |
|
|
NASZ_HENRY POstraszyli i wygrali, a PiS liczył i się przeliczył, że do trzech razy sztuka - jeśli się dwukrotnie wygrało, to może i za trzecim razem też się uda 😎
|
|
|
Władysław Ludendorf sprawa z wyborami jest boleśnie prosta i dawno zdiagnozowana. Po pierwsze już C. Cipolla zaobserwował, że głupków jest więcej niż wynika ze statystyki, a głupkami kręcą jak chcą bandyci, bo ci nie odczuwają żadnej empatii do głupków no i nie mają też żadnych skrupułów. Po drugie J B Calhoun w swoim eksperymencie pokazał jak degradują się zachowania w sytej społeczności. Wniosek ze tego taki, że niestety nie można ludzi traktować jak istoty rozsądne i empatyczne. Smutne to, ale mark my words. |
|
|
Władysław Ludendorf tak, tak zdzichuyou to kiedy planujecie otworzyć obozy koncentracyjne albo przynajmniej zorganizować kryształową noc? |
|
|
spike @kk
"wg zasady my nie ruszamy waszych a wy nie ruszycie naszych..."
to jest mowa trawa, jakby tak było, to "oni" by nie wysłali Putinowi na śmieć Prezydenta i całą delegację katyńską.
Różnica jest taka, że Kaczyński jest legalistą, czego nie można powiedzieć o "onych", to sprzedajna hołota, rządzili 8 lat i bieda jak była tak była, obecnie to nawet wielu wrogów PiSu przyznało, że Polakom żyje się lepiej.
Wg mnie wybory zostały sfałszowane, kluczem jest turystyka wyborcza, prawo go głosowania zostało nadużyte do oszustwa.
Problem w tym, że ludzie uczciwi nie myślą jak przestępcy, dlatego popełniają błąd, nie zabezpieczając się przed nimi, całe wybory były marnie zabezpieczone, przypomnę aferę z tys. lewych kart do głosowania i co? sądy sobie orzekły, że to nie miało wpływu na głosowanie, to tak jakby złodziej okradł kogoś, a sąd orzekł, że poszkodowanemu to nie zaszkodziło, bo ma w banku więcej pieniędzy i złodziej idzie dalej kraść, za lewe karty ktoś poszedł do paki ? |
|
|
u2 "To jest przerażające."
Tak popatrzyłem na to zbiorcze zdjęcie i PDT wygląda jak typowy trup. Widać, że ma wszystkiego dosyć :-) |
|
|
Kazimierz Koziorowski nic nowego sie nie zdarzy.
bedzie po staremu: przy zlobie teraz ..... my, a program cela+ wg zasady my nie ruszamy waszych a wy nie ruszycie naszych kiedy wajchowy znow przestawi zwrotnice. poza tym zrobi sie pare pokazowek zeby dac gawiedzi na pozarcie paru nic nieznaczacych ex-politcelebrytow.
skorumpowane struktury samorzadowe beda pokrzywdzone bo tym razem trzeba bedzie sie podzielic wplywami i odpalic kase takiej ilosci nowych promotorow ze zacznie sie skubanie poddanych na masowa skale i wg nowych pomyslow.
tzw. powazne konsekwencje prawne to mowa trawa. niektorzy jeszcze pamietaja termin falandyzacji prawa wiec i tu mozna powiedziec ze nic nowego, wszytko juz bylo |
|
|
Ptr Niepodobna tu żyć nie wykluczając z tego świata 90 % treści. Zamyśliłem się nad twym losem. |
|
|
Ptr To prawda, nie dokonujemy wyboru drogi życiowej na podstawie proroctwa. Ale jeden z 12 je pisał po coś. Teraz drugie. Politycy dokonali wyboru za Pana i ten wybór wielkim siłom się nie spodobał. I politycy dokonali wyboru obrony. I ta obrona również się nie spodobała. Oni teraz narazili się wrogom. A Pan jako Polak naraził się razem. Teraz będzie Pan musiał się wyrzec polskich polityków, gdyż inaczej wrogowie będą zwalczać Pana. Jak łatwo zbratać się z wrogami udającymi przyjaciół, aby potępić polskich polityków ? |
|
|
wielkopolskizdzichu Jakby co, to się odniosłem tylko że Admin, puszczając mój post zepsułby doszczętnie wieczór wyznawcom Świętości Prezesa Kaczyńskiego. Całkowicie rozumiem postępowanie Admina.
[Od Admina: chodziło o raka. Wystarczy darować sobie takie porównania, rodem z nazistwoskiej propagandy, a nie będę się wtrancał] |
|
|
EsaurGappa Nie wiem jak pan,ale ja sam się Wykluczyłem z tego świata,szanowny panie ja nawet auta prowadzić nie potrafię,nie byłem nigdy w egzotycznych krajach,nie posiadam rachunku bankowego,nie chodze do lekarza,nie oglądam telewizji,nie szukałem w życiu forsy za wszelką cenę,nie było mi dane w życiu osiągnąć nic ponad moją lichą wiarę w Jezusa Chrustusa.Nie podnieca mnie ten świat i jego bogactwa,ja chcę żyć tak by nie wstydzić się przed Bogiem swego żywota,chcę kochać ludzi tych biednych i tych bogatych,tych dobrych i tych złych,a Jutro się okaże czy dałem z siebie wszystko.A bracia moi i siostry czy są teraz ze mną gdy piszę te słowa?Nie ma ich,a jednak patrzą mi na "dłonie" rozliczając mnie nie z tego kim jestem ale z tego co mam. |
|
|
RinoCeronte Myśmy wszystko zapomnieli:
youtube.com |
|
|
EsaurGappa Może ja prosty chłop nie za wiele rozumiem z apokalipsy św Jana,jednak myślę że wystarczy mi opieka ducha świętego nad moją duszą w tym trudnym czasie.
A wracając do Polityki.Zaraz zaraz czy dobrze pana zrozumiałem,politycy mieliby walczyć w obronie naszej wolności?Bu ha ha ha ,od kiedy to urzędasy walczą na pierwszej lini frontu w czasie bitwy?Chyba ja jestem z innej bajki niż pan,bo zachowanie rządzących w czasie kryzysu covidowego pokazało że czy ci z prawa czy z lewa nie potrafią rozeznać prawdy w tym chorym systemie,opiekuńcze państwo prędzej czy póżniej staje się tyranią nad którą nie ma kontroli,a co dopiero będzie się działo gdy taki ONZ,UE czy WHO będzie ponad wszystkich maluczkich politykierów? |
|
|
Ptr Dopowiem tylko, że poza 12 i 13 księgą nic więcej nie wiem. I nie zajmowałem się tym w ogóle dalej niż 7 dni temu. Jestem biedniejszy niż politycy. Poza tym nie widzę nic głupiego w tym, że część proroctwa da się zrozumieć. |