|
|
wielkopolskizdzichu Wielki ból doopy w połączeniu z alteracją może wywołać pańskie zejście z tego padołu łez Panie Prawdziwy Polaku Kudło. |
|
|
spike Ciekawe co się będzie działo, jak hołota dostanie stery rządu.
Zapowiadają czystkę w TK, przez odwołanie kilku sędziów, tym samym unieważnić orzeczenie TK w sprawie aborcji, na którą naciska żądne krwi nienarodzonych lewactwo.
Chcą tego dokonać uchwałami !!!, czego w takim zakresie jeszcze Polska nie widziała, nawet za czasów PRLu!
Wisienką na torcie jest wywiad w TVN24 z prof.Piotrowskim konstytucjonalistą, którzy powiedział wprost, że to będzie bezprawne i niezgodne z Konstytucją, może mieć poważne konsekwencje prawne, na siłę chcą pominąć Prezydenta.
Co najciekawsze, w POlszewi znajduje się kilku "prawników", jak Budka, Kropiwnicki, czy nawet Giertych, czy oni mają pojęcie co chcą zrobić?
Ciekawe jak to przebiegnie w kwestii samych sędziów różnych szczebli wym.sprawiedliwości, chyba zdają sobie sprawę, że jeżeli to poprą, to tym samym mogą odpowiedzieć prawnie, POlszewia wiecznie rządzić nie będzie, a może krócej niż im się wydaje. |
|
|
Ptr Zdaję sobie sprawę, że jest taki mechanizm, że tych treści nie rozumiesz a ktoś może zrozumieć. Może to niechęć umysłu do zagmatwanych treści, szyfrów, porównań. Poza tym, gdybyś je zrozumiał, musiałbyś się zdziwić skąd św.Jan je znał.
Przepraszam, Pan. Może być przydatne dla ludzi z dylematem prawo lewo. Być może część PiS to ludzie lewo. Ale wydaje się , że jako całość to obóz nie może pójść drogą płynięcia w głównym nurcie. A więc to ludzie , którzy nie idą w niewolę. To zgodne z polską tradycją 20 wieku. |
|
|
Ptr EGappa. Pytanie do mnie? Kim jesteśmy ? Część z nas , a może po części każdy z nas myśli, że włączymy się w mocarstwowość i główny nurt. I pod względem gospodarczym tego potrzebujemy. Ale każdy będzie musiał sobie odpowiedzieć czy pójdzie w niewolę moralną głównego nurtu. Bo mocarstwowość Europejską stanie się totalitaryzmem łamiącym przykazania i czymś pysznym. Nietrudno zgadnąć jak nowy mocarstwowy i bogaty faszyzm będzie ćwiczył ludzi i zmuszał do złego. Dlatego będziemy decydować kim jesteśmy. Prawo lewo. GDybyśmy zachowali suwerenność nasza decyzja prawo zachowałaby nam gospodarkę. W nowym faszyźmie decyzją w prawo oznaczać będzie upadek stylu życia, wykluczenie, biedę,zależność. Powstaną dwie warstwy społeczne. Cywilizowani I wykluczeni. |
|
|
EsaurGappa Dobrze spokojnie wiem to ja i wiesz to ty,wie o tym cała "rzesza" ludzi na świecie!Widzimy to czujemy jesteśmy jacy jesteśmy.
Idźmy więc krok dalej!Zostawmy swoje proroctwa dla siebie na ten czas,bo nikt komu nie jest dane widzieć prawdę i tak ją nie zobaczy,a co dopiero miałby ją zrozumieć. |
|
|
Siberian Dog Husky EsaurGappa
-8))))))
youtu.be |
|
|
sake2020 @Pers.....Co pan sądzi na temat rozmów Biden-Xi ? Jak pan je ocenia i jak znajduje sprawę Tajwanu?Czy to będzie punktem zapalnym czy też raczej konflikt palestyńsko -izraelski będzie głównym powodem natężenia światowego kroku do wojny? |
|
|
EsaurGappa p.s Mój komentarz do pana wpisu niech będzie taki.Cała ta koalicja rządząca to zbiór pusty,to co właściwie kieruje tymi ludzmi to pycha,miłość do gadania by gadać i służenie "silniejszym" od siebie bo mają hajs i moce nieczyste?Są jacy są nie ma co się dziwić,a my to kto właściwie!? |
|
|
Tezeusz @Pers
Dzisiaj tylko jeden materiał antypolski ścierwoneonowy skomentowany na stronce...wiesz..misja ! |
|
|
Ptr EGappa,
Rozdział 13 mówi o losach ludzi w systemie rozszerzającej się liberalnej demokracji i przy władzy bestii z morza czyli mocarstw. To dzieje się teraz. Mowa o przedziwnych treściach jakie zacznie głosić cywilizacja i bluźnierstwach. To dzieje się teraz. Ale też mowa o tym, że część pójdzie w niewolę tego trendu. A część się będzie bronić. Motywem obrony będzie świętość- wytrwałość świętych.
o przyszłości mówi zapewne rozdział 14. Rozdzial 12 mówił o 20 wieku. Bardzo ciekawe jeżeli nie jestem w ɓłędzie, ale jz to widzę. |
|
|
EsaurGappa Ups...nie przepraszam.Do Ptr. |
|
|
Ptr Była i jeszcze będzie wielka trójka lub G8. |
|
|
EsaurGappa Panie Marku fajnie że znowu pan komentuje na NB.Co do pana wyjaśnienia dodam tylko,to co się dzieje szczególnie z młodzieżą,ta fala niewiary wznosi ich na całym świecie,to się dzieje bezwzględnie,to jest ich czas,nie nasz ludzi z poprzedniego millenium.Ta zgubiona młodzież nie gniewa się na Prawo i Sprawiedliwość ani na Polskę,te dzieciaki,często dorosłe dzieci nie znają Boga,nie mają do niego dostępu bo ich rodzice dokonali wyboru który uśmierciły fundamenty wiary.
|
|
|
wielkopolskizdzichu
Szmaciarz, gnój, matoł i na końcu wypad x 2.
Brawo mistrzu pisiorskiego oratorstwa. |
|
|
Siberian Dog Husky EsaurGappa
To do mnie? |
|
|
EsaurGappa Ciężki komentarz proszę pana.Brzydki to zwyczaj marnować myśli na spąglądanie w przyszłość,rozumiem że za mało mamy dobrych wyzwań każdego dnia że z nadmiaru czasu fantazjujemy.
Tobie jak rozumiem jako tako dobrze się żyje i ze szczerej troski tak umartwiasz się nad losem innych,ba całego świata! |
|
|
Siberian Dog Husky Marek Kudła
(Zdj.z netu)
pbs.twimg.com |
|
|
Siberian Dog Husky Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaj Patruszew poinstruował rosyjskich gubernatorów, aby przygotowali się do przejścia do „gospodarki mobilizacyjnej”. Szefom regionów i kierownictwu władz federalnych nakazano „zapewnić utworzenie planów mobilizacji gospodarki” i wziąć to zadanie pod „osobistą kontrolę”. Wygląda na to, że już niedługo Rosjanie będą pracować całą dobę i za darmo. |
|
|
Ptr Wg mojego rozumienia apokalipsy Rosja podda się zachodowi i będzie współpracować. Niemcy to głową bestii jakby śmiertelnie ranna , ale zaleczona. Po zjednoczeniu zachód będzie rósł w siłę ku podziwowi świata. Będą potęgą. Pojawi się też nową bestia zbudowana z niskich , przyziemnych potrzeb ludzi. Bestia, oparta na arytmetyce i mediach. Jaki system opiera się na liczbach i mediach ? System o ładnym wyglądzie i totalitarnej treści. Mowa o rozdziale 13 apokalipsy. |
|
|
Siberian Dog Husky Słuchając ich zapowiedzi obawiam się, że Pawiak i Szucha mogą reaktywować |
|
|
Siberian Dog Husky Adwokat zwolnionego z aresztu Karpińskiego:
- Mój klient spędził czas w areszcie bardzo propaństwowo. Zastanawiał się i martwił o to, co trzeba zmienić w systemie sprawiedliwości,
Łzy wzruszenia zalały mi plecy |
|
|
Siberian Dog Husky Jedno jest tu pewne
To Rumuni upierdolili łeb temu sukinsynowi i chwała im za to |
|
|
keram Jest kilka wyjaśnień … Syndrom Sztokholmski, samoukaranie, brak wiedzy politycznej i historycznej , zanik instynktu samozachowawczego , tzw. „Europejskość „-czymkolwiek to jest , indolencja , zwykła głupota , POmrocznosc ciemna … a przede wszystkim zgoda na powrót” sobie podobnych „ ideologicznie , politycznie , mentalnie - przejawiający się zgodą na istnienie przestępców z zarzutami i wyrokami w przestrzeni politycznej - czyli pogłębiający się upadek podstawowych morale … i jest tu jeszcze przestrzeń dla dyskusji politologów , socjologów , i analiz z psychologii społecznej … bo przecież ciężko wytłumaczyć to tylko „ośmioma gwiazdkami” albo irracjonalną nienawiścią do J .Kaczyńskiego i całej Partii PiS .. hmmm .. byłoby to wtedy idiotyzmem zbiorowym .. |