Otrzymane komantarze

Do wpisu: Bezczelna ustawka
Data Autor
Siberian Dog Husky
Tak wygląda tatar u tej celebrytki która robią kawę z wody po pierogach pbs.twimg.com
Siberian Dog Husky
Myrcha i Gajewska usłyszeli podpowiedź, żeby udawać polskich Beckhamów. Stąd te ustawki PR-owe ostatnio. Kinga śpiewa jak Victoria, a Arek piłkę podawał w szkole, więc uznał, że może udawać Davida. Pierwsza celebrycka para 3 RP. Obiecali, że będzie w Polsce jak na wyspach i jest.
Do wpisu: Tusk nie będzie moim premierem
Data Autor
Pers
@sake //A mnie tam pana szkoda,bo wypisywać takie głupoty nie uchodzi w tak słusznym wieku.Myślałam że z pana chłop do rzeczy.a tu takie rozczarowanie.// Co ty gadasz maglareczko? Spójrz w lustro. (Może zobaczysz w tle swojego idola co to nie potrafi butów dobrać do pary :)))) A mój wiek nie jest aż "taki słuszny". Mam dopiero 58 lat. 16 lat mniej od twojego kaczorka :))) A ty ile masz latek maglareczko?
sake2020
@Pers.....Ani mi się śni wymierać Chocby wam na złość skoro tak na to czekacie.Jak to zapracowaliśmy sobie? To przecież wy tuskoczarzastotygryski ubliżacie nam na każdym kroku.Zwłaszcza te wasze zbrojne ramiona latające z tubami i tęczowymi flagami na ulicach i wasi posłowie oblepiający sobie wyzwiskami samochody,domy ,nawet groby na cmentarzu.A mnie tam pana szkoda,bo wypisywać takie głupoty nie uchodzi w tak słusznym wieku.Myślałam że z pana chłop do rzeczy.a tu takie rozczarowanie.
Pers
@sake //Wprawdzie na NB pisowców praktycznie nie ma,są zajadli antypisowcy ale o nich to dopiero panocek będzie dbał.// No widzisz? "Wymieracie jak dinozaury" :)) Ale jakoś mi was nie szkoda bo zapracowaliście sobie na to. Nienawiścią, obelgami i inwektywami. Myśleliście, że macie monopol na "patriotyzm" a tu doopa... Ale nie przejmuj się maglareczko, może za 8 - 12 lat znowu wam się uda?...
sake2020
O co taki lament i zawodzenie? Cieszmy się! W swoje spracowane chłopskie ręce bierze nas panocek Kołodziejczak.Ma wspaniałą ofertę dla elektoratu PiS-u,będzie dbał o nas.Wprawdzie na NB pisowców praktycznie nie ma,są zajadli antypisowcy ale o nich to dopiero panocek będzie dbał.O niego tez trzeba dbać,puknąć go w głupi łeb żeby wyleciała woda sodowa. 
Pers
A USA już nie mają kasy na "pomoc" Ukrainie. Jak mi przykro... Swoją drogą to dziwne, że najwięksi "blagierzy" NB jakoś omijają temat Ukrainy... Znudziło im się? O Ludobójstwie w Gazie też nie piszą. Ja bym napisał ale nie jestem blogerem :))))) Skoro wolicie wałkować pana Tuska zamiast pisać o ważnych sprawach?...
Czesław2
Niby tak  tylko właściciel browaru może ci piwa nie sprzedać. Ba, nie będziesz mógł wejść do knajpy bez koszernego tatuażu
Darek
Czesław Jak chcesz się napić piwa, to kupujesz browar? Trzeba korzystać z tego, co jest. Zaręczam Ci, że jest wiele możliwości, ale trzeba chcieć, umieć. Trzeba troszkę sprytu i kreatywności, a wiele można zdziałać. Wszak Dawid wygrał z Goliatem :)
spike
"Tusk nie będzie moim premierem" Muszę ciebie zmartwić, Tusk twoim premierem nie będzie, ale Polski, więc także i twoim :) Mnie zadziwia, a nie powinno, jak to lewactwo domaga się , żąda by Prezydent był prezydentem wszystkich Polaków, to coś na podobieństwo ich idiotycznego jak zwykle twierdzenia, że nie czują się Polakami, a Europejczykami :)) Dziwię się, że wielu prawicowych publicystów tego nie wyciąga, rzucając im w twarz, Z innej strony, nie podkreślają, że Prezydenta wybrała prawica, więc prezydent nie może spełniać ich zachcianek, choć i tak kilka spełnił na szkodę Polski. Nie załamujmy rąk, nie jest tak tragicznie, do żłoba dostanie się zbyt dużo wygłodniałych warchołów, będą się żreć między sobą, aż w końcu rozwalą koryto, oby tylko Prezydent nie zawiódł i ulegał presji i podszeptom jakiejś babci Romaszewskiej czy innej sprzątaczki.
Czesław2
Darek65 Ma Pan paredziesiąt bilionów na swoje media społecznościowe? Na wyłączenie setek komunistycznych "uczelni"? Na swoje, nie żydowskie media? Dostanie Pan częstotliwości, które są przeznaczone tylko dla globalistów? Ma Pan armię, aby tych mniej więcej milion squrko.... przenieść na Marsa? To tylko w Polsce.
Darek
Czesław No właśnie min. z tego powodu należy się brać do wytężonej pracy.
Siberian Dog Husky
Porównajmy rzeczywistość do sytuacji z podwórka. Rudy dostał sromotny wpierdol od Kaczora, więc zawołał kumpli i razem w pięciu z ledwością spuścili manto Prezesowi. Honorowy człowiek by się takim dziadostwem nie chwalił.
Czesław2
liontichy Ne rozumie Pan jeszcze, że to teatr. Walka o przywilej zgaszenia światła w Polsce i Europie.
Ijontichy
Załosne....zamiast brać się do roboty...memy. Tak jak Francuzi kredkami na chodnikach walczyli z Islamem
Siberian Dog Husky
Bilans weekendu: •  Wałęsa rzuca hasło referendum ws. odwołania Prezydenta RP •  Lis uznaje, że dyktator i autor stanu wojennego gen. Jaruzelski był lepszą głową państwa niż demokratycznie wybrany Prezydent RP Andrzej Duda • Eliza Michalik proponuje zlikwidować Święto Niepodległości 11 listopada i uczynić 15 października (na pamiątkę wyborów) Dniem Zwycięstwa .......pozostali pacjenci słodko spali.
Siberian Dog Husky
Facebook przemówił memem pbs.twimg.com
angela
Czy prezydent musi wskazać Tuska na premiera??? Jak opozycji ' nie podobała się'  marszalek Witek, a w Senacie zrobili co chcieli bez jakiegokolwiek tłumaczenia, tak Prezydentowi nie musi się podobać przedstawiony przez nich premier.  Może wskazać np prezydentową loren,  to dopiero byłby cyrk na kółkach.  Rotacyjny. Jak kicha, to kicha.
Siberian Dog Husky
Jak widzę naszą elitę, to ja pierdolę - wolę być aborygenem.
NASZ_HENRY
Czy Tusk będzie premierem to zadecyduje 3 sędziów SN. Czy będą Prawi i Sprawiedliwi - oto jest pytanie 😉
Pers
@huski //Tusk nie będzie moim premierem// Oczywiście, że nie będzie. Twoim premierem jest Rishi Sunak.
Tezeusz
Rudy niemiec nie był i nie będzie tym z którym miał bym się identyfikować kiedykolwiek.
Do wpisu: No to już nie wyjdzie
Data Autor
angela
Nic nie rozumiem.  Oni wszyscy ci kandydaci to jak dzieci, niczego się nie uczą, wierzą w demokracje w Rosji. No samobójca. 
Do wpisu: Szymon na żywo” trwa i trwa mać
Data Autor
Jabe
Jeśli ktoś został wy­brany, to jest wy­brany, nie­zależnie od za­patrywań sądów i pro­kuratorów. To zdrowa za­sada.
spike
@jabe a że burmistrz został osadzony w areszcie za zgodą sądu, nie ma znaczenia? taka osoba jest nietykalna, czyli "równiejsza świnia" ? Brawo, komuna pełną gębą.