Bezczelna ustawka

Ona jest w permanentnej ciąży umysłowej, nie potrafiąca urodzić logicznej myśli

Kobieta, która ma już dziecko i popiera aborcję na życzenie pokazuje jedno - że byłaby w stanie to dziecko usunąć gdyby miała taki kaprys. Innymi słowy, to dziecko miało po prostu bardzo dużo szczęścia, że nie padło na niego. I ta ruska ruletka z ludzkim życiem jest mega smutna
Dlaczego ona chce mordowac tylko cudze dzieci?

- Dlaczego pani zabrała dziecko do Sejmu drugiego dnia po inauguracji kadencji?
- Bo niania była chora, przyszła tylko sprzątaczka, kucharka, praczka i fryzjerka
- I nikt więcej?
- Jeszcze pani od Instagrama, ale ona jest wątła

Kasjerki z Biedronki oraz tysiące innych matek pytają, czy mogą pomóc, bo ze swoimi pociechami dają sobie radę i cyrku nie robią wraz z przypadkowo będącą na miejscu ekipą z TVN.

                     

Zasadnicze pytanie - dlaczego ona tak duże dziecko nosi na rękach? Nóżek nie ma ?
Co się nie robi dla taniej popularności..Przecież od patrzenia na to aż oczy bolą.To pewnie miało na celu wzruszyć odbiorców. Jednak raczej pobudziło do śmiechu.
Nie rozumiem tej kobiety... Cała szczęśliwa z dzieckiem na rękach w Sejmie, głosować będzie za aborcją.Czy wytłumaczyła już dziecku co znaczy aborcja I dlaczego powinno być jej wdzięczne, że się nie wku*wiła z jakiegoś powodu? A mogła wyskrobać ten zlepek komórek, tę udrękę, biedna kobieta bez jaj z piekła kobiet . A jakby jej matka wyskrobała ją jak jeszcze zlepkiem komórek była, to by tego zdjęcia i tej afery nie było na 100%

To wqrwiajace, że osoby na stanowiskach, które zarabiają dużo więcej niż kasjerki, tak się zachowują. A masa kobiet w Polsce traci pracę lub nie może jej podjąć, bo nie mają co zrobić z dzieckiem… 
Dlaczego tylko posłanka? Pani na kasie z dzieckiem. Ratownik na basenie z dzieckiem. Taksówkarz z dzieckiem. Kelnerka z dzieckiem. Nauczyciel z dzieckiem. Kominiarz z dzieckiem. Ochroniarz z dzieckiem. Lekarka z dzieckiem. Hydraulik z dzieckiem. Kurier z dzieckiem. Itd., itp.

ps.
Wyobrażam sobie Policjanta na interwencji z dzieckiem na ręku. Albo jeszcze lepiej - Żołnierz w okopie pchający wózek z dzieckiem.Strażak na drabinie zmieniający pieluchę też nieźle by wyglądał. Nieważne, że się pali. Proponuję oprócz dzieci również dziadków przyprowadzać, oraz wszelkie zwierzątka domowe. A jak wszyscy to kominiarz też zabiera dziecko i na dach.. Pani lekkich obyczajów też z dzieckiem do domu uciech ,albo na skraju lasu zaczerpnąć świeżego powietrza 
W/w sytuacja to dowód,co wielokrotnie tu pisałem,że tuskoidalna opozycja to analfabeci,bez wyobraźni i bez kreatywności,bez pomysłu na rządzenie,na gospodarzenie wielkim państwem.
Ograniczeni umysłowo,laicy i dyletanci .......ale niestety ktoś ich wybrał                                   

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

19-11-2023 [08:58] - Ijontichy | Link:

Człowiek,to brzi dumnie...STOP! 
Człowiek,to osobnik bez ogona,poruszający sie na dwóch nogach,posiadający kręgosłup pionowy i kciuk przeciwstawny...tyle od etnografa.
Czy te istoty bezmózgie potrafią zbudować Naród/naród czy społeczeństwo?---Tyle od socjologa.

Czy tych pięciu bydlaków,którzy o 6.30 rano wyli na pół miasta,bo wyszli z "nocnego monopolowego" i porawili piwem? 

Tak,tych pięciu bydlaków to wizytowka,elektorat i przyszłość tego ...narodu...

Jeszcze Polska nie zginęła....

Obrazek użytkownika spike

19-11-2023 [15:14] - spike | Link:

@Ijon
Dobry Bóg stworzył człowieka i kobietę.

Obrazek użytkownika Czesław2

19-11-2023 [09:02] - Czesław2 | Link:

Ona w ten sposób zarabia dużą kasę. I NIC WIĘCEJ. Szukanie logiki u bezmózga ( ew. u skrajnego drania) to chyba strata czasu.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

19-11-2023 [11:51] - RinoCeronte | Link:

Bingo Czesławie Drugi!

Obrazek użytkownika Ryan

19-11-2023 [19:36] - Ryan | Link:

Na zdjęciu widać, że synek się kręci w jej rękach. Można się domyślać, co mu ta "mamusia" szepcze do ucha:
Uspokój się.
Dlaczego zawsze zachowujesz się tak nieznośnie?
Znów żałuję, że Cię nie wyskrobałam

Obrazek użytkownika skipol

19-11-2023 [10:33] - skipol | Link:

Qrwiszcze-to jedyne słowo co mi na myśl przychodzi

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

19-11-2023 [12:48] - Ula Ujejska | Link:

No cóż, jacy wyborcy tacy ich reprezentanci.

Obrazek użytkownika spike

19-11-2023 [15:21] - spike | Link:

Obecna jeszcze opozycja w swoich szeregach nie posiada ani jednego przyzwoitego posła, bez rozumu, a najgorsze, że bez moralności.
Człowiek niewykształcony, ale moralny, nie zrobi tego, co by było złe dla drugiego człowieka.

Człowiek choćby wykształcony, ale bez moralności, to destrukcyjna mieszanka, widzimy to codziennie, zaczynając od niemoralnych naukowców, lekarzy, polityków, efektem są bieda, niewolnictwo, wojny.

W PO jak pozostałych przystawkach, znajdzie się choć jeden "sprawiedliwy" ?
Nie znajduję tam ani jednego, na Konfie kończąc.

Obrazek użytkownika Zofia

19-11-2023 [16:07] - Zofia | Link:

100/100. Pytanie do normalnych socjologów, psychologów a może nawet do psychiatrów - dlaczego mając dziecko i kochając go ( mam nadzieję) chce inne dzieci uśmiercać  a po medycznemu - łyżeczkować. Wybrać ją mogły te ze Strajku Kobiet albo z Marszu Równości. Inni przy zdrowych zmysłach nie mogli tego zrobić, bo nawet by im to do głowy nie przyszło!

Obrazek użytkownika Marek Kudła

19-11-2023 [17:53] - Marek Kudła | Link:

Lewactwo żąda aborcji na życzenie !  Więc myślę sobie dlaczego my im tego zabraniamy ?  Czy przez to, bo chcemy, żeby się ich więcej rodziło ?  Długo byłem przeciwnikiem aborcj.  Jednak po tym co wygadują i wyprawiają politycy totalnej opozycji  zmieniłem radykalnie mój pogląd  i odtąd jestem za aborcją.  Wiem, że dla katolików aborcja to morderstwo dziecka, a więc nigdy takiej decyzji nie podejmą. No to w czym rzecz ?!  jeśli lewacy chcą, to niech  aborcjonują swoje lewackie dzieci !  Wierzę też, że lekarze oprócz chorób płodu mogą również zdiagnozować i przewidzieć stan rozwoju mózgu płodu, co kwalifikowałoby całe potomstwo lewactwa do aborcji. Ale jeśli nawet nie potrafią, to i tak na świat przyszłoby  znacznie mniej lewackich pseudopolityków.
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-11-2023 [19:05] - NASZ_HENRY | Link:

@Marek Kudła... lewactwo chce aby katolicy żyrowali im morderstwo i dlatego należy protestować 😎

Słownik PAN
żyrować
- swoją postawą dawać do zrozumienia, że popiera się działania jakichś osób, ufa im się i tym samym inni również powinni je popierać i im ufać.

Obrazek użytkownika juur

19-11-2023 [20:04] - juur | Link:

'Ograniczeni umysłowo,laicy i dyletanci .......ale niestety ktoś ich wybrał" To się nie wzięło znikąd.
Tyle czasu potrzebowała okrągłostołowa szajka by zmienić ogólny profil społeczeństwa z Polaków na światłych Marksistów w większości.
Wynik w Bogatyni można traktować jako efekt zamierzonych zmian czyli "żaba już ugotowana".
W Gdańsku się cieszą, że na gruzach stoczni powstały, takie, fajne bloki a to co jeszcze działa jako czynne stocznie należałoby zaorać i postawić podobne, fajne, bloki.
Na pozór, zabawne jak to młodzi wykształceni wyprowadzili się na wieś i żądają by koguty nie piały czy też kombajny nie zakłócały ciszy....
Przykłady można mnożyć. Świadczy to o tym, że gdyby hitlersyny czy putlersyny wkroczyły to będą witane kwiatami. Ale nie muszą wkraczać. Oni już tu są i to na szczytach władzy jako reprezentanci, wynarodowionych, degeneratów.
Nie stało to się nagle ale szybko. To lata pracy takich Holland, Jand, Sewerynów.....których łączy pochodzenie i nienawiść do Polski i Polaków. I za to są hojnie wynagradzani przez kolejne ekipy a najbardziej przez PIS. Polak, katolik ma zająć miejsce baby z brodą jako dziwadło a w konsekwencji ma zniknąć by nie zachowała się nawet pamięć.
Ostoja polskości, wiary to wieś i mali przedsiębiorcy. Z tego powodu obie te grupy niszczone są przez kolejne ekipy. J. Kaczyński nie ukrywa swojej nienawiści do nich co wielokrotnie podkreślał. "5" to była próba osłabienia naszego rolnictwa na tyle ile się da. Zboże z Ukrainy to kolejna taka próba, która zakończyła się sporym sukcesem. Skutki dla rolników zbliżone do oczekiwanych po wprowadzeniu "5". J. Wojciechowski oddelegowany na wysuniętą placówkę by tam robić krecią robotę..Nowy ład wykańcza naszych przedsiębiorców a każda, obca, przybłęda dostaje dotacje, ulgi, preferencje.......
Środowisko kibiców jest z natury patriotyczne z tego powodu nie mają u kolejnych ekip taryfy ulgowej. Za słowa "Tusk ty matole..." więzienie a hitlersyn chcący mordować Polaków niewinny. Ta, która ujawniła hitlerowską mende miała dużo szczęścia, że nie dostała 15 czy 20 lat  ciężkich robót  za mowę nienawiści.
Jak widzę "najlepszy premier", "najlepszy rząd" to się nie zastanawiam czy to efekt zadaniowania czy naiwności. Cel ten sam. Uspokoić, uśpić czujność. Działalność tych naiwnych, nawet, bardziej szkodliwa bo dodatkowo rozzuchwala. Zadaniowany jak nie dostanie kasy to nie będzie pisał. Naiwny nie dośpi, nie doje a będzie z zapałem bronił czegoś czego nie da się obronić. I mamy to co mamy.
Można zadać pytanie czy to celowa nieudolność PIS-u czy rzeczywista?
To nie ma znaczenia w końcowym rozrachunku. Liczy się wynik.

Obrazek użytkownika u2

19-11-2023 [20:10] - u2 | Link:

W Gdańsku się cieszą, że na gruzach stoczni powstały, takie, fajne bloki a to co jeszcze działa jako czynne stocznie należałoby zaorać i postawić podobne, fajne, bloki.

Stawianie bloków mieszkalnych na terenie zalewowym to bezmyślność, no i pazerność pato-deweloperów.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

19-11-2023 [22:23] - Siberian Husky Dog | Link:

Myrcha i Gajewska usłyszeli podpowiedź, żeby udawać polskich Beckhamów. Stąd te ustawki PR-owe ostatnio.
Kinga śpiewa jak Victoria, a Arek piłkę podawał w szkole, więc uznał, że może udawać Davida.
Pierwsza celebrycka para 3 RP.
Obiecali, że będzie w Polsce jak na wyspach i jest.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

21-11-2023 [06:19] - Siberian Husky Dog | Link:

Tak wygląda tatar u tej celebrytki która robią kawę z wody po pierogach

https://pbs.twimg.com/media/F_X_OZLWgAAYT5T?format=jpg&name=large

Obrazek użytkownika Valdi

21-11-2023 [19:07] - Valdi | Link:

Ona tak pięknie marszczy czoło jak ma coś powiedzieć ...