Otrzymane komantarze

Do wpisu: Emily (lat 8) - zakładniczka terrorystów Hamasu
Data Autor
r102
No w tej łzawej bajce - akurat imieniny to ostatnia rzecz o których teraz myśli panna Emily. A kto sieje wiatr - zbiera burzę...
Do wpisu: Polska ośmiu gwiazdek
Data Autor
angela
Teraz niech nikt nie powie, z tych ktorzy zwą się prawicą i patriotami, że premier Mateusz Morawiecki nie chciał zdjąć z nich piętna hańby kolaboranta z Niemcami I z Rosją.  PSL I Konfederacja, a także pojedynczy posłowie liberalnych partii, którzy widzą zagrożenie nierządu Tuska, a dobro Polski lezy im na sercu, mają caly czas szanse na stworzenie  potężnej grupy roboczej, dla budowania Polski, zeby nie dopuścić do sprzedania Polski obcym. Czy zdają sobie sprawę??? do czego przykładają rękę? Na pewno tak, przecież widzą co robi z Polską Bruksela/Niemcy.  Głupi nie są, a jak glupi to niech nie pchają się do decydowania o Polsce. Boją się swoich???  Zolnierz niezlomny wiedział że będzie wyklęty, ale poszedł w obronie ojczyzny. 
NASZ_HENRY
@marsie "Pozdrówka – może jednak nie będzie tak źle?" Będzie, będzie: Prawo Murphy'ego:  jeśli coś może pójść źle, to pójdzie źle - pozdrówka😉
Czesław2
Przypominam, że MM zaoferował Hołowni, że moźe mu pomóc w jego rządzie
marsie
Dobry tekst, nieśmiało dodam swój: biuletynnowy.blogspot.com B.N. 54/23. A SZCZĘŚCIE BYŁO TAK BLISKO! Motto: Była opozycja totalna, Jest demokracja totalna! Młodzi poszli na całość, Tego chciałeś Dyndało? / sąsiad-poeta / Pozdrówka – może jednak nie będzie tak źle?  
Ryan
KO leci sondażowo w dół. Za pół roku będą mieli poparcie tylko vatowców, aferzystów i pensjonariuszy ZK. No i garstki idiotów dymanych bez mydła
Ryan
Jeśli patoopozycja utworzy rząd, a Sąd Najwyższy oddali protesty wyborcze i uzna wybory za ważne jesteście gotowi wyjść na ulicę? A. Tak B. Nie ​C. Sami się debile wykończą
Do wpisu: Szymon show
Data Autor
Siberian Dog Husky
Czy macie to wrażenie, jak wielu Polaków, że najważniejszym funkcjonariuszem Koalicji Obciachu stał się nie Tusk, ale płaczek Szymek HołoWania? Zwłaszcza po zablokowaniu ustawy w Sejmie dot głosowania w/s zmiany traktatów EU?
NASZ_HENRY
@Siberian Husky Dog Trzeba odwracać wektory propagandowe: 3xK PO - Kopie PO - Kradnie Po - Kłamie Pozdrówka 😉  
Siberian Dog Husky
Co dostała konfa za zdradę Idei Narodowej?
Alina@Warszawa
[23:06] - Ryan  Chyba nie za bardzo to dobra analogia. Bo nawet jakby się Bosak z PiS-em dogadał to i tak zabrakło by im razem worków z piaskiem, żeby zatrzymać wodę. Poza tym PiS od dawna zabierał wszystkie worki z piaskiem Konfederacji, więc ta nie ma z czym przyjść na pomoc PiS-owi. A było myśleć bardziej strategicznie! Nie wiem jak Braun wszedłby w koalicję np. z panią Gosiewską, przez którą był wyzywany od chamów, albo Witek, która pozbawiła go 270 tys. zł poselskiej diety.  Najzabawniejsze jest,  że PiS używa teraz Konfederacji, żeby na nią przerzucić całą winę za sytuację, w której się znalazł. Nie tylko Ryan, ale Witek, Sake, każdy ma pretensje do Konfy, zamiast do siebie. Z jakimś myśleniem analitycznym, albo logicznym nie ma to nic wspólnego, ale wciąż działa na wyobraźnię małomózgowców i jest elementem zbliżającej się kampanii wyborczej, kto wie, czy nie powtórzonych wyborów do sejmu.  Skoro w Holandii zwyciężył jak to ktoś określił "tamtejszy Braun" to wiadomo, że zaraza może rozlać się po Europie, a wówczas cała unia komunistyczna weźmie w łeb. Wielu oszustów ma jak widać powód bać się "Braunów". 
Jabe
Co?
Ryan
A teraz wyobraźcie sobie Panią Witek, która odwiedza liceum, krzyczy z ekscytacji, ściska z dawnym nauczycielem i 5 razy dziennie chwali się w tv co już osiągnęła, przez dwa dni. Wyobrażacie sobie? Ja też nie
Ryan
Idzie powódź. Musimy ułożyć wał z worków z piaskiem. Sąsiad radzi, byśmy zrobili to razem, bo nas zaleje. Nie lubię go, bo zawsze mnie traktował z buta - odmówiłem. Zalało nasz dom, ale super, bo jego dom także. - Tak wytłumaczyłem znajomemu i zarazem wyborcy Bosaka co jego idol odpied..ił
Ryan
Przestańcie się z tego tzw. Marszałka nabijać, bo facet zacznie się jąkać i sikać w łóżko. Chyba nie chcecie tego
sake2020
@Siberian Husky........No własnie.Nic co dobre nie trwa wiecznie.
sake2020
@Pani Anna...Zamiast zajmowac sie mną napij się nabzdyczona paniusiu kawy,spójrz w niebo na księżyc,może go widać spod chmur,pomyśl co kupić rodzinie pod choinkę,albo powspominaj stare dobre czasy.To lepsze niż gonienie za mną po NB tylko po to żeby poinformować że jestem idiotką.
Pani Anna
@sake3 Nic nie poradzę, że jesteś idiotka w postaci czystej.  Tak, jak myszka agresorka na to, że jest myszką agresorka. Takie typy jak ty i Pihowicz już tak mają. 
Pani Anna
@Ryan No co ty nie powiesz. 
Siberian Dog Husky
Chciałbym przypomnieć, że jeszcze niedawno mieliśmy normalny Sejm i normalną Marszałek Sejmu. pbs.twimg.com
Siberian Dog Husky
Efekt SZCZUJNI TVN24 i KOSZER GW.  Trzy powszechnie wiadome gówno prawdy, które wszyscy powtarzają, ale nikt nie potrafi podać ani jednego przykładu, tylko wyssane z palca pierdolety. - PiS łamie konstytucję - PiS kradnie - TVP kłamie
Siberian Dog Husky
Chochołownia 2050 pbs.twimg.com
sake2020
Faktycznie rotacyjne marszałkiszcze to ,,szołmen'' dla ubogich.Na stronach Sejmu zaprezentowano film ze spotkania Hołowni z gronem pedagogicznym i uczniami szkoły do której kiedyś uczęszczał,,choć nie wiadomo czy skończył.Uściskom nie było końca a szołmen robił tak głupie miny że przypominał karpia wyciągniętego z wody.
sake2020
@Pers.....No widzi pan,my chociaż jesteśmy pocieszni a pan smętnym bucem. Takim ani do tańca ani do różańca.Jak widać ,,szerokie zainteresowania''zaczynają się i kończą na obśmiewaniu innych.Radzę poczytać literaturę s-f przynajmniej rozszerzy panskie horyzonty.I będzie okazja do dyskusji..
Ryan
Pani Anna | jestes nikczemną i prymitywną personą. Niestety nie miałem wpływu na  twoje wychowanie ave  shalom