Otrzymane komantarze

Do wpisu: Szymon show
Data Autor
Ryan
ruszkiewicz ty stara sowiecka przybłędo ty to dopiero wyjesz jakby ci Zawisza w aryjską kichawe przyjebał pozdrów Pana administratora Zawisze Niebieskiego A jak tam matole defilada w Kijowie Masz nowe fotki
Pers
@sake //Nie stac pana na nic innego jak powtarzanie każdego dnia banału o wyciu?// Jesteście tacy pocieszni :))) Ito wy się powtarzacie. Mam bardzo szerokie zainteresowania :)
sake2020
@Pers....Nie stac pana na nic innego jak powtarzanie każdego dnia banału o wyciu? Przecież w świecie tyle się dzieje i dobrego i zlego, warte dyskusji sprawy,nowości a pan jak robot albo nakręcana lalka ględzi jedno i to samo.Ma pan chociaż jakieś zainteresowania?Moda,pogoda,książki,filmy?Naprawdę nic?
sake2020
@Pani Anna.....Dziwne,że nazwanie przeze mnie idiotką panią Pihowicz tak paniusię poruszyło i oburzyło ,a nie zauważa paniusia swoich nieustannych bluzgów pod moim adresem.Czy mam rozumieć że w Polsce są lepsi i gorsi a paniusia należy do tych lepszych którym wszystko wolno? Chamskie zaczepki paniusi kierowane do mnie,nie odnoszą skutku,jak widać wyżywanie się na innych to paniusi metoda na pokazanie swojej wyższości.Niestety tej manii nie da się wyleczyć,więc ze zrozumieniem podchodzę do faktu że nadal pozostanę obiektem paniusi chamstwa.
Pers
Uwielbiam wasze wycie :)))) Mam nadzieję że wam się nie znudzi bo bawię się znakomicie :) PiS PO jedno zło!  
Siberian Dog Husky
Kabaret. Prowincjonalny szołmen, bez smaku i stylu. Po miesiącu nawet jego wyznawcy będą już wymiotować
Pani Anna
@sake3 To, że " nie przypominasz sobie", jak za każdym razem wyjesz w nieboglosy, albo lecisz na skargę do admina swiadczy o tym, że jestes zwykłą klamczucha, a także idiotka, która nie wie, że w internecie , także na tym forum nic nie ginie.  Wymagasz od innych kultury, zachowaj ją sama.
sake2020
@Pani Anna.......Nie przypominam sobie sytuacji aby wyła wniebogłosy albo leciała gdziekolwiek na skargę.Wychodzę bowiem z założenia ,że ubliżanie mi przez paniusię i jej koleżków na każdym kroku swiadczy właśnie źle o was a nie o mnie.O waszym braku kultury i zasad dobrego wychowania.Sami wystawiacie sobie świadectwo ,a że w poszukiwaniu wroga akurat wybraliście mnie to już trudno.Poza tym nie wiem jak mogłabym inaczej nazwać panią Pihowicz.Ona też swoim zachowaniem wystawia sobie świadectwo.Nawiasem mówiąc jak najgorsze..
Pani Anna
@sake3 Ciekawe, że kiedy ciebie ktoś nazwie idiotka, to wyjesz w nieboglosy i lecisz na skargę.  Natomiast kiedy ty nazwiesz kogoś idiotka, to słuszne to i sprawiedliwe. Nie, żebym miała dobre zdanie o Myszce Agresorce, ale trzeba zachować pewną symetrię nie sądzisz? 
sake2020
Idiotce Pihowicz odcięto mikrofon podczas jej ataku szału Czy to można nazwać ,,wepchnięciem w gardło''?
NASZ_HENRY
Zapożyczeń angielskich w języku polskim jest ponad 2000. Czyli od biedy Polak mówi po angielsku tylko, że często nie bardzo rozumie co mówi 😉  
Do wpisu: Polska ośmiu gwiazdek
Data Autor
angela
W Polsce  panoszy się i głosuje przeciw Polsce wyrób polakopodobny,  wyprodukowany w Rosji I Niemczech
Do wpisu: Nexit
Data Autor
sake2020
@Siberian Husky......Owszem uśmiechają,ale przez łzy.To podobnie jak u nas się uśmiechają się do siebie,,radośnie'' w uśmiechniętej Polsce Ach ileż uśmiechów gwarantuje nam rycząca przez tubę Lempart,ileż uśmiechnietych,,wyzwisk'' mozna od tego obrzydliwego babska się nauczyć.A ,,,,uśmiechniete'' oblepione wyzwiskami samochody posełków i poślic tuskoczarzastotygryskowych? A  rozwalająca mównice sejmową miotająca się w amoku idiotka Pihowicz to do kogo się uśmiecha? No to gdzie te uśmiechy?Przecież nie w internecie i nie na NB gdzie tylko za bycie sympatykiem PiS-u można zostać zachlanym ścierwem,pustym afrykańskim bębnem albo skrzyżowaniem k...wy z oslem.
sake2020
@smieciu.....Pan Wilders raczej nie zdąży uścisnąc się z pomarszczonym wytrzeszczem.Już pan Rutte szykuje ,szeroką,koalicję przeciw niemu i zapowiada spęd w celu protestu.Może skorzysta ze wzorców paniusi Leyen finansującej spędy tuskowe.Wyasygnuje paniusia znowu jakieś euro na autobusy z dowózką,wyżerką i wypitką tłuszczy takiej jaką u nas mieliśmy zaszczyt oglądać.Pozostaje raczej pytanie z kim paniusia Leyen będzie ścskać rączki i nazywac premierem Holandii?
Zbyszek
Żadnych uśmiechów!
Siberian Dog Husky
***** Brukselę i jej marzenia!
Siberian Dog Husky
Czy dziś już zrobiłeś rudemu parchowi loda? Z połykiem?
smieciu
Od kogo spike? Skoro Polska (Tuska), Niemcy, Francja, Holandia (Wildersa) będą w jednej paczce? Chyba tylko od twoich Ukraińców czy Rusków... Nadchodzi dobry czas dla Polski.
spike
@smieciu zsilodreip może twoje ulubione szwaby w końcu dostaną kopa, a dostaną i tak solidnego, że się już nie pozbierają, to jest zapisane w gwiazdach.
smieciu
Pisałem wiele razy. UE wykonuje skręt w prawo. A PiS zamiast z tego korzystać wypina się na okazję. Na UE, strasząc Niemcami. PiS robił to bo był pod kontrolą lewaków Bidena. Podczas kiedy Niemcy są także w trakcie tego samego zwrotu w prawo. Rzeczy tutaj ludzi zaskoczą kiedy Wilders uściśnie się z Tuskiem. Bo Wilders nigdzie się nie wybiera. To straszenie wyjściem jest jedynie odsłoną wielkiej politycznej gry, której nie zrozumie ktoś z pisowskimi klapkami na oczach. Wilders tylko straszy. Naciska. Tak jak Orban. Rzeczywistym celem nie jest rozbicie UE ale jej zmiana zgodnie z wolą tych, którzy stoją za Wildersem i Tuskiem.
Ula Ujejska
Siberian Husky Dog Wygrane z SBlotka z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, zamieniono kanaliom na  sowite profity z wyroków sądowych.
Siberian Dog Husky
Tusk: "Kwintesencją zachodu jest to, że ludzie uśmiechają się do siebie". W Dublinie wybuchły zamieszki po tym jak arabski imigrant dźgnął dziś nożem kobietę i 3 dzieci. Polityka migracyjna UE zbiera krwawe żniwo w krajach zachodniej Europy.
Siberian Dog Husky
Bolkowi przyznano 30 tys.euro odszkodowania. Nikt by się nie spodziewał,no nikt To tak jakby w totka wygrać.
Ula Ujejska
Nie tylko Holendrzy mądrzeją, Włosi także mają dosyć, a Hiszpania za chwilę pogoni swoich lewków.
Zbyszek
Źli Polacy. Dobra Europa!