Otrzymane komantarze

Do wpisu: Rzygać się chce na sam ich widok
Data Autor
Siberian Dog Husky
Jabe Po trupach do celu? Ty obleśny nekrofilu
sake2020
Wyglądają jak księżyce w pełni na tym brukselskim chlebie.Donosy i zdrada to główne przesłanki w UE do zrobienia ,,kariery''.Dodatkowo Cimoszewicz przejechał rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku,więc w UE taki poseł to na wagę złota.
Jabe
No dobrze, czy jednak bracia Kaczyńscy okazali się lepszymi od nich?
Siberian Dog Husky
Miller, Belka i Cimoszewicz najprawdopodobniej pozbawili Polskę suwerenności. Dwóch TW i sekretarz PZPR. Świetnie się czuli pod butem Moskwy, teraz będą leżeć przed UE. Oni nie potrafią żyć w wolnym kraju, brzydzą się Polską, patriotyzmem, kulturą, tradycją. Czerwona hołota pbs.twimg.com
Es
"Mści się miękka polityka wobec UE i weta prezydenckie. Teraz to można...popić wodą i patrzeć jak Polskę doprowadzają do rozbiorów. Smutne, tragiczne, wołające o pomstę do nieba." No proszę. Zaczynasz krążyć w pobliżu właściwych diagnoz. Jeszcze jesteś trochę oszołomiony jakimiś promykami przedostającej się prawdy i stąd robisz wielkie halo z faktu, o którym każdy doskonale wiedział, że się wydarzy, ale.. powoli do celu. Aż dojdziesz w końcu do wniosku, że ta banda, której zdjęcia przedstawiłeś jest bardziej wiarygodna-a przez to godniejsza ....nie powiem , że szacunku ale jakiegoś poważania, czy czegoś zbliżonego-niż ci, którzy zaklinając się przy jednym w decydującym momencie robią drugie -zupełnie przeciwne wcześniejszym delaracjom. Bez względu na efekty i wcześniej znane konsekwencje.
smieciu
@sake Tymczasem kraje Zatoki Perskiej nie bawią się w ideologię,przepychanki,prawa mniejszości tylko przygotowują się metodycznie i z wyprzedzeniem na spadek popytu na rope naftową i inwestują w energię odnawialną. Nie uważasz że jednak Europa wzięła się za to wcześniej mimo wszystko? Po drugie jest pewna sprzeczność w tym co napisałaś gdyż przecież spadek popytu sprawi że będą mieć nadmiar ropy... No ale ok. Istnieje chyba taka teoria, która zakłada że w Europie nie oszaleli i to całe parcie na tzw. Zieleń ma jakieś inne, nie znane nam przyczyny. Przykładowo jest ukrytą formą przygotowań na wypadek odcięcia dostaw surowców energetycznych. To nie jest bez sensu. Bo przecież już się dzieje. NSy wysadzone. Rosja objęta embargiem. Rurociągi są podatne na sabotaże jak ostatnio w przypadku Finlandii - Estonii. A przecież powstał punkt zapalny w Palestynie. Jeśli do gry wkroczy Iran, powstanie kolejna zadyma. Zatoka Perska zablokowana. Mogą też uderzyć na instalacje naftowe. Iran kilka lat temu (chyba w 2019) już raz przeprowadził taki atak na kluczowy węzeł przesyłu/przerobu ropy w Arabii Saudyjskiej. Za pomocą taniej broni doprowadził do naprawdę poważnych choć w miarę szybko usuniętych uszkodzeń. Wtedy energia odnawialna mimo wszystkich ułomności będzie jakąś alternatywą.  
wielkopolskizdzichu
 "przygotowują się metodycznie i z wyprzedzeniem na spadek popytu na rope naftową i inwestują w energię odnawialną Zaczynają powoli odchodzić od paliw kopalnych i rozpoczynają budowy elektrowni słonecznych." Czyli państwa ultra konserwatywne inwestują w lewackie pomysły. Piekło zamarzło.
sake2020
@smieciu......Dzisiaj trochę zboczę z tematu.Chaos panujący w UE ,idiotyczne decyzje,dązenia niemieckich polityków nieprzygotowanych do przejęcia władzy nierozwiązane problemy,migracyjne czy klimatyczne to codzienność.Tymczasem kraje Zatoki Perskiej nie bawią się w ideologię,przepychanki,prawa mniejszości tylko przygotowują się metodycznie i z wyprzedzeniem na spadek popytu na rope naftową i inwestują w energię odnawialną Zaczynają powoli odchodzić od paliw kopalnych i rozpoczynają budowy elektrowni słonecznych.Zjednoczone Emiraty Arabskie organizują konferencję ONZ w sprawie zmian klimatu COP28 i budują największą scentralizowaną elektrownię słoneczną.W tym czasie Europa zajmuje się praworządnością,wpływaniem na wybory w Polsce,aborcją ,szukaniem faszystów. i podporządkowaniem sobie krajów członkowskich.Nie wydaje się by to była najwłaściwsza droga.To tylko zwiększa chaos
Czesław2
Przynajmniej wiadomo, kim AK zajmie się w pierwszej kolejności.
smieciu
Dzięki dotychczasowej formule działania UE jeden Orban może grozić zablokowaniem wszelkiej pomocy Ukrainie. Ale dzisiaj jak sądzę już mało komu na tej pomocy zależy ;) Spokojnie Syberian. Nowe rozwiązania mają wielu przeciwników, dodatkowo są w ciągłej modyfikacji. Ta uchwała Parlamentu UE prawnej mocy nie ma.
Pers
Uchwały PE nie mają ŻADNEJ mocy prawnej. Mogą sobie głosować co chcą. Sam PE to jedynie fasadowa struktura która powstała głównie dlatego, żeby było gdzie wysyłać zużytych polityków. Mogą sobie dobrze dorobić a w zamian są odsunięci od krajowej polityki. PE to także gigantyczne "biuro podróży".
Czesław2
Ale niektórzy Polacy jednak zdają sobie sprawę ze skutków niszczenia Polski i jednoczą siły. Akurat ci tę siłą mają wnp.pl Jakby jeszcze zainwestowali choć trochę w politykę informacyjną, to żydowska centrala w Warszawie miała by kłopot.
Pers
Viktor Orbán: „Brukselski model Europy prowadzi do chaosu. Nie chcemy być niewolnikami Sorosa”. Rządząca partia Fidesz węgierskiego premiera Viktora Orbana złożyła we wtorek do parlamentu projekt ustawy o „ochronie suwerenności narodowej”, która ma chronić przed – jak to nazywa – niewłaściwą ingerencją polityczną ze strony zagranicznych jednostek lub grup. Orbán powiedział publiczności: Brukselski model Europy prowadzi do chaosu. Nie chcemy być niewolnikami Sorosa, nie chcemy żyć w strefie wojen gangów i nie chcemy żyć w świecie gett imigrantów. Czas na zmiany w Brukseli! Ustawa wchodzi w życie w momencie, gdy  Orban, który przez ostatnie 13 lat wielokrotnie ścierał się z  Unią Europejską  w sprawie praw demokratycznych na  Węgrzech  , zintensyfikował kampanię swojej partii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w czerwcu przyszłego roku. Orban sprawujący władzę od 2010 roku  odrzucił oskarżenia o podważanie demokracji na Węgrzech. Projekt ustawy przewiduje powołanie specjalnego organu, który będzie badał i monitorował ryzyko ingerencji politycznej oraz rekomendował zmiany w przepisach. Ponadto  ustawa groziłaby karą pozbawienia wolności do trzech lat za niedozwolone finansowanie zagraniczne partii lub grup startujących w wyborach. „ Suwerenność Węgier zostanie zagrożona – co stwarza również większe ryzyko dla bezpieczeństwa narodowego – jeśli władza polityczna wpadnie w ręce osób lub organizacji zależnych od jakiegokolwiek zagranicznego mocarstwa, organizacji lub osoby” – czytamy w projekcie ustawy. Ustawodawcy będą dyskutować nad projektem przed jego ostatecznym zatwierdzeniem. Orban, który ma w parlamencie większość dwóch trzecich pozwalającą  Fideszowi  na zmianę dowolnego prawa, odniósł w 2022 roku swoje czwarte miażdżące zwycięstwo. UE uniemożliwiła Węgrom otrzymanie miliardów euro z funduszy w związku ze sporami o praworządność za kadencji Orbana, który odwoływał się do konserwatywnych wyborców. Ustawa, zaproponowana po raz pierwszy we wrześniu, zbiegła się z rozpoczęciem kampanii billboardowej przeciwko  przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen  oraz sondażami na temat polityki UE, w tym  finansowania Ukrainy  i rozmów o przystąpieniu do UE. Premier Węgier powiedział w sobotę, że Ukraina są „lata świetlne” od przystąpienia do Unii Europejskiej, co stanowi kolejną sygnalizację, że jego rząd prawdopodobnie będzie stanowić przeszkodę w realizacji ambicji Kijowa dotyczących przyłączenia się do bloku krajów europejskich. Viktor Orbán: „Naszym zadaniem będzie skorygowanie błędnej obietnicy rozpoczęcia negocjacji z Ukrainą, biorąc pod uwagę, że ta ostatnia jest teraz lata świetlne od Unii Europejskiej”. Uczcie się polityczne matoły od prawdziwego Męża Stanu.
Tezeusz
Sama komuna czerwona PZPR, potomkowie UB, dewianci seksualni, niemcy... a gdzie tam Polacy ? brak ! Komuchy z PZPR powinni być na śmietniku historii już od ponad 30 lat, a tymczasem Platforma Oszustów głosami oczadzonych TVNem i gazetą wyborczą wprowadziła ich do eurokolchozu.
Do wpisu: W d... się pocałuj ruda mendo....
Data Autor
Alina@Warszawa
????  To ma być przyjemność?! Znam wiele zupełnie innych przyjemności dla kobiety niż gadanie o jakiejś TVN-owskiej lali, odzianej w Sejmie jak "ćma"
Siberian Dog Husky
Musimy się przyzwyczajać. Będzie prowadziła Wiadomości w TVP pbs.twimg.com
Pani Anna
@Zofia, Alina Nie ma wiekszej przyjemności dla kobiety niż kiedy kobieta z kobietą pogada sobie o innej kobiecie. Prawda, siostry? 
Zofia
@Alina.... Ta dziennikarka jest już w średnim wieku, ma 45 lat. Jest wykształcona i z wielkiego miasta. Niestety nikt ją nie nauczył jak ma wyglądać w pracy, żeby wzbudzać szacunek i wiarygodność. Nawet do teatru trzeba mieć odpowiednie ubranie. Na marszu macic albo marszu równości była by podziwiana a tak to wzbudza tylko pogardę. 
Pani Anna
@Tricolour Sek w tym, że oni nie mają kogo już wyciągnąć.  Polityka kadrowa w wykonaniu Prezesa doprowadziła do tego, co mamy nieszczęście oglądać. Żołnierze PIS jak Suski, Lichocka, Trela nadają się tylko do tego, co robią i najwyższy czas, żeby ich zacząć wymieniać. Tyle, że nie ma na kogo. Żeby być sprawiedliwym, to podobnie wygląda to po przeciwnej stronie. I to pokazuje, w jak ciemnej ... jesteśmy. 
tricolour
@spike Słaby jesteś, potrafisz tylko próbować obrażać, na dodatek tchórz. Już ci kilka dni temu pisałem, że twój Bóg jest głupi i do wy*ebania, co wprost wynika z twych słów, ale uciekłeś od tego tematu. Więc temat wraca, tchórzu. Twierdzisz, że twój Bóg jest do *ebania? Przez ten twój rozdziawiony ryj?
mada
Jeżeli "forma agresji" - to na gestapo z nim. Przedstawiciela gestapo na Polskę przecież już macie.
Ula Ujejska
 Siberian Husky Dog  Mężczyźni także - ja bym powiedziała że tu odsetek jest większy.
Es
Czyli to 3,14erdolenie ma wartość constans. To samo robili poprzednicy i to samo robił on sam jeszcze wcześniej itd,itp. Według ustalonego planu. A lemingi, niezależnie której politycznej strony, łykają wszystko rzeczywiście. 
spike
@tri sam sobie odpowiedziałeś, nie wiesz tego boś głupi :)) Z ciekawości zapytam, co mi nakopiesz do dupy? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
tricolour
@Anna Tak, zużył. A pomysł, że wróci Szydło i zrobi porządek jest już zupełnie komiczny - porządek we własnej rodzinie wyciągną jej w pierwszym kwadransie.