Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nowoczesna "Matka"
Data Autor
spike
Sikorski? sądziłem że dupiarz Czaskowski :))
Siberian Dog Husky
W ogóle to największym obrońcą praw kobiet w Polsce jest Radosław Sikorski. Inni faceci traktują je przedmiotowo, instrumentalnie, a on nie ma serca tak od razu "zrzucić z końca członka ".
Ula Ujejska
Ta "matka" to wyłącznie "zlew na spermę".
Do wpisu: Emily (lat 8) - zakładniczka terrorystów Hamasu
Data Autor
Kaczysta
dachowiec Masz kolejna dostawe ministerstwogadzetow.com
spike
Izrael reprezentuje cywilizację zachodu? tego nie wiedziałem, a dlaczego zagrabił ziemie, do której nie ma prawa, przepędza ludzi mieszkających tam od setek lat, morduje, to jest cywilizacja? Polska partyzantka bronił polskich ziem, Niemiecki zbrodniarz też ich nazywał bandytami, Polaków chcieli wymordować do poziomu, by pozostała garstka została jako niewolnicza siła robocza. Nie było Izraela, nie było terroryzmu, a i tak wałęsali się tam Brytole, z jakiej racji, podobnie jak wiele krajów okupowała inne. Kto reprezentuje cywilizację, a kto barbarzyńców.
sake2020
@Pers.......To chyba niechęc do mnie powoduje,że nie jest pan w stanie przeczytać kilku linijek ze zrozumieniem.Nazwałam ludobójstwo ludobójstwem,nie ulegam propagandzie,uważam od zawsze,że każdy kraj tym samym Palestyna ma prawo do samostanowienia a naród prawo do swojej ojczyzny.Nikt nie ma prawa wyrzucać ich z ziemi na której są od wieków.Jeśli poruszyłam sprawę dzieci to wyjasniłam w poprzednim komentarzu.Sama też jestem matką.więc tragedię dzieci rozumiem.Ne mam się czego wstydzić.To pan sie powinien wstydzić wiecznych napaści na mnie.
Ryan
tu nie chodzi  o wojnę religijną to starcie cywilizacji zachodu z cywilizacja barbarzyńców ​zgnile arabskie Hujmasy należy zderatyzowac i to dosłownie
Pers
@sake Ale się wijesz. Jak żmija. Nie potrafisz nazwać ludobójstwa ludobójstwem tylko owijasz w jakieś stare szmaty propagandowe chroniące Izrael. Wstydź się!
Ryan
Urszulo Bo to kawal gnoja reszta buca
sake2020
@Pers.......Owszem może być i na temat,,choć proponuję to samo a nie nudne gadki o wyciu.W każdej wojnie najwięcej cierpią dzieci To ich trauma jest największa i ciągnie się nawet po wejściu w dorosłość.Tu cierpią dzieci obu narodów.Trudno się nie zgodzić,że ostrzeliwanie szpitali szkół,karetek wiozących rannych w Gazie przez Izrael jest zwykłym ludobójstwem a nie wymierzaniem sprawiedliwości.Trudno nie przejąc się losem dzieci z Izraela przetrzymywanych przez Hamas.Ale istota przyczyn wojny tkwi głębiej i dotyczy prawa Palestyńczyków do posiadania własnej ojczyzny.To ten problem trzeba rozwiązać.Może warto posłuchać Erdogana i jego chęci uczestniczenia w pokojowej misji?
spike
Jak jest prawda, dlaczego Hamas ostrzeliwuje Izrael, porywa zakładników, morduje ? bo żydzi zamordowali Jezusa? czy dla rozrywki, zazdrości ? oto jest pytanie!
Pers
@sake A może coś na temat? Z "misjonarstwa" już dawno zrezygnowałem bo dla was nie ma już żadnej nadziei więc szkoda mojego czasu. Za to z przyjemnością obserwuję wasze wycie :))) Nie masz nic do powiedzenia na temat ludobójstwa dzieci, kobiet i starców w Gazie? Rosjanie np. ewakuowali dzieci, które nie mają rodziców albo opiekunów prawnych daleko od linii frontu za co Pan Prezydent Putin jest "ścigany listem gończym" (sic!). W takim razie Netanhuju powinien dostać od razu kulkę w łeb. Zgadzasz się ze mną? PiS PO to jedno zło!
Pers
@admin //Olej wszarza Olej Nie wart by mu w ryj napluc// Jak to się ma do Regulaminu?  
Siberian Dog Husky
Ryan Olej wszarza Olej Nie wart by mu w ryj napluc
sake2020
@Pers.......,,A piszę na NB bo jestem ,,misjonarzem''.A nie lepiej być misjonarzem w Afryce? Przynajmniej to jakaś konkretna i przynosząca korzyść i satysfakcję misja.W wolnych chwilach można wybrać się na safari i ustrzelić lwa z nadzieją że to sake.
Ryan
ruszkiewicz mam nadzieję że twoja była żona wraz z dziećmi zdążyła się ewakuować i uciec przed barbarzyńcami z Hujmasu a taki komentarz Zygmunta Białasa znalazłem w sieci na pewnym sowieckim portaliczku "Izrael powinien zrównać strefę Gazy i to równo z ziemią a te popielate zbrodniarze te arabskie sukin"yny wyciąć w pień do trzeciego pokolenia wstecz" Pozdrów Pana Administratora Zawsze Niebieskiego Ave Shalom  
Tezeusz
Tylko niektóre wypowiedzi Ruszkierwicza o nas ( wybrane) : lko niektóre wypowiedzi Ruszkierwicza o nas : 1."Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :) Cieszysz się z takich fanów Zawisza?" 2."Ale jeśli zależy ci na uwielbieniu i oklaskach żydobanderowskich ścierw od Sakevycza, różnych hujskich ścierwouszy, to ten cel już osiągnąłeś". 3."Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :)" 7. "jestem niezmiernie ciekaw co tym razem wymyśli Papuga Arestowicza? Bo jego fan klub żydobanderowskich ścierw od Sakevycza jakoś nabrał wody w parchate gęby. W sobotę mieli "święto" a dziś wiadro zimnej wody na banderowskie czerepy.." 8. "To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane? Masakra..." 14. "Poczytaj jak beczą hujskie ścierwousze od Sakevycza :) Już nie skaczą z radości jak to "heroje biją orki" tylko wracają do czasów jak ich żydoskie dziadki strzelały Polakom w potylicę w Katyniu..." "Mam nadzieję, że Rosjanie ubiją jak najwięcej banderowców. Im więcej ubiją tym mniej ucieknie do Polski." 15. ""Za tą wersją przemawia fakt, że znowu ten bełkot został przedrukowany na ścieku Sakevycza i oklaskiwany przez najgorsze żydobanderowskie mendy jakie istnieją w Sieci." 16. "" w Polsce nie rządzą Polacy tylko żydowskie kundle." 17 " A degeneratem jest Bidet i jego synkowie. Putin jeszcze się nie splamił żadnymi zbrodniami. Ubijając nazistów banderowskich oddaje wielką przysługę Ludzkości. Wam rzytkom to się oczywiście nie podoba :)'' 17. " A jak ci się podoba nasz wspólny "znajomy" @tezeuszek vel ścierwousz vel fekaliusz?Niezły palant, nie? :))W sumie to mi jest go nawet trochę żal...Słyszałem, że podczas służby w ZOMO dostał przypadkowo pałą w czasie akcji od swojego kumpla jak rozpędzali jakąś demonstrację. Od tego czasu słabuje na głowę i jest na rencie inwalidzkiej. I ubzdurał sobie, że jest "największym polskim patriotą". Szkoda, że nie Napoleonem :) Nie maltretuj go zbytnio..." "Żydobanderowskie ścierwa. Na co dzień rezydują w szczujni Sakevycza, kawalera orderu banderowskiej bezpieki. Teraz mają szczytowanie bo nawet tam zdarzają się Polacy upominający się o sprawiedliwość dla pomordowanych. To człekopodobne ścierwa, które za wszelką cenę chcą wybielić swoich ziomków." 28. Ja z was tylko drwię i szydzę. To jest bardzo łatwe bo nie macie za grosz wiedzy a i poziom intelektualny budzi śmiech i politowanie. A piszę na NB bo jestem "misjonarzem" :)))))
Tezeusz
No Ruszkiewicz kto tutaj jest chamem i hipokrytą stań przed lustrem zobaczysz go na bank...Oto on : naszeblogi.pl Jaka pogoda w Izraelu ? Dzisiaj zgodnie ze zwyczajem no i obowiązkiem ( misja) uwielbiam czytać jak wyjecie, skomentowałem na stronce jak zwykle dwie ścierwoneonowe agitki. Te gdy byłeś wczoraj adminem ...
Ula Ujejska
Czesław2 O tym ruska onuca nie napisze. Pers zjawia się tu zawsze wyłącznie w interesie Putina i jego wspólników.
Czesław2
Masz na myśli porwane Ukraińskie dzieci W tysiącach.
Pers
@huski Wal się palancie z takimi ckliwymi opowiastkami. Syjonistyczny reżim okupacyjny zabija i więzi dzieci palestyńskie od dziesięcioleci i są to grube tysiące. Tfu ci mordę! @admin puść ten komentarz bo mnie krew zalewa jak widzę takie zaprzaństwo i hipokryzję.
Do wpisu: Polska ośmiu gwiazdek
Data Autor
Kazimierz Koziorowski
daremne nadzieje. idioci stanowia wiekszosc i nie widza nic zlego w byciu dymanymi bez mydla
Zofia
@Ula... Pani Ulo, wątpię czy ludzie się wnerwią mając przekrój wyborców jak opisał autor. W Polsce i Europie ZŁO zwyciężyło DOBRO. 
Ula Ujejska
Angela Nie nie, są wręcz cwani, bo następna okazja do wzięcia tylu torebek z Biedronki może się już nie powtórzyć - jak się ludzie wnerwią.
Do wpisu: Szymon show
Data Autor
Jabe
Co pan Bosak konkretnie zrobił?