Otrzymane komantarze

Do wpisu: "Ukraina wygrywa!" bach "Ukraina przegrała!"
Data Autor
u2
"tolerujesz tutaj takie żydobanderowskie ścierwa, które jawnie łamią Regulamin" Zawsze rus możesz donieść do admina na jego adres e-mail. Było to tobie tołkowane kilka razy. Mało pojętny jesteś rus :-)
spike
2-3% ?????? policzyć POlszewików to ile ich będzie, są wśród nich tacy, co zostali przygarnięci, a zawsze kolaborowali, do tego ci przywiezieni na czołgach, oraz niedobitki z wojny.
Siberian Dog Husky
Rozmawiałem niedawno (na pewnym angielskim portalu) z młodą dziewczyną z Chersonia. Wyjechała zaraz po wyzwoleniu w listopadzie  i opowiadała nam o dantejskich scenach jakie miały tam miejsce. Mówiła też, że jest tak koło 10% ludzi, którzy się na okupację cieszyli i wspierali ją W Polsce również mamy panasiuków i innych sykulskich, kilku innych znanych tu przyjebów którzy by z pocałowaniem ręki Polskę oddali w paszczę chciwej bandyckiej rosji. W każdy kraju są umysłowe debile, które zostają zdrajcami z własnej woli W Polsce w/g ABW jest tego zaprzaństwa około 2-3%  
Siberian Dog Husky
sake3 Jak widać w Finlandii nie ma elit przeżartych na wylot przez FSB i GRU jak u nas, bo nikt nie protestuje
Siberian Dog Husky
Ryan W punkt Bingo -8))))) Pzdr
Ryan
ruszkiewicz ​obrazic to można człowieka a nie ruskie bydło Ave Shalom tu o cepie z leonka co wojne w trzy dni wygrał naszeblogi.pl
Ryan
Wszytkie granicę z rosją i białorusią powinny być zamknięte, a przejścia graniczne rozebrane Izolować, izolować, izolować tą parchatą dzicz!!!
spike
kopie dokumentów, że to niemiecki agent, a także to, że wystawił Prezydenta Kaczyńskiego na "odstrzał", wystarczy by ten tańczył "kazaczoka". Prezydent Duda powinien zrobić wszystko co możliwe, by ta kanalia nie dostała Polski w swoje łapy.
sake2020
Podesłac ciepły kocyk paniusi Ochojskiej? Z pewnością dyzuruje na fińskiej granicy ,może w poszukiwaniu polskich pograniczników których z paniusią Holland  i Kurdej-Szatan chce znowu bezczelnie oskarżyć? Bo relacja tych paniuś odnośnie polskich ,,morderców'' jakoś się sypie.
Kamil Olszówka
Sława Ukraińskim Siłom Zbrojnym! youtube.com
Pers
@admin Nie wiem jak ty to robisz, że tolerujesz tutaj takie żydobanderowskie ścierwa, które jawnie łamią Regulamin. Zadowolony jesteś? Mi to lata i powiewa bo żydobanderowskie ścierwo zwłaszcza anonimowe, nie jest w stanie mnie obrazić :)))))))
Ryan
rudy sukinsyn Dla przypomnienia... Pułkownik Christopher Miller Sekretarz Obrony Stanów Zjednoczonych. "Katastrofa Smoleńska nie była zwykłym wypadkiem lotniczym, lecz zamachem zorganizowanym przez Rosję". Człowiek tej rangi, nie wypowiada publicznie takich słów nie będąc pewnym tego, co mówi.
Ryan
ruszkiewicz czy to prawda żeś ruski cep,  durny neonowy ćwierćinteligent, w/g twojego przyjaciela J.Boki Fajnego masz wafla naszeblogi.pl  Ale to że jesteś złodziejem cudzych tekstów i nawet komentarzy to widać słychać i czuć Na dodatek ruski spamer To są FAKTY. Ave ​Shalom
Siberian Dog Husky
spierdalaj ruska dziwko
Siberian Dog Husky
tusk w sejmie teraz: TRACIMY INTERESY I RELACJE Z ROSJĄ Co ma putin na tego ścierwośmiecia?
Siberian Dog Husky
Rząd Finlandii podjął decyzję o zamknięciu całej granicy z Federacją Rosyjską To co? Agnieszko Holland .....nagraj coś?
spike
"Nie ma skutku bez przyczyny" Praprzyczyną jest tu bezprawne przyznanie Izraelowi prawa zajęcia ziem, do których nie mają prawa, potem bezprawne uznanie jako państwa Kosowa, więc Putin postąpił podobnie, napadał sobie na Czeczenię, Gruzję, teraz Ukrainę (Rosja pozwoliła jej na samodzielność). Kiedyś jakiś politolog wypowiadał się podobnie, tylko że w kwestii Kosowa, że to może pociągnąć dalsze konsekwencje, no i miał rację.
Pers
//Nie da się przeprowadzić innej oceny tego poziomu znając cele Rosji w lutym 2022 roku.  Jarosław Wolski// A Wolski zna? W Tworkach mu powiedzieli :))))
NASZ_HENRY
Laleczkę voodoo i szpileczkę muszę ponownie użyć, tylko zdjęcie oryginalnego Putina potrzebne na gwałt 😎  
Do wpisu: Nowoczesna "Matka"
Data Autor
Siberian Dog Husky
Do takich sytuacji właśnie prowadzi aborcja na życzenie - zamiast stosować antykoncepcję to po prostu robią sobie aborcję, własnie jako środek antykoncepcyjny.
Siberian Dog Husky
To nie jest kobieta to jest ludzki śmieć Sterylizacja byłaby  właściwa w tym przypadku  
sake2020
Patrząc na zdjęcie mam wątpliwości czy ze swą nienachalnie wybitną urodą znalazła aż tylu chętnych ..Przypuszczam że w jej przypadku to zwykła mitomania. i chęć zwrócenia na siebie uwagi.
Kamil Olszówka
Proaborcjoniści przegrają z kretesem! Dla przyszłych pokoleń będąc jedynie pośmiewiskiem, Z nieśpiesznym kolejnych lat upływem, Wskutek budzącej się w ludziach wrażliwości etycznej…  
Siberian Dog Husky
Coraz bardziej chore społeczenstwa . Przyswajają propagandę jak prawdę objawioną. Ignoranci i nieuki. Niestety sami stworzyliśmy takie czasy. Gonitwa za pieniędzmi, sławą, za byciem lepszym od innych doprowadziły zanik wielu wartości. A to dopiero początek tego co nas spotka.
spike
Ta kobietopodobna to jakaś sodomitka lekkich obyczajów musi być. Mieliśmy jedną taką, co się publicznie chwaliła zbrodnią aborcji, Czubaszek jej było. Teraz taka moda nastała, jedne się chwalą ilością aborcji, a inne molestowaniem sprzed pół wieku przez księdza, czy innego aktora lub reżysera, brakuje jeszcze ile facetów zaliczyli, mogą rywalizować z Messaliną, która lepsza. Dobry Bóg stworzył człowieka i kobietę, by Szatan miał co robić, no i mamy kłopoty.