Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nazwał premiera Morawieckiego zbrodniarzem
Data Autor
chatar Leon
Panie Kolego, Braun nie z mojej bajki. Ale pajac Morawiecki to zbrodniarz. I przy tym tępy, głupawy karierowicz. Poza tym to jeden z głównych odpowiedzialnych za klęskę sił patriotycznych. Dziękuję za uwagę.
u2
Własnie tak nieudolnie kodujesz ludzi na pisowców i niepisowców. A świat jest dużo bardziej różnorodny niż ty go sobie wyobrażasz i trywializujesz. Zauważ, że ci co twierdzą, że PIS i PO to jedno zło zło zło, wskazują jako alternatywę zwykle na mośków z kuń-fy, albo z czeciej nogi. Czyli robią takie szoł dla niepełnowartościowego ludu tubylczego. Takie szoł jest dobre do czasu, kiedy ludzie w końcu się kapną, że są robieni w mecenasika kunia, który zajumał dziesiątki melonów, a ludzi uważa za frajerów, których należy dymać :-)
sake2020
Stary awanturnik po wczorajszych wygibasach po których homoseksualista Bartłomiej Staszewski popłakał się i poskarżył Hołowni dostał propozycję nie do odrzucenia. Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu MUSIAŁ jak najbardziej chamsko i ordynarnie zwyzywać premiera Morawieckiego.No i proszę chamisko potulnie wykonało tuskowy rozkaz.Czy wina została zmazana,czy przeprosił i pocałował rączkę i czy nadal ma zaufanie Tuska czas zobaczy.Choć wiadomo,że za jakiś czas awanturnik dostanie kolejne zadanie i równie potulne go wykona.No a jak dostanie rozkaz zabicia jakiegoś posła z PiS albo Kaczyńskiego to też z radością to zrobi.To taki gatunek.
Siberian Dog Husky
Dla niego to tylko jeden wyrok W imieniu Polski Rzeczpospolitej skazuję cię na karę śmierci za zdradę państwa. Kara śmierci akurat tu ma wiele zalet, wśród nich niski koszt na utylizację zła
smieciu
Nie no u2, wiadomo co odpowiedzieliby niepisowcy :)
u2
Ilu PiSowców podpisałoby się pod tym zdaniem Lekcja dla tow. szmaciaka na przyszłość : nieudolnie dzielisz Polaków na pisowców i niepisowców. Zrozumiałe, że chcesz stosować starożytną zasadę divide et impera (dziel i rządź), ale robisz to w mało wyrafinowany sposób :-)
smieciu
Na duży plus zapisuję mu to, że wykorzystuje swój geniusz finansowy dla dobra całej Polski. Ale oczywiście ambicje ma dużo szersze. Gdyby przewodził KE to by wyprowadził UE na prostą finansową, a nie do zapaści, do której prowadzi UE twoja ziomalka Ursula :-) Ciekawa rzecz z socjologicznego punktu widzenia. Ilu PiSowców podpisałoby się pod tym zdaniem a ilu zastanowiłoby się nad stanem umysłu autora. Ja zgaduję że choć się nie zgadzają to się z autorem zgadzają :)
u2
przecież każdy to wie Nie ściemniaj Waldi. To że PMM jest z pochodzenia mośkiem wiedzą nieliczni wtajemniczeni. PMM posiada cechy typowego mośka, czyli starannie wykształcony i piekielnie inteligentny. Na duży plus zapisuję mu to, że wykorzystuje swój geniusz finansowy dla dobra całej Polski. Ale oczywiście ambicje ma dużo szersze. Gdyby przewodził KE to by wyprowadził UE na prostą finansową, a nie do zapaści, do której prowadzi UE twoja ziomalka Ursula :-)
Kocur1
Ty durniu:))) Jak ty podstawowke skonczyles? Donosiles na kolegow?:)
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
@ siberian  Durniu przecież każdy to wie.
smieciu
Braun parchem ale z drugiej strony autor o Żydach z Izraela ma jak najlepsze zdanie (w kontekście wojny z Hamasem). Morawiecki też, jak się okazuje, jest z gatunku tych dobrych.
u2
link do tej wiadomosci Mówił o tym m.in. Szewach Weiss, kiedy jeszcze żył. Co prawda Weiss mocno wtedy jechał na mośków z Peace. Co wzbudzało we mnie podejrzenia, że to mośkowy teatr dla niepełnowartościowego ludu tubylczego :-) :-) :-) A tutaj link prosto z gazowni, gazety żydowskiej jak się wyraziła prof. Engelking, socjolożka która lubi przeinaczać historię tak jak jej ziomal prof. Gross :-) wyborcza.biz Mówi o tym również nieustraszony tropiciel mośków, oczywiście sam mosiek red. Michalkiewicz : youtube.com A poniżej PMM przyznaje, że ma żydowskie korzenie : oko.press
Zbychbor
Tak, to są między Eskimosami takie brzydkie sprawy
Siberian Dog Husky
Przecież PMM to również mosiek z pochodzenia.  podaj link do tej wiadomosci
Tezeusz
Konfa  sowiecko żydowska od dawna liże osrane.dupsko bandyty karakana zdechlaka putlerka.
u2
Ten żydowski parch z sejmowej mównicy, nazwał premiera rządu Mateusza Morawieckiego zbrodniarzem. Przecież PMM to również mosiek z pochodzenia. Ba, wysyłał swoje dzieci do elitarnej żydowskiej szkoły. Więc suponuję, że GB nadal się legenduje jako narodowiec wiadomego narodu :-) :-) :-)
Do wpisu: "Ukraina wygrywa!" bach "Ukraina przegrała!"
Data Autor
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
@:siberian i to nas różni. Kto ci dał prawo kogokolwiek nauczać? 
Siberian Dog Husky
Mnie jeszcze bardziej żal .......takiego ruskiego kretyna jak ty
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
@siberian do czytałem do "  swoim studentom _ żal mi tych biednych studentów, ze muszą takie brednie słuchać.
Pers
@kaziu Widzisz... Jak tłumaczyłem tym pajacom z NB, że bolszewicka komuna wyniosła się z Moskwy do Brukseli to się śmiali :) Teraz to Rosja jest gwarantem wolności. Reszta to globalistyczne pedały. I, jak zwykle, wychodzi na moje :))))
Kazimierz Koziorowski
huraoptymisci przeciez juz wielokrotnie pogrzebaliscie putina. tymczasem zanosi sie na to ze globalna grupa trzymajaca wladze zaczyna kombinowac jak te wojne zakonczyc by wilk byl syty a owca nie zdechla.  nasi pozal sie boze sojusznicy, jako wajchowi, aktywnie uczestnicza w podmianie zarzadu warszawskiego. zgodnie z tradycja, oddanie Polski przez aliantow w strefe wplywow moskwy, odbedzie sie tym razem w rozowych rekawiczkach wyfasowanych w brukseli
Siberian Dog Husky
Bo to turańska dzicz W genach mają zaprzaństwo i zdrade
spike
Dlaczego oni nie boją się Polaków ?
Ryan
Czolowa dziesiatka listy ABW to: Opara ruszkiewicz Rękas Bialas Kosiur Kuczny Wiórkiewicz Wojtas Ivanowitz elita Leonka
Siberian Dog Husky
Te 2-3% to znane już w ABW nazwiska i adresy co do których nie ma wątpliwości że są potencjalnymi kolaborantami ​Takie listy ( nie tylko w Polsce) tworzy się po to by w razie W zainteresować się tym co robią, gdzie przebywają i za ile się rosjanom sprzedają