|
|
chatar Leon Panie Kolego,
Braun nie z mojej bajki.
Ale pajac Morawiecki to zbrodniarz.
I przy tym tępy, głupawy karierowicz.
Poza tym to jeden z głównych odpowiedzialnych za klęskę sił patriotycznych.
Dziękuję za uwagę. |
|
|
u2 Własnie tak nieudolnie kodujesz ludzi na pisowców i niepisowców. A świat jest dużo bardziej różnorodny niż ty go sobie wyobrażasz i trywializujesz. Zauważ, że ci co twierdzą, że PIS i PO to jedno zło zło zło, wskazują jako alternatywę zwykle na mośków z kuń-fy, albo z czeciej nogi. Czyli robią takie szoł dla niepełnowartościowego ludu tubylczego. Takie szoł jest dobre do czasu, kiedy ludzie w końcu się kapną, że są robieni w mecenasika kunia, który zajumał dziesiątki melonów, a ludzi uważa za frajerów, których należy dymać :-) |
|
|
sake2020 Stary awanturnik po wczorajszych wygibasach po których homoseksualista Bartłomiej Staszewski popłakał się i poskarżył Hołowni dostał propozycję nie do odrzucenia. Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu MUSIAŁ jak najbardziej chamsko i ordynarnie zwyzywać premiera Morawieckiego.No i proszę chamisko potulnie wykonało tuskowy rozkaz.Czy wina została zmazana,czy przeprosił i pocałował rączkę i czy nadal ma zaufanie Tuska czas zobaczy.Choć wiadomo,że za jakiś czas awanturnik dostanie kolejne zadanie i równie potulne go wykona.No a jak dostanie rozkaz zabicia jakiegoś posła z PiS albo Kaczyńskiego to też z radością to zrobi.To taki gatunek. |
|
|
Siberian Dog Husky Dla niego to tylko jeden wyrok
W imieniu Polski Rzeczpospolitej skazuję cię na karę śmierci za zdradę państwa.
Kara śmierci akurat tu ma wiele zalet, wśród nich niski koszt na utylizację zła |
|
|
smieciu Nie no u2, wiadomo co odpowiedzieliby niepisowcy :) |
|
|
u2 Ilu PiSowców podpisałoby się pod tym zdaniem
Lekcja dla tow. szmaciaka na przyszłość : nieudolnie dzielisz Polaków na pisowców i niepisowców. Zrozumiałe, że chcesz stosować starożytną zasadę divide et impera (dziel i rządź), ale robisz to w mało wyrafinowany sposób :-) |
|
|
smieciu Na duży plus zapisuję mu to, że wykorzystuje swój geniusz finansowy dla dobra całej Polski. Ale oczywiście ambicje ma dużo szersze. Gdyby przewodził KE to by wyprowadził UE na prostą finansową, a nie do zapaści, do której prowadzi UE twoja ziomalka Ursula :-)
Ciekawa rzecz z socjologicznego punktu widzenia. Ilu PiSowców podpisałoby się pod tym zdaniem a ilu zastanowiłoby się nad stanem umysłu autora. Ja zgaduję że choć się nie zgadzają to się z autorem zgadzają :) |
|
|
u2 przecież każdy to wie
Nie ściemniaj Waldi. To że PMM jest z pochodzenia mośkiem wiedzą nieliczni wtajemniczeni. PMM posiada cechy typowego mośka, czyli starannie wykształcony i piekielnie inteligentny. Na duży plus zapisuję mu to, że wykorzystuje swój geniusz finansowy dla dobra całej Polski. Ale oczywiście ambicje ma dużo szersze. Gdyby przewodził KE to by wyprowadził UE na prostą finansową, a nie do zapaści, do której prowadzi UE twoja ziomalka Ursula :-) |
|
|
Kocur1 Ty durniu:))) Jak ty podstawowke skonczyles? Donosiles na kolegow?:) |
|
|
rolnik z mazur Waldek Bargłowski @ siberian
Durniu przecież każdy to wie. |
|
|
smieciu Braun parchem ale z drugiej strony autor o Żydach z Izraela ma jak najlepsze zdanie (w kontekście wojny z Hamasem). Morawiecki też, jak się okazuje, jest z gatunku tych dobrych. |
|
|
u2 link do tej wiadomosci
Mówił o tym m.in. Szewach Weiss, kiedy jeszcze żył. Co prawda Weiss mocno wtedy jechał na mośków z Peace. Co wzbudzało we mnie podejrzenia, że to mośkowy teatr dla niepełnowartościowego ludu tubylczego :-) :-) :-)
A tutaj link prosto z gazowni, gazety żydowskiej jak się wyraziła prof. Engelking, socjolożka która lubi przeinaczać historię tak jak jej ziomal prof. Gross :-)
wyborcza.biz
Mówi o tym również nieustraszony tropiciel mośków, oczywiście sam mosiek red. Michalkiewicz :
youtube.com
A poniżej PMM przyznaje, że ma żydowskie korzenie :
oko.press |
|
|
Zbychbor Tak, to są między Eskimosami takie brzydkie sprawy |
|
|
Siberian Dog Husky Przecież PMM to również mosiek z pochodzenia.
podaj link do tej wiadomosci |
|
|
Tezeusz Konfa sowiecko żydowska od dawna liże osrane.dupsko bandyty karakana zdechlaka putlerka. |
|
|
u2 Ten żydowski parch z sejmowej mównicy, nazwał premiera rządu Mateusza Morawieckiego zbrodniarzem.
Przecież PMM to również mosiek z pochodzenia. Ba, wysyłał swoje dzieci do elitarnej żydowskiej szkoły. Więc suponuję, że GB nadal się legenduje jako narodowiec wiadomego narodu :-) :-) :-) |