Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nawet martwemu Polakowi nie należy się szacunek
Data Autor
Alina@Warszawa
Zaloguj się na rosyjskich blogach i porozmawiaj ze współczesnymi Rosjanami! Od tego trzeba i można zacząć. Tamta literatura to prahistoria. Teraz Rosjanie latają po całym świecie i ok. 20% ma pojęcie o innym świecie. Niestety reszta jest w polu rażenia tamtejszej propagandy tak antypolskiej, że żaden z ichniejszych pisarzy by tak nie potrafił. Te 80% popiera każdą zbrodnię Putina i jego marsz na Europę. 
Do wpisu: Nazwał premiera Morawieckiego zbrodniarzem
Data Autor
Siberian Dog Husky
Admin miał racje ​Za ostro było
Ryan
A moglo byc 200 000 i jeden wiecej Szkoda
chatar Leon
Wpis Autora jest według mnie bezsensowny, ale niby dlaczego admin ten wpis wywalił ze strony głównej?   
sake2020
@Es.....Jak mam kombinować skoro nie wiem o jaki wpis oanu chodzi.To nie teleturniej.
u2
Kombinujcie @sake Nie ściemniaj szmaciak, na głównej stronie NB nadal wpis jest. :-)
Es
Kombinujcie @sake domyślna z jakiego to powodu wpis zniknął nagle z głównej strony?
sake2020
@Es.....Jak rozumiem premiera wg pana obrażać każdemu wolno.No ,mieliśmy to już pokazywane na ile można obrażać Kaczyńskiego.Tylko gdzie te zapewnienia o miłości,tolerancji,demokracji?Przecież tymi słowami tak czesto szermujecie.
Es
" obrażał Premiera który w tak trudnych czasach ratował Polaków, firmy i całą gospodarkę" Zgodnie z zasadą zwalczać problem, który samemu się stworzyło. Uważaj z takim teatralnym wzmożeniem bo jakaś rurka ci pęknie Czy to groźby karalne, czy podżeganie do zbrodni?
Alina@Warszawa
A nie życzysz tego PO, Lewicy, PSL-owi i Hołowni 2050? Tym wszystkim zdrajcom, którzy właśnie przegłosowali odwołanie członków komisji do badania rosyjskich wpływów? Nie wiem jak głosowała Konfa. Może się zdziwisz?
Alina@Warszawa
To żadna teza! To pytanie o fakty, o których Autor zdaje się nie wiedzieć?
spike
Dajcie spokój z tymi żydami, w Polsce nie ma ani jednego, podobnie w Izraelu, no może kilku by znalazł, przypominających żyda, to wszystko. Prawdziwy żyd hebrajczyk nigdy nie był "biały", jak tych samozwańczych żydów porównacie do turków, to widać duże podobieństwo, bo ci żydzi od Chazarów pochodzą, a ci są spokrewnieni z Tuskami, ten charakterystyczny nos, to i ich wspólna cecha. Palestyńczycy są dalekimi krewnymi Hebrajczyków, pochodzą z ludu Sema, mają ciemną karnację skóry, nos mają prosty, nie nochal, jak u Turków, którzy też nie są "czystej krwi", mieszali ją z kobietami podbitych krajów, dlatego mają różne odcienie skóry, nawet trafi się jakiś rudy, a ich Koran jest podobny do Tory, np. czczą Mojżesza, Noego, z tym że Jezusa uznają za Proroka, a żydzi nawet nie za Mesjasza, ani Proroka. Mieliśmy w Polsce wielu żydów, którzy czuli się Polakami i ich ojczyzną była Polska, choć ich przywódcy wieki całe wbijali im do głowy, że Polska to ich wróg, którego trzeba podstępnie zawładnąć, dlatego chętnie kolaborowali z wrogami Polski i dalej to robią. Przed II WŚ Prezydent Mościcki zamknął im ich "wilczą jamę", za antypolską działalność, a którą po oczarowaniu prezydenta Kaczyńskiego mogli ją odbudować po nazwą Polin, znowu rozpoczęli spiskowanie przeciw Polsce, podobnie jak fundacja Batorego Sorosa. Nie pochodzenie, nawet wymyślone ma znaczenie, a czyny. Miałem sąsiadów "pochodzenia żydowskiego", znałem ich rodzinę, bardzo porządni ludzie, mieliśmy kontakty prawie jak rodzina, możliwe dzięki temu, że nie byli indoktrynowani przez diasporę lichwiarzy. Inny znajomy też "żyd" z Warszawy, to co roku do mnie dzwonił przed Bożym Narodzeniem z życzeniami. Jak wszędzie są Ludzie i ludziska. a Weiss to fałszywy przyjaciel Polski.
u2
Winnicki sam się oddalił od tego antypolskiego stolika mośków o niemieckich nazwiskach :-) :-) :-)
u2
Pytania z tezami, których pytająca nijak nie potrafi udowodnić. Wskazuje to na teatrzyk dla głupich gojców robiony przez mośków i mośkówy na NB :-) :-) :-)
Alina@Warszawa
To w końcu za czyjego premierowania była urojona plandemia, i zupełnie nie urojone ok. 200 000 nadmiarowych zgonów Polaków na skutek zamknięcia przychodni i szpitali, stosowania zabójczych respiratorów, zakazu leczenia amantadyną? No kiedy?
Siberian Dog Husky
Myślę, że stolik się sam wywróci i przygniecie Konfę na zawsze. Tego życzę Polsce
Siberian Dog Husky
On jest pię.... ty
sake2020
A co powinni robić ?Uśmiechac się kiedy im się ubliża? Jak widać zachowują się z godnością i kulturą którym innym tak bardzo brakuje.
sake2020
A co powinni robić ?Uśmiechac się kiedy im się ubliża? Jak widać zachowują się z godnością i kulturą którym innym tak bardzo brakuje.
Tezeusz
@jebe twój osrany amok śmierdzi komuchem od dawa.
sake2020
@Chatar Leon........To kto zasługuje w pana bajce na szacunek i dobre słowo? Może te siły patriotyczne które donoszą na Polskę do Brukseli, plują na Polskę i chcą sankcji i kar ?Może ci patrioci którzy Polskę sprzedają są pana idolami? To ci w  pana bajce nie ponoszą odpowiedzialności,którą pan zwala na innych Proszę chociaż tak się nie płaszczyć przed tym środowiskiem.
u2
Kuń-fa w amoku.
Jabe
Pisowcy już kom­pletnego amoku do­stali.
Do wpisu: "Ukraina wygrywa!" bach "Ukraina przegrała!"
Data Autor
Kazimierz Koziorowski
wlasnie stad sie biora mlodzi wyksztalceni z wielkich miast ktorzy tak wyedukowani szybko budza sie z reka w nocniku
Hornblower
Analiza całkiem sensowna. Natomiast trudno się zgodzić  z założeniem, że "To czy ktoś wygrał czy przegrał wojnę ocenia się TYLKO I WYŁĄCZNIE z poziomu politycznego". Cóż Ukrainie z wątpliwego sukcesu politycznego w postaci "potwierdzenia", że będzie integrowana z UE i NATO? Droga do tego daleka, a "potwierdzenie" nie znaczy nic. To tylko obietnica. Dla przypomnienia, w roku 1994 Ukraina odniosła ogromny sukces polityczny w postaci Memorandum Budapesztańskiego, który głosił m.in.: 1. Federacja Rosyjska, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Stany Zjednoczone Ameryki potwierdzają swoje zaangażowanie, zgodnie z zasadami Aktu Końcowego Konferencji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, w poszanowanie niezależności i suwerenności istniejących granic Ukrainy; 2. Federacja Rosyjska, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Stany Zjednoczone Ameryki potwierdzają swoje zobowiązanie do powstrzymania się od stosowania groźby lub użycia siły przeciw integralności terytorialnej bądź politycznej niezależności Ukrainy, i że żadna broń w ich posiadaniu nigdy nie zostanie użyta przeciw Ukrainie, chyba że w samoobronie lub w przypadkach zgodnych z Kartą Narodów Zjednoczonych; I co? 20 lat później ten sukces polityczny okazał się mniej wart, niż papier, na którym Memorandum spisano. Tak bywa z sukcesami politycznymi. Z jednej strony "sukces" polityczny, a co z drugiej? Straty terytorialne, zapaść gospodarcza, zniszczenia. I co najważniejsze, katastrofa demograficzna. Być może nieodwracalna.  W 2021 r., jeszcze przed obecną fazą inwazji, sytuacja demograficzna Ukrainy była na tyle kryzysowa, że ONZ uznała kraj za jednego ze światowych liderów pod względem tempa spadku liczby ludności. Ukraina weszła w niepodległość z 51,5 mln mieszkańców, jednak już w 2019 r. szacowała ich liczbę na zaledwie 37 mln. Trwająca wojna skutkuje dużą (rzecz jasna ukrywaną) liczbą ofiar wśród wojskowych, głównie mężczyzn w sile wieku, oraz cywilów, a także wielomilionową rzeszą uchodźców z niejasnymi perspektywami powrotu. Badania sfinansowane przez Radę Unii Europejskiej przewidują zmniejszenie się populacji Ukrainy o 24–33 proc. (w zależności od czasu trwania wojny). W 2030 r. populacja Ukrainy może być jedną z najstarszych w Europie, a dodatkowo obarczoną wysokim odsetkiem osób schorowanych, inwalidów, cierpiących na zespół stresu pourazowego czy depresję.  Ale za to mają sukces polityczny. Bo im obiecali integrację. Czyli wygrali wojnę.