|
|
Siberian Dog Husky Admin miał racje
Za ostro było |
|
|
Ryan A moglo byc 200 000 i jeden wiecej
Szkoda |
|
|
chatar Leon Wpis Autora jest według mnie bezsensowny, ale niby dlaczego admin ten wpis wywalił ze strony głównej?
|
|
|
sake2020 @Es.....Jak mam kombinować skoro nie wiem o jaki wpis oanu chodzi.To nie teleturniej. |
|
|
u2 Kombinujcie @sake
Nie ściemniaj szmaciak, na głównej stronie NB nadal wpis jest. :-) |
|
|
Es Kombinujcie @sake domyślna z jakiego to powodu wpis zniknął nagle z głównej strony? |
|
|
sake2020 @Es.....Jak rozumiem premiera wg pana obrażać każdemu wolno.No ,mieliśmy to już pokazywane na ile można obrażać Kaczyńskiego.Tylko gdzie te zapewnienia o miłości,tolerancji,demokracji?Przecież tymi słowami tak czesto szermujecie. |
|
|
Es " obrażał Premiera który w tak trudnych czasach ratował Polaków, firmy i całą gospodarkę"
Zgodnie z zasadą zwalczać problem, który samemu się stworzyło.
Uważaj z takim teatralnym wzmożeniem bo jakaś rurka ci pęknie
Czy to groźby karalne, czy podżeganie do zbrodni? |
|
|
Alina@Warszawa A nie życzysz tego PO, Lewicy, PSL-owi i Hołowni 2050? Tym wszystkim zdrajcom, którzy właśnie przegłosowali odwołanie członków komisji do badania rosyjskich wpływów? Nie wiem jak głosowała Konfa. Może się zdziwisz? |
|
|
Alina@Warszawa To żadna teza! To pytanie o fakty, o których Autor zdaje się nie wiedzieć? |
|
|
spike Dajcie spokój z tymi żydami, w Polsce nie ma ani jednego, podobnie w Izraelu, no może kilku by znalazł, przypominających żyda, to wszystko.
Prawdziwy żyd hebrajczyk nigdy nie był "biały", jak tych samozwańczych żydów porównacie do turków, to widać duże podobieństwo, bo ci żydzi od Chazarów pochodzą, a ci są spokrewnieni z Tuskami, ten charakterystyczny nos, to i ich wspólna cecha.
Palestyńczycy są dalekimi krewnymi Hebrajczyków, pochodzą z ludu Sema, mają ciemną karnację skóry, nos mają prosty, nie nochal, jak u Turków, którzy też nie są "czystej krwi", mieszali ją z kobietami podbitych krajów, dlatego mają różne odcienie skóry, nawet trafi się jakiś rudy, a ich Koran jest podobny do Tory, np. czczą Mojżesza, Noego, z tym że Jezusa uznają za Proroka, a żydzi nawet nie za Mesjasza, ani Proroka.
Mieliśmy w Polsce wielu żydów, którzy czuli się Polakami i ich ojczyzną była Polska, choć ich przywódcy wieki całe wbijali im do głowy, że Polska to ich wróg, którego trzeba podstępnie zawładnąć, dlatego chętnie kolaborowali z wrogami Polski i dalej to robią.
Przed II WŚ Prezydent Mościcki zamknął im ich "wilczą jamę", za antypolską działalność, a którą po oczarowaniu prezydenta Kaczyńskiego mogli ją odbudować po nazwą Polin, znowu rozpoczęli spiskowanie przeciw Polsce, podobnie jak fundacja Batorego Sorosa.
Nie pochodzenie, nawet wymyślone ma znaczenie, a czyny.
Miałem sąsiadów "pochodzenia żydowskiego", znałem ich rodzinę, bardzo porządni ludzie, mieliśmy kontakty prawie jak rodzina, możliwe dzięki temu, że nie byli indoktrynowani przez diasporę lichwiarzy.
Inny znajomy też "żyd" z Warszawy, to co roku do mnie dzwonił przed Bożym Narodzeniem z życzeniami.
Jak wszędzie są Ludzie i ludziska.
a Weiss to fałszywy przyjaciel Polski. |
|
|
u2 Winnicki sam się oddalił od tego antypolskiego stolika mośków o niemieckich nazwiskach :-) :-) :-) |
|
|
u2 Pytania z tezami, których pytająca nijak nie potrafi udowodnić. Wskazuje to na teatrzyk dla głupich gojców robiony przez mośków i mośkówy na NB :-) :-) :-) |
|
|
Alina@Warszawa To w końcu za czyjego premierowania była urojona plandemia, i zupełnie nie urojone ok. 200 000 nadmiarowych zgonów Polaków na skutek zamknięcia przychodni i szpitali, stosowania zabójczych respiratorów, zakazu leczenia amantadyną? No kiedy? |
|
|
Siberian Dog Husky Myślę, że stolik się sam wywróci i przygniecie Konfę na zawsze. Tego życzę Polsce |
|
|
Siberian Dog Husky On jest pię.... ty |
|
|
sake2020 A co powinni robić ?Uśmiechac się kiedy im się ubliża? Jak widać zachowują się z godnością i kulturą którym innym tak bardzo brakuje. |
|
|
sake2020 A co powinni robić ?Uśmiechac się kiedy im się ubliża? Jak widać zachowują się z godnością i kulturą którym innym tak bardzo brakuje. |
|
|
Tezeusz @jebe
twój osrany amok śmierdzi komuchem od dawa. |
|
|
sake2020 @Chatar Leon........To kto zasługuje w pana bajce na szacunek i dobre słowo? Może te siły patriotyczne które donoszą na Polskę do Brukseli, plują na Polskę i chcą sankcji i kar ?Może ci patrioci którzy Polskę sprzedają są pana idolami? To ci w pana bajce nie ponoszą odpowiedzialności,którą pan zwala na innych Proszę chociaż tak się nie płaszczyć przed tym środowiskiem. |
|
|
u2 Kuń-fa w amoku. |
|
|
Jabe Pisowcy już kompletnego amoku dostali. |