Otrzymane komantarze

Do wpisu: Najbrutalniejsi
Data Autor
Kaczysta
Iwan Iljin – rosyjski filozof, wyrzucony z sowieckiej Rosji przez Lenina w 1922 r. (nie chciał do niej wrócić nawet po śmierci Stalina) napisał: „Rosja to najpaskudniejszy, do wymiotów odrażający kraj w całej historii świata. Metodą selekcji wyhodowano tam straszliwe potwory moralne, u których same pojęcia Dobra i Zła wywrócone są do góry nogami. Przez całą swoją historię nacja ta tapla się w gównie i przy tym pragnie w nim utopić cały świat”.
Pani Anna
@sake3 Wszędzie cię pełno,  człowiek się potyka o ciebie, więc co tu gonić.  
sake2020
@Pani Anna.....Wieczór taki piękny,idź paniusiu ulep bałwana zamiast gonić mnie po NB. Będzie was dwoje.Możesz mu się zwierzyć,że dzień bez Sake to dzień stracony.
Pani Anna
@sake3 Zełenski.  Naucz się wreszcie tego nazwiska. Ukraina i suwerenność... Można się uśmiac. 
u2
Współczesne ukry najwyraźniej muszą się przekonać na własnym grzbiecie ile ważą niemieckie obiecanki tych 50 mld ojro w przyszłym roku. Do tej pory nie otrzymali nawet tych obiecanych 5k hełmów :-) :-) :-) PS. Za czasów Bandery ukry również kombinowali ze szkopami, którzy jednak traktowali ukrów jak untermenschen, choć ukry mieli znaczny stopień wolności w trzeciej rzeszy. Taki Osadczuk skończył studia w Berlinie.
sake2020
@u2.....Jedyną moją oznaką miłości do Ukrainy czy Żeleńskiego jest to,że uważam iż Rosja nie miała żadnego prawa do napaści na Ukrainę i jest agresorem.Każdy kraj ma prawo do suwerenności i samostanowienia o sobie.Tego zdania nie zmieniam,bez względu na zmianę nastawienia Żełeńskiego do Polski.
u2
rozpływałas się nad nim w zachwytach, pamiętam jakby to wczoraj było Cosik kiepsko z twoją pamięcią szkopski trollu, sake3 nigdy nie chwaliła ukrów, wręcz przeciwnie, zawsze miała wobec nich zdrową nieufność :-) :-) :-)
Pani Anna
@sake3 Ojej, to Zełenski już jest be? A od kiedy, bo nie nadążam za tą wojną. Ani za tobą,  bo rozpływałas się nad nim w zachwytach, pamiętam jakby to wczoraj było. 
sake2020
@Ula Ujejska......UKraina może liczyć na rząd Tuska.Przecież paniusia Leyen zaprzyjaźniona z Żełeńskm po prostu Tuskowi każe wesprzeć Ukrainę W końcu ta trójka ma wspólny cel i zadanie- zniszczyć Polskę.
Kaczysta
Wojna na Ukrainie? Jaka wojna? Jak pisze dachowiec to wojna zakończyła się 644 dni temu a on teraz tylko tam sprząta za niezłe pieniądze
Ryan
Utylizować!!!!!! Utylizować!!!!!! Utylizować!!!!!! Raz na zawsze utylizować te  sowieckie ścierwa
Siberian Dog Husky
Rosja nie chce zwrotu swojego mięsa armatniego. z Ukrainy komisarz ds. praw człowieka oskarżył Rosję o odmowę wyrażenia zgody na nową wymianę jeńców wojennych. O jeńcach rosyjskich powiedział: „Nikt ze strony rosyjskiej nie chce ich przyjąć z powrotem”. pbs.twimg.com  
Ula Ujejska
Ta zima będzie decydująca w tej wojnie. Nie możemy zostawić Ukrainy na pastwę Putina. Tylko czy możemy w tym temacie liczyć na ewentualny rząd Tuska? Po Świętach razem z moimi chłopcami jadę bronić Ukrainy.
Do wpisu: Putinizm po Putinie?
Data Autor
Ryan
ruszkiewicz pozdrow Pana Administratora Zawisze Niebieskiego tylko dlaczego ciebie eksmitowali z Leonka
Tezeusz
@Lubimy jak wyjesz i gryziesz brudne pszury z wściekłości...Komentarze scierwoneonowych agitek na stronce idą codziennie..wiesz misja  zobowiązuje...lubię to do kawusi....
spike
Na demokratyzację Rosji nie ma co liczyć, cała "elita" jest skorumpowana, demokracja dla nich to utrata zagrabionego majątku, do tego nie dopuszczą, tak więc dalej będzie reżim, który może okazać się jeszcze gorszy niż Putina, np. dla przyspieszenia wygranej na Ukrainie użyją broni A. a to może uruchomić lawinę. Przepowiada się, że na osłabioną Rosję ruszą Chiny, zacznie się Armagedon i wszystko będzie pozamiatane. Putin wykorzystał przeciw Ukrainie precedens bezprawnego uznania Izraela na zagrabionych terenach Palestyńczyków, do których po kilku tys. latach nieobecności, nie miał prawa zajmować, skoro żydkom pozwolono, to i Putin wykręcił ten sam numer.
Ryan
to ta qrwa kremlowska jeszcze nie zdechła? ​szkoda
u2
Zgodnie z przepowiedniami niewidomej Wangi Dimitrowej Putler w przyszłym roku kaputt. Zakładam, że zaczną się wtedy krwawe starcia o władzę. Pierożkinów tam u kacapów dostatek i wcale ludziom nie chce się żyć pod carskim butem :-)
Ula Ujejska
Każdy nowy car, obojętnie kto nim zostanie po Putinie, będzie miał potężne poparcie w społeczeństwie. Pod jednym warunkiem - jeśli obieca im wielką Rosję, potężną jak za Stalina. Tam nigdy nie będzie normalnie, nie będzie demokracji itd. Będzie zgoda na mordy, wojny imperialne etc. Ten "naród", podobnie jak Niemcy, to naród zbrodniarzy z imperialnymi tradycjami. Ich należy średnio raz na 10 lat zbombardować i odstrzelić po parę milionów.
Pers
Lubię takie humoreski do kawy :)))
Do wpisu: Nawet martwemu Polakowi nie należy się szacunek
Data Autor
Ryan
Przez skromność nie powiem
wielkopolskizdzichu
Ryan zapisał się do trójek sędziowskich skazujących na utylizowanie czy trójek utylizujących? Inaczej pytając, Ryan widzi się Basztakowem czy bardziej Błochinem.
Ryan
Całe te sowieckie dzisiejsze "elity" należy zutylizować Wszy trzeba tępić w zarodku
u2
konserwatywny monarchista Dostojewski Okazuje się, że ten katorżnik pochodził z Dostojewa, z polskiej szlachty. Widać, musiał zostać polakożercą i wyznawcą caratu, aby przeżyć w kacapii. Ponoć car zakpił z niego odwołując w ostatniej chwili jego egzekucję i wysyłając na katorgę :-) :-) :-)
sake2020
Jak pogodzić wypowiedzi rosyjskich pisarzy i poety-o Polakach?-,,dumni Lachowie''  a jednocześnie będący  kozłami ofiarnymi,ludźmi żałosnymi i śmiesznymi? Może to po prostu pogarda dla Polski którą rozebrano trzykrotnie? Albo skrywana zazdrość wobec Polaków którzy nie chcieli się z tym pogodzić o czym świadczyły powstania?