|
|
Siberian Dog Husky A dla homoseksualistów?
Nie, nie,nie chcę wiedzieć..
To jawna dyskryminacja. W męskim powinna być szafka z małpkami i dragami, to artykuły pierwszej potrzeby dla niektórych posłów KO |
|
|
Ryan Nawet Lodzia Tutanchamon szczęśliwa,chociaż w jej czasach to ani podpasek,ani nawet papieru toaletowego nie znali,tylko papirus |
|
|
sake2020 Babci Kasi też te tabletki ,,dzień po'' się należą? W takim tłumie manifestujących nigdy nie wiadomo co może spotkać. |
|
|
Ryan To na specjalne życzenie babci Kasi. Jeszcze tylko tabletki "dzień po" i wreszcie można na dancingi bez stresu |
|
|
Siberian Dog Husky W sejmie Szymona Rotacyjnego... DARMOWE podpaski.
Bo za mało zarabiają i mają ubóstwo menstruacyjne |
|
|
Siberian Dog Husky smieciu
th.bing.com |
|
|
Ryan Hasłem przewodnim takiego ministerstwo powinno być:
Wszystkie odbyty są identyczne!! |
|
|
Ryan Kaczorku
Perfekcyjnie zaorales tego trolla.
Ekstraliga |
|
|
Kaczysta Pionki Kremla i ich zadania
Nietrudno się domyśleć, że jedną z nich, bardzo intensywnie się wyróżniającą, jest Rosja. Narzędziem, jakie wykorzystuje do szerzenia dezinformacji, jest w dużej mierze Internet i to na nim się skupmy. „Matrixowym” żołnierzom Putina nie chodzi wcale o wzbudzanie miłości do Moskwy, tylko o rozbicie jedności społeczeństw, które Kreml chce, chciałaby, planuje bądź marzy o tym, żeby zaatakować. Sianie nienawiści i wzajemnej wrogości działa na ich korzyść.
Tu warto zauważyć, że przeciętny „olginiec”, „ruski troll” czy jakkolwiek inaczej roboczo i potocznie takiego rosyjskiego agenta wpływu by nie nazwać, zawsze będzie używał zasłony dymnej. Łubianka lubi się stroić w szatę patrioty. Maski, jakie zakładają pisząc do nas w Internecie, to często rzekomy patriota, rzekomy ksiądz, rzekomy potomek ofiar UPA, rzekomy narodowiec, rzekomy konserwatysta… |
|
|
sake2020 @smieciu....To dziwię się,że pan ma czas na takie wrzutki czy bzdety.Są chyba bardziej ambitne tematy. |
|
|
sake2020 Ja napisałam o polskich bogaczach.Nie zazdroszczę ani panu Obajtkowi ani pani Lubnauer czy milionerom z Gdańska i Sopotu.Jeśli ktoś ma głowę na karku i potrafi wiele to nie można go za to potępiać,jak pan @smieciu.Obajtka.Dlaczego dla innych jest taki łaskawy?O tym że pani Lubnauer jest faktycznie multimilionerką pisano w mediach. |
|
|
smieciu @sake Wrzuciłem tego Obajtka tylko w ramach tworzenia pewnej równowagi. Pojawiają się tu na NB ciągle jakieś czepiające się o każdą bzdetę wrzutki, powtarzane za TVP (jak zgaduję). A przecież codziennie w sieci można otrzymać kolejną serię ciekawostek o PiSie i jego ludziach. Więc czemu ich nie przytaczać także? Pod tego typu wpisami?
Nikt tu święty nie jest. To w końcu polityka. |
|
|
u2 Lubnauer jest multimilionerką nawet w sieci pokazywano jak ogromny majątek zgromadziła.
Bez przesady, ma kilka melonów, ale to multimilionerką jej nie czyni. Multimilionerami są liderzy Hamasu. Ciekawe skąd mają tych kilka miliardów twardej waluty ? :-) |
|
|
sake2020 @smieciu.....Ma pan twarde dowody?Skoro nie raczył ich pan przedstawic to jest to zwykle pomówienie i mowa nienawiści.z którą podobno chcecie walczyć .Tylko jak.chcecie walczyć?Podobnie jak w Sejmie? Ubliżając? Może warto zamiast skupiać się na jednej osobie sprawdzić majątki także posłów koalicji i nie sądzę,żeby były mniejsze niż pana Obajtka.Pani Lubnauer jest multimilionerką nawet w sieci pokazywano jak ogromny majątek zgromadziła.Dlaczego pan nie spyta jak go zdobyła?Jeśli już ma pan chęć zaglądania o cudzych kieszeni to wszystkich bo oświadczenia posłów nie są tajne. |
|
|
u2 Szmaciak broni Tuska i jego antypolską ferajnę. :-) :-) :-) |
|
|
Kaczysta Ministerstwo od wyższości penisa i waginy nad rozumem |
|
|
smieciu Popisałeś się chamówą i bluzgami oraz stekiem kłamstw, które tylko świadczą o tobie. Typowym PiSowskim chamie. |