Otrzymane komantarze

Do wpisu: Szok!! Biały zastrzelił 11-letnią czarnoskórą dziewczynkę
Data Autor
spike
@u2 nie wiem gdzie leży Bolandia, ale w Polsce mieli zakazać Murzynka Bambo, jak nie, tylko patrzeć jak zakażą, lewactwo stanie na głowie, by do tego doprowadzić. Co do IQ, mam podobne zdanie, ale mimo wszystko dalej jest używane,  w jednym z odcinków serialu Culombo zostało ośmieszone, jak porucznik Culombo pokonał takiego jednego i go zamknął, a ogólnie pokazano ich śmieszność, nasza Doda ponoć ma wysoki IQ i wszystko jasne  :)))))
spike
@ryan nie tylko młodzi, taki @tri, smieciu, @jabe, @anna, nie są młodzi, a jakie brednie wypisują, to już małpy mają więcej rozumu, a chwalą się, że od nich pochodzą :))
u2
mało tam "afrykanerów" Afrykanerzy to ... biali mieszkańcy Afryki : pl.wikipedia.org Lepiej używać polskiego słowa Murzyni. Póki co nie jest zakazane w Bolanda :-) PS. Co do IQ to zrobiono z tego bożka w USA gdzie nawet kastrowano osoby o niskim IQ, aby nie mogli się rozmnażać i pomnażać głupoty. IQs jak każde mierniki są względne. Może są przydatne do życia na zachodzie, ale już w Afryce zachodnie IQ mało jest przydatne.
spike
Pewien socjolog pracował nad zależnością rasy do różnych cech człowieka, jak np. inteligencja, wyszło mu z badań, że czarna rasa ma jeden z najniższych wskaźników IQ, a to z kolei wiąże się z inną cechą jak przemoc, za którą stoją przestępstwa na tle rabunkowym z bronią w ręku, skutkujące zabójstwem, w USA najwięcej takich przestępstw przypisana jest "afroamerykanom" (to określenie musiał wymyślić jakiś zbok). Za publikacje swojej pracy został zwolniony z uczelni. Znajomy był zaproszony na wakacje w USA, przebywał początkowo w północnym stanie USA, gdy tam przyleciał, temp. na zewnątrz była rekordy poniżej -30 st. chciał zwiedzić NY, ale loty były odwołane, śnieżyce, więc polecieli do Las Vegas, tam temp. powyżej 20 st. a potem polecieli na tydzień na plażę w Puerto Rico, tam mają fajnie, wszystkie pory roku :) To tak przy okazji, chodzi co mówił o przestępczości. miasto dość duże kilka mln mieszkańców, a mają jeden z najniższych wskaźników - mało tam "afrykanerów".
u2
Jagodno Bogatynia. PS. Ja God ? No :-)
Ryan
Młodzi ludzie wszędzie są pierdolnięci, bo łatwo im sprać mózgi. Polska ikona? Jagodno
u2
Właśnie czytam książkę pt. "Czarny problem USA", autor Stanisław Brodzki aka Grosbart. Może tam autor wytłumaczył dlaczego z niewolników nie ma pracowników :-)
Do wpisu: Ministerstwo Równości
Data Autor
Siberian Dog Husky
A dla homoseksualistów? Nie, nie,nie chcę wiedzieć.. To jawna dyskryminacja. W męskim powinna być szafka z małpkami i dragami, to artykuły pierwszej potrzeby dla niektórych posłów KO
Ryan
Nawet Lodzia Tutanchamon szczęśliwa,chociaż w jej czasach to ani podpasek,ani nawet papieru toaletowego nie znali,tylko papirus
sake2020
Babci Kasi też te tabletki ,,dzień po'' się należą? W takim tłumie manifestujących nigdy nie wiadomo co może spotkać.
Ryan
To na specjalne życzenie babci Kasi. Jeszcze tylko tabletki "dzień po" i wreszcie można na dancingi bez stresu
Siberian Dog Husky
W sejmie Szymona Rotacyjnego... DARMOWE podpaski. Bo za mało zarabiają i mają ubóstwo menstruacyjne
Siberian Dog Husky
smieciu th.bing.com
Ryan
Hasłem przewodnim takiego ministerstwo powinno być: Wszystkie odbyty są identyczne!!
Ryan
Kaczorku Perfekcyjnie zaorales tego trolla. Ekstraliga
Kaczysta
Pionki Kremla i ich zadania Nietrudno się domyśleć, że jedną z nich, bardzo intensywnie się wyróżniającą, jest Rosja. Narzędziem, jakie wykorzystuje do szerzenia dezinformacji, jest w dużej mierze Internet i to na nim się skupmy. „Matrixowym” żołnierzom Putina nie chodzi wcale o wzbudzanie miłości do Moskwy, tylko o rozbicie jedności społeczeństw, które Kreml chce, chciałaby, planuje bądź marzy o tym, żeby zaatakować. Sianie nienawiści i wzajemnej wrogości działa na ich korzyść. Tu warto zauważyć, że przeciętny „olginiec”, „ruski troll” czy jakkolwiek inaczej roboczo i potocznie takiego rosyjskiego agenta wpływu by nie nazwać, zawsze będzie używał zasłony dymnej. Łubianka lubi się stroić w szatę patrioty. Maski, jakie zakładają pisząc do nas w Internecie, to często rzekomy patriota, rzekomy ksiądz, rzekomy potomek ofiar UPA, rzekomy narodowiec, rzekomy konserwatysta…
sake2020
@smieciu....To dziwię się,że pan ma czas na takie wrzutki czy bzdety.Są chyba bardziej ambitne tematy.
sake2020
Ja napisałam o polskich bogaczach.Nie zazdroszczę ani panu Obajtkowi ani pani Lubnauer czy milionerom z Gdańska i Sopotu.Jeśli ktoś ma głowę na karku i potrafi wiele to nie można go za to potępiać,jak pan @smieciu.Obajtka.Dlaczego dla innych jest taki łaskawy?O tym że pani Lubnauer jest faktycznie multimilionerką pisano w mediach.
smieciu
@sake Wrzuciłem tego Obajtka tylko w ramach tworzenia pewnej równowagi. Pojawiają się tu na NB ciągle jakieś czepiające się o każdą bzdetę wrzutki, powtarzane za TVP (jak zgaduję). A przecież codziennie w sieci można otrzymać kolejną serię ciekawostek o PiSie i jego ludziach. Więc czemu ich nie przytaczać także? Pod tego typu wpisami? Nikt tu święty nie jest. To w końcu polityka.
u2
Lubnauer jest multimilionerką nawet w sieci pokazywano jak ogromny majątek zgromadziła. Bez przesady, ma kilka melonów, ale to multimilionerką jej nie czyni. Multimilionerami są liderzy Hamasu. Ciekawe skąd mają tych kilka miliardów twardej waluty ? :-)
sake2020
@smieciu.....Ma pan twarde dowody?Skoro nie raczył ich pan przedstawic to jest to zwykle pomówienie i mowa nienawiści.z którą podobno chcecie walczyć .Tylko jak.chcecie walczyć?Podobnie jak w Sejmie? Ubliżając? Może warto zamiast skupiać się na jednej osobie sprawdzić majątki także posłów koalicji i nie sądzę,żeby były mniejsze niż pana Obajtka.Pani Lubnauer jest multimilionerką nawet w sieci pokazywano jak ogromny majątek zgromadziła.Dlaczego pan nie spyta jak go zdobyła?Jeśli już ma pan chęć zaglądania o cudzych kieszeni to wszystkich bo oświadczenia posłów nie są tajne.
u2
Szmaciak broni Tuska i jego antypolską ferajnę. :-) :-) :-)
Kaczysta
Ministerstwo od wyższości penisa i waginy nad rozumem
smieciu
Popisałeś się chamówą i bluzgami oraz stekiem kłamstw, które tylko świadczą o tobie. Typowym PiSowskim chamie.
Do wpisu: Wojna w Izraelu jest też przeciw Polakom
Data Autor
Adam66
“Wydaje się, że na temat wydarzeń w Palestynie/Izraelu jako fałszywej flagi mało kto chce rozmawiać. Może dlatego, że jest to takie oczywiste?” Cała ta rozróba w Strefie Gazy śmierdzi na odległość, najbardziej śmierdzącym zagadnieniem jest kwestia udziału usraelczyków w utworzeniu Hamasu.  Więcej na temat zaskakujących posunięć Hamasu można poczytać tutaj: dakowski.pl