Otrzymane komantarze

Do wpisu: Ministerstwo Równości
Data Autor
Kaczysta
smieciu Obajtek przepisuje majątek na syna a co ty matole i nierobie myślałeś że na ciebie przepisze? na kogo przepisała ruda qrwa swój majątek? przecież ten rudy buc syna nie ma więc na kogo A że na ta swoją panienkę lekkich to nie na darmo bo od zawsze mu rogi przyprawiała i nadal przyprawia.A to koszta A do cudzej kieszeni zaglądają żebraki i ludzkie śmiecie
angela
To mini,,sterstwo będzie potrzebne dla krzewienia tolerancji, wystarczy ze ktoś krzywo spojrzy na tęczową flagę, będą zamykać w dyby.
sake2020
@u2.....A jakie elementy w życzeniach Trzaskowskiego były? Pewno europejskość, tolerancja,empatia,równosć płci,usmiechnieta Polska.I jak nazwał Święta Bożego Narodzenia?Święto zimy.?
u2
Byłem przed chwilą na ul. Wojska Polskiego w Suwałkach w pewnym zakładzie i tam grało żydowskie suwalskie radyjko "5" famiglii Bajerów i popłynęły z eteru życzenia świąteczne mośka Trzaskowskiego. Tylko takie trochę dziwne, bo bez zwyczajowych elementów religijnych :-) :-) :-)
chatar Leon
 Skoro ktoś wierzył w brednie o pieniądzach unijnych, to uwierzył w brednie o klimacie na poziomie influencerki Grety, potem uwierzył w cudowną szczepionkę na nieśmiertelność i "plan odbudowy  po pandemii" (czyli finansowanie niemieckiego złomu wiatrakowego) a teraz bezkrytycznie kupi bajki o niebinarnych ludziach LGBT.  
smieciu
W sumie... skoro ludzi to kręci. Tak więc podczas kiedy Tusk organizuje małe picowanko dla wyborczyń bo jak się okazuje nowy rząd ma być raczej męski to po drugiej stronie... Obajtek przepisuje majątek na syna. A jest co Daniel Obajtek zgromadził blisko 19 hektarów ziemi, dwa hotele, jeden pałac, jeden apartament, sześć domów, dwa mieszkania i osiem domków letniskowych Jego brat też próbuje wykonać skok na Kasę. Lasów Państwowych bo przecież te pozostają pod szczególną PiSowską ochroną. Działeczka za bezcen.
sake2020
Jest jak dotąd 56 płci.Czyli Ministerstwo Równości musi mieć 56 Departamentów dla każdej z płci.To trzeba przeznaczyć na to ważne ministerstwo jakiś wieżowiec chyba + gabinety,sale wykładowe,miejsce na przyjmowanie zagranicznych gości..W ten sposób żadna płeć nie będzie się czuła dyskryminowana. . 
Kaczysta
Ministerstwo gejów. Każdemu dobiorą się do dupy. Niestety dla nich równość wszystkich obywateli wobec prawa gwarantuje konstytucja i nie jest tu potrzebne specjalne ministerstwo.  Tu chodzi o coś innego w myśl zasady wszystkie świnie są równe ale niektóre równiejsze. Np. można dyskryminować katolików, ale LGBT ma mieć specjalne przywileje
Darek
Spokojnie Niestety, to będzie nas bolało, ale jeszcze więcej tego samego, a sami się zaorają. Tu idealnie pasuje powiedzenie Marka Twaina - "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." Tu kolejny odcinek poruszanego wcześniej tematu - pch24.pl
Kaczysta
Ciekawe, czy wysokich będą skracać o głowę, czy niskich rozciągać na kole. B.Budka z PO: potrzebujemy jeszcze ministerstwa do spraw pokrycia łysych papą
Do wpisu: Wojna w Izraelu jest też przeciw Polakom
Data Autor
spike
a Soros to z butelek ma fortunę, co za te pieniądze robi, choćby w Polsce, powinno się już dawno przegonić psubrata, jak prezydent Mościcki skasował im "wilczą jamę".
spike
Uwielbiam to twoje odwracanie kota ogonem, już jedni też nieśli "kaganek oświaty" jak mordować najwięcej ludzi, żydzi też rozwinęli taką technologię. Może do ciebie przyjdą obcinacze głów, Polska nikogo tam nie mordowała, a co im obcinają głowy i owszem. Izraele jest bezprawnym państwem, na cudzej ziemi, nie było Izraela nie było terroryzmu. Skąd wiem ? poczytaj Biblię.
Darek
Jest akcja, jest i reakcja. Hamas, to nie moja bajka. Jednak nie można bezkarnie zabijać, a w zasadzie mordować, ludności cywilnej. To żydzi są okupantami, to oni od lat "powiększają" w ten sposób swoje terytorium. Chciałbym Ci powiedzieć, że Polska też jest w jakiś sposób pod okupacją żydowską. Może nie zbrojną, ale jak popatrzysz na ich wpływy w Polsce, to zrozumiesz, o czym piszę.
Kaczysta
Te ich bajeczne fortuny nie z pracy się wzięły. Hamas, czyli organizacja potentatów biznesowych rp.pl
u2
Izrael od roku znał plany ataku Hamasu A ty skąd to wiesz ? Izrael zapłaci za swoje zbrodnie, zniknie z mapy świata, kraje arabskie wystawią rachunek. Zaraz, zaraz. Napuszczasz Arabów na Żydów, którzy niosą tam na Bliskim Wschodzie kaganek oświecenia i cywilizacji europejskiej ? Komu ty służysz spike ? Anty-peace`owi ? Kilka razy Arabowie dogadywali się z Żydami. Ale zawsze komuś zależało, aby podminować sytuację na Bliskim Wschodzie, największemu eksporterowi ropy naftowej. Zgadnij komu zależy na wysokich cenach paliw ? Jak Izrael zniknie z mapy, to obcinacze głów pójdą na nas, na Europę. Już zainstalowali miliony swoich legalnych i nielegalnych ziomali. "Wsławiają" się atakami na kościoły i na przygodnych turystów, którzy niefortunnie znaleźli się z nimi oko w oko, ale bez broni, a oni zwykle mają nóż :-)
spike
Jednak nie wiecie, Izrael od roku znał plany ataku Hamasu, nic nie zrobili, a teraz płacz i zgrzytanie zębami. Jestem przeciw tej wojnie, jak też każdej innej. ale jak mówi przysłowie "nie ma skutku bez przyczyny", przyczyną jest napaść na Palestynę i bezprawne jej okupowanie. Żydowscy okupanci nie są Hebrajczykami, przyjęli wiarę mojżeszową i uważają, że mają prawa do "mienia bezspadkowego" po biblijnych Hebrajczykach. Widać jak na dłoni, że Izrael wykorzystuje przewagę i pod pretekstem walki z Hamasem, chce dokonać czystki etnicznej, by zagrabić całą ziemię. Za prawdę powiadam wam, że nadejdzie taki dzień, że Izrael zapłaci za swoje zbrodnie, zniknie z mapy świata, kraje arabskie wystawią rachunek. Ileż to oni finansowali wojen, biorąc w nich czynny udział po stronie zła, widząc w tym tylko swój cel, jakim jest panowanie nad całym światem. Te ich bajeczne fortuny nie z pracy się wzięły.
Kaczysta
ryan on w delegacji szykuje 154  defilade orkow w Kijowie
Kaczysta
szanowna sake3 Jeśli Bochaterscy wojownicy z Hamasu wybudowali sobie schrony i tunele pod budynkami szkoły,żłobka czy szpitala to w jaki sposób można ich zutylizować. Masz pomysł
Ryan
sake3 Ja jednak polecam zobaczyc w calosci wywiad z Fogelmanem  
u2
To sa dzieci gorsze i do utylizacji? Ale, ale. Widziałaś droga sake3 jak te dzieci pluły na tą 22-letnią Niemkę Shani Louk, której ich ziomale z Hamasu, również wyglądający na młode dzieciaki, w końcu obcięli głowę ? Ta Niemka była gorsza i dlatego jej tę głowę obcięli, wcześniej na nią plując ?
sake2020
Czy dzieci nawet jednodniowe niemowlęta umierające w bombardowanych przez Izrael szpitalach,szkołach,domach to też Hamas do unicestwienia? To sa dzieci gorsze i do utylizacji?
Ryan
Oby tylko ruszkiewicz tego wpisu nie zauważył bo nam strzeli w kalendarz.
chatar Leon
Skoro zdaniem autora hasło oczyszczenia świata z kogokolwiek jest złem wcielonym, to dlaczego autor popiera czystkę etniczną, od lat realizowaną przez Izrael pod pretekstem "walki z terroryzmem"? Czymże różni się zbrodnia dokonywana przez Niemca, Araba czy Żyda?  
Kaczysta
Nieżyjący już niestety pan profesor Bogusław Wolniewicz ma tu w 100% rację Hamas to arabska dzicz nadająca się tylko do całkowitego unicestwienia a i Fogelmana przemyślenia i wypowiedzi są jak najbardziej na czasie Utylizować tą arabską dzicz
NASZ_HENRY
W końcu historia zapomina, Czy Kain Abla, czy Abel Kaina😎                                                                                                                                 '