|
|
spike a Soros to z butelek ma fortunę, co za te pieniądze robi, choćby w Polsce, powinno się już dawno przegonić psubrata, jak prezydent Mościcki skasował im "wilczą jamę". |
|
|
spike Uwielbiam to twoje odwracanie kota ogonem, już jedni też nieśli "kaganek oświaty" jak mordować najwięcej ludzi, żydzi też rozwinęli taką technologię.
Może do ciebie przyjdą obcinacze głów, Polska nikogo tam nie mordowała, a co im obcinają głowy i owszem.
Izraele jest bezprawnym państwem, na cudzej ziemi, nie było Izraela nie było terroryzmu.
Skąd wiem ? poczytaj Biblię. |
|
|
Darek Jest akcja, jest i reakcja. Hamas, to nie moja bajka. Jednak nie można bezkarnie zabijać, a w zasadzie mordować, ludności cywilnej. To żydzi są okupantami, to oni od lat "powiększają" w ten sposób swoje terytorium. Chciałbym Ci powiedzieć, że Polska też jest w jakiś sposób pod okupacją żydowską. Może nie zbrojną, ale jak popatrzysz na ich wpływy w Polsce, to zrozumiesz, o czym piszę. |
|
|
Kaczysta Te ich bajeczne fortuny nie z pracy się wzięły.
Hamas, czyli organizacja potentatów biznesowych
rp.pl |
|
|
u2 Izrael od roku znał plany ataku Hamasu
A ty skąd to wiesz ?
Izrael zapłaci za swoje zbrodnie, zniknie z mapy świata, kraje arabskie wystawią rachunek.
Zaraz, zaraz. Napuszczasz Arabów na Żydów, którzy niosą tam na Bliskim Wschodzie kaganek oświecenia i cywilizacji europejskiej ? Komu ty służysz spike ? Anty-peace`owi ? Kilka razy Arabowie dogadywali się z Żydami. Ale zawsze komuś zależało, aby podminować sytuację na Bliskim Wschodzie, największemu eksporterowi ropy naftowej. Zgadnij komu zależy na wysokich cenach paliw ?
Jak Izrael zniknie z mapy, to obcinacze głów pójdą na nas, na Europę. Już zainstalowali miliony swoich legalnych i nielegalnych ziomali. "Wsławiają" się atakami na kościoły i na przygodnych turystów, którzy niefortunnie znaleźli się z nimi oko w oko, ale bez broni, a oni zwykle mają nóż :-) |
|
|
spike Jednak nie wiecie, Izrael od roku znał plany ataku Hamasu, nic nie zrobili, a teraz płacz i zgrzytanie zębami.
Jestem przeciw tej wojnie, jak też każdej innej.
ale
jak mówi przysłowie "nie ma skutku bez przyczyny", przyczyną jest napaść na Palestynę i bezprawne jej okupowanie.
Żydowscy okupanci nie są Hebrajczykami, przyjęli wiarę mojżeszową i uważają, że mają prawa do "mienia bezspadkowego" po biblijnych Hebrajczykach.
Widać jak na dłoni, że Izrael wykorzystuje przewagę i pod pretekstem walki z Hamasem, chce dokonać czystki etnicznej, by zagrabić całą ziemię.
Za prawdę powiadam wam, że nadejdzie taki dzień, że Izrael zapłaci za swoje zbrodnie, zniknie z mapy świata, kraje arabskie wystawią rachunek.
Ileż to oni finansowali wojen, biorąc w nich czynny udział po stronie zła, widząc w tym tylko swój cel, jakim jest panowanie nad całym światem.
Te ich bajeczne fortuny nie z pracy się wzięły. |
|
|
Kaczysta ryan
on w delegacji
szykuje 154 defilade orkow w Kijowie |
|
|
Kaczysta szanowna sake3
Jeśli Bochaterscy wojownicy z Hamasu wybudowali sobie schrony i tunele pod budynkami szkoły,żłobka czy szpitala to w jaki sposób można ich zutylizować.
Masz pomysł |
|
|
Ryan sake3
Ja jednak polecam zobaczyc w calosci wywiad z Fogelmanem
|
|
|
u2 To sa dzieci gorsze i do utylizacji?
Ale, ale. Widziałaś droga sake3 jak te dzieci pluły na tą 22-letnią Niemkę Shani Louk, której ich ziomale z Hamasu, również wyglądający na młode dzieciaki, w końcu obcięli głowę ? Ta Niemka była gorsza i dlatego jej tę głowę obcięli, wcześniej na nią plując ? |
|
|
sake2020 Czy dzieci nawet jednodniowe niemowlęta umierające w bombardowanych przez Izrael szpitalach,szkołach,domach to też Hamas do unicestwienia? To sa dzieci gorsze i do utylizacji? |
|
|
Ryan Oby tylko ruszkiewicz tego wpisu nie zauważył bo nam strzeli w kalendarz. |
|
|
chatar Leon Skoro zdaniem autora hasło oczyszczenia świata z kogokolwiek jest złem wcielonym, to dlaczego autor popiera czystkę etniczną, od lat realizowaną przez Izrael pod pretekstem "walki z terroryzmem"?
Czymże różni się zbrodnia dokonywana przez Niemca, Araba czy Żyda?
|
|
|
Kaczysta Nieżyjący już niestety pan profesor Bogusław Wolniewicz ma tu w 100% rację
Hamas to arabska dzicz nadająca się tylko do całkowitego unicestwienia a i Fogelmana przemyślenia i wypowiedzi są jak najbardziej na czasie
Utylizować tą arabską dzicz |
|
|
NASZ_HENRY W końcu historia zapomina,
Czy Kain Abla, czy Abel Kaina😎
' |