Szok!! Biały zastrzelił 11-letnią czarnoskórą dziewczynkę

Afroamerykanie żyją w poczuciu permanentnego zagrożenia z powodu białej supremacji, która...

Żartowałem.
11-letnia Murzynka zamordowała białego mężczyznę. Wygarnęła do niego parę razy z pistoletu. Funkcjonariusze biura szeryfa z Iberii w Luizjanie aresztowali nastolatkę pod zarzutem morderstwa pierwszego stopnia (motywu nie ujawnili). Wraz z nią zatrzymano również jej 15-letniego brata i matkę (za podżeganie do zbrodni).

       

Dwoje dzieci oskarżonych o morderstwo pierwszego stopnia, matka oskarżona jako pomocnik.
Nowa Iberia, Luizjana. 
11-letnia dziewczynka, Milan Kyle, została aresztowana i oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia w związku z strzelaniną, do której doszło 14 listopada i zabójstwem 36-letniego Kameran Bedsole. 
28 listopada umieszczono ją w ośrodku poprawczym dla nieletnich w Lafayette. W tym tygodniu (5 grudnia) matka Kyle'a, 40-letnia Sabrina Washington, została aresztowana i po fakcie oskarżona o 2 zarzuty jako pomocnik. Aresztowano także 15-letniego brata Kyle'a. Został on oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i przebywa w tym samym ośrodku poprawczym dla nieletnich, co jego siostra. Na razie ujawniono niewiele szczegółów dotyczących morderstwa Bedsole'a.

https://www.kplctv.com/2023/12/06/authorities-arrest-mother-brother-11-year-old-facing-first-degree-murder-charge/?fbclid=IwAR0CnyuWccl19Ze6nEC90-xLYhXOyPHwRxnoTGmhHroSpEYDa4d1B_fIZwc

                                        

Dramat.
Pytań jest mnóstwo.
Kto dziecku dał pistolet do ręki, kto podżegał do zabójstwa, jaki był motyw?
Czy teraz Biali powinni wyjść na ulicę, i w ramach protestu okradać sklepy niszczyć samochody podobnie jak to robią czarni.

Jak to było "White lives matters "

O czym warto pamiętać w kontekście tej sprawy:
 Czarne kobiety w USA mają wyższe wskaźniki morderstw (jako sprawczynie) niż łącznie biali mężczyźni, białe kobiety + Azjaci.
 Czarne kobiety są także częściej zabijane (w znakomitej większości przez czarnych mężczyzn), czytaj: mają znacznie wyższe wskaźniki wiktymizacji zabójstwami niż biali mężczyźni.
 Twierdzenie, że kobiety są mniej agresywne od mężczyzn jest prawdziwe tylko wewnątrz poszczególnych ras.
 Bardziej biologiczne cechy takie jak kolor skóry (% Murzynów na danym obszarze) najsilniej korelują z brutalną przestępczością w USA, podczas gdy wskaźniki socjoekonomiczne - najsłabiej i zawsze niestabilnie.

Źródło tekstu
Portal X

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

08-12-2023 [09:14] - u2 | Link:

Właśnie czytam książkę pt. "Czarny problem USA", autor Stanisław Brodzki aka Grosbart. Może tam autor wytłumaczył dlaczego z niewolników nie ma pracowników :-)

Obrazek użytkownika Ryan

08-12-2023 [10:14] - Ryan | Link:

Młodzi ludzie wszędzie są pierdolnięci, bo łatwo im sprać mózgi.
Polska ikona?
Jagodno

Obrazek użytkownika u2

08-12-2023 [10:17] - u2 | Link:

Jagodno

Bogatynia.

PS. Ja God ? No :-)

Obrazek użytkownika spike

08-12-2023 [21:01] - spike | Link:

@ryan
nie tylko młodzi, taki @tri, smieciu, @jabe, @anna, nie są młodzi, a jakie brednie wypisują, to już małpy mają więcej rozumu, a chwalą się, że od nich pochodzą :))

Obrazek użytkownika tricolour

08-12-2023 [21:21] - tricolour | Link:

@spike

Nie, nie brednie. Jesteśmy - ci wymienieni przez ciebie - bardzo dobrymi rozmówcami, jednymi z najlepszych na tym forum. Wasz problem z nami polega wyłącznie na tym, że mamy inne poglądy polityczne, niektórzy tylko trochę, a to dla was - partyjnych fiutolizów - jest nie do przyjęcia. Nasze własne zdanie doprowadza was do białej gorączki, co objawia się wszelką słowną agresją.

To cała tajemnica.

😄

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-12-2023 [21:36] - Tomaszek | Link:

Tak kolorowy
Bajerant to ty jesteś . Kit ciśniesz bez limitu . Pitagorasa nawet nie oszczędziłeś .

Obrazek użytkownika tricolour

09-12-2023 [09:13] - tricolour | Link:

@tomaszek

Z Pitagorasem było tak, że ci udowodniłem, że nie znasz tego twierdzenia. To dlatego tak to rozpamiętujesz, że zrobiłeś z siebie publicznego wała. Durnia, który nie pamięta materiału szkoły podstawowej.

A najważniejsze jest to, że gdy mnie czytasz - co robisz z upodobaniem i pasją - to sam sobie uświadamiasz do jakiego stopnia bezpowrotnie zmarnowałeś swoje życie. Jestem dla ciebie lustrem, w którym widzisz, gdzie mógłbyś być, a nigdy nie będziesz, bo nawet w tej swojej nowej ojczyźnie jesteś śmieciem z Polski, gorszym od Hindusa, który może ci zrobić śniade wnuki.

I co, szmaciarzu, odwrócić deseczkę i zrobić fotkę? Chcesz się znów skompromitować? Poproś, to dostaniesz.

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-12-2023 [11:15] - Tomaszek | Link:

Dodałeś promień felgi do szerokości i stwierdziłeś że to odległość . Na co ja odpowiedziałem że to pierwiastek z sumy kwadratów . Na co ty jak zwykle do rodziny . Teraz to ci się zesrało i jedziesz ad personam i familiam jak zwykle przy zesraniu . Wali mnie czyjaś deska nawet jeżeli jest twoja i płaska . Płaskie też niemiec na strychu ma , to i ty też możesz mieć . I ogryzki też masz pewnie poniemieckie . 

Obrazek użytkownika tricolour

09-12-2023 [12:20] - tricolour | Link:

@tomaszek

Dodałem promień do szerokości dla oszacowania wyniku, który ma być co do rzędu wielkości. Wynik się oszacowuje zgrubnie, by otrzymać wskazówki, czy w ogóle jest sens dokładnego liczenia. Gdybyś nie był takim durniem, to byś o tym wiedział. Nie wiesz, bo jesteś durniem i czepiasz się każdego szczegółu, nawet takiego, na którym się nie znasz. Skoro jesteś taki "dokładny" to poucz drugiego durnia z Gdyni, który ciężkie silniki elektryczne chce wsadzać prosto do felg, a zobaczysz kim nagle jesteś dla niego.

Określenie na ciebie zamyka się jednym słowem "mentor" którym zwracasz się do każdego, któremu nie dorastasz do fiuta. Sam dla siebie jesteś zerem więc jedyny sposób, byś nie palnął sobie w ten swój durny, pusty łeb, to próbować deprecjonować innych - że potrzeba im pomocy z zewnątrz. Tymczasem to ty nawet nie jesteś w stanie utrzymać siebie i rodziny we własnym kraju.

Tak, palancie londyńczyku, który ściubie każdego funta - deska jest moja, rib jest mój, a ty teraz won do roboty!

😁😁😁

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-12-2023 [19:36] - Tomaszek | Link:

I znów otworzył ryj 
Rząd wielkości to pytanie pół metra czy pięć metrów jełopie jeżeli nie wiesz to zapytaj albo wygugluj . Tylko nie pisz że to było potocznie , bo  potocznie to ty durny kutas jesteś . Szacowanie przekątnej to pierwiastek z 2 do 3 przez dwa  , tyle jełopie o inteligencji eugleny zielonej . Nie chodzi tu o kolor a o ilość mózgu . Nawet nie zrozumiałeś jełopie co JzG napisał i dalej "pod górkę na pazurki ". Konta złamasie na przechowalni nie umiesz otworzyć "informatyku elektroniku " A co do poprzedniego postu to Corel nie jest programem do projektowania i rysunku technicznego jełopie . To się robi w AutoCADzie , w Corelu to se możesz obrazki wektorowo malować np wizytówki czy banery . z projektem technicznym i zastosowaniem do CNC to już dupa jełopie , przynajmniej dla ciebie co konta na stronie nie umiesz otworzyć  .Twoje poprzednie obrazki były zrobione w jakimś darmowym CADzie bo tak się to robi , tyle że w profesjonalnym . Ale do tego to "trzeba się  na tem wiedzieć" eugleno zielona .

Obrazek użytkownika Ryan

08-12-2023 [21:31] - Ryan | Link:

spike
Bo większość tuskoidów ma IQ nieco mniejsze od rozmiarów własnego buta
ale tylko nieco
Ot i cała tajemnica

Obrazek użytkownika spike

08-12-2023 [20:03] - spike | Link:

Pewien socjolog pracował nad zależnością rasy do różnych cech człowieka, jak np. inteligencja, wyszło mu z badań, że czarna rasa ma jeden z najniższych wskaźników IQ, a to z kolei wiąże się z inną cechą jak przemoc, za którą stoją przestępstwa na tle rabunkowym z bronią w ręku, skutkujące zabójstwem, w USA najwięcej takich przestępstw przypisana jest "afroamerykanom" (to określenie musiał wymyślić jakiś zbok).
Za publikacje swojej pracy został zwolniony z uczelni.

Znajomy był zaproszony na wakacje w USA, przebywał początkowo w północnym stanie USA, gdy tam przyleciał, temp. na zewnątrz była rekordy poniżej -30 st.
chciał zwiedzić NY, ale loty były odwołane, śnieżyce, więc polecieli do Las Vegas, tam temp. powyżej 20 st. a potem polecieli na tydzień na plażę w Puerto Rico, tam mają fajnie, wszystkie pory roku :)
To tak przy okazji, chodzi co mówił o przestępczości. miasto dość duże kilka mln mieszkańców, a mają jeden z najniższych wskaźników - mało tam "afrykanerów".

Obrazek użytkownika u2

08-12-2023 [20:10] - u2 | Link:

mało tam "afrykanerów"

Afrykanerzy to ... biali mieszkańcy Afryki :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Lepiej używać polskiego słowa Murzyni. Póki co nie jest zakazane w Bolanda :-)

PS. Co do IQ to zrobiono z tego bożka w USA gdzie nawet kastrowano osoby o niskim IQ, aby nie mogli się rozmnażać i pomnażać głupoty. IQs jak każde mierniki są względne. Może są przydatne do życia na zachodzie, ale już w Afryce zachodnie IQ mało jest przydatne.

Obrazek użytkownika spike

08-12-2023 [21:12] - spike | Link:

@u2
nie wiem gdzie leży Bolandia, ale w Polsce mieli zakazać Murzynka Bambo, jak nie, tylko patrzeć jak zakażą, lewactwo stanie na głowie, by do tego doprowadzić.

Co do IQ, mam podobne zdanie, ale mimo wszystko dalej jest używane,  w jednym z odcinków serialu Culombo zostało ośmieszone, jak porucznik Culombo pokonał takiego jednego i go zamknął, a ogólnie pokazano ich śmieszność, nasza Doda ponoć ma wysoki IQ i wszystko jasne  :)))))