Upadek człowieczeństwa

Każda śmierć człowieka jest wielkim nieszczęściem, każda śmierć funkcjonariusza policji podczas służby jest ogromnym dramatem nie tylko dla jego najbliższych, ale dla całego społeczeństwa, w imieniu którego i dla którego policjanci pełnią swoją odpowiedzialną służbę.

Radość ze śmierci dwóch Policjantów to najwyższy stopień zbydlęcenia…

Wyhodowali Cybę, hodują kolejnych bandytów-egzekutorów. "Hodowcy" zamiast trafić do rynsztoka historii, wspierani przez polskojęzyczne media, trafiają na listy wyborcze do Parlamentu.
Gdyby to był miłośnik PIS-u a nie gwiazdkowiec to by pewnie strasznie grzały opozycyjnolubne media i politycy jak zwykle. Taka subiektywna obserwacja ale to jest przyklad spraw w ktorych ustepujaca strona barykady jednak wykazuje wiecej kultury.

Kilka dni temu wstrząsnęło nami brutalne zamordowanie dwóch policjantów przez mordercę a raczej kata, który wzorem egzekutorów z Katynia strzałami w tył głowy zamordował z zimną krwią dwóch ludzi. Jak okazuje się od dawna przygotowywał się do tej roli, nagrywał filmiki w których o tym otwarcie uprzedzał. Przerażające? Kto i co przygotowało tego niezrównoważonego człowieka do tego czynu? Czy nie warto zadać takiego pytania? Czy to przypadek, że we Wrocławiu mateczniku 5 gwiazdek pojawia się morderca, który wykonuje wyrok na „władzy”? Od lat obserwowaliśmy rozkładanie polskiego społeczeństwa przez agresywne toksyczne osoby sączące jad w tkankę społeczną. Co gorsza jawnie i bez skrupułów oraz bez żadnych k o n s e k w e n c j i! Dlaczego pełna agresji mowa nienawiści miała miejsce w przestrzeni publicznej była akceptowana i nie zastała natychmiast napiętnowana i zatrzymana. Teraz przedstawiciel ***** *** strzela policjantom w tył głowy, czy na tym się to skończy? Czy pójdą dalej i z cytowania wierszy o wieszaniu ludzi zaczną wysyłać „seryjnych samobójców”? Czy osoby, które są odpowiedzialne za nawoływanie do „****** Policji” i ich patroni mają prawo do zajmowania jakichkolwiek stanowisk społecznych i politycznych w Polsce? Pytanie dodatkowe do Policjantów: przyglądaliście się przez palce na rodzącą się agresję czy teraz wyciągniecie wnioski?

Pozwoliliśmy na przekroczenie pewnej granicy debaty publicznej, która spadła na dno. PiS na to pozwolił mając władzę nie reagował ale to nie Kaczyński mówił o „sznurze dla Dudy”. Chorzy psychicznie też mają poglądy polityczne a nawet wziął udział w wyborach. PO czym postanowił zabłysnąć do czego przy aplauzie ***** *** przygotowywał się od jakiegoś czasu.I na ten "sznur dla Dudy" nikt nie zareagował, nawet sam PAD, który uczyni z egzekutora, premierem Polski.
O ile wierzyć Policji to skargi/pozwy,były składane,ale sędziowie uniewinniali,przykład Kurdej,Kramka,Frasyniuka,to te głośne sprawy,a i sam teraz wyrok sfałszowania wyborów i referendum, no i co im zrobisz? Kasta umocowana w euroburdelu, bezkarna

Zawsze mówię, że wolność słowa to nie to samo co dowolność. Największym błędem jest przyzwolenie na agresję pod wszelkimi postaciami pod pozorem "demokracji". Ale końcem demokracji jest zawsze anarchia.
W tym kierunku zmierza Polska.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

09-12-2023 [09:27] - u2 | Link:

PiS na to pozwolił mając władzę nie reagował

Baju, baju.

Publicznie wyzywano np. pograniczników jako śmieci, jako morderców i wszystkich wyzywających po-wolne sądy uniewinniły. Co jeszcze mógł zrobić Peace ?

Obrazek użytkownika tricolour

09-12-2023 [13:03] - tricolour | Link:

@u2

Jak to co? Mógł sobie strzelić w kolano, co uczynił podczas referendum i wyborów.

Przekopu nie ma, a jest grób.

Obrazek użytkownika u2

09-12-2023 [16:32] - u2 | Link:

Niemiecki kundelek ujada, czyli wszystko oki.

Obrazek użytkownika r102

09-12-2023 [11:45] - r102 | Link:

No cóż - panowie milicjanci po prostu nie zastosowali procedur - bo im się wydały śmieszne w postępowaniu z tym drobnym przestępcą i to nie siłowym /rozboje/ tylko oszustem - i za to zapłacili najwyższą cenę - bo trafili na szaleńca, i tyle...

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-12-2023 [20:57] - Kaczysta | Link:

Za PIS ludzie wiedzieli że są bezpieczni, że mogą liczyć na rząd, że Polska jest i zawsze będzie suwerenna. Teraz to się zmieni. Radzę oglądać się za siebie na ulicy, mieć spakowane manatki w razie wojny a gdy będzie jakiś kryzys w UE to będziecie mogli liczyć tylko na siebie

Obrazek użytkownika u2

09-12-2023 [20:59] - u2 | Link:

Było normalnie. Nadal jest. Dopóki rządzi Morawiecki wiem, że rządzi właściwa osoba na właściwym miejscu.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-12-2023 [21:21] - Kaczysta | Link:

Bydlaki przypisują sobie jako zasługę 800+. Coś niepojętego, że można być tak ogromnym debilem, głosując na tę bandę oszustów

Obrazek użytkownika u2

09-12-2023 [21:28] - u2 | Link:

Ale co ja mogę ? Mogę przestrzegać na NB przed wizjami Mariana Węcławka z Leszna, o. Czesława Klimuszki, inż. Stefana Ossowieckiego, Theresy Neumann, Edgarda C. Cayce. Ale sam nie jestem telepatą. Nie wiem jak się pozbyć groźby wojny światowej :-)