Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nigdy nie zapomnę 10 kwietnia 2010 roku
Data Autor
Siberian Dog Husky
Zginęło 96 osób. Zostali przez bolszewików oraz Ewe Kopacz potraktowani jak gnój. Znajdowano w ciałach niedopałki papierosów, zamienione części ciała. Prawa strona domaga się prawdy, lewa zapomniała o swoich kolegach, a niektórzy nawet o własnych rodzicach. Brzydzę się lewakami.
Ryan
Nie lubię Kwaśniewskiego, to nie był mój prezydent, ale gdyby zginał w katastrofie czy w zamachu nigdy bym nie poszedł urządzać burd na jego grobie, czy nawet pomnikach, gdyby ktoś chciał je mu postawić. Wierzę, że wielu prawych ma podobnie. Między nami a lemingami jest przepaść nie do zakopania
Ryan
Do rudego sukinsyyna i jego mocodawcy putina Pamiętamy i nie zapominamy że nosicie krew na rękach niewinnych zamordowanych ludzi SMOLEŃSK 10.04.2010r Ponosicie pełną odpowiedzialność za zbrodnie Smoleńską Polacy wierzą że w końcu odpowiecie i traficie przed sąd i na długie lata pójdziecie oglądać wolność za krat
Kaczysta
Pamiętam,jak po ogłoszeniu wyników jak rudy śmieć łaził samotnie,ze spuszczoną głową po scenie swoje sztabu  wyborczego.Była obok tylko sprzątaczka z wiadrem i szczotą.Ktoś spostrzegł ten żałosny widok i do niego zadzwonił,aby już zszedł. Na jakiś czas zniknął,a wrócił opętany. Prezes też miał lecieć do Smoleńska - wtedy Tusku zgarnąłby całą partię asów w jednym rozdaniu. Ale nie pykło. Potem Cyba: też spieprzył robotę. Rudy parch się wściekł bo tyle zainwestował, a Kaczor wciąż mu ''bruździ''.Dużo wcześniej,nocna zmiana ,BND, Oskar , wszystko to opisuje Wojciech Sumlinski Takim psychopatą jest się od urodzenia on się nie zmienił zaczęto to wreszcie zauważać. Teraz też przegrał ,ale udaje , że wygrał
Kaczysta
Donald Tusk: Wrak Smoleński nie zostanie sprowadzony do Polski ponieważ nie jest własnością Polaków.  Gdyby był własnością Polaków to już dawno byłby w Polsce
Alina@Warszawa
... i na kartce zamiast "Jarek to koniec" będzie "Donek to koniec", co mu się należy jak mało komu.
Ula Ujejska
Alina A może Prezydent pokaże mu środkowy palec?
Alina@Warszawa
Może jutro Donald T. "gdzieś poleci"?
Ryan
A tu wreszcie mogliśmy zobaczyć twarze jebaćpisów z NB Jak: @śmieciu @Pani Anna  @tricolour @Jabe  i kilku innych nam tu znanych youtu.be
RinoCeronte
Zawsze jest jakieś jutro np. 11.12.2023
Do wpisu: Upadek człowieczeństwa
Data Autor
u2
Ale co ja mogę ? Mogę przestrzegać na NB przed wizjami Mariana Węcławka z Leszna, o. Czesława Klimuszki, inż. Stefana Ossowieckiego, Theresy Neumann, Edgarda C. Cayce. Ale sam nie jestem telepatą. Nie wiem jak się pozbyć groźby wojny światowej :-)
Kaczysta
Bydlaki przypisują sobie jako zasługę 800+. Coś niepojętego, że można być tak ogromnym debilem, głosując na tę bandę oszustów
u2
Było normalnie. Nadal jest. Dopóki rządzi Morawiecki wiem, że rządzi właściwa osoba na właściwym miejscu.
Kaczysta
Za PIS ludzie wiedzieli że są bezpieczni, że mogą liczyć na rząd, że Polska jest i zawsze będzie suwerenna. Teraz to się zmieni. Radzę oglądać się za siebie na ulicy, mieć spakowane manatki w razie wojny a gdy będzie jakiś kryzys w UE to będziecie mogli liczyć tylko na siebie
u2
Niemiecki kundelek ujada, czyli wszystko oki.
tricolour
@u2 Jak to co? Mógł sobie strzelić w kolano, co uczynił podczas referendum i wyborów. Przekopu nie ma, a jest grób.
r102
No cóż - panowie milicjanci po prostu nie zastosowali procedur - bo im się wydały śmieszne w postępowaniu z tym drobnym przestępcą i to nie siłowym /rozboje/ tylko oszustem - i za to zapłacili najwyższą cenę - bo trafili na szaleńca, i tyle...
u2
PiS na to pozwolił mając władzę nie reagował Baju, baju. Publicznie wyzywano np. pograniczników jako śmieci, jako morderców i wszystkich wyzywających po-wolne sądy uniewinniły. Co jeszcze mógł zrobić Peace ?
Do wpisu: Szok!! Biały zastrzelił 11-letnią czarnoskórą dziewczynkę
Data Autor
Tomaszek
I znów otworzył ryj  Rząd wielkości to pytanie pół metra czy pięć metrów jełopie jeżeli nie wiesz to zapytaj albo wygugluj . Tylko nie pisz że to było potocznie , bo  potocznie to ty durny kutas jesteś . Szacowanie przekątnej to pierwiastek z 2 do 3 przez dwa  , tyle jełopie o inteligencji eugleny zielonej . Nie chodzi tu o kolor a o ilość mózgu . Nawet nie zrozumiałeś jełopie co JzG napisał i dalej "pod górkę na pazurki ". Konta złamasie na przechowalni nie umiesz otworzyć "informatyku elektroniku " A co do poprzedniego postu to Corel nie jest programem do projektowania i rysunku technicznego jełopie . To się robi w AutoCADzie , w Corelu to se możesz obrazki wektorowo malować np wizytówki czy banery . z projektem technicznym i zastosowaniem do CNC to już dupa jełopie , przynajmniej dla ciebie co konta na stronie nie umiesz otworzyć  .Twoje poprzednie obrazki były zrobione w jakimś darmowym CADzie bo tak się to robi , tyle że w profesjonalnym . Ale do tego to "trzeba się  na tem wiedzieć" eugleno zielona .
tricolour
@tomaszek Dodałem promień do szerokości dla oszacowania wyniku, który ma być co do rzędu wielkości. Wynik się oszacowuje zgrubnie, by otrzymać wskazówki, czy w ogóle jest sens dokładnego liczenia. Gdybyś nie był takim durniem, to byś o tym wiedział. Nie wiesz, bo jesteś durniem i czepiasz się każdego szczegółu, nawet takiego, na którym się nie znasz. Skoro jesteś taki "dokładny" to poucz drugiego durnia z Gdyni, który ciężkie silniki elektryczne chce wsadzać prosto do felg, a zobaczysz kim nagle jesteś dla niego. Określenie na ciebie zamyka się jednym słowem "mentor" którym zwracasz się do każdego, któremu nie dorastasz do fiuta. Sam dla siebie jesteś zerem więc jedyny sposób, byś nie palnął sobie w ten swój durny, pusty łeb, to próbować deprecjonować innych - że potrzeba im pomocy z zewnątrz. Tymczasem to ty nawet nie jesteś w stanie utrzymać siebie i rodziny we własnym kraju. Tak, palancie londyńczyku, który ściubie każdego funta - deska jest moja, rib jest mój, a ty teraz won do roboty! 😁😁😁
Tomaszek
Dodałeś promień felgi do szerokości i stwierdziłeś że to odległość . Na co ja odpowiedziałem że to pierwiastek z sumy kwadratów . Na co ty jak zwykle do rodziny . Teraz to ci się zesrało i jedziesz ad personam i familiam jak zwykle przy zesraniu . Wali mnie czyjaś deska nawet jeżeli jest twoja i płaska . Płaskie też niemiec na strychu ma , to i ty też możesz mieć . I ogryzki też masz pewnie poniemieckie . 
tricolour
@tomaszek Z Pitagorasem było tak, że ci udowodniłem, że nie znasz tego twierdzenia. To dlatego tak to rozpamiętujesz, że zrobiłeś z siebie publicznego wała. Durnia, który nie pamięta materiału szkoły podstawowej. A najważniejsze jest to, że gdy mnie czytasz - co robisz z upodobaniem i pasją - to sam sobie uświadamiasz do jakiego stopnia bezpowrotnie zmarnowałeś swoje życie. Jestem dla ciebie lustrem, w którym widzisz, gdzie mógłbyś być, a nigdy nie będziesz, bo nawet w tej swojej nowej ojczyźnie jesteś śmieciem z Polski, gorszym od Hindusa, który może ci zrobić śniade wnuki. I co, szmaciarzu, odwrócić deseczkę i zrobić fotkę? Chcesz się znów skompromitować? Poproś, to dostaniesz.
Tomaszek
Tak kolorowy Bajerant to ty jesteś . Kit ciśniesz bez limitu . Pitagorasa nawet nie oszczędziłeś .
Ryan
spike Bo większość tuskoidów ma IQ nieco mniejsze od rozmiarów własnego buta ale tylko nieco Ot i cała tajemnica
tricolour
@spike Nie, nie brednie. Jesteśmy - ci wymienieni przez ciebie - bardzo dobrymi rozmówcami, jednymi z najlepszych na tym forum. Wasz problem z nami polega wyłącznie na tym, że mamy inne poglądy polityczne, niektórzy tylko trochę, a to dla was - partyjnych fiutolizów - jest nie do przyjęcia. Nasze własne zdanie doprowadza was do białej gorączki, co objawia się wszelką słowną agresją. To cała tajemnica. 😄