Otrzymane komantarze

Do wpisu: Cywilizacyjna przepaść
Data Autor
NASZ_HENRY
  Biez wodki Brauna nie razbieriosz ;-)  
Do wpisu: Willkommen im neuen Polen!
Data Autor
Ptr
I wyszło , że opcja niemiecka i opcja polska wykazały lęk większy niż dbałość o zachowanie twarzy przed suwerenem polskim. Może on też ma jeszcze  coś do powiedzenia w tej całej polityce. 
Ryan
Nikt tak idealnie nie wycenił tuska (i jego nowy rząd), jak Grzegorz Braun , który dosłownie zgasił na nim peta
Siberian Dog Husky
Maturzysta zarządza najjaśniejszą wysoką izbą. Kołek zostanie wiceministrem rolnictwa. Furiat na dopingu będzie sterować sportem. Pijaczyna kulturą. Niemiecka szuja ze zdradą w życiorysie pokieruje rządem.. Dodatkowo poseł wariat lata z gaśnicą po Sejmie. Fajno Polska w impecie.
Darek
Wyborcy wybierają swoich przedstawicieli na swój wzór i podobieństwo.
sake2020
@paparazzi....Uwierzą,uwierzą....Polski suweren jest tak pełen wiary,a wiara góry przenosi Nowy rząd wydaje im się dżinem z lampy Aladyna ,który spełni wszystkie obietnice Tuska po swoim uwolnieniu.Jakby przed Sejmem wylądował awaryjnie spodek z Marsjanami,to uwierzą że to kosmici przylecieli by nakarmić głodne polskie dzieci.
u2
Czy warto je likwidować tylko dlatego że są pisowskie? Oczywiście że warto. Fiur Dojczland :-)
sake2020
Via Carpatia,CPK,port kontenerowy już ruszyły i są w róznym stopniu zaawansowane.Czy warto je likwidować tylko dlatego że są pisowskie? Przecież koszt likwidacji rozpoczętej budowy jest wielki,zrywanie umów,zagospodarowanie na powrót terenów,Większość ekspertów podkreśla ,że to dobrze przemyślane inwestycje mające przyszłość przed sobą.Czy tacy dyletanci jak Tusk czy inni z jego ugrupowania znają się chociaż na tym żeby podejmować takie decyzje?Co mogą wiedziec na ten temat takie zera jak Budka,Sienkiewicz,Klich najgłośniej ujadający.Może jeszcze takie tuzy intelektu jak paniusie Kidawa czy Jachira czy wszechwiedzący celebryci poprą odstąpienie od tych budów?
paparazzi
Jak słuchałem Jaruga-Nowacka co ona wygaduje i spojrzałem na ławę PiSu to chyba tez miałem taka twarz. "Nie ma możliwości by tak zgwałcić swój umysł , by móc tych ludzi zrozumieć  z ich dziwnymi emocjami." Celne. I to co  wyartykułowala,  teraz dzieci nie będą głodować jak za PiS u i te brawa. Masakra umysłowa i ze w to ludzie to wierzą? Niemożliwe.
u2
Białystok nie chce być broniony Hołownia mieszka w Otwocku, daleko od swojego starego Sledzikowa. Poza tym większe zagrożenie jest obecnie z Niemiec. Kiedy K-K osłabi armię, to Niemcy mogą się pokusić o odzyskanie tzw. Ziem Odzyskanych.
Ptr
Trzeba się przyzwyczaić, że w tej logice Białystok nie chce być broniony, Warszawa nie chce być Amsterdamem, Świnoujście woli plażę,niż  tunel.  
u2
A może jakiś ślimak tam siedzi w trawie. Z tego co mówił p. Horała pełnomocnik ds. CPK to decyzja środowiskowa była jedną z najważniejszych i już ją uzyskano. Co do wysiedleń, to jeszcze nikogo nie wysiedlono. Na pewno nie będzie to masowe wysiedlanie tylko jednostkowe. Masowe wysiedlanie grozi w przypadku stawiania zdezelowanych wiatraków z Niemiec.
Ptr
Pytanie CPK zbyte opowieścią o płaczących mieszkancach Baranowa. jeżeli za małe odszkodowanie to za taki miliardowy interes można by to podwoić. Ale jest pretekst dla pomyleńców, aby zamknąć inwestycję - kilku niezadowolonych. A może jakiś ślimak tam siedzi w trawie. Widać ,że nie ma woli rozwoju. Widzimy zaciągnięty hamulec na rozwój. Brawo fajnopolacy.  CPK mogłoby podnieść status Warszawy (i Łodzi) do poziomu światowego , jako rozpoznawalna metropolia Europy, jedna z czołowych pod względem transporu, turystyki, biznesu wschód -zachód.  Te perspektywy są dla Niemców porażające. A tak zostaniecie zacofaną peryferią z lokalnym lotniskiem, bo jesteście w istocie zaściankiem mentalnym. 
u2
Gdyby zaśpiewali Rotę Konopnickiej choć raz, a nie ciągle Mazurka Dąbrowskiego to może zacząłbym ich popierać, a tak ani ani :-)
Ptr
Dla Polaków jest show :"mam talent polityka", a polityka będzie niemiecka. Nie będzie nam dane cieszyć się z owoców tego rozwoju. Trzeba będzie cierpieć, ale wywołując cierpienie pomylonych. Nie ma Polski poza PiS i pokrewnymi środowiskami, reszta, koalicja 13 grudnia działa na rzecz Niemiec i pustoty moralnej - emocji z niczego, entuzjazm z show, radośc z entuzjazmu, show z wielości, wielość z emocji, emocje z niczego. 
Darek
Każdy, kto myślał, że PIS będzie rządził cały czas, to chyba się czegoś najarał. Tak dobrze, to nie ma nigdzie, chyba, że w Korei Północnej. Łaska wyborców na pstrym koniu jeździ,a na ludzkie wybory wpływ ma wiele czynników. I sama przegrana PIS-u, to element polityki. Problem tkwi w tym, że nie mają planu B, a zachowanie polityków PIS- u pokazuje, że są w wielkiej traumie i jeszcze się z niej nie wykaraskali. Co gorzej, wchodzą w narrację, którą im opozycja naszykowała. Masakra.
u2
oddanie suwerenności w obce łapy Ale tak zadecydowali wyborcy, choć przy wydatnej pomocy fałszerstwa wyborczego z udziałem PKW, SN i samorządów. Jest jak jest. Spora część wyborców ma dosyć Peace i mogę ich zrozumieć, chcą więcej i więcej, a Peace pomaga najuboższym, co bogatsi milionerzy typu Hołownia nazywają to rozdawnictwem i obiecują z tym skończyć. Peace ma i strategiczne plany typu CPK, Via Carpatia, elektrownie atomowe, udrożnienie Odry, czy port kontenerowy, ale póki co, dopiero są w budowie i na pewno na czas kadencji pełomafii i lewizny zostaną wstrzymane, jeśli w ogóle nie anulowane. Ja się cieszę, że Via Baltica już praktycznie ruszyła, z wyjątkiem przeprawy przez Narew w Łomży, ale i ta przeprawa jest już mocno zaawansowana.
Zofia
Dziś w PR 24 wysłuchałam  wyważonej wypowiedzi profesora (nie zapamiętałam nazwiska), który powiedział o nie tak odległej opozycji - " słuchając aroganckich  wypowiedzi  przed wyborczych opozycji ( od siebie dodam zwolenników 8 gwiazdek, PO, Lewicy i pozostałych akolitów KO), że to były tylko emocje. Niestety, po wysłuchaniu już większości w sejmie i utworzeniu rządu Tuska jestem PRZERAŻONY". Tak jak większość Polaków. Ludzie, którzy rozumieją, że nastąpi rujnacja Kraju i oddanie suwerenności w obce łapy ( po to Tusk dostał nakaz powrotu do Polski aby to ułatwić). Smutne to, że Polacy przelewali krew i oddawali życia po to aby miernoty zarządzali Krajem wg. wskazań zachodu lub wschodu.
sake2020
Stalinowska szkoła nigdy z Polski nie wyszła.Nawet jest udekorowana Noblem..
Ptr
Słucham trochę tego człowieka dziś rano i widzę ,że nie jestem w stanie tak skręcić swojego umysłu by móc przyswoić te treści z poczuciem ,że to się zgadza.  Wywijamy beczki i pętle , ale mówimy jaki to spokojny lot pasażerski. Ale robimy to lepiej. Symulator czy rzeczywistość. Pilotem jest aktor.  Nie ma możliwości by tak zgwałcić swój umysł , by móc tych ludzi zrozumieć  z ich dziwnymi emocjami. Rzeczywistość ulepiona z fragmentów rzeczywistości jakieś belferstwo, jakieś pouczanie moralne jakby ze stalinowskiej szkoły. 
sake2020
No cóż ,czuję sie jako tzw.pisior w obowiązku podziękować komentatorom za wstrzemiężliwość i umiar w bluzganiu na rząd i osobiście Kaczyńskiego po wczorajszym sejmowym cyrku.Nawet panowie co tak ochoczo wieszali Kaczyńskiego i Morawieckiego przez tyle lat w miarę taktownie wczoraj się wypowiadali przynajmniej  raz bez ubliżania PiS-owi i naszoblogowej garstce pisiorów. Wprawdzie pan @smieciu dokazywał z większą niż zwykle częstotliwością ale szampana i kieliszki pozostawił na dzisiejsze święto pogromu demokracji przez Platformę Oszustów Na innych portalach już widać przestawienie wajchy z ,,prawie obiektywnej'' na ,,tuskową'' jak np.na S24 którego redakcja i komentatorzy wręcz napawają się klęską Kaczyńskiego i jego obozu.Po dzisiejszym wystąpieniu Tuska oczekuję,że wkrótce ogłoszona zostanie jego boskość i będziemy mieli obowiązek modlić się do niego.No ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.Teraz kolejna ,,transza'' wrażeń sejmowych.. 
Es
Tak to było wspaniale miejsce do życia, ale paru... No może trochę więcej niz paru idiotów  tak usilnie utwierdzało wodzów przewodniej siły narodu, że ci poczuli moc zignorowania ostrzeżeń o zbliżającej się coraz szybciej betonowej ścianie w którą ta kraina wyrżnie łbem jeśli kierownicy nie zmienia aroganckiego i głupiego stylu jazdy. Gratulacje wszelkiej maści przygłupy. Osiągnęliście zamierzony cel, więc śnijcie teraz swoje majaki o szczęśliwej krainie i spijajcie nawzajem swoje brednie o moralnym zwycięstwie i opowieści że to o łupież chodziło.  Mieliscie złoty róg... barany . 
Kaczysta
Za kilka minut nowy "premier" zademonstruje nam, co oznacza zwrot 'pierd***ć bez sensu'.
Kaczysta
Czy czujecie, jak w tenKraju od dzis swobodnie człowiek oddycha?
u2
Oby nie zrobili Polsce i Polakom krzywdy Już obniżyli wartość giełdową ORLEN-u o 7 mld PLN. W jeden dzień :-) :-) :-)