|
|
spike @ania
"...posła Brauna szanuję.."
"Boże strzeż mnie przed przyjaciółmi jak @ania, z wrogami sobie poradzę" |
|
|
spike @Alino, nie idź tą drogą,
ja posła Brauna też kiedyś wspierałem, szczególnie jak był zaszczuwany przez policję i bolszewicki sąd, kibicowałem by wszedł do sejmu, ale te jego demonstracje z maskami, czy teraz ze świecami nijak się mają do polityki, to chuliganeria, co tym osiągnął, tylko krytykę i poniżenie, tak się polityki nie uprawia, marnuje mandat posła i głosy swoich wyborców, takich ludzi nie mam ochoty oglądać w sejmie, jak teraz całej Konfy, dla mnie są spaleni. Braun i Bosak to największe rozczarowanie, a taki Kukiz zrozumiał jak należy politykować, by osiągnąć swoje cele wyborcze. |
|
|
spike sztuka polega na tym, by dopiec, ale "kulturalnie", np. mówi się że ktoś "łże jak bura suka", a np. "mija się z prawdą", max. że ktoś kłamie.
Tu chodzi o powagę sejmu, niech Tuskoidzi z marszałkiem Hołotą robią z siebie obszczymurków, inaczej tej hołocie daje się pretekst, rotamarszałek Hołota już wnioskuje o wywalenie z Konfy Brauna, a pewnie będzie chciał więcej, nie wiem czy to możliwe, pozbawić go mandatu posła, a Bosak dla ratowania stołka marszałka dla swego dupska pewnie to poprze. |
|
|
Alina@Warszawa Nie trzeba być posłem, żeby wejść do sejmu ... |
|
|
sake2020 Ja bym po prostu świeczki zdmuchnęła,ale nie dostąpiłam zaszczytu bycia posłem.Ani teraz ,ani przez szesnascie lat.Sądzę zresztą,że niewiele straciłam,a moja praca nie była zwolnieniem lekarskim. |
|
|
Pani Anna @Alina
Bardzo sluszna odpowiedź. Konfederacja to nie moja bajka, lecz posła Brauna szanuję, za jego filmy i za jego postawę w czasie "pandemii". Jeden z niewielu, który reaguje i potrafi zachować się jak trzeba. |
|
|
wielkopolskizdzichu "przerwanie Mszy Św. przez posłankę Scheuring-Wielgus"
Bzdety wypisujesz. Nawet twoja pisowska szczekaczka nic nie wspomina o przerywaniu mszy świętej,
tvp.info |
|
|
Ryan Ruskie pachołki, niemieckie pachołki, tępe dzidy, opioidy, przygłupy i marksistowsko-leninowskie prawnuki !
Oto reprezentacja 38-milionowego kraju!
Gdyby nie mój patriotyzm, chciałbym by kometa przybyła, choćby dziś! |
|
|
Ryan Na każdym kroku widać też przepaść intelektualną pomiędzy koalicją zemsty, której członkowie wykazują braki w wykształceniu i chamstwo a PiS.
A teraz tusk będzie niszczył "antysemitów" niedemokratycznymi metodami, a świat będzie bił mu brawo.
Przy czym antysemitą będzie ten, kogo wskaże tusk |
|
|
Alina@Warszawa No,no tak się dziwię, że sake3 nie pokazała wcześniej Braunowi jak powinien gasić żydowskie świeczki w polskim sejmie. A miała przecież całe 16 lat wcześniej możliwość wykazania się! Ciekawe, czy sake3 ma jakieś zwolnienia lekarskie na okoliczność swojej bezczynności? |
|
|
u2 uderzył w Polskę
Oczywiście. Ale to na rękę takim niemieckim pachołkom jak on, w tym pełomafii i lewiźnie. Bynajmniej nie jest to na rękę propolskim ugrupowaniom.
PS. Zrozumiałe, że to trudne do pojęcia dla normalnych ludzi. Ale tak właśnie działają prowokatorzy, aby nie zdradzić kto ich napuścił. Dostają zlecenie i je wykonują. Naiwni sądzą, że prowokatorzy działają przeciwko tym, którzy go ukarali pozbawieniem diet poselskich i skierowaniem sprawy do prokuratury. Jest dokładnie odwrotnie. |
|
|
sake2020 Poseł Braun jest w Sejmie nie pierwszy raz.Palenie swieczek chanukowych w Sejmie trwa już 17 lat.Dlaczego poseł Braun dopiero w tym roku je zauważył a wcześniej nie reagował? I dlaczego poseł Konfederacji Bosak własnie w tym dniu wypowiada się o roli KOnfederacji w Sejmie Przyznał w przemówieniu,że w nowej kadencji będzie skupiał się na walce z Prawem i Sprawedliwością zabiegając o głosy elektoratu PiS=u. Oświadczył,że jego formacja jest zainteresowana zwalczaniem ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego,które wg niego jest agresywne i nie nastawione na pracę dla społeczeństwa.Czyli on sam i KOnfederacja do czego są powołani? Przecież sam stwierdza,że żadną inną pracą poza walką z Kaczyńskim nie jest zainteresowany.To co robi w Sejmie? Czy Sejm to praca dla narodu czy walka międzypartyjna? Jego wypowiedź przesłonieta incydentem z Braunem nie dotarła do nas a szkoda. |
|
|
spike @u2
nie uderzył w "dobrą zmianę", uderzył w Polskę, stało się to w polskim parlamencie, świat mówi o polskim antysemityzmie, nie "dobrej zmiany".
a pełomafia i lewizna najbardziej na nim psy wieszała i ukarała, a Konfa się odcięła, by ratować Bosaka, więc nie ma tu logiki.
Braun zrobił to na własny rachunek, pytanie jaki miał cel, można to było zrobić dyplomatycznie. |
|
|
u2 Brauna, nie pojmuję po jakiego "diabła" to zrobił, nie jest takim kretynem
No właśnie, nie jest kretynem. Dlatego zrobił to z premedytacją. Kuń-fa od początku jak weszła na Wiejską robi takie szopki. Uderza w Dobrą Zmianę idąc rąsia w rąsię z pełomafią i lewizną. Dostał zlecenie i je wykonał. |
|
|
Siberian Dog Husky Ciecie osobiszcze czyli marszałkiszcze
Może być? |
|
|
spike PS. W odpowiedzi na zachowanie Hołowni, ja bym go nie tytułował Marszałkiem, ale po nazwisku.
albo kpiąco "panie trzecia osobo w państwie" :))) |
|
|
spike Zacznijmy od Brauna, nie pojmuję po jakiego "diabła" to zrobił, nie jest takim kretynem jak wielu z obecnego rządu, wiedział, że tym spowoduje skandal międzynarodowy, z racji miejsca wydarzenia, tym bardziej, że palenie świec chanukowych jest praktykowane od dość dawna, dlaczego tego nie zrobił w poprzednich latach ???
Inna sprawa, jak już musiał, to powinien to zrobić z odpowiednią powagą dla symbolu religijnego, np. podejść i zdmuchnąć płomień świecy, są też do tego gasidła, albo w sejmie zaprotestować przeciw temu "zwyczajowi".
Co do antysemityzmu, w stosunku do żydów nie ma takiego pojęcia, żydzi ci nie są Semitami, antysemityzm jest praktykowany w Palestynie, to naród który pochodzi od biblijnego Sema.
Jakby żydzi byli mądrzejsi, to by nie rozdmuchiwali zdarzenia, mówiąc po chrześcijańsku, wybaczyli ten wybryk, poprosili by tego nie robił etc.
Problem w tym, że żydzi nie znają pojęcia wybaczenia, stosują zasadę "oko za oko ....", a to jeszcze bardziej obróci się przeciw nim, zbrodnia na Palestyńczykach wystarczająco nadszarpnęła ich wizerunek, już cały świat jest przeciw nim.
Co do Hołowni, widać że to prostak, któremu poczucie "trzeciej osoby w państwie" uderzyło do głowy, zapomina tylko, w następnej kadencji może być tak samo traktowany, jak on teraz traktuje opozycję, pewne jest, że będzie z tego powodu wył o swojej krzywdzie, oni tak mają. |
|
|
u2 Moi koledzy mieli udary, właśnie mieli problemy z mową, ale dochodzili do siebie. Jeden już umarł, ale po udarze przeżył aż 14 lat. Drugi szybko zszedł z tego świata, bo trochę popił wbrew zaleceniom lekarzy, będąc w Niemczech. Wrócił skremowany w urnie. Trzeci nadal żyje, ale cukrzyk, więc trochę mu palców u nogi brakuje. |
|
|
u2 Tyle że Braun nic nie mówił o Scheuring, tylko że przerwał "satanistyczny" obrzęd. Braun, Scheuring to niemieckie nazwiska, skąd tyle niemieckich nazwisk na Wiejskiej ? :-) |
|
|
Siberian Dog Husky On gdyby utracil mowe to i tak bedzie plul jadem na PIS |
|
|
Siberian Dog Husky A to już jest najlepsze: "Poseł Braun zakłócił powagę Sejmu" |
|
|
u2 Gdy Lis miał udar, po naszej stronie ludzie życzyli mu zdrowia
Przede wszystkim życzę dla Lisa et consortes, aby w końcu zmądrzeli. Na leczenie głowy może być za późno po 4 udarach, choć nie jestem żadnym fachowcem od medycyny, ale zawsze może się leczyć na nogi :-) |
|
|
Zofia Pod ostatnimi zdaniami wielu Polaków się podpisze. Dziwna jest ta nasza Polska, że nie ma oburzenia na mordowanie dzieci w łonie matek ( przecież jest tym aborcja i to na życzenie matek) a zgaszenie świeć w sejmie jest karalne. Nie dość , że sejm się zrobił areną kabaretową z artystami o niezbyt lotnym umysłem i prześmiewcami ( ale z immunitetami , nie do odebrania ) to zrobił się również z obcymi dla Polaków obrzędami religijnymi. Przez lata od powstania naszego państwa budowaliśmy, my Polacy swoją kulturę i tradycję. Mamy również swoje struktury państwowe, które powinny stać na straży naszej wspólnoty ( Tusk ma się wziąć za odbudowę, ale kogo jak polskość to nienormalność). |
|
|
Siberian Dog Husky Braun, Braunem, ale pamiętajmy oczywiście, że zgaszenie świecznika chanukowego jest obrzydliwym aktem nietolerancji religijnej, lecz przerwanie Mszy Św. przez posłankę Scheuring-Wielgus jest oczywistą walką o wolność słowa i prawa kobiet |
|
|
Ula Ujejska NASZ_HENRY
Braun już dawno się rozebrał. Jak Zdradek, to ruski prowokator. |