Otrzymane komantarze

Do wpisu: Koalicja Tuska to koalicja 13 grudnia - zemsty i nienawiści
Data Autor
RinoCeronte
No, ale chyba właśnie o to chodziło przywódcom EU?
Siberian Dog Husky
Synowie UB-ckich morderców parodiowali w Gdyni przemarsz robotników ze zwłokami Zbyszka Godlewskiego, który miał miejsce w 1970 roku. Skurwysyny i skurwycórki bolszewickie niosły kukłę na drzwiach i rechotaly na wspomnienie zabitego przez swoich kurewskich ojcow 18- latka. Rzyg.
Siberian Dog Husky
Żydowskie święto pesach upamietnia rzeź Egipcjan Święto szawuot upamiętnia bratobójcza rzeź hebrajczykow Święto chanuka upamiętnia rzeź Greków Święto Purim upamiętnia rzeź Persów  Zaiste religia pokoju
Ryan
Holownia osobiście osądzi, skaże i odprowadzi Grzegorza Brauna do miejsca odosobnienia. Wszystko na streamingu. Elektorat i mniej kumata część dzieci uwierzy we wszystko
RinoCeronte
Patrzcie na kogo głosowaliście, tylko ze strachu aby nie pójść do woja!
Ryan
Proponuję... żeby muzułmanie też swoje dywaniki do modłów rozłożyli na sejmowych korytarzach . I co godzinę do Allaha bili czołem . Przecież jest demokracja .
NASZ_HENRY
Trzynastego wszystko zdarzyć się może. Trzynastego świat w tęczowym kolorze 😉  
Kaczysta
Poganinowi jest bez różnicy czy jest symbol krzyża czy świecznik czy dominuje święto Halloween Bal przebierańców w Sejmie trwa Gaśnica sprawiła że na chwilę odsłonili maski i Suweren dostrzegł kto jest kto i to nie te same postacie z plakatów wyborczych na które głosowali Co do wielu nie było już podejrzenia wcześniej kim są  Teraz już wiecie
Kaczysta
Za rok Chanuka stanie sie swietem panstwowym a za dwa lata oglosza, nam ze swietem jest Haloween a nie Dzien Wszystkich Swietych.
Ryan
Poseł Konfederacji Grzegorz Braun nie wejdzie w czwartek do budynku głównego Sejmu. Taką decyzję podjął teczowy sukinsyn   Hołownia Jebany aj waj
Ryan
Rudy tak dobrał tych ministrów aby do końca rozjebali Polskę. Sorry ale głupszych znaleźć się nie dało. To jest jakiś dramat bo to są idioci, ignoranci a po ich rządach nie pozbieramy się przez dziesięciolecia.
Ryan
W wyborach samorządowych prawica musi stawiać na ludzi młodych. To będzie determinować sukces lub porażkę. Pora dać szansę młodemu pokoleniu. Zabrakło oferty dla młodych w wyborach do Sejmu i Senatu, więc teraz korekta i do przodu.
sake2020
No jak tu się nie stawić.,prezydent Duda osobiście zapali dziś te świece.Nowy minister Wieczorek już zapowiedział,że uroczystości żydwskie na stałe będą miały miejsce  polskim Sejmie.Gorzej z krzyżem wiszącym na sejmowej ścianie.Minister jest przeciwko jego obecności,ale z żalem stwierdza,że skoro na razie nie ma zgody na jego zdjęcie to on też nie zdejmie.Czyli chwilowo możemy odetchnąć z ulgą.Pisżę chwilowo bo nie przeszła poprawka PiS-u aby potępiać akty agresji wobec innych religii w tym chrześcijańskiej a nie tylko żydowskiej.Tak więc zapowiedź poseł Wielgus,,dymu w kościołach'' aktów wandalizmu,przerywania mszy i wyśmiewania katolików będzie kontynuowana.
Ryan
14 XII 2023r. Gubernator Donald Tusk oświadczył,że : "Niemcy są zdecydowani utrzymać przy życiu w GG wszystkich pracujących dla nich Polaków...a pozostałych należy wytępić"
RinoCeronte
I wygląda na to, że znaleźli sposób na Polski Kościół...
RinoCeronte
Bosak to mały pikuś. Donald wyczysci przedpole aby nikt nie przesłonił jego wielkości... No, może Leszczyna się ostanie.
Ula Ujejska
W obronie Krzyża stają tylko Polscy Patrioci. Hołota którą tu przywieziono na ruskich czołgach i ich pociotki, od początku walczą z Kościołem
Ryan
I po koalicji  I dlaczego nie jest mi przykro Do Sejmu wpłynął wniosek o odwołanie wicemarszałka Sejmu Krzysztofa Bosaka. i.pl
Ryan
Dzisiaj tresura w Sejmowym cyrku Hujowni. Kto się nie stawi przy zapalaniu świec chanukowych ten faszysta, nazista, ksenofob i hitlerowiec. Jak nisko upadliśmy jako naród, że zamiast pogonić te dziadostwo my je wybieramy aby nas reprezentowali.
Do wpisu: Cywilizacyjna przepaść
Data Autor
Ryan
Zbiórki pieniędzy dla Brauna zablokowane. Jest oświadczenie portalu Zrzutka.pl dorzeczy.pl
Jan1797
a wszyscy boją się, że nam wizerunek w oczach świata się pogorszy… --------------- Jeżeli świadomi niwelującej nas narracji? To mają rację. Bo gdy spojrzeć dokoła kto rusz przesłania logiczne skojarzenia. Jakby cała narracja uzgodniona, choć zdrowy rozsadek podaje przeciwne wnioski. Dobrze przynajmniej, że szanują się wzajemnie. 
Pani Anna
@spike No i kogo obchodzi, co tam sobie skrobiesz?
chatar Leon
Przypomnienie ambiwalentnych "poglądów" pajaca Hołowni jak najbardziej trafne.
Ptr
Właśnie jest czas upadku Polski, zapowiadaja ,że nas będą niszczyć, sprzedawać , ubezwłasnowolniać , zabiorą nam wolnośc słowa, honor, spokój, państwo,  a wszyscy boją się ,że nam wizerunek w oczach świata się pogorszy.  Ogólna atmosfera w Sejmie jest zła. Demokracja jest łamana. W zasadzie to fasada demokracji, bo pytania posłów nie mają znaczenia. Może my, czyli wyborcy czekamy na odpowiedzi na pytania. Układ rządzący już zdecydował kto będzie premierem wobec tego po co pytania. Odpowiedź może być dziwaczna , to mu nie zaszkodzi. Może powiedziec ,że lanie na znicze było ok. Ale nie może powiedzieć ,że gaszenie menory było ok. Coś tu się okazało.  Ta walka emocji w Sejmie doprowadziła do tego incydentu. 
Do wpisu: Willkommen im neuen Polen!
Data Autor
Jan1797
Pani prof. Urszula Kosińska zgrabnie przywołuje to co ma miejsce współcześnie przez trzy do około 17'; vod.tvp.pl  w tej całej polityce.  Jawi się jako woalka dla expose -pose pojmowaniem- do kąta się zgłosił.