|
|
Kaczysta sake3
Kamysz to żałosna postać. Przypomina pajaca sterowanego przez wrednego, rudego bandziora. Ma udawać miłego i mądrego, a jest głupkiem wykonującym polecenia Tuska |
|
|
u2 Ja głosowałem na Peace i moi dwaj kandydaci do polskiego Parlamentu lekko weszli. Choć nie byli nagłaśniani w mediach głównego nurtu :-)
PS. Apeluję do totalniaków, którzy chcą wprowadzić w Polsce swoją ubecką dyktaturę, żeby powściągnęli swoje chore ambicje. Mają swoje rodziny, mają swój majątek. Mają coś do stracenia jak będą się wysługiwać nieprzyjaciołom Polski :-) |
|
|
Kaczysta Zgony osób związanych z tą sprawą, które albo popełniły samobójstwo, albo zginęły w wypadkach samochodowych, albo zmarły w dziwnych okolicznościach…PO Zamachu Smoleńskim\ Śmierć operatora Faktów TVN Krzysztofa Knyża, który rejestrował na żywo miejsce tragedii smoleńskiej. Śmierć Mieczysława Cieślara, który miał być następcą Adama Pilcha i podobno otrzymał telefon ze Smoleńska po katastrofie. Śmierć prof. Marka Dulinicza, który miał kierować zespołem polskich archeologów i sprawdzić teren katastrofy smoleńskiej niedługo po niej. Śmierć Remigiusza Musia, który był jednym z głównych świadków tragedii smoleńskiej. Śmierć Krzysztofa Zalewskiego, który był ekspertem lotniczym i badał katastrofę smoleńską. Śmierć Dariusza Szpinety, który był ekspertem lotniczym i podawał w wątpliwość wersje katastrofy smoleńskiej rozpowszechniane przez Rosję. Śmierć Eugeniusza Wróbla, który był specjalistą od komputerowych systemów sterowania lotem samolotów oraz od precyzyjnej nawigacji satelitarnej dla lotnictwa. Śmierć gen. Sławomira Petelickiego, który ujawnił informacje na temat działań propagandowych rządu PO-PSL mających na celu zrzucenie winy na polskich pilotów i gen. Błasika. Śmierć szefa GRU gen. Igora Sierguna, który miał kluczową wiedzę o katastrofie smoleńskiej. Śmierć gen. Konstantina Moriewa, który był szefem kontrolerów ze Smoleńska. Śmierć operatora Faktów TVN Krzysztofa Knyża, który rejestrował na żywo miejsce tragedii smoleńskiej. Śmierć płk. Siergieja Trietiakowa, śmierć gen. Wiktora Czewrizowa i wiele, wiele innych… Pamiętajmy również, że ślad po kontrolerach ze smoleńskiej wieży zaginął… Śmierć Mieczysława Cieślara, który miał być następcą Adama Pilcha i podobno otrzymał telefon ze Smoleńska po katastrofie. To tylko niewielka część bardzo długiej listy w tej sprawie. |
|
|
Kaczysta Albo Polska i my, albo jakiś pierdolony Donek i jego hunwejbini - wybierajmy! |
|
|
Tomaszek Na ciebie to i Pitagoras za cienki . Do kowala łbie zakuty . |
|
|
Ryan smieciu
życzye ci abyś przeżył to co przeżywały matki,ojcowie,dzieci, rodzeństwo i wszyscy którzy stracili kogoś bliskiego w tej egzekucji ,które wszystkie ofiary wystawił Tusk ze swoimi kundlami tak samo jak ty |
|
|
Ryan Sokro sledztwo zostalo zakonczone to lada dzien tusk przywiezie nam wrak i to ekspresowo
Zaklad? |
|
|
Ryan Dla niektórych prawda została już ustalona i żadne fakty tego nie zmienią |
|
|
smieciu Trzeba było tak od razu. PiS jest jak Ruskie. Skończyłby za 40 lat. Wszystko już dla mnie jasne. |
|
|
Ryan smieciu
Matole. Ty ruska pancerna brzozo.
Czy te bandyty na Kremlu, ta turanska dzicz skonczyla sledztwo w sprawie mordu Smolenskiego
Jesli tak to Poyebie podaj date |
|
|
smieciu Nie przeczytałaś co napisałem.
Co tu ma wrak do rzeczy? Skoro w raporcie wykazano że były eksplozje i bomby to przecież skądś się wzięły. Ja nie piszę o tym co się stało - ale kto za tym stał. Którego tematu nie ruszono. Zostawiając całość sprawy tak jak była jeszcze za Tuska z pracami Komisji Parlamentarnej.
Po prostu nic się nie zmieniło. Były wybuchy jak uznała, powołana za PiS podkomisja i tyle. Raport kojarzą osoby, których interesuje Smoleńsk. Reszta Polski i cały świat nie ma zasadniczo o tym żadnego pojęcia.
W szczególności nie tknięto problemu winnych tych wydarzeń.
Napiszę jeszcze raz. Czy jeśli wam ktoś zabiłby członka najbliższej rodziny i znalibyście mordercę to nie zrobilibyście niemal nic mając do dyspozycji cały aparat władzy? W szczególności mit mówi że winny był Tusk. Największy szkodnik Polski. Osobisty wróg PiS i jego prezesa. W TVP info przez tysiące dni przypominano jego przewiny.
I? Dlaczego nie postawiono żadnego zarzutu?
Dlaczego nie ma oficjalnych oskarżeń? Wciąż nikt nie jest winien.
To powinno dać do myślenia. Ale jak widać nie daje. MON likwiduje komisję. Ludzie znów krzyczą. Jak zawodowe płaczki na pogrzebie. Bo tak się przyzwyczaili. Tak lubią. Nie pytają. Bo po co? Dlaczego ta komisja oraz rząd, który ją powołał przez osiem lat nic niemal nie zmienili? |
|
|
Alina@Warszawa PiS wykazał ile mógł bez wraku, czyli dowodu bezpośredniego zbrodni. Nie masz o tym pojęcia, bo jesteś odcięty od polskich mediów. |
|
|
smieciu Wierzysz w to czego nie potrafił dla świata wykazać rząd PiS. Nie wiem doprawdy o co masz do mnie pretensje. Że głośno przypominam fakty? Tusk tuszował. PiS zamiótł pod dywan. |
|
|
Alina@Warszawa [15:18] - smieciu
To ty plujesz tu kolejnymi kłamstwami oderwanymi od rzeczywistości. W Smoleńsku był zamach, zbrodnia, egzekucja Nawet jeśli zbrodnia była popełniona w Warszawie, to jej okazanie nastąpiło w Smoleńsku. Wszystkie dowody materialne o tym świadczą i tylko idioci sterowani z Moskwy twierdzą inaczej. |
|
|
smieciu Rząd PiS napluł w twarz wierzącym w Zamach przez 8 lat nie wychodząc swoimi działaniami nic ponad to co Macierewicz ustalił jeszcze za poprzedniego Tuska. W 2014r. nad Ukrainą został zestrzelony samolot MH17. Holendrzy zaraz rozpoczęli śledztwo gdzie od początku sugerowano kto jest winny. Rząd PiS miał doskonałą okazję by wykorzystać tak korzystny klimat w swojej sprawie. Nie zrobił nic. Raport likwidowanej podkomisji jedynie półgębkiem jest wzmiankowany na polskiej wiki. Ten raport miał tylko dotrzeć do wyznawców rządu. Podtrzymać w nich mitologię. W żadnym wypadku zaś można było oficjalnie mówić o sprawcach.
Dzisiaj zarząd PiS jest wręcz szczęśliwy. Likwidacja tej podkomisji jest znakomitą okazją by dolać paliwka do mitu. Zrzucić z siebie odpowiedzialność. Wreszcie znów można będzie oskarżać o wszystko tamtych. Co zawsze było fundamentem całej pisowskiej propagandy: To Tamci!
Wszystko to Tamci!
I tak pisowcom rzuci się trochę karmy na podłogę, którą szybko pochwycą i będą nadawać dalej.
Podczas kiedy Putin... Dokładnie tak jak na zdjęciu. |
|
|
Alina@Warszawa Putin odpowiada na pytania youtube.com; |
|
|
Alina@Warszawa Mam nadzieję, że dziennikarze skupią się na ekonomicznym aspekcie likwidacji podkomisji smoleńskiej. Poważnie!
Tylko niech zaczną od początku problemu.
Niech policzą wydatki rządu Tuska w kadencji 2007-2015 w związku z katastrofą w Smoleńsku:
- ile kosztowała CASA rozwalona w 2008 roku w Mirosławcu z 20 Polakami-żołnierzami WP w ramach próby generalnej przed Smoleńskiem?
- ile zapłacili za śmierć szyfranta Zielonki - to można sprawdzić zapewne w księgowości SKW, ile przekazała forsy gościom z FSB?
- ile zapłacili za awarię systemu monitoringu na Okęcie w dniu 10.04.2010, że wszystkie kamery padły - kto wówczas nadzorował system?
- ile zapłacili za milczenie obsługi lotniska wojskowego?
- ile kosztowało wyburzenie hangaru, w którym mogło dojść do zamordowania całej delegacji do Smoleńska, bo nie ma nagrań, aby ktokolwiek żywy wchodził do samolotu?
- ile kosztował samolot Tu-154M 101, który rozbił się w Smoleńsku?
- ile wart jest wrak polskiego samolotu jako złom w Smoleńsku?
- ile zapłacił rząd Tuska rodzinom 96 ofiar w ramach odszkodowania?
- ile kosztowały inne odszkodowania pozabudżetowe?
- jakie były koszty identyfikacji ciał, transportu do Polski, uroczystości pogrzebowych?
- jakie były koszty komisji Millera i Laska?
- jakie były koszty uciszenia gen. Petelickiego i innych?
- ile pieniędzy przekazał rząd Tuska mediom i dziennikarzom na propagowanie narracji "winy pilotów" i wyśmiewanie wszystkich mówiących o zamachu? |
|
|
trawa Skoro podkomisji Macierewicza udało się "udowodnić że to był Zamach w którym zamordowano 96 Polaków w tym Prezydenta RP", to wykonała zadanie, do którego ją powołano i nie powinno oburzać, że ją rozwiązano. |
|
|
tricolour Parówki i puszki po piwie nie dały rady.
😛 |
|
|
sake2020 Doprawdy dziwię się że autor liczy na jakiekolwiek racjonalne zachowanie kogos takiego jak Kosiniak -Kamysz.O takich zawsze mówiło się ,,mały,bierny ale wierny''.To jest zero ,po prostu pan Nikt. |
|
|
u2 Kamysz uchylił decyzję powołującą podkomisję ds. zbadania katastrofy smoleńskiej
Kolejny lekarz na stanowisku MON. Strach się bać. |
|
|
Ryan Raport bandyty i mordercy Putina ma być ponownie oficjalną wersją katastrofy państwa polskiego? Gdyby najgorszy wróg chciał napluć nam w twarz i upokorzyć Polskę nie mógłby tego zrobić lepiej niż zrobił to gumofilc Kamysz
Nie wiem jak trzeba mieć najebane w łbie żeby po ekshumacjach, po inwazji na Ukrainę, po MH-17, stawać jeszcze w obronie de facto rosyjskiej wersji
Obserwujcie dokładnie, kto tu na NB forsuje rosyjską narrację.Jak to mówią, "czekista nigdy się nie przestaje być "czekistą..".Ilu takich Kamyszow tu jest |
|
|
mada Reset II. Reaktywacja. |