Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nikt nie wygrał .... przegrali Polacy
Data Autor
spike
@alina nie idź tą drogą, "zwolenników chanuki i przeciwników krzyża jest w sejmie ok. 99%" też jestem przeciwny prowokacji Brauna, wg twojej pokręconej logiki, jestem zwolennikiem chanuki !!! śmiech na sali. Nie zastanawia ciebie fakt, że tyle lat był w sejmie Braun i jakoś mu chanuka nie przeszkadzała, dopiero teraz. Niech będzie, dostał oświecenia, mógł to samo zrobić zdmuchując świece, wyrazić protest etc. tym wyczynem uderzył w Polskę, nad która tak się pochylasz, więc dlaczego przeczysz samej sobie ?
wielkopolskizdzichu
"żeby posłowie PiS zostali obrońcami'' świec chanukowych. " Przecież ten bliskowschodni kult pojawił się w siedzibie Prezydenta RP dzięki Prezydentowi  Lechowi Kaczyńskiemu, potem zawitał do Sejmu. To nie jest ustawka ani PO, ani lewaków. Moim zdaniem tego kultu nie powinno być ani w Pałacu Prezydenckim, ani w Sejmie. Natomiast Krzyż nie powinien przeszkadzać, nawet ateistom skoro Magda Środa nie prasnęła o podłogę Krzyżem Kawalerskim OOP.
spike
@tri no właśnie jesteś tego żywym dowodem.
sake2020
Jedna gaśnica proszkowa a ileż dylematów,Z dużej chmury mały deszcz ale wystarczający by spadł akurat na PiS.Jakież to przewidywalne.I ma się skończyć tym,żeby posłowie PiS zostali obrońcami'' świec chanukowych. Nieważne ,że potępienie Brauna padło ze strony wszystkich ugrupowań,winien jest PiS.Nieważne ,że PiS jako jedyny wniósł poprawkę by potępienie dotyczyło również tych co atakują chrześcijan,duchownych ,wierzących i kościoły. Poprawkę PiS odrzucono głosami wszystkich pozostałych ugrupowań a więc chrześcijan i kościoły można bezkarnie atakować Więc tak naprawdę nie o Brauna tu chodziło.Zresztą poseł Szczerba z tandemu głupi i głupszy juz podaje Bosakowi koło ratunkowe.Warunek tylko jeden wykluczyć Brauna a co wzamian to wiadomo.Utrzymanie fotela i dalsza współpraca przeciw PiS..
wielkopolskizdzichu
"mnie jak większość Polaków nie chodzi o PiS," Biedny PiS, pusty talerz nie dla niego przy stole wigilijnym u spike'go .
tricolour
Jakie wychowania, takie pokolenia.
tricolour
Nojakto? W Polsce jest przecież 169% katolików i pokolenie JP2. Nikt się nie rozwodzi, nie ma aborcji i invitro, żony nie biją mężów i odwrotnie. Gdzie tu miejsce na chanuki?
Zofia
@Marek Kudła Trafnie i w punkt, zakończył Pan, tą jałową , pełną jadu dyskusję ludzi, którzy mają za zadanie dokopać drugiemu, bo takie dostali zlecenie od mocodawców z PO. Od Lewicy, od PO i od gumofilców z PSL nigdy nie słyszało się słowa POLSKA, POLACY a tylko - unia, unijne przepisy, my i oni. Dorwali się do władzy aby oddać Polskę bez walki w obce łapy. Mnie cieszy, że mieliśmy PiS przy sterach. Za czasów PO-PSL nasze dzieci i wnuki zostały pozbawione naszego wychowania na korzyść ciepłej wody i hasła "róbta co chceta". Smutne , że to wychowane przez nas pokolenie jest nie od odzyskania.
Alina@Warszawa
Jedna gaśnica proszkowa zastosowana do zgaszenia świec chanukowych w sejmie obnażyła ponurą prawdę, że zwolenników chanuki i przeciwników krzyża jest w sejmie ok. 99%, a w mediach publicznych 100%. Więc jeśli ktoś miał jeszcze jakieś złudzenia co do PiS to pewnie już nie ma. (Sake3 też?) Teraz w TVP Info jest pokazywane oświadczenie PiS, w którym za całą sytuację obciążają Hołownię, co może sugerować, że mają rację ci, którzy twierdzą, że czyn Brauna mógł być zaplanowany w celu opóźnienia powołania rządu Tuska.  Jakby nie było, stało się bardzo dobrze, bo to chyba jedyny przypadek w fizyce, kiedy proszek zamiast przykryć, odsłonił to, co cały polityczny świat ukrywał przed Polakami - w Sejmie zasiadają wyznawcy sekty kabalistycznej Chabad Lubawicz dla których chanuka była najważniejszym wydarzeniem 12 i 14 grudnia 2023, w dniach, w których Sejm wybierał nowego premiera i nowy rząd. Wyznawcy, którym nie podoba się krzyż w Sejmie, a Kościół w Polsce - w szczególności.  Więc jeśli dojdzie do przedterminowych wyborów do sejmu i senatu, np. z powodu unieważnienia wyborów 15.10.2023, to trzeba pilnować, żeby wszyscy zwolennicy świec chanukowych pozostali w swoich synagogach, bez prawa wejścia do polskiego Sejmu i Senatu. 
Jabe
Dlatego PiS przegrał, że w takie bania­luki zbyt mało Polaków wierzy. Wcześniej de­maskował to stron­nictwo choćby sto­sunek do rzezi wołyń­skiej, lecz mało kto to za­uważał. Ostatnio poseł Braun hucznie przy­pomniał o chanukowej tożsa­mości tego towa­rzy­stwa. Ciekawe, czy to spowoduje kolaps poparcia tej za­łganej for­macji.
sake2020
@smieciu.....Proszę tak nachalnie nie chwalić Tuska przedwcześnie.Chyba że panu płaci za te laurki.Odprowadził pan chociaż podatek? Jest takie powiedzenie -po czynach ich poznacie.No więc pamiętamy jakie to były czyny Oskara i przeczuwamy jakie będą teraz.I nie ma się z czego cieszyć.,,PiS w UE robił za osła'....Czyżby? A za robili w takim razie donosiciele na Polskę,,żadający karania Polski i nakładania sankcji i głosujący przeciw Polsce?  Głupkowaty Biedroń z włosami na czerwono i gębą zaklejoną tasmą stojący na mównicy ,Spurkowa nakazująca swoją dietę' ,zgred Miller ze swoimi antypolskimi kretyńskimi bon-motami to nawet nie osły a pospolite kanalie Tusk nie wygrał dzięki swojej charyzmie,bo jej nigdy nie posiadał a dzięki intrygom paniusi Leyen i dzieki jej chamstwu i pieniądzom.Nietrudno zostać okrzyczanym osłem w tak podłym towarzystwie.I pytanie dokąd zamierza pan szkalować PiS? Może czas zająć się nowym rządem i jego ,,dokonaniami'',bo już teraz są epokowe i w myśl nemieckuch mediów by Tusk demokrację w Polsce przeprowadził niedemokratycznym metodami.Czyli państwo policyjne,ale z uśmiechem jak nakazuje pana guru. .
keram
PIS to jedyne, jak na razie, polskie ugrupowanie polityczne, które zawiera w sobie polską tożsamość, kulturę, polski honor, miłość do Ojczyzny  i wiarę chrześcijańską !  I zamiast im pomóc, to krytykanci mieszają ich niesłusznie z błotem !  Jeśli ktoś nazywa takich ludzi jak Morawiecki, Czarnek, Adamczyk, Maląg, Błaszczak, Gliński, Moskwa, Rau, Rzeczkowska i innych nieodpowiednimi , to widocznie tylko  zajoby z PO mu odpowiadają !!!  Bo to czego ci w/w ludzie dokonali przez tylko 8 lat stawiając polską gospodarkę na pierwszym miejscu w UE i 20 miejscu na świecie jest niewiarygodnym osiągnięciem !  Klasę średnią, szczególnie w dużych miastach, stanowią komuniści i postkomuniści, którzy uwłaszczyli się na polskim majątku (młyny Pawlaka, makarony Kwaśniewskiej), to eSBecja, która obłowiła się wautą (banki, stacje telewizyjne,salony samochodowe), i to są złodzieje z PO, którzy kradli miiony i miliardy !  Żeby zbudować polską klasę średnią potrzeba jest lat, wielu lat, ale przede wszystkim innej świadomości Polaków.  Przy poparciu jedynie 35 % jest to praktycznie niemożliwe.  W wyborach 15.10.2023 na PO głosowało najwięcej wyborców z wyższym wykształceniem,   dlatego śerdniej klasy nie zbudujemy jeszcze długo !!!  
tricolour
Nic nie było oszukane. PiS wybory wygrał, ale przez osiem lat doprowadził do tego, że wszyscy na was srają. Nikt z wami niczego nie chce. Więc nie jęczeć teraz tylko łykać. Smacznego. 😛😛😛
spike
@zdzicho "co się martwisz, co się smucisz, głupi jesteś, głupi w proch się obrócisz.".
spike
wy jesteście głupi jak sowieckie buciory, mnie jak większość Polaków nie chodzi o PiS, ale o Polskę, wam to zwisa, boście folksdojcze i szmalcownicy. Dodam, że kiedyś nawet PiSowcy kibicowali, by powstała koalicja PO-PiS, POlszewicka agentura się nie zgodziła w ostatnim momencie, bo nie dostali we władanie resortów "siłowych", wałki by nie przeszły, a po to szli po władzę. PiS wygrał, ale władzy nie dostał, bo wybory i referendum zostały oszukane, są na to dowody, sąd apolityczny by je unieważnił, winnych ukarał więzieniem. Ja wam życzę, byście wpadli w ręce POlszewickich sędziów, doświadczyli kim są, jak przekonał się Śpiewak, już ich nie broni.
smieciu
Dokładnie. PiSowcy wylewają żale o to że ... Tusk wykonał tą robotę, którą powinien. Czyli że przejął elektorat, na który hasła PiS nie działały lub, który wręcz został zignorowany. PiSowcy wylewają żale o to że elektorat ten wybrał złego Tuska tylko że przez osiem lat nie potrafili temu Tuskowi nic udowodnić. Nie potrafili zrobić nic ze Smoleńskiem. Ruskimi wpływami. W UE robili za osła. W stosunku do Ukrainy za sługę. I teraz PiSowcy mają pretensje że Tuskowi udało się narzucić swoją narrację. Że nie wszyscy Polacy są betonem, tępo powtarzającym propagandę PiS. Tusk zrobił najprostszą rzecz na świecie. Zwyczajnie zebrał tych, których PiS nie przekonał do swoich wizji. PiS miał w ręku szereg atutów. Naprawdę. Tylko sobie może zawdzięczać że uparł się tłuc ciągle te same strachy. Ciągle wałkować te same słowa. Jednocześnie nie robiąc niemal nic co by je potwierdzało. Tusk potrafił zebrać w Warszawie setki tysięcy ludzi. Podczas kiedy PiS liczył że Polskę przejmie za pomocą mas nieruchawych emerytów itp. Głuchych na wszystko co nie pokrywa się z najbardziej tępą propagandą świata.
Jabe
PiS przegrał, bo się za­mknął w twier­dzy prze­konań, w których praw­dziwość wierzy tylko partyjny beton. Bez tego Donald Tusk nic by nie wskórał. Inaczej mówiąc, pisowi macherzy od PR dali się zwieść własnej pro­pagandzie.
Zofia
Przed wejściem na te "rolki" byliśmy ludźmi życzliwymi, serdecznymi i moralnymi, chociaż biednymi, zaściankowymi ( jak nazywają nas jaśnie oświeceni ) bo żyliśmy ( albo staraliśmy się żyć wg. Przykazań Bożych  . Byliśmy po prostu LUDŹMI. Az tu wsadzono społeczeństwo na te" rolki". I nas ODCZŁOWIECZONO! Człowiek człowiekowi stał się wilkiem. Przykładem może być to, że 8 gwiazdek żąda aborcji a ujmuje się za kornikiem. Świat oszalał a My razem z nim. Jedziemy ze zgnilizną tego świata i milczymy! A milczenie to przyzwolenie na nie zatrzymywanie się ODCZŁOWIECZENIA. Niszczą nam polskość, tradycję, kulturę, moralność z przytupem TVN-u i polskiej Targowicy. Dawne powiedzenie - Panie Boże zatrzymaj ten świat, ja wysiadam ciągle jest aktualne.
sake2020
Uśmiechnięci Europejczycy onegdaj zwani Polakami będą klaskać i uśmiechać nawet wtedy jak zderzą się z twardą rzeczywistością,bo jest odgórny obowiązek się uśmiechać Nawet nieboszczyk w trumnie ma być uśmiechnięty.Może nawet powstanie Ministerstwo Uśmiechu z rotacyjnymi ministrami i nawałem pracy bo uśmiech trzeba będzie jakoś powiązać z jednoczesnym atakowaniem wyszydzaniem i represjami wobec tych którzy myślą inaczej,mają inny system wartości niż osmiogwiazdkowy.Słysząc nowomowę paniuś z Ministerstwa Równości i wygadywane przez nich idiotyzmy chce się już śmiać a nie tylko uśmiechać.Ciekawe jakie są uposażenia w tym ministerstwie i na czym polega praca,w końcu to my jako podatnicy na to łożymy..Ale w tuskowej superdemokracji nikt nawet nie będzie miał odwagi pytać.
Tezeusz
Jak by się " paniusie" co stały do rana w komisjach wyborczych nie pierd... sie z byle kim i byle gdzie to by skrobać się nie musiały. Niech zatem sobie błyskawicę w du... wsadzą pomoze zamiast mózgu.
wielkopolskizdzichu
Typowa dla PiS rolka, jak tu nie zwyciężyć. google.com
Do wpisu: Putin umie prętem po kratach
Data Autor
wielkopolskizdzichu
Władysław Kosiniak-Kamysz likwidując komisję i wpływy Antoniego w MON zrobił to, o czym od dawna marzyli Płaszczak i Adrian oraz spora część pisowskiej czeredki. Grupa wzajemnej adoracji naciągająca wyniki badań i formułująca absurdalne raporty żyjąca na koszt podatnika, a nie dochodzeniowa.
Kaczysta
Cyk i biuro urządzone pbs.twimg.com
u2
wyszła na jaw olbrzymia zbrodnia Ludzie racjonalizują takie zbrodnie. W sumie nie było nas w tamtym miejscu i czasie. Nie uczestniczyliśmy w tamtej zbrodni, więc jesteśmy rozgrzeszeni. Mass media utwierdzają nas w tym przekonaniu, że nic nie możemy z tym zrobić. Było, minęło. A nam nic nie grozi. Nadal mamy tę ciepłą wodę w kranie.
Ptr
Strategia kłamstwa  jest taka , aby wciągnąć człowieka w dyskusję , kto zyskał, kto stracił, kto się tak zachowął , a kto tak. Tymczasem wyszła na jaw olbrzymia zbrodnia, która dla każdego zdrowego psychicznie człowieka jest łatwa do zrozumienia.  Nie należy się kierować postawami niektórych polityków czy dziennikarzy , którzy mają jakieś swoje powody , aby nie wypowiadać się wprost.