|
|
Ryan tricolour
Jakas ty debilu szkole skonczyl |
|
|
u2 W PRL-u babki się nie bały. Vide Kalibabka, który oficjalnie miał 28 dzieci, a nieoficjalnie dużo więcej :-) :-) :-) |
|
|
u2 "Pieprzysz, psie."
Nie lubisz psów trichuj ? :-) :-) :-) |
|
|
u2 "wszyscy na was srają"
Płacą tobie za te ciągłe ujadanie na NB ? :-) :-) :-) |
|
|
u2 Płacą tobie za te ciągłe ujadanie na NB ? :-) :-) :-) |
|
|
Kocur1 ty durniu.... |
|
|
Ptr Kontakty bezpośrednie, większe imprezy, złoty. Podstawa religijna- wsparcie katolicyzmu ,ale z trędem w kierunku tradycyjnym , na poważnie że względu na skręcanie Kościoła w lewo i słabnięcie. Wyjaśnienie statusu innych religii i wpływu na polską politykę. Głoszenie prawdy, niezależności, pełnej suwerenności Polski także w zakresie wyjścia czy pozistania w Unii. Musi być autonomia wewnątrz PIS i zagwarantowany udział na listach PIS. Ludzie tacy jak ja nie będą tracić czasu na działalność partii, której wierchuszka byłaby nominowana przez zagraniczne podmioty, a ludzie byliby manipulowani w celu zwycięstwa w wyborach.
|
|
|
tricolour Nie, przyjacielu. Nie mam zamiaru... |
|
|
Siberian Dog Husky spadaj kretynie |
|
|
tricolour Wygrało i rządzi. Tak rządzi, że za kilka dni kamień na kamieniu z tej waszej partyjnej Polski nie zostanie. Dobrze wiesz o tym dlatego tak wyjesz i się miotasz.
To co? Jest podkomisja i jej podraport? Nie ma - po ośmiu latach podprac podkomisji zostało tylko podwspomnienie.
Nieprawdaż? 😁 |
|
|
Siberian Dog Husky Ty skończony matole
Kiedy PO wygrało wybory?
Kiedy 3D wygrało wybory
Kiedy lewica wygrała wybory ...skończony ćwierć analfabeto i czytaj ze zrozumieniem co tam jest napisane w ostatnim zdaniu ..tuskoidalny kretynie, matematyku za worek stechnietej cebuli |
|
|
tricolour No widzisz - 14 z 43 tysięcy to nie połowa tylko jedna trzecia. Ucz się od mądrzejszych, tak jak pisałem. Dalej - dwie trzecie to osoby z wykształceniem średnim lub wyższym czyli partia ludzi wykształconych.
Ale nie to chodzi. Chodzi o to, że głosuje się po to, by wygrać wybory. Do trzeciej rano gdy jest taka potrzeba... |
|
|
Siberian Dog Husky Poszkodowany po wyborach jest Schetyna
Zainwestował w 6 kompletów zębów. 3 szwajcarskie, 2 austriackie i nawet 1 przywiózł z wycieczki w Egipcie. Wizyty u stomatologów, wyciski, leczenie kanałowe i co ? I Tusk wyrzucił go do Senatu, gdzie dwie szczęki Kidawy spokojnie wystarczą. |
|
|
Siberian Dog Husky Izbami Parlamentu kierują: celebryta z TVN Hołownia i mocno dotknięta demencją Kidawa Błońska. Na czele resortów siłowych stoją: syn komunisty, uzależniony od golonki Kierwiński i Kosiniak Kamysz, którego jedyną męską cechą jest zapuszczona broda. Bezpiecznej Polski już czas |
|
|
Siberian Dog Husky PO to partia ludzi wykształconych? Połowa jest po podstawówce
Platforma Obywatelska to jedyna partia w Polsce, która prowadzi elektroniczną bazę swoich członków. Zajrzeli do niej dziennikarze. I znaleźli bardzo ciekawe dane...
Kim jest statystyczny członek Platformy Obywatelskiej? Jeszcze w 2010 roku w partyjnej bazie dominowały osoby po pięćdziesiątce. Teraz - jak donosi "Gazeta Wyborcza" - najliczniejszą grupą są osoby w wieku 25-40 lat. Jest ich prawie 15,5 tysiąca na 43 tysiące wszystkich członków.
Poza tym PO procentowo ma więcej kobiet w partii niż w Sejmie. W szeregach Platformy 36 procent członków to kobiety, w sejmowym klubie PO to tylko 24 procent.
Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem. |
|
|
tricolour @spike
Dopóki twoja formacja była na fali, byłeś o niebo bardziej przyjazny. Teraz się miotasz i ubliżasz za każdym razem z czego wniosek, że jesteś sterowalny.
Innymi słowy - jesteś przedmiotem partyjnym. |
|
|
tricolour Pieprzysz, psie. Wygrywamy wybory dzięki wykształceniu, cierpliwości i konsekwencji.
Ucz się od mądrzejszych. |
|
|
Siberian Dog Husky Marek Kudła
Jebacpisy i 3D wygrali dzięki machlojkom w komisjach. Pół głosującej Polski nie siedzi na X-sie czy insta. Papka medialna resortowych dzieci od polskojęzycznych nadawców obcego kapitału zrobiła sałatkę jarzynową z niedojrzałej politycznie i świadomie niedoedukowanej części społeczeństwa |
|
|
Siberian Dog Husky spike
Ludzie nie czytają materiałów źródłowych, nie sprawdzają faktów nie znają historii. Chcą być tylko zajefajni w grupie zajefajnych która może o innych powiedzieć że to mohery janusze grażyny i że można ich ***** .
Zajefajny gardzi biedą. Zajefany ogląda filmiki |
|
|
Siberian Dog Husky Zofia
Nowy poziom ogłupiania smartfon, Piszę to z przykrością ale mlode pokolenie wierzy w to co im się wyświetla na ekranie. Nie potrafią szukać, weryfikować. Łykają jak małpa kit. Telewizja nic dla nich nie znaczy. |
|
|
Siberian Dog Husky sake3
Żeby to wszystko odwrócić trzeba pracy u podstaw.
Zastąpić śmietnik internetowy oddziaływaniem w terenie, u źródła.
Proste fiszki, plakaty, ulotki muszą przypominać i uświadamiać, kim byliśmy,jesteśmy i możemy zostać, abyśmy się codziennie sobie przyglądali, każdy w swoim lustrze |
|
|
Siberian Dog Husky wielkopolskizdzichu
Jabe
smieciu
tricolour
Wasze braki w wykształceniu są jak wasze braki w uzębieniu.
Są one niewidoczne dopóki ryja nie otwieracie
|
|
|
Ptr Kiedyś na wywiadówce przejrzałem statystyki absencji całej klasy :20-30%. Liberalizm. W 1990 roku pozbyli się mundurków szkolnych. A w tym czasie lepsze szkoły np nowojorskie utrzymywały strój szkolny. Róbta co chceta jest hasłem dla demotłochu, który ma głosować , chodzić na wiece i rabować sklepy. |
|
|
Alina@Warszawa Masz rację @spike, że Braun sie "skompromitował" dopiero teraz, a nie 17 lat wcześniej. Ale przecież @spike mógł go uprzedzić, dać wzór i sam gasić każdorazowo żydowskie świeczki! Nieprawdaż? Nie zastanawia to @spika? Chciałby się całe życie wysługiwać innymi? Nieładnie ... |
|
|
sake2020 @Zofia......Kancelaria Donalda Tusk rozpoczęła ofensywę w ceberprzestrzeni.To nie tylko korekta rządowych stron ale zastanawiające działania w mediach społecznościowych.W gronie obserwujacych profil KPRM na FB znalazł się hejterski profil wymierzony w PiS.Nienawiśc do PIS-u zjednoczyła pozostałe ugupowania. Stworzono profil ,,Nie lubię PiS-u'',jego działalność skupia się na obrażaniu prezydenta ,Jarosława Kaczyńskiego,PiS-u i katolików których określa się jako czarną ,mroczną gangrenę.Apelują by przeciwstawiać się chamstwu i sianiu nienawiści przez PiS.Czy NB stało sie też agenda tego profilu?I kto tak naprawdę sieje nienawiść ,obraża i ibliża? |