|
|
Swisspola Że zacytuje klasyka: "Był czas przywyknąć przecież"!
|
|
|
u2 Ty też robisz tutaj za friko uganiajac się za europosłem Czarneckim? :-) :-) :-) |
|
|
NASZ_HENRY
Taki łebski bloger a daje się nabierać na tego 40 latka.
Na pocieszenie nie jesteś w tym odosobniony 😉
|
|
|
Jabe A Polska? |
|
|
u2 Kowida zrobił WHO, który wymieniał się fałszywą korespondencją z ChRL. Trump zdecydowanie obciął fundusze dla WHO, które wprowadziło w błąd cały świat, oczywiście na spółkę z ChRL Biden przywrócił fundusze dla WHO. |
|
|
Ptr Trump jest medialny i można go słuchać na smartfonie. Impreza dla seniorów to tv. Przepraszam.
P.S. 8 mln? To sam sobie "covid" zrobił. Trzeba mieć talent, aby sobie samemu zrobić covid. |
|
|
u2 I co stare cieniasy?
Znow ujadasz za friko 40-latku ? Czy jednak płacą tobie za te ciągłe ujadanie ? :-) :-) :-) |
|
|
tricolour I co stare cieniasy? Zamiast katolickiej Godek macie prezydenckie invitro. To dopiero początek, raport Laska znów jest oficjalnym dokumentem państwowym.
A tak się śmialiście ze mnie gdy pisałem, że do produkcji samochodów elektrycznych potrzebna jest fabryka samochodów elektrycznych, a nie ściernisko po wyrębie lasu. Obok Lidla.
😛😛😛 |
|
|
Ryan Tri i smiecu maja tylko po dwa komplety |
|
|
Ryan Ma wyzsze wyksztalcenie
Jego klasa uczyla sie na trzecim pietrze szkoly podstaawowej |
|
|
u2 ci co tak ujadają na NB robia to za darmo?
Bardzo wątpliwe droga sake3. Jeśli nawet nie dostają jurgiełtu to zostali tutaj oddelegowani "służbowo" aby robić zadymę i ujadać na "pisowców" jak nas ciągle określają. Choć NB to komercyjne, prywatne medium. Mogą to robić z doskoku jak hohdojcz, ale mogą to robić non-stop jak trójchlorek. Szmaciu też bezinteresownie nie robi tego słowotoku. Łączą ich Niemcy. |
|
|
sake2020 Nie sądzę by młodzież czy paniusia Lempart akurat byli zainteresowani ONZ..Wątpię czy nawet wiedzą co to jest.Za wszystkim stoją pieniądze płynące z różnych ośrodków na zadymy,akcje nienawiści,do central z trollami.Sądzi pan że ci co tak ujadają na NB robia to za darmo? Że smieciu pisałby swoje sążniste epistoły za darmo?Wybory za nami a oni nadal zachowują się jakby rządził znienawidzony przez nich PiS.TYch wyborów nie dało się wygrać ,Teraz cynicznie wysuszona miotła ogłasza,że traktaty nie mogą wpływać na sadownictwo w krajach członkowskich,A przez cały czas rządów PiS-u io twierdzono ,że u nas brak praworządności polega na niedostosowaniu się do traktatów.Że tłuszcza dowieziona na spędy tuskowe nie dostała w łapę i po piwie.Paniuska Leyen sporo wsadziła w tę kampanię.Żełeński też okazał się zwykła szmatą.A demokracja okazała się fikcją .Wielu ludzi skorzystało na rządach PiS,które zlikwidowało biedę i chciało przwrócić godość.Teraz zastanawiam się czy było warto patrząc na ryczącego emeryta który ,,m w d..pie czternastkę.Ciekawe jak szybko się przekona. |
|
|
u2 Gdzie nieustannie? Proszę pokazać nieustannie.
Ciągle tutaj ujadasz. Robisz to za friko trichujku ? :-) :-) :-) |
|
|
u2 "Jakas ty debilu szkole skonczyl"
Niemiecką, nawet pisze po niemiecku na NB :-) :-) :-) |
|
|
tricolour @sake
Gdzie nieustannie? Proszę pokazać nieustannie.
Z tobą nie da się rozmawiać. To jest przepychanka na ilustracje - to jest twój sposób na prowadzenie "rozmowy" - jak z tym nieustannie. Oczywiście nie widzisz choćby w tym wątku, jak się do mnie zwracają twoi koledzy, właśnie nieustannie, a na to nigdy nie reagujesz. Jesteś zakłamana do granic możliwości, a to wyklucza z rozmowy.
To właśnie przez takie zachowanie przegraliście wybory. Arytmetyczna wygrana PiSu, nawet ładna, zakończyła się gdy nikt z załganymi tchórzami nie zasiadł nawet do stołu, nic totalne. Hołownia traktuje was tak jak należy - jak trędowatych, bo tak tylko można, aż wyleczycie trąd. |
|
|
Jabe Inni winni. |
|
|
sake2020 @Tricolour.....No,jednak interesuje i to za bardzo.Po co w takim razie pan nieustannie ubliża? Przecież życie jest tylko jedno,można je przeżyć inaczej niż tylko ubliżając,bluzgając czy wyśmiewając..Można zwiedzać świat ,spotykac się z ciekawymi ludźmi ,zdobywać szczyty.Was to nie interesuje?Niekoniecznie trzeba żyć nienawiścią,nawet jeżeli wam za to płaca. |
|
|
u2 jak wywołano wśród tej młodzieży tę antypisowską psychozę
To proste. Wynajęto bojówki Lemparcicy, którą przyjmował Tusk w Brukselce. Dużo ich nie było, ale nagłośniono te "strajki wściekłych macic" w ubeckich merdiach typu WSI24 i to wystarczyło, by wytworzyć psychozę nie tylko wśród młodych. Kowid i obostrzenia sanitarne dorzuciły swoje do psychozy.
PS. Finalną szpilę w plecy Zjednoczonej Prawicy wbił libertyn Żeleński, który na forum ONZ oskarżył Polskę, że jest gorsza od ... Rosji :-) :-) :-) |
|
|
u2 obserwujmy co dzieje się za oceanem
Jak obalali Trumpa to miliarderzy typu Szorosz wynajęli lewackie bojówki, które demolowały amerykańskie miasta. No i był kowid, którym globalne merdia straszyły ludzi, a obarczali za wszystko Trumpa. Teraz po kowidzie, który cudownie został zlikwidowany od razu kiedy wybuchła na nowo wojna na Ukrainie ludzie w USA zapewne nie są już tak łatwowierni. Są inne sposoby na zakończenie wojny na Ukrainie niż militarne.
A problemy z nielegalną migracją są widoczne już nawet w Nowym Jorku. Biden wpuścił co najmniej 8 milionów do USA. Teraz chce przykryć tą ewidentnie błędną politykę sprawami sądowymi przeciwko Trumpowi. Tyle, że w USA są jeszcze niezależne media prywatne, nie lewackie. Rządowych przekaziorów tam nie ma. |
|
|
Ptr Na poważnie trzeba zbadać jak wywołano wśród tej młodzieży tę antypisowską psychozę. Czy użyto jakichś środków medialnych , które miały wzbudzać konkretne uczucia strachu, nienawiści, pogardy. Bo wiemy, że było wiele marchewek, ale jakie były kije i czy to ograniczało się do propagandy czy coś innego robiono ? Czy utrudniano funkcjonowanie społeczeństwa ? Bo ja zauważyłem pewne symptomy dziwne. Chodzi o to, że 31% poparcia PO po tylu doświadczeniach wynika z chęci zmiany , ślepej zmiany. |
|
|
tricolour @sake
Nikogo nie interesuje, co macie robić, co chcecie robić. Proste - każdy robi swoje. |
|
|
Ryan tri
tuska wybral sutener a nie suweren |
|
|
sake2020 @Tricolour.....Czy może pan mi wytłumaczyć jaki cel ma wasza akcja,,nie lubię PiS-u'' wszędzie na NB również.Epatujecie nienawiścią,ordynarnym ubliżaniem wobec ludzi których nawet nie znacie.Ja rozumiem,że można nienawidzieć ale kogoś kto skrzywdził mnie albo moją rodzinę,ale żeby wyżywać się na komentatorach których w życiu się zobaczy? Na jakiej podstawie pan nam sugeruje,że nie jesteśmy wykształceni i nam to wytyka?Co pan w takim razie proponuje-ci których tak nienawidzicie powinni popełnić samobójstwo,wyjechać ,zaszyć się do mysiej dziury tylko dlatego że mamy inne niż wy poglądy?f,,Wszyscy na was srają nikt z wami nic nie chce w komentarzu powyżej..Dlatego sracie,bo wam a to płaćą ci którzy chcieli dojśc do władze .No to skoro doszli to po co te pokazy waszego chamstwa? |
|
|
Ryan Zofia
W rozdziale religii od państwa chodzi o rozdział katolicyzmu od państwa, każda inna religia jest mile widziana a wręcz pożądana |
|
|
Ptr Smartfon jako urządzenie techniczne będzie miał przewagę nad tv. Ale obserwujmy co dzieje się za oceanem. Czym przyciaga się uwagę. A co będzie obciachem. |