Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nikt nie wygrał .... przegrali Polacy
Data Autor
Swisspola
Że zacytuje klasyka: "Był czas przywyknąć przecież"!  
u2
Ty też robisz tutaj za friko uganiajac się za europosłem Czarneckim? :-) :-) :-)
NASZ_HENRY
Taki łebski bloger a daje się nabierać na tego 40 latka. Na pocieszenie nie jesteś w tym odosobniony 😉  
Jabe
A Polska?
u2
Kowida zrobił WHO, który wymieniał się fałszywą korespondencją z ChRL. Trump zdecydowanie obciął fundusze dla WHO, które wprowadziło w błąd cały świat, oczywiście na spółkę z ChRL Biden przywrócił fundusze dla WHO.
Ptr
Trump jest medialny i można go słuchać na smartfonie. Impreza dla seniorów to tv. Przepraszam.  P.S. 8 mln?  To sam sobie "covid" zrobił. Trzeba mieć talent, aby sobie samemu zrobić covid. 
u2
I co stare cieniasy? Znow ujadasz za friko 40-latku ? Czy jednak płacą tobie za te ciągłe ujadanie ? :-) :-) :-)
tricolour
I co stare cieniasy? Zamiast katolickiej Godek macie prezydenckie invitro. To dopiero początek, raport Laska znów jest oficjalnym dokumentem państwowym. A tak się śmialiście ze mnie gdy pisałem, że do produkcji samochodów elektrycznych potrzebna jest fabryka samochodów elektrycznych, a nie ściernisko po wyrębie lasu. Obok Lidla. 😛😛😛
Ryan
Tri i smiecu maja tylko po dwa komplety
Ryan
Ma wyzsze wyksztalcenie Jego klasa uczyla sie na trzecim pietrze szkoly podstaawowej
u2
ci co tak ujadają na NB robia to za darmo? Bardzo wątpliwe droga sake3. Jeśli nawet nie dostają jurgiełtu to zostali tutaj oddelegowani "służbowo" aby robić zadymę i ujadać na "pisowców" jak nas ciągle określają. Choć NB to komercyjne, prywatne medium. Mogą to robić z doskoku jak hohdojcz, ale mogą to robić non-stop jak trójchlorek. Szmaciu też bezinteresownie nie robi tego słowotoku. Łączą ich Niemcy.
sake2020
Nie sądzę by młodzież czy paniusia Lempart akurat byli zainteresowani ONZ..Wątpię czy nawet wiedzą co to jest.Za wszystkim stoją pieniądze płynące z różnych ośrodków na zadymy,akcje nienawiści,do central z trollami.Sądzi pan że ci co tak ujadają na NB robia to za darmo? Że smieciu pisałby swoje sążniste epistoły za darmo?Wybory za nami a oni nadal zachowują się jakby rządził znienawidzony przez nich PiS.TYch wyborów nie dało się wygrać ,Teraz cynicznie wysuszona miotła ogłasza,że traktaty nie mogą wpływać na sadownictwo w krajach członkowskich,A przez cały czas rządów PiS-u io twierdzono ,że u nas brak praworządności polega na niedostosowaniu się do traktatów.Że tłuszcza dowieziona na spędy tuskowe nie dostała w łapę i po piwie.Paniuska Leyen sporo wsadziła w tę kampanię.Żełeński też okazał  się zwykła szmatą.A demokracja okazała się fikcją .Wielu ludzi skorzystało na rządach PiS,które zlikwidowało biedę i chciało przwrócić godość.Teraz zastanawiam się czy było warto patrząc na ryczącego emeryta który ,,m w d..pie czternastkę.Ciekawe jak szybko się przekona.
u2
Gdzie nieustannie? Proszę pokazać nieustannie. Ciągle tutaj ujadasz. Robisz to za friko trichujku ? :-) :-) :-)
u2
"Jakas ty debilu szkole skonczyl" Niemiecką, nawet pisze po niemiecku na NB :-) :-) :-)
tricolour
@sake Gdzie nieustannie? Proszę pokazać nieustannie. Z tobą nie da się rozmawiać. To jest przepychanka na ilustracje - to jest twój sposób na prowadzenie "rozmowy" - jak z tym nieustannie. Oczywiście nie widzisz choćby w tym wątku, jak się do mnie zwracają twoi koledzy, właśnie nieustannie, a na to nigdy nie reagujesz. Jesteś zakłamana do granic możliwości, a to wyklucza z rozmowy. To właśnie przez takie zachowanie przegraliście wybory. Arytmetyczna wygrana PiSu, nawet ładna, zakończyła się gdy nikt z załganymi tchórzami nie zasiadł nawet do stołu, nic totalne. Hołownia traktuje was tak jak należy - jak trędowatych, bo tak tylko można, aż wyleczycie trąd.
Jabe
Inni winni.
sake2020
@Tricolour.....No,jednak interesuje i to za bardzo.Po co w takim razie pan nieustannie ubliża? Przecież życie jest tylko jedno,można je przeżyć inaczej niż tylko ubliżając,bluzgając czy wyśmiewając..Można zwiedzać świat ,spotykac się z ciekawymi ludźmi ,zdobywać szczyty.Was to nie interesuje?Niekoniecznie trzeba żyć nienawiścią,nawet jeżeli wam za to płaca.
u2
jak wywołano wśród tej młodzieży tę antypisowską psychozę To proste. Wynajęto bojówki Lemparcicy, którą przyjmował Tusk w Brukselce. Dużo ich nie było, ale nagłośniono te "strajki wściekłych macic" w ubeckich merdiach typu WSI24 i to wystarczyło, by wytworzyć psychozę nie tylko wśród młodych. Kowid i obostrzenia sanitarne dorzuciły swoje do psychozy. PS. Finalną szpilę w plecy Zjednoczonej Prawicy wbił libertyn Żeleński, który na forum ONZ oskarżył Polskę, że jest gorsza od ... Rosji :-) :-) :-)
u2
obserwujmy co dzieje się za oceanem Jak obalali Trumpa to miliarderzy typu Szorosz wynajęli lewackie bojówki, które demolowały amerykańskie miasta. No i był kowid, którym globalne merdia straszyły ludzi, a obarczali za wszystko Trumpa. Teraz po kowidzie, który cudownie został zlikwidowany od razu kiedy wybuchła na nowo wojna na Ukrainie ludzie w USA zapewne nie są już tak łatwowierni. Są inne sposoby na zakończenie wojny na Ukrainie niż militarne. A problemy z nielegalną migracją są widoczne już nawet w Nowym Jorku. Biden wpuścił co najmniej 8 milionów do USA. Teraz chce przykryć tą ewidentnie błędną politykę sprawami sądowymi przeciwko Trumpowi. Tyle, że w USA są jeszcze niezależne media prywatne, nie lewackie. Rządowych przekaziorów tam nie ma.
Ptr
Na poważnie trzeba zbadać jak wywołano wśród tej młodzieży tę antypisowską psychozę. Czy użyto jakichś środków medialnych , które miały wzbudzać konkretne uczucia strachu, nienawiści, pogardy. Bo wiemy, że było wiele marchewek, ale jakie były kije i czy to ograniczało się do propagandy czy coś innego robiono ? Czy utrudniano funkcjonowanie społeczeństwa ? Bo ja zauważyłem pewne symptomy dziwne. Chodzi o to, że 31% poparcia PO po tylu doświadczeniach wynika z chęci zmiany , ślepej zmiany. 
tricolour
@sake Nikogo nie interesuje, co macie robić, co chcecie robić. Proste - każdy robi swoje.
Ryan
tri tuska wybral sutener a nie suweren
sake2020
@Tricolour.....Czy może pan mi wytłumaczyć jaki cel ma wasza akcja,,nie lubię PiS-u'' wszędzie na NB również.Epatujecie nienawiścią,ordynarnym ubliżaniem wobec ludzi których nawet nie znacie.Ja rozumiem,że można nienawidzieć ale kogoś kto skrzywdził mnie albo moją rodzinę,ale żeby wyżywać się na komentatorach których w życiu się zobaczy? Na jakiej podstawie pan nam sugeruje,że nie jesteśmy wykształceni i nam to wytyka?Co pan w takim razie proponuje-ci których tak nienawidzicie powinni popełnić samobójstwo,wyjechać ,zaszyć się do mysiej dziury tylko dlatego że mamy inne niż wy poglądy?f,,Wszyscy na was srają nikt z wami nic nie chce w komentarzu powyżej..Dlatego sracie,bo wam a to płaćą ci którzy chcieli dojśc do władze .No to skoro doszli to po co te pokazy waszego chamstwa? 
Ryan
Zofia W rozdziale religii od państwa chodzi o rozdział katolicyzmu od państwa, każda inna religia jest mile widziana a wręcz pożądana
Ptr
Smartfon jako urządzenie techniczne będzie miał przewagę nad tv. Ale obserwujmy co dzieje się za oceanem.  Czym przyciaga się uwagę. A co będzie obciachem.