Otrzymane komantarze

Do wpisu: Powodzenia Polsko!
Data Autor
Siberian Dog Husky
Wszyscy w Berlinie tak nawijają?
wielkopolskizdzichu
Mowa trawa do chińskiego ludu przez zamknięty lufcik tym razem w wykonaniu pisiora, ale niczym się nie różniąca od tej serwowanej parę dekad wstecz przez komuchów. BTW Trwa zażarta walka pomiędzy jazgotem, a resztą kto więcej słów wystuka na temat co zrobić by klika Prezesa trwała u władzy i to wszystko pod pozorem troski o Ojczyznę.  
Zbyszek
1. „Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właściwie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami” 2. "Wybory w y g r a ł  duch patriotyczny"
Siberian Dog Husky
Polecam Warto youtu.be
u2
"Je*ać PiS. Tusk król." Widać, że ma chętkę na urząd prezydenta. fronda.pl Kwaśniewski, były prezydent mówił o Tusku, że jest to „facet, który jest wyjątkowo mściwy”.  „Jest rudy i mściwy” - skonkludował pełniący przez dekadę urząd prezydenta RP postkomunistyczny polityk.
Do wpisu: Nikt nie wygrał .... przegrali Polacy
Data Autor
u2
2) Propaganda TVP. To co PiS zrobiło z TVP woła o pomstę do nieba. Baju, baju. Polska TV jest misyjna, więc musi sie opierać na sprawdzonych faktach, a nie zmyślonych fejkach jak w waszej TVNazi. Zrozumiałe jest dążenie Partii Obciachu do przejęcia wszystkich możliwych mediów w Polsce, ale jak widać napotyka to opór nie tylko prawny, ale i zwykłych ludzi, którzy chcą rzetelnej informacji, a nie ubeckiej ściemy. PS. Reszty twoich głupot nie komentuję. Przeczytaj to co napisałeś i zastanów sie dlaczego jest to tak mało przekonywujące. :-) :-) :-)
Es
UU W robieniu z siebie idioty ciebie i tak nie przebiję. Masz do rozkminienia paradoks: jak to jest : wygral ale przegrał. Zabierz sie do główkowania natychmiast, bo jak widać zajmie ci to trochę. A powodzenie oczywiste w twoim przypadku nie jest
Ula Ujejska
Es I znów koniecznie chcesz tu robić za idiotę z TVN? Nie rządzi ale jednak wygrał wybory - i to jest fakt 🤣🤣🤣
Jabe
PiS jest uosobieniem ob­ciachu. Tego nie dało się zmienić li tylko PR-em. Trzeba by było zmienić samą istotę tej partii. Zrezygnować z toporności (media), roz­wiązywania pro­blemów „na rym­pał” (wybory kopertowe) i wielu innych spraw. Co by z PiS-u zostało, gdyby się z tego otrząsnął? Nic! Czy PiS po­pisał się w czym­kolwiek finezją? Sam Pan widzi, jacy z­wolennicy mu zostali.
Zofia
@Ryan Trafne spostrzeżenie. Obserwując co się w ostatnich latach działo z lekcjami religii, podejrzewam ( a nawet mam pewność),że zarówno Lewica jak i liberałowie urządzali manifestacje anty religijne aby przygotować grunt na zmianę moralną człowieka czyli aby go odczłowieczyć. Chcą wyrzucić lekcje religii ze szkół a do salek katechetycznych rozleniwione, przygotowane do złudnej wolności (aborcja , rozwody i róbta co chceta ) dzieci i młodzież nie przyjdzie. Inne religie nie mają takiej frekwencji jak katolicyzm. Przypomina mi się, że chodziłam na religię (była w baraku katechetycznym) z dziećmi z innych szkół. A dlaczego? Ano dlatego, że te zagorzałe komuchy posyłały również swoje pociechy na takie lekcje. A na co dzień zwalczali wiarę, księży i ludzi praktykujących. Narzędziami były podwyżki ( dla partyjnych) i brak awansu dla tych co praktykowali  wiarę w Boga.. Awansowali miernoty z legitymacją partyjną . I tak się dzieje od powojnia do dziś!
Es
" wygrał wybory"-   a ta swoje.  Rządzi?  Coś mnie ominęło?   
Es
@Jabe Tak. Oczywiscie Piątka.. . Że będzie miała tragiczne konsekwencje pisalem wielokrotnie od dnia jej ogloszenia. Ale straty z jej powodu dotyczyły " doroslej" części elektoratu. Zaniedbania przekazu w nowoczesnych środkach komunikacji - Internet w tym mobilny-dotyczą elektoratu najmlodszego
Ula Ujejska
Jabe Tak się nie podniósł, że aż wygrał wybory i zdobył 194 mandaty w Sejmie. Ale pobzdecić i pomarzyć zawsze możesz 🤣
Jabe
Podstawowym błędem wizerun­kowym, była Piątka dla Zwie­rząt, po której PiS już się nie pod­niósł. Nie miała ona nic w­spól­nego ze smart­fonami.
Es
Ja wywołano antypisowską psychozę. A trzeba bylo jakos specjalnie się wysilać? Pis z właściwym sobie wdziękiem sam się podkładał. I robił to z maniakalnym uporem nie wyciągając przez osiem lat żadnych wniosków. Klapki na oczach i ... jesteśmy najlepsiejsi bo pincet plus przecież dajemy. Starzy  klakierzy tutaj wylewaja łzy, bo malolaty tylko w smartfonach siedzą i wokół smartfonow zamyka się ich świat. A przepraszam ten smartfonowy swiat to kto kreuje? Jaki wysiłek i koszty pis włożył aby z tych smartfonow dobiegał wartosciowy i atrakcyjny a korzystny dla Pis sygnał? Zauważyliście kiedy Kaczyński, koledzy  i sam Pis stali się dla młodych synonimem obciachu? Ponownie. Bo kiedyś już tak było. Dlaczego armia ludzi jawnych tajnych państwowych i prywatnych mogła czuwać nad bezpieczeństwem Prezesa, ale pośród nich nie znalazła się ani jedna od wizerunku, a nawet zwyczajnie od wyglądu? Czy mlodzi ludzie mogli stać w kolejce by oddać głos na kogoś z kogo zwyczajnie z powodu tej legendarnej siersci na ubraniu  i łupieżu się śmieją? Masa wizerunkowych błędów które fachowcom od kampani wyborczych, wizerunku i pr nie miesci sie w glowach dowodzi, ze pis tak naprawde wygrać wyborow nie chciał. 
Jabe
Tak, prezes i jego kot. Zagrywki z eska­lacją plu­sów, sławna ko­misja, re­fe­ren­dum.
Swisspola
Odpowiem panu z mojego punktu widzenia.  Jest mi niezmiernie przykro, że do władzy doszli zdrajcy i volksdeutsche z PO. Że będą nami zarządzać pól- a nawet ćwierćinteligenci z lewicy. Że znów PSL da ciała i swoimi rękoma wykona najgorsze posunięcia Tuska. Naprawdę jest mi niezmierni przykro. Tylko zastanawiam się, dlaczego partia, która wygrała wybory nie doszła do władzy? Dlaczego ludzie wybrali pośrednio volksdeutscha a nie partie przy której rządach żyło im się coraz lepiej. 1) Proszę zobaczyć co zrobiono z TK. Ja wiem, że TK był bardzo upolityczniony za rządów PO-PSL. Wiem, że to ta koalicja zaczęła manipulacje przy TK i jego psucie. Ale robienie tego samego tłumacząc, że wy robiliście to samo to jest w prostej linii psucie państwa a nie jego naprawianie. To daje legitymacje obecnej władzy, aby jeszcze bardziej popsuć TK. 2) Propaganda TVP. To co PiS zrobiło z TVP woła o pomstę do nieba. Nawet komuniści chyba w swojej propagandzie byli bardziej oględni. Ja osobiście mam powody zęby popierać TVP w obecnej formie, pomimo że widzę co PiS z niej zrobiło.  I pytam się pana czy PiS uważało, że będzie rządzić wiecznie? Czy nie zdawali sobie sprawy, że kiedyś utraca władze i media publiczne. Opozycja po dojściu do władzy będzie miała mandat na jeszcze większe psucie mediów publicznych i całego państwa. 3) Proszę mi wskazać, dlaczego partia, która wygrała wybory, nie jest w stanie rządzić? Nie przyjmuje tłumaczenia idiotów, że wybory zostały sfałszowane, bo PiS i tak je wygrało. Chyba nikt nie myślał, a tym bardziej polski mistrz intrygi, że przy obecnej ordynacji wyborczej będzie  mógł rządzić samodzielnie. Wiec co się stało? Pan prezes Kaczyński ma specyficzny styl zarzadzania w myśl starej rzymskiej zasady "dziel i rządź". Wiec dzieli. Wielu twierdzi, że nie potrafi dobrać sobie kadr. Ja uważam, że w tym dzieleniu jest tak bezwzględny, że nawet trzeci bliźniak miał dość! Pozbył się Gowina, starał się poprzez konflikt Morawiecki Ziobro zminimalizować Solidarna Polskę, w 2015 roku był największym krytykiem Kukiza, bardzo intensywnie zwalczał PSL. wykluczał jakakolwiek współprace z Konfederacja. Czy widzi pan na horyzoncie potencjalnych jego koalicjantów. Przecież wszyscy mają jeszcze świeżo w pamięci jak potraktował byłych koalicjantów z LPR-u i Samoobrony podczas poprzednich swoich rządów.  4) Proszę wskazać mi choć jednego Polaka, któremu słynna naprawa wymiaru sprawiedliwości dała jakiś wymierny skutek. Jedyny jej wynik to wojna z Unia, wojna z opozycją o stołki i o bezkarność dla siebie i własnych przydupasów! Oto krajobraz po bitwie! 
Es
@Jabe A to tam byli jacyś macherzy od PR?
Ptr
Ale profesjonalną analizę, nie to co już wiemy.   
Swisspola
Ja Ciebie bardzo grzecznie prosiłem o niekomentowanie moich wpisów. Grzecznie ponawiam moją prośbę. Nie sprowokujesz mnie!  
sake2020
8 lat to faktycznie szmat czasu,żeby przywyknąć do ujadania i ubliżania.I trzeba z tym zyć.Tylko jak się to ma do wiecznych zapewnień fajnopolaków że to z ich strony miłośc ,tolerancja ,demokracja i uśmiech? To ja juz wolę zyć bez tej miłości.
Swisspola
Niestety nie tylko młodzi nie mogą rozstać się ze smartfonem.  Oczywiście szkody takiego postepowania jakie z tego faktu wynika dla młodzieży i dzieci są nie do oszacowania, niestety. Jednak mnie się wydaje, że postępu nikt nie jest w stanie zatrzymać, nawet z jego negatywnymi skutkami.   Niezbędne jest jednak dwubiegunowe źródło informacji. Między innymi dlatego, pomimo mojej bardzo ostrej krytyki tego co PiS zrobiło z TVP będę jej broni w stanie jakim jest. Chcę mieć informacje z obu biegunów wojny polsko-polskiej. Niestety tylko mała część inteligentnego społeczeństwa będzie z tego mogła wywnioskować prawdę i fakty. Szacuje ich na około 15-20%. reszta oczywiście radykalizuje się albo w stronę PO-TVN albo TVPiS łykając każdą propagandę jak kaczki. Jednak bez tej dwubiegunowości medialnej istnieje niebezpieczeństwo, że i znaczna cześć tych 15-20% się zradykalizuje, a wtedy zakują nas wszystkich w unijno-niemieckie dyby. Niestety ostatnio z przerażeniem obserwuje, że i ta 15-20% część społeczeństwa topnieje w oczach, i to wydawałoby się, że najbardziej wykształcona. W myśl powiedzenia pana Lema, wydaje się, że dostęp do Internetu powinien być wyłącznie po weryfikacji IQ, co ograniczyłoby znacznie internetowe śmieci. Taką weryfikacja przydałaby się również dla kandydatów na posłów, bo niestety mamy w parlamencie mnóstwo (p)osłów czego społeczeństwo nie potrafi zweryfikować! Arystoteles porównał dawna demokracje do rządów hien nad osłami, to do czego porównałby współczesną nam demokracje, kiedy rządzą nami w przerażającej większości (p)osły, złodzieje i klamcy?  
u2
cale stado słoni można by nauczyć tańczyć, ale nie dumnych Polaków! Znowu wycierasz swoją brudną szwabską mordę Polakami :-) :-) :-)
Darek
"Żeby to wszystko odwrócić trzeba pracy u podstaw" - no i to jest sedno. Można się obrazić na istniejącą rzeczywistość, ale ona jest. Trzeba się w niej odnaleźć. PIS zapomniał, że nic nie jest dane raz na zawsze. Zabetonowana góra starych pierdzieli, która żyła własnym życiem. Całkowicie olał doły partyjne i zapomniał, że do młodych mogą dotrzeć przede wszystkim młodzi. Kolejny raz zapytam, gdzie jest młodzieżówka PIS-u, co się stało z aktywnością Klubów Gazety Polskiej ? Mając do dyspozycji tak duże możliwości nie zbudowali swoich mediów. Za takie zaniechania się płaci. Ale co tam, góra dalej na stołkach, a reszta niech się buja:)
Swisspola
"Łatwiej jest palcem pisać po wodzie, niż spotkać mądrego Polaka po szkodzie!" *Nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi." Fraszki te bez mała maja 500 lat a nadal aktualne. Przecież przez ten czas cale stado słoni można by nauczyć tańczyć, ale nie dumnych Polaków!