Otrzymane komantarze

Do wpisu: Grudzień 2023
Data Autor
sake2020
@u2........Nie szkoda panu i innym czasu i monitora na przepychanki z czymś takim jak Tricolour?
u2
Czyli kopiesz żonkę patrząc w lustro, tak podejrzewałem :-) :-) :-)
tricolour
@u2 Twoja żona ma córkę ze mną? Przepraszam, pomyliłem kobiety do kopania. 😄
u2
To ty swoją córkę kopiesz w 4 litery ? :-) :-) :-)
tricolour
@u2 Twoja córka ma oczy od tyłu? 😛
u2
Jak kopiesz swoją kobietę w 4 litery to patrzysz jej w oczy ? :-) :-) :-)
tricolour
@ryan Gdy mówisz do mnie, to patrz mi w oczy, nie w lustro.
Ryan
z tego CHUJA jest taki sam Polak jak z ciebie szmaciarzu
NASZ_HENRY
🌼  
u2
Wiesz, co lubię? No wiem. Z tego co piszesz na NB lubisz takie głodne kawałki jak "nakopać kobiecie w sempiternę" :-) :-) :-)
tricolour
Nadejdzie albo nie nadejdzie. Na razie dziękuj Bogu, że Tusk jest Polakiem, bo gdyby władzę zdobył, a tego wykluczyć nie można, jakiś ruski namiestnik, to w pełnej zgodzie z polskim prawem i obyczajem zwierzchnikiem sił zbrojnych stał by się jakiś Kulików, prokuratorem generalnym Beria, a partyjne lizusy hurtowo by skakali z hotelowych i szpitalnych okien. Bez żadnego trybu.
tricolour
@Ely Stanowczo protestuję i domagam się usunięcia takich pięknych rzeczy, na widok których zła cześć mojej osobowości cierpi niemożebnie. To nieludzkie odzierać mnie wręcz do naga, pozostawiając na nieprzyjaznym świecie w cienkim woalu tęsknej delikatności. 😛
Edeldreda z Ely
@u2 Widziałam to ;)  Wiesz, co lubię?  Na przykład piękną muzykę: m.youtube.com  
Ryan
szkoda ze tobie bez zadnego trybu w parchaty ryj nie przypierdolili ale czerwony gnoju taki czas nadejdzie
u2
"nakopali do dupy jakiejś babie" EzE to lubi :-) :-) :-)
tricolour
Weszli sobie do telewizji bez żadnego trybu i nakopali do dupy jakiejś babie też bez trybu. Był czas przywyknąć przecie. 😄
sake2020
Przy siłowym wtargnięciu do TVP dało się zauważyć-grupa osób dokonujących wtargnięcia odmówiła wylegitymowania się,przedstawienia dokumentów uprawniających do zajmowania gabinetów i jakiegokolwiek wytłumaczenia swojego w TVP pobytu.Zachowywali się w sposób chamski i arogancki szarpiąc i wyzywając posłów.Chciałabym spytać czy jadąc na delegację czy służbową wizytę nie legitymujemy sie? To chyba jest pierwsza rzecz którą robimy.Pan Sienkiewicz jak na ironię Minister Kultury wysyła grupę bandytów i sam zachowuje się jak bandyta.Skąd mamy wiedzieć,że nie chciał podpalić pomieszczeń,przecież taką prowokację przeprowadził na MN podpalając budkę strażniczą.Powinno się upowszechnć zdjęcia i ustalic dane,,bohaterów'' od Sienkiewicza i filmy z tej bezprawnej akcji.
Hornblower
Republiką bananową a właściwie republiką kompradorską jesteśmy od 1989 roku, od czasów słynnego "obalenia" komunizmu, zaplanowanego przez ówczesnego szefa KGB towarzysza Kriuczkowa i pana Frieda z Departamentu Stanu, a wykonanego w sposób perfekcyjny przez towarzysza Kiszczaka. A cała reszta to tylko kontynuacja ich dzieła. Dzieła kontynuowanego przez wszystkie opcje rządzące w naszym kraju po 1989 roku (za wyjątkiem rządu pana premiera Olszewskiego). 
Ryan
Tusk, Bodnar, Sienkiewicz - trojka z NKWD  
Ula Ujejska
To nie koniec. Pan poseł Kuźmiuk informuje dzisiaj, że Tusk właśnie cofnął nasz sprzeciw co do przymusowej relokacji afrykańskiej szarańczy. Za chwilę zapomnimy o Tusku, bo będziemy musieli bronić naszych domów, córek i dzieci.
Do wpisu: Powodzenia Polsko!
Data Autor
Ula Ujejska
Kaczysta I uważaj, bo za jakiś niedaleki czas, to za taki post przyjedzie do Cie euro prokurator. Tusk właśnie wyraził na to zgodę. A frajerstwo mi pisze pod moją notką że to nie jest degradacja Polski.
Kaczysta
W niemieckiej księgarni książka… „Tatusiu masz dzidziusia w brzuchu?” To jest dewiacja. Od małego dzieci się indoktrynuje w taki sposób w nowoczesnej UE i wmawia im się - że to normalne. Do tego będą dążyć Nowacka, Lubnauer i reszta śmietanki lewactwa w Polsce? pbs.twimg.com
Tomaszek
O Millerze piszesz czy o Cimoszewiczu ?
Ptr
Wiemy, że Polska nie jest potężna ani rozwinięta technologicznie. Dlaczego mielibyśmy ją uważać za najważniejszą?  Dla mnie oprócz tego powodu , że tu żyjemy jest drugi powód: Polska jest narodem misyjnym. Chodzi o kontynuację nieudanej misji krzyżackiej i nieudanej misji prawosławnej na wschodzie. Otóż imperia wytwarzają szatański model władzy absolutnej polegający na absolutnym wyzuciu z wartości przy walce o władzę. W skrócie po rzymsku - miecz w serce najbliższych, po japońsku sepukku, po niemiecku rozkaz samobójstwa, .... Polska należy do tych narodów, które chciały braterstwa, a ułatwiało to istnienie groźnych wrogów. I takie narody jak Szkoci, Irlandczycy, Litwini, Finowie , Polacy zaczęli rozumieć potrzebę wolności i poświęcenia duchowego, z czego wynikały powstania i następujące po nich prześladowania , emigrację, ucieczki przed tyranami. Ta walka jakby nie była upadlająca jest uświęcona. To jest Prawdziwy postęp ludzkości , który jest zrozumiały w wierze, ale też w popkulturze, nawet jeżeli czasem hierarchia Kościoła dla zachowania świętego przymierza pomiędzy imperiami tego nie chce uznać. A więc jes różnica kulturowa pomiędzy totalitaryzmem ciągnącym się od pierwszego Rzymu, poprzez drugi i trzeci, różne formy absolutyzmu , później  komunizmu i nazizmu z kontynuacją w widocznej dzisiejszej brutalności i bezwzględności polityków. A więc cieszę się, że nie należymy do tego starodawnego smoka rządzącego władzą na Ziemi. 
Jabe
Sens słów. No właśnie. Czy soc­jaliści mogą być uznani za prawicę? Ależ tak! Czy słudzy obcych na­rodów w obcej służbie, po­tulnie przy­klepujący nowo­modne nowe łady mogą być uznani za patrio­tów? Ależ tak! Takie czasy.