|
|
Dark Regis No jak to jakim? Jesteśmy kondominium. Pan Kaczyński chyba to wyjaśnił, a zapomniał jedynie wspomnieć, że kondominium utworzyli Amerykanie. Obawiam się, że żydom do uszczknięcia naszego dobra nie potrzeba żadnego konkretnego zarządu. Kłamią już od zarania i napadają na sąsiadów, a potem w książkach piszą, że było odwrotnie. |
|
|
xena2012 To pod jakim jestesmy w końcu zarządem? Jakoś wszyscy sobie roszczą sobie do nas prawa: Ameryka,Izrael,Niemcy i faktycznie lekarze,architekci i naukowcy z Afryki też zechcą uszczknąć kawałek tego tortu zwanego niepodległością? |
|
|
Dark Regis Nie zasłaniajcie się Bieńkowską, tylko powiedzcie otwarcie, kiedy zamierzacie nam ogłosić, że wyjście z Unii niemieckiej jest już niemożliwe, musimy oddać niepodległość i polską ziemię pod niemiecki zarząd (np. dla osadnictwa "inżynierów i lekarzy" z Afryki i Azji jako niemieckiej rezerwy)?
youtube.com |
|
|
Zofia Polacy powinni być edukowani historycznie. Obecnie na Historii powtarzany jest film "Blisko co raz bliżej",który powinien być emitowany w telewizji publicznej TVP1 a w szkole na lekcjach wychowawczych. W tym odcinkowym filmie pokazana jest geneza podziałów w Polsce. Tam pokazane są charaktery i podejście do Ojczyzny. Polecam. |