Otrzymane komantarze

Do wpisu: Rasista Tuwim i ksenofob Sienkiewicz czyli...
Data Autor
u2
Znowu kpina z wierzących. Postępaki tak mają.
Anonymous
Tylko nie wstawajcie z kolan z tego powodu. Bardzo proszę.
Do wpisu: O Smoleńsku. Prywatnie
Data Autor
u2
"nie skasowałem ze swojego telefonu komórkowego. Jest pamięć – i jest pamięć materialna." Ś.p. Lech Kaczyński posiadał niezłą pamieć. Pamiętał 9-cyfrowe numery do swoich znajomych. Korzystał z doskonałej Nokii 6310. Ile hejtu na Niego sie wylało, że niby używa przestarzałego telefonu. A to był jeden z topowych modeli. Wiadomo, hejt był sterowany przez usłużne media.
Do wpisu: Norymberga, Powstanie Warszawskie, wstrząsająca sztuka
Data Autor
Zygmunt Korus
Człowiek, który posiada tzw. wrażliwość historyczną, a do tego się przyznaję jako w takim wypadku płaczek, kiedy czyta takie dantejskie sceny, nieuchronnie odczuwa skurcz serca, roni łzy, a ja w dodatku czuję, że otwiera mi się scydzoryk w kieszeni...  Wielkie uznanie za to historyczne dzieło dla Taty! Bo Teutonii chcieliby, żeby już można było przechodzić ot tak nad bestialstwami, których się dopuszczali w samym centrum cywilizacji światowej! Dzicz germańska!
Do wpisu: Integracja integracją, a każdy kraj broni swojego...
Data Autor
Anonymous
To, że kraje walczą o swoje interesy to normalna sprawa. Problemem jest unia, która służy do wiązania rąk by jedni mogli walczyć o swoje interesy kosztem drugich. Byliśmy już w bratnim sojuszu opartym o te zasady "Folwarku zwierzęcego" i proponuję by zwolennicy marksistowskiej unii pokajali się i nie zabierali więcej głosu w sprawach, których biegu nie potrafią przewidzieć.
Jabe
Dlatego trzeba wreszcie odsunąć POPiS od władzy.
sake2020
To chyba zrozumiał że każdy kraj broni swoich interesów.Każdy z wyjątkiem Polski gdzie grupa unijnych zaprzańców z niejakim Tuskiem na czele forsuje tezę,że im gorzej dla Polski tym lepiej.Dla nich oczywiście.
NASZ_HENRY
Mówił dziaders do obrazu a obraz do niego ani razu ☺☻
Do wpisu: Sentymentalna podroż z Johnem Cookiem
Data Autor
u2
Kursy leadershipu zostawiam dla tumanów takich jak "Anna".
Tomaszek
A cóż to za liga mistrzów . Znałem kiedyś mistrza świata kolejarzy w modelarstwie . Też mistrz , a jak się nosił ? Sam odstajesz od reszty Polski , nie z powodu rozbiorów , tylko że jesteś cieć . Spytaj marynarza kajakarza o kursy leadershipu , jak zaliczysz to cię ruska baba na bazarku przestanie ze szmatą ganiać . I pamiętaj wschód i ludzie tam w tym kraju to co najlepsze może człowieka spotkać . Nie huta i kopalnia .
u2
Zazdroszczę dla zachodniej Polski żużla. U mnie na północnym-wschodzie jest już co prawda najwyższa liga siatkówki. W tym sezonie zaszczytne 7 miejsce w lidze Mistrzów Świata. Zawsze jednak ten północny-wschód Polski jest trochę odstający od reszty Polski. Gorsza infrastruktura daje znać o sobie. Wychodzą zapewne sprawy rozbiorowe, że wschód to był zabór rosyjski.
Do wpisu: O najbogatszym Polaku II RP – w 60. rocznicę śmierci
Data Autor
Dark Regis
Obawiam się, że ludzie że WSI są dziś bardziej kowbojami z zachodu.:\
NASZ_HENRY
Obecnie Konfederacja Lewiatan opanowana przez ludzi ze WSI  ☺☻  
Jabe
Skoro był wrogiem pierwszej sanacji, to zapewne nie wspierałby mocno drugiej.
Marcin Gugulski
Czy aby na pewno "najbogatszym"...? Czy można prosić o zacytowanie jakiegoś źródło potwierdzającego prawdziwość tej tezy?
Anonymous
Tak. Na świecie są nie tylko leworęczni i lewomyślni.
Do wpisu: Zaraza: egzamin dla UE i państw
Data Autor
Anonymous
Zgadza się, dlatego naśladowcom Goebelsa należy się przeciwstawiać, nawet jeśli co innego ma Pan na myśli.
u2
Brednie powtórzone nawet tysiąc razy nadal pozostają bredniami. Niektórzy nigdy się tego nie nauczą, że Goebbelsa lepiej nie naśladować.
NASZ_HENRY
UE się sypie, jeszcze dostanie szpryce ze Sputnika -V i będzie R.I.P ☺☻  
Anonymous
Dalej prezentuje Pan święte oburzenie w służbie propagandy pandemizmu. Na propagandzie się nie kończy. 100.000ofiar to w większości nie ofiary infekcji bronią biologiczną, co zamilczacie, tylko ofiary lockdownu.
Do wpisu: Krótka pamięć Holendrów, niespłacone długi Szwedów (...)
Data Autor
u2
"Na koniec przegląd prasy. 17 marca ukazał się w „Gazecie Wyborczej”" Wiadomo, pan europoseł musi czytać Gazownię ze służbowego obowiązku. Ale nie trzeba koniecznie tym epatować publicznie.
sake2020
Nasza pamięć też jest krótka.Dziś 11-ta rocznica katastrofy pod Smoleńskiem a w mediach jakby nie istniała.A przepraszam,zaistniała ale tylko pod kątem chamskich wybryków jakiegoś wypierdka w okularkach udającego przedsiębiorcę.Piszę o nim ,,wypierdek'',bo nikt normalny i przynajmniej odrobinę wychowany nie powinien zakłócać takiej rocznicy.Cż ,nowa świecka tradycja.
Do wpisu: 11 państw bez ratyfikacji
Data Autor
Anonymous
Może jednak wypadałoby mieć odrobinę krytycyzmu i przyznać się przed samym sobą, że w Unii możemy być albo na kolanach albo wcale. Ta prawda nie była tajemnicą już przed zapisaniem się do tego nowego marksistowskiego raju bo tzw. okres przystosowawczy trwał wiele lat i polegał na stawianiu absurdalnych warunków, które z niewiadomych przyczyn były przyjmowane. Nic się nie zmieniło.
Do wpisu: O szmacie na twarzy, Francji - liderze zachorowań w Europie
Data Autor
Anonymous
Rozumiem, że nie może Pan godzić w sojusze i rozbijać koalicji wiszącej na włosku ale jeżeli nas nie wykończycie to upieranie się przy herezji pandemicznej będzie piętnem zła. Jeśli to prawda co piszą to Bil Gates gra w otwarte karty: "Gates podkreślił, że pandemia i lockdowny sprzyjają walce z globalnym ociepleniem, ale są niewystarczające. Filantrop zapowiedział, że potrzeba jest nagłego wprowadzenia o wiele większych ograniczeń." geekweek.pl Trzeba się opowiedzieć po jednej ze stron.
Do wpisu: Najbardziej biało-czerwone sporty
Data Autor
Es
To proszę przy okazji napisać o strukturze organizacyjnej  polskiego sportu, o statusie tzw Związków sportowych przejętych na własność przez dynastie i klany pod patronatem różnych "leśnych dziadków". O tym jak służą one jedynie osobistym intersom "działaczy".O tym jak niszczy się talenty i kariery tych niepokornych i takićh na których nie da się zarobić.O tym jak rzuca się młodym ludziom kłody pod nogi , a korzysta się z każdej okazji na fotografię z tymi którzy mimo braku jakiejkolwiek pomocy czy nawet wbrew takim związkom samodzielnie coś osiągnęli. O tym dlaczego zdolni pracowici ludzie muszą uciekać za różne granice aby mieć szansę się rozwijać . O tym czy w polskich warunkach istnieje jakakolwiek szansa zorganizowania na przykład solidnego turnieju ATP.O tym czy tzw polski sport służy jeszcze czemuś innemu niż przekręty i praniu pieniedzy. Itp itd. A później postaramy się odpwiedzieć na pytanie: który sport jest naszym narodowym.