Moje komentarze

Do wpisu: Reduta Dobrego Imienia: Oszczerstwo w Daily Mail
Data Komentarz
moje wyrazy uznania za Redute Dobrego Imienia.... piękna i potrzebna inicjatywa...serdecznie pozdrawiam:))))))
Do wpisu: Oburzeni, Kukiz, Duda i może się uda!
Data Komentarz
rozumiem Pana intencje ale pozwolę sobie zauwazyć , że ten dom wariatów urządza nam komuna i postkomuna .Wyrażam tylko nadzieje że my jetseśmy w stanie na odległość wyczuć smród prowokacji…
Do wpisu: Platforma Oburzonych czy Platforma PO-odurzonych
Data Komentarz
pełna zgoda z Zawiszą i Sową.... popatrzymy co bedzie dalej....pozdrówka
ładnie to ująłeś własnie ten stan ducha narodowego miałem na myśli a nie partie sprzed 39 roku .Dokładnie tak jest PIS-owcy to narodowcy i państwowcy , dlatego trzeba ich wspierać a nie rozliczać.…
nie przeceniam ale oceniam kibiców .To oni niosa ORŁA W KORONIE obecnie , reszta siedzi w domu .... upsss no nie wszyscy .... Napoleona juz mamy i Piłsudskiego na miare naszych możliwości ..... to…
chyba mamy zbyt duże oczekiwania od PIS , PIS sam tej wojny nie wygra. Narodowcy to obecnie kolejna sztafeta pokoleń przejmująca pałęczkę .... pozdrówka
dokładnie tak..... Duda-Bolek ..... ale teraz mają dwa wyjscia , dołączyc do PIS albo do Solidarnej Polski czyli postkomuny...pozdrówka .....pozyjemy zobaczymy
dzieki i pozdrówka
dzięki i pozdrówka
Do wpisu: Niemiecki cień nad RAŚ - Prof. Tadeusz Marczak
Data Komentarz
jestem za agenturą warstwową , warstwa ziemi , warstwa agentury i tak az do wyczerpanaia zasobów agenturalnych..pozdrówka
mam nadzieje że niedługo bedziesz mógł wspomagac taką organizacje.... z tego co wiem jest przygotowywany taki projekt..pozdrówka
pozdrówka
dzieki za wyczerpującą informacje , mam nadzieje że wielu to przeczyta i otworzy oczy.....pozdrówka
w polityce nie ma przypadków , Polską zarządzaja agenci wpływu mówiący po Polsku....pozdrówka
piszesz bardzo ciekawie , możesz opisać jaką ty byś wprowadził poityke Polski na obecną chwilę? A jak znajdziesz chwile dopisz o co chodziło w sprawie II wojny światowej. Ja twierdze że niemcy celowo…
pelna zgoda..... Stasi to kolejny penetrator i agentura wpływu a Polsce....pozdrówka
Do wpisu: junior wałęsa i refleksje znad grobu, mojego też
Data Komentarz
że tak sobie pozwole...... pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO..... ładny wpis
Do wpisu: Polska Godzina „W” wybiła 1 marca 2013 roku
Data Komentarz
Pozdrów Białystok i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO....pozdrówka
prosze to zostawić nam...... mamy swoją Polską drogę i nią pójdziemy.....pozdrówka
a może raczej z Czerskiej ,przestań Pan opowiadać bajki .Nikt nie ma tutaj zamiaru stosować siłowych rozwiązań.Demonstracja, strajk to normalne rzeczy w demokracji .mam wrażenie że robi pan za tube…
PIS-owi nie trzeba koalicjantów sowieckich... idziemy po władze....PIS i Narodowcy....pyta Pan o przewrót majowy? A czemu nie? Polska jest i będzie nasza.... ODZYSKAMY POLSKĘ.... a potem bedziemy się…
Do wpisu: Trzy Odezwy - 1863 ,1946 ,2013
Data Komentarz
dzieki za wpis i pozdrówka
amen i pozdrówka
pozdrówka , masz odpowiedz na priv
Materiały zostały przeslane do biura PIS. My musimy znależć swoja drogę korzystając z doświadczeń np. niemców lub czechów przy dekomunizacji .Obawiam się jednak że w Polsce będzie miał miejsce…
Do wpisu: Rząd Ludowy Platformy Obywatelskiej odpowiada Kaczystom
Data Komentarz
jak ja bym dostał robotę u Tuska.... to ...... bym go jak Kmicic Kuklinowskiego..... grillował.....pozdrówka ps. jako prywatny , nie posel
mozemy PO-kopać galę jeśli w roli gały bedzie wystepował towarzysz premier....pozdrówka
na ich miejscu bałbym się juz gniewu ludu....... pozdrówka
Do wpisu: Wpis inaugarycyjny na niniejszym blogu, ciotowatość męska...
Data Komentarz
buśka super...... pozdrówka
Do wpisu: Sensacja!!!Złapano człowieka który chciał zabić Tusca
Data Komentarz
witaj na NB..... sprawy o których piszesz sa tajne i utajniono je ze względy na dobro śledztwa.....pozdrówka
niedługo opublikuje list na podstawie którego życie płemieła jest zagrożone..pozdrówka
Do wpisu: Tadeusz Mazowiecki, czyli „Wróg pozostał ten sam”
Data Komentarz
nie bede przeklinał.... ale ten  Mazowiecki juz raz krzyzaków do Polski sprowadził.....a teraz komunistów
Do wpisu: W marcu SZACH niedługo MAT czyli RUDY!!!DO BUDY!!!
Data Komentarz
masz odpowiedz..pozdrówka
a ja pozdrawiam .... co do zdjęć , wybacz ale takie jest zycie......
Życzenia cudne.... wygrywasz konkurs z moim uśmiechem , starego mohera...... . Prosze abyś w nastepnycg wpisach uzywał słów zrozumialych a minaowicie" i żeby sobie je wsadził w ...., no tam gdzie…
w zupełności się zgadzam..... SP to banda platformerskich przebierańców. Złodzieje powinni oddac mandaty PIS-owi...pozdrówka
krzysio vel ania celowo sa ponizej Niesiołoszczawia ... takie celowe POzycjonowanie....pozdrówka
 dzięki i pozdrówka
dziekuje za mile słowo , jesli chodzi o narodowców to widze to bardzo prosto . To młodzi ludzie którzy są nastawieni na walkę ( niekoniecznie musza być zwolennikami PIS) i nie oto tu chodzi .ważne…
a ja pozdrawiam
Nie ma wyjścia tylko wjść na ulice......nie oddadzą władzy, trzeba im ją zabrać.....pozdrówka
Do wpisu: RAPORT POLICJI Z ROZRÓBY W KLATCE RYŻEGO KOCZKODANA
Data Komentarz
przylazłeś tu mącic? Tu każdy ma prawa do swojej ekspresji a nie brutalnej krytyki...... powiem ci tak " wal się na ryj' .... bez pozdrówek
Do wpisu: Brawo PiS, brawo Panie Premierze Kaczyński!
Data Komentarz
racja po stokroć... pozdrówka
Do wpisu: Jeszcze będzie pięknie……. Horror na Zielonej Wyspie
Data Komentarz
dzięki i pozdrówka
Marku ja go po prostu " uwielbiam" .... mam nadzieje że będe mógł mu powiedzieć " Głowa do góry"....... hahahahahahahaha
Do wpisu: TUSKawki z bitą platformą i GrzyPObranie- sezon 2013
Data Komentarz
wszyscy Polacy to jedna rodzina oprócz rudego tego s...syna.....pozdrówka
kupuje te dwa grzyby , beda w następnycyh odcinkach...pozdrówka
oj będzie się działo....pozdrowka
ze zrozumienia 6 .....i pozdrówka
Do wpisu: Jak z tego wyjść - PLAN
Data Komentarz
od dawna o tym samym pisze i z chęcia się zaangazuje w ten projekt .To jedyne sensowne rozwiązania na zmiany w naszej Polsce , które zostaną zakończone sukcesem.....pozdrawiam