Moje komentarze

Do wpisu: Jak zbój z SoPOckiego lasu został tuscopernikiem
Data Komentarz
kłaniam się nisko.....kacisko
dziękuje i kłaniam sie nisko ...kacisko
Do wpisu: Sztafeta pokoleń……
Data Komentarz
pozdrówka....
zapomniałeś pewnie o swojej młodości.... młodzi maja swoje cele i swoich wybranych .... to nasza rola w tym aby zaufali Panu Kaczyńskiemu. Naturalnym będzie poparcie PIS ale pozwól młodym na swobodny…
Oni juz maja swojego Piłsudskiego i Dmowskiego .... niech walczą...pozdrówka
i pozdrówka
Do wpisu: Pamięć o Nich....
Data Komentarz
to jest ta PE... PE....Peszka.... inaczej sowiecki kałach co strzela sowieckimi nabojami ....pePeszka...... pozdrówka
Do wpisu: Rosjanie to złodzieje
Data Komentarz
ośmieszacie sie
jak mawiał Marszałek.... j...ał ich pies....pozdrówka
się wqrwiłem na sowietów.... na pohybel im....pozdrówka
Do wpisu: Skuteczność prawicy czyli Bitwa Warszawska 2013
Data Komentarz
za wpis i pozdrówka
Do wpisu: Idzie czas „odnowy”
Data Komentarz
jesteśmy zgodni co do diagnozy .ps materiały przesłałem ale jest cisza . pozdrówka
dzięki i pozdrówka
Amen i pozdrowka
bo w Polsce nie rządzą jeszcze Polacy a polskojęzyczni...pozdrówka
pozdrówka... PO ...Przestępcza Organizacja
Do wpisu: Korzystam z okazji,ze jeszcze moge sie zalogować.
Data Komentarz
3MAJ SIE CIEPŁO i pozdówka
Do wpisu: Polska potrzebuje pomocy Leona Zawodowca z bombą atomową!!!
Data Komentarz
komentować trzeba chocby z szacunku dla autora tekstu....pozdrówka
znakomity tekst pod którym się podpisuje ręcami i nogami....gratuluje bo trafiasz w sedno problemu..... pozdrówka ( ciekawe czemu nie masz wpisów bo moim zdaniem tekst rewelacyjny)
Do wpisu: Żołnierze Niezłomni -CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM .
Data Komentarz
dzięki za info tez myśłałem że to Krzysztof ale wolałem potwierdzic
masz racje....już chocby tylko za to i za muzeum PW
możesz podac autora?
dziekuje i pozdrawiam
na pohybel komunie!!!!!!! pozdrówka
Do wpisu: Raz sierpem , raz młotem w szechtera hołotę czyli PO-datki
Data Komentarz
to tylko jeden z wielu nowych podatków..... o reszcie cicho sza.....choćby podwyżki za śmieci i wode
wpis Farsona jest zasadny ..... bo to sa pytania wobec PIS na ktore nie znamy jeszcze odpowiedzi ....pozdrówka
ograniczenie rozdętej administracji da olbrzymie oszczędności, umiejętne gospodarownie także..... obserwując dzailania PIS przez 13 miesięcy rządów Jarka mozna mieć nie tylko nadzieje ale i pewność.…
tez myslałem o mniejszej stawce a projekt Rybińskiego można przekuć na 1000 zł od dziecka odejmnowane od obciążen, niekoniecznie trzeba dawać ten 1000 , mozna odciążycć w płaceniu podatków. Reszta…
Do wpisu: Uprzejmie donoszę ….. życzliwość na Zielonej Wyspie
Data Komentarz
co kraj to obyczaj ...... ja pisze o bezinteresownej złośliwości  obywateli donosicieli wobec obywateli.... a najgorsze są te POlityczne....pozdrówka
jest ostrzeżenie , no to jest obowiązujące prawo....pozdrówka / pytanie tylko czy to nie jest czasem terror wobec innych/
jak w dowcipie z PRL-u.... milicjant zaprasza do PO-loneza a jak odpowiadam.... Z qrwami nie tańczę..... pozdrówka
ten przepis na czerwone mendy jest super....pozdrówka
i papryczka chili dla złagodzenia hemoroidów....pozdrówka
Do wpisu: Dajcie spokój Donaldowi Franciszkowi
Data Komentarz
informacja że tusk szykuje sie do ucieczki jest odpowiedzia na Pani wpis że tusk nie dostanie zadnej posady w UE ....... czeka nas ewangelizacja i polonizacja kraju.... pozdrówka.... a kawa jak…
nie zabiera Panu możliwości wyrażania swoich opinii i nikt nie zabroni wyrażania mojej opini...... hołubienie niemiec jest niesmaczne..... krytyka winna być krytyka konstruktywną a nie sianiem…
3MAJ SIĘ CIEPŁO...pozdrowka
do budy.!!!!!!!!!!!!! do BUDY!!!!!!!!!!
robisz w POrtki??????????????????
nie z Niemiec.... siejesz defetyzm..... boisz się????? Manifestacje maja wstrząsnąc Polską po to by ścierwa zaczęły się bać , dopiero po tym możemy zacząć budować nasza Polske wolna od komuchów,…
wypłoszyc i .........  do siatki..... siatke do wora...... a wór?????? DO JEZIORA......pozdrówka
Stawiam zakład , kawa i pączki w Wiedniu , że tusk w tej chwili ucieka i szyykuje się do ucieczki . Oczywiscie że manifestacje są potrzebne . Jestem przekonany o tym że najpierw musimy reżimowe media…
pozdrówka i mam prosbe , nie dyskutuj z niemcem bo to jest prowokator..... taki z niego niemiec jak z koziej dupy traba
ciekawe skojarzenie....pozdrówka
Amen ..... pozdrówka
Do wpisu: Gra PO-łsłówek Sra PO-łgłówek
Data Komentarz
Ja nie oglądam reżimowych lewackich  stacji ..... one skończą jak Agora lub zabierze im się koncesje za prowadzenie dzialalności antypolskiej..... pozdrówka
Do wpisu: Można oszaleć w tym przyjaznym państwie
Data Komentarz
tak mniej więcej to wyglada pozdrówka
dzięki i niebawem relacja z urzędu.... pozdrówka
to sa normalni ludzie.....proszę się nie dziwić że zamkneli oddział jak taką zaraze przywieżli.... żeby sie ludziska nie POzarażały....pozdrówka
ta walka sie naprawdę odbyła..... nie bede podawał adresu bo CYBY  w Polsce grasują . Idiota , idiote idiotą PO-gania ....to droga Pani juz nie komuna ale twór feudalny gdzie obywatelowi zabiera…
Do wpisu: Narodziny młodego Polaka - aktualizacja
Data Komentarz
dziękuję za pozdrowienia ..... 3MAJ SIĘ CIEPŁO i pozdrówka