Moje komentarze

Do wpisu: Prima Aprilis bo się PO-mylisz
Data Komentarz
to dobra propozycja , odniosę się niebawem ... pozdrówka
pozdrówka
wesołych Świąt i pozdrówka
Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pana.... pozdrawiam serdecznie
dlatego skrócilem tekst ...pozdrowka
to tekst dla lemingów .... niech czytają
Do wpisu: Bolek ty..… ty mnie tylko nie przepraszaj
Data Komentarz
ja tez nie widziałem tego kapitalizmu.... tylko jak nazwać ten obecny system.... bedę zobowiązany za podpowiedż....pozdrówka
masz racje ale Daf tez ma racje .... pzowoliliśmy na to naszym zaniechaniem i lenistwem.....pozdrówka
cenie sobie Pani uwagi..... wladza jest  ku doświadczeniu także......przesyłam pozdrówka
dziękuje za wpis , darze Pana dużą sympatią tak jak cały WZZ z Gdańska ...... pozdrawiam i klaniam się nisko.... kacisko
popieram w calej rozciągłości... i przesyłam ukłony oraz pozdrowka
masz racje.... pozdrowka ( życie na Zielonej Wyspie wymierzy im sprawiedliwość) szkoda tylko że my tez za nich bedziemy musieli cierpieć
Do wpisu: Ekskomunika dla członków SLD, PO , PSL i RP
Data Komentarz
Polska potrzebuje solidarnosci serc i polaków którzy zarządzają Polską....ot i cała recepta....pozdrówka
mam Cie w pamięci z Onetu..... pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO.......pozdrów kpr. Kosibe i całą resztę .... miło Cie widzieć
bo część z nich to bezzębne psy które miały pilnować stada dla Pana ale wolą ..... purpure i dobre słowo od wrogów koscioła....pozdrówka
dziękuje za poparcie.... i przesyłam pozdrówka
Do wpisu: Gra o Polskę
Data Komentarz
pozdrówka
należy patrzeć na ręce...pozdrówka
Do wpisu: Już idą czasy…….
Data Komentarz
3MAJ SIĘ CIEPŁO i pozdrówka
Do wpisu: PO-dszczuwaczom z zatoki czerwonych świń
Data Komentarz
przypatrywać się trzeba..... pozdrówka
a ja sie kłaniam nisko i pozdrawiam
3MAJ SIĘ CIEPŁO ....pozdrówka
dzięki i pozdrówka
pozdrówka
kłaniam sie nisko.....kacisko
Do wpisu: „Polskę wynajmę , sprzedam , oddam na złom ”
Data Komentarz
pozdrówka i do zobaczenia
i takich dziewczynek nam trzeba....pozdrówka
Do wpisu: Koncesjonowana oPOzycja czyli Magdalenka-bis
Data Komentarz
mam nadzieje że sobie poradzimy z kolejna POwokacją dudy, Kukiza i reszty ....pozdrówka  i 3MAJ SIĘ CIEPŁO
pełna zgoda ale musi byc początek i ten poczatek musi byc w Warszawie , reszta ww wpisie pełzająca rewolucja.....pozdrówka
dokladnie jest tak jak piszesz....no zobaczymy czy uda nam sie ten TARAN mimo rozdanych przez komune ról....pozdrówka
dokładnie tak , amen i pozdrówka
3MAJ SIĘ CIEPŁO , zawsze możesz się za nas pomodlić żeby nam się udalo....pozdrówka
niewykluczone że tak jest jak piszesz...pozdrowka
ja niestety ma bana na onecie...pozdrówka , zmienie nick i pomoge
do zobaczenia w Warszawie..... a analogia do Powstania Styczniowego jakże aktualna..pzodrówka
dzieki i pozdrówka
"I co Pan nam zrobi? Będzie Pan mógł nam „na warstat skoczyć” – jak mawiał poprzednik na Pana stanowisku. Jak zamierza Pan nas zmusić, żebyśmy zatrudniali ludzi, jak nas przy horrendalnych…
Spotkanie Platformy Oburzonych zorganizowane przez Pawła Kukiza i Piotra Dudę,wywołało ostrą reakcję wśród organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Cezary Kaźmierczak, prezes Związku…
dzieki i pozdrówka
Do wpisu: "Czyja ma być Polska"?
Data Komentarz
mam nadzieje że wielu to przeczyta i dotrze do szarych komórek że KOMUNIE TRZEBA PRZY.....DOLIĆ.... innego wyjścia nie ma...pzodrowka
Do wpisu: Obalmy „okrągły stół”
Data Komentarz
AMEN... i do przodu...pozdrówka
Do wpisu: I co dalej z Platformą Obłowionych, Platformo Oburzonych?
Data Komentarz
pieknie ich wychłostałaś słowem.....pozdrówka
Do wpisu: Nam polędwica oraz schab nie smakuje tak jak szczaw
Data Komentarz
masz racje ale juz tylko kpina i szyderstwo bije w tych bydlaków....pozdrówka
nie czekajmy na dzieci.... załatwmy to sami....pozdrówka
Do wpisu: Oburzeni, Kukiz, Duda i może się uda!
Data Komentarz
nie atakuje Pana ws. Pana dudy przez małe d . Stwierdzam jedynie fakt że komuś zalezy na tym byśmy zyli w domu wariatów. Słowianie a szczególnie Polacy od zawsze pragną zyc w spokoju a niektórzy…
Do wpisu: Platforma Oburzonych czy Platforma PO-odurzonych
Data Komentarz
dzieki i pozdrówka
obserwujmy.... zobaczymy kto z nas trafniej przewidział , najwazniejsze aby to się odbyło z korzyścią dla Polski...pzodrówka
kłaniam się nisko ..... to Piłsudski na miare naszych obecnych mozliwości
oddolne rewolucje nie są kontrolowane.... więc trudno im zapobiec a tym bardziej sterować nimi .... nie dajmy im szansy ...pozdrówka
to mamy tak samo ....pozdrówka