„Polskę wynajmę , sprzedam , oddam na złom ”

„Polskę wynajmę  , sprzedam , oddam na złom ”  - kontakt telefoniczny KPRM lub pałacyk na Krakowskim przedmieściu
Polecam wszystkim wywiad w „ Sieci” z profesor Grażyną Ancyparowicz . Nie zgadzam się jedynie z tym że działo się to nieświadomie .Otóż twierdze że działano z pełna świadomością , celowo  i w imieniu obcych państw i koncernów . Jak pisze pani profesor Polskę można porównać do pociągu w którym grasują złomiarze wyprzedając ja po kawałku . W pewnym momencie  wszystko przestanie działać , pociąg stanie albo się wykolei . Niestety wygląda na to że musimy zmienić załogę , złomiarzy wygnać i wrócić na tor odbudowując to co zostało ukradzione . Aby tego dokonać trzeba nam dorwać złomiarzy , postawić przed sądem , skazać i uwięzić . mamy dwa problemy do pokonania jeden to złomiarze z SLD, PO, PSL, SP i RP i nowo powstałe "projekty" a drugi to ogłupione społeczeństwo nie rozumiejące co się wokół niego dzieje .Dlatego Ci z nas którzy z pełna ostrością widzą rzeczywistość zobowiązani są do AK-tywności jeżeli mamy funkcjonować jeszcze jako państwo Polskie . Czekanie na budzenie lemingów jest stratą czasu a na pytanie „ Co robić?” trzeba nam wzorując się na marszałku „ Lać kurwy i złodziei” . Okradają nas od 23 lat z małą przerwą na rządy Pana Olszewskiego i Kaczyńskiego a motłoch daje sobie wbijać kolejne bajki o tym jak będzie fajnie a oni będą tacy europejscy .Idea Rózy Luksemburg jest właśnie wcielana w życie na Cyprze  czyli UE zaj..bała właśnie 6 miliardów Euro na cele euro kołchozu . Ten POciąg  dzięki debilom  które głosowały na PO zmierza właśnie w tym kierunku gdzie czekają już zmutowani Stalin I Lenin ale za to  w garniturach i wnykami na idiotów z hasłem” Witamy Was „ by po wejściu odczytać „ Mamy was”. Do grona złomiarzy ma zamiar dołączyć funkcjonariusz związkowy Duda , który zgodził się na OFE ( kradną na potęgę) , zgodził się na 67 lat pracy , atakuje pracodawców gdzie podatki płacone przez pracodawcę za pracownika do budżetu  są opodatkowane jak wóda albo heroina . o tym funkcjonariusz związkowy nie pamięta .Reszta tych z górnej półki funkcjonariuszy żeruje na systemie i korzysta z praw świętych krów pasionych przez złomiarzy dla świętego spokoju . Grajek od JOW-ów chce wprowadzać w niewyedukowanym i zastraszonym utratą pracy społeczeństwie demokracje z której nie potrafią skorzystać a ze strachu baliby się z niej skorzystać .Znowu złomiarze dysponujący kasą zdobędą miejsca jako „wybrańcy” narodu za butelkę wina i kilogram kiełbasy . Nie ma wyjścia bo to już nie dzwonki dzwonią ale  Dzwon Zygmunta bije na trwogę a cały ten Pociąg zmierza ku katastrofie .Tu już nie ma czasu na pytania , na dyskusje ….  Trzeba nam oderwać złomiarzy od koryta i zacząc budować nowa drogę , Polską drogę . Na przekór wszystkim , wbrew wszystkim lecz dla dobra wszystkich Polaków!!!
 
Pociąg z lokomotywą jak Polska ... ograbiony przez Komunistycznych  i postkomunistycznych złomiarzy

Takie tory zbudował  dla Polski Balcerowicz , Wałęsa, Kwaśniewski, Tusk , Miler

Plan Balcerowicza I jego mapa drogowa zrealizowana na polecenie obcych państw I koncernów narodowych

Tak wygląda podróż do  Unii monetarnej z Euro na czele

A taki czeka nas Koniec Podróży , marzeń o europie i „fajnych” europolakach

dlatego ta dziewczyna ma racje gdy mówi:

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

18-03-2013 [22:14] - bolesław | Link:

Taka mała ta dziewczynka a taka mądra.
Wie kto jest złodziejem. Miejsce złodziei
jest w więzieniu.Obawiam się, że mamy ich
za mało. Po przejęciu władzy w pierwszej
kolejności trzeba będzie PObudować nowe.
Pozdrówka,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

18-03-2013 [22:34] - kat | Link:

i takich dziewczynek nam trzeba....pozdrówka

Obrazek użytkownika marekagryppa

18-03-2013 [23:11] - marekagryppa | Link:

Kacie jak zwyle jestem z tobą .Do zobaczenia 10.04.
I nowe hasło -"Chcemy premiera a nie frajera"

Obrazek użytkownika kat

19-03-2013 [09:34] - kat | Link:

pozdrówka i do zobaczenia

Obrazek użytkownika Farson

19-03-2013 [09:39] - Farson | Link:

Przestanmy wreszcie bredzic o przestrzeganiu praw demokracji. Gdzie oni mieli demokracje obalajac rzad premiera Olszewskiego ? Kiedy prawica wreszcie zrozumie ze z nimi normalnymi metodami wygrac nie mozna poniewaz to zwykle zule i przestepcy. Ich moze tylko zmiesc ulica i do tego nalezy dazyc i do tego nawolywac.