|
|
Jasne, wszyscy tego chcemy.
Tylko, że najpierw musimy zdobyć silną władzę.
Podkreślam - silną.
Jesienne, sfałszowane wybory regionalne wygrał przecież PiS. Lecz ta wygrana nie była silna i nic się… |
|
|
Wniosek z tego co napisałeś może być tylko jeden - to potężna operacja cywilizacyjna mająca na celu zmienić mentalność narodu. To się pięknie w pisuje w idee lewactwa i neoliberalizmu. Czyli, tak,… |
|
|
Zadanie postawiono - zgoda.
Tylko po co? |
|
|
Pani Tereniu
A u władzy? Też parę typowo polskich - Kopacz, Palikot, Koziej. Ja rozumię, że to raczej nadane nazwiska włościańskie. Choć najczęściej nadawano najprościej - Środa, Piątek, Kwiecień,… |
|
|
Cóż jeszcze ja mogę dodać?!
Pełna racja! WSZYSCY WON! napisałem już chyba tysiąc razy.
Pozdrawiam |
|
|
Test na wyrafinowanie.
1. Wolisz klasyczny obraz "jeleń na rykowisku", czy może bardziej podoba ci się prymitywny nikifor?
2. Czy przykładasz wagę do rodzaju i czystości swoich butów?
3. (Dla… |
|
|
To może ja jestem nieco staroświecki?
Nie cierpię na przykład łoł!, dżizas, rewelka, ziomal, jes,jes,jes, narracja i Komorowski - hrabia.
Tutaj więcej o tym:
klubdyletantow.blogspot.com
Hasło:… |
|
|
To może ja jestem nieco staroświecki?
Nie cierpię na przykład łoł!, dżizas, rewelka, ziomal, jes,jes,jes, narracja i Komorowski - hrabia.
Tutaj więcej o tym:
klubdyletantow.blogspot.com
Hasło:… |