Powiatowa kópa bulu

Jeszcze nie wiadomo, co dla sukcesu reelekcji Bronisława Marii nagrali wspólnie Krul TVN i sam Krul Bul we własnej osobie ale od dawna wiadomo co ich łączy  – nurzanie w ekskrementach polskich symboli narodowych.  Pierwszy wetknął na antenie tv polską flagę w psie gówno, drugi wetknął czekoladową podobiznę polskiego orła białego z godła Rzeczpospolitej w gówno nieznanego pochodzenia.
A poza tym ten drugi – pełniąc od 5 lat urząd Prezydenta RP, nurza Polskę w odmętach szaleństwa buraka, który porównany do malpy z brzytwą, świetnie wypełnia rolę obu.
To raz.
Dwa – Krula TVN i Krula Bula  łączy awangardyzm. W sferach celebryckich zwany  jest „artystycznym ekscentryzmem”, w sferach zwykłych obywateli  popularnie zwany buractwem, a w psychiatrii – schizofrenią. 
 
...I to właściwie by było na tyle !
Jak mawiał sławny profesor mniemanologii stosowanej, niezapomniany Jan Tadeusz Stanisławski.
 
PS. ...Tragizm zaczyna się tam gdzie śmieszność staje się na tyle niebezpiecznie śmieszna, że trupy same zaczynają wypadać nawet z trumny...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-05-2015 [05:40] - jazgdyni | Link:

Witaj contesso

Już wiemy o czym sobie dwóch znanych intelektualistów dyskutowało. Wiewiórki "wyciekły" Bula na kanapie.

http://wpolityce.pl/polityka/2...

Uściski

Obrazek użytkownika Lektor

16-05-2015 [10:50] - Lektor | Link:

Panie Mario Komorowski pseudonim „Litwin”– pana czas już minął !!! Pan obnażyłeś swoje oblicze wystarczająco dokładnie. Niech pan pakuje manatki i nie mąci, bo jesteś pan dla Polaków (tu nie mówię o polakopodobnych osobnikach – lemingach) chory umysłowo. Ponadto pan ma nieczyste sumienie i kompromituje nasz kraj.
Idź łomie razem z tą twoją tłustą „pierwszą damą”, i z tym twoim stadem, które będzie głosować na tatusia. Weź rownież ze sobą tą twoją obrzyganą suflerkę Jowitę Kacik, specjalistkę od manipulacji, która dyryguje panem niczym jakąś małpą. Zabierz pan także także szoguna Kozieja i najlepszego doradcę pod słońcem Nałęcza.
Polacy mają was dosyć ! My Polacy mówimy panu – W O N !!!

P.S. Panu się zgody pomyliły ! Pan ma zgodę ze swoją partią i rządem, a niezgodę ze
społeczeństwem. Ponadto ci wszyscy żałośni dziennikarze, aktorzy, "autorytety"- u żłobu władzy, sprzedający się za etaty, medale, nagrody, granty. Wy jesteżcie obrzydliwi !!!

Ponieważ borykamy się z antypolskim układem (PO, PSL i Komoruski) i nową wersją PRL-u, życzę wszystkim Polakom, a szczególnie chrześcijanom, by pomogli obecnej władzy odejść , a dobro i bezpieczeństwo Polski wzięli w swoje ręce !