Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Minister obrony Komorowski kupuje dla armii dzidy w Burkina

jazgdyni, 18.05.2015
 
Polska armia - docelowy ideał Komorowskiego
Lada moment wypłyną na światło dzienne materiały na temat lewych geszeftów z zakupami broni, jakie się działy w polskiej armii, gdy kandydat Komorowski był wielokrotnym ministrem obrony.
 
Wprawdzie, choć nie jestem całkiem pewien, nie kupowali kolesie przyjaciela Palikota, pana BK, proc i łuków, ale poza tym, brali każdy chłam i złom, na którym można było uskubać choćby złotówkę do kieszeni.
 
Pan BK (piszę już tak na wszelki wypadek), jak wkrótce doniosą wiewiórki i kuny, był OSOBIŚCIE zaangażowany w paskudne procedery.
 
Czy jawny, chamski przekręt w zakupie francuskiego helikoptera, który jako jedyny wywodzi się z cywilnej konstrukcji, nie pachnie tym samym smrodem, bezczelnego geszefciarstwa i korupcji?
 
Grosz do grosza, a będzie kokosza, jak mówią specjaliści od mazowieckich kur.
 
Przypominam jednocześnie po raz setny:
- Jeśli Romuald Szeremietiew okaże się niewinny – odejdę z polityki. Jako człowiek honoru nie mógłbym się zachować inaczej.
Powiedział Bronisław Komorowski, człowiek honoru, hrabia, a jakże, herbu tutki.
I co?
- W 2010 roku Romuald Szeremietiew został uniewinniony ze wszystkich zarzutów, które mu postawiono. Sąd orzekł, że to nie on a ówczesny minister Bronisław Komorowski odpowiadał za ochronę tajemnicy w resorcie obrony. Bronisław Komorowski nadal jest prezydentem.
 
Panie prezydencie Komorowski! A może BK, jak afera z zakupami nabierze rozpędu, czy ma pan jakiekolwiek pojęcie, co to jest honor i godność?
Nie? Jakoś się nie dziwię.
 
My partyzanci prawdy, bojówki walki z reżimem, szykujmy klawiatury, modemy, powielacze i kserokopiarki i bierzmy się jutro, lub pojutrze za aferę Nr. 1147 bolszewickiej i zbójnickiej Polski, która z małymi przerwami nastała po 1989 roku.
 
Tym razem to afera obecnego kandydata na prezydenta, pana Bronisława Komorowskiego. Zapewniam, gorsza niż podpalenie ruskiej budki przed ambasadą na polecenie ex-ministra Sienkiewicza.
 
 
.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 4120
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.05.2015 08:17

Panie Januszu, Proszę spojrzeć na listę notek. Rzuca się w oczy, że do większości tych notek nie dodano ani jednego komentarza. Co się stało? Co Pan o tym sądzi? Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Pasierbiewicz
jazgdyni

jazgdyni

19.05.2015 15:01

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na Panie Januszu, Proszę

Nie wiem Panie Krzysztofie ???!!! Trzeba by się zapytać administracji. Pzdr
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

19.05.2015 08:51

Komorowski stracił zdolnść honorową! Debatowanie z nim jest zbędne ;-)
jazgdyni

jazgdyni

19.05.2015 15:02

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Komorowski stracił zdolnść

No nie !!! Ale walnąłeś ! Żeby stracić zdolność honorową najpierw trzeba ją mieć. Burak z czworaków zazwyczaj nie ma jej nigdy!
jazgdyni
Nazwa bloga:
Żadnej bieżączki i propagandy
Zawód:
inżynier elektronik, oficer ETO (statki offshore), obecnie zasłużenie odpoczywa
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 158
Liczba wyświetleń: 8,965,250
Liczba komentarzy: 32,614

Ostatnie wpisy blogera

  • Jeszcze nie pękłem Na razie mam dosyć
  • Czyżby wreszcie? Budowa IV RP start!
  • Boski nekar – eliksir życia

Moje ostatnie komentarze

  • Swój typowy łykend rozpoczynasz? Uważaj na słońce. Mocniej działa niż łyk.
  • Też uważam, że nasze świadome mózgi są tylko terminalami. A jedynym głównym serwerem jest cały kwantowy Kosmos.PS. Dopiero zaczęliśmy ledwie czaić czym jest świat kwantów.
  • @madaTo szczytne, że bronisz reputację PiSu. Ja też ich nie atakuję. Ale niestety już powstał standard, że zarówno te partie i ci politycy, to już zardzewiały eksponat. Wszyscy - PO, PSL, PiS,…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • PROWOKATOR
  • Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
  • Mafia powstała w Trójmieście. Tak, jak obecny rząd.

Ostatnio komentowane

  • spike, Zapomniałem o mojej "wisience", chyba najciekawsza jest teoria spłatania kwantowego, to lepsze od flogistonu itp. tak wiele tłumaczy, tylko że niczego nie potwierdza, może szkoda ?
  • spike, Słucham wielu fizyków którzy prawie wszystko tłumaczą fizyką kwantową, która stała się współczesnym flogistonem, jak czarna materia, czy kamieniem filozoficznym, tymi pojęciami też tłumaczono to…
  • tricolour, Bardzo trafna obserwacja - iść w fizykę kwantową gdy się nie rozumie i nie umie wyjaśnić. A może subkwantowo spolaryzowaną? Nie bądźmy tacy skromni...

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności