|
|
Fachowiec związany z armią powiedział mi:
- plany podobne do mojego były rozważane już w zeszłym roku, ale odrzucono je;
- odrzucono je przede wszystkim ze względu na brak siły bojowej. Oddziały… |
|
|
Gdyby co:
niezalezna.pl |
|
|
Jak już wspomniałem poparcie społeczeństwa może być co najwyżej tragikomiczne, jak demonstracje KODu, czy czarne czarownice. I powtórzę, fatalnym pociągnięciem było tworzenie samorządów… |
|
|
Nigdy nie należy być nieostrożnym wobec wariatów. Szczególnie, jak mają wieś za sobą. Gdyby Boluś nie czuł wsparcia i siły, to by tak nie fikał.
To stary kozioł, który jeszcze może tryknąć. |
|
|
Zgadzam się co do zagrożeń.
W chwili obecnej najważniejsze są trzy fronty walki:
- samorządy terytorialne. Osobiście uważam, ze ich wprowadzenie w tak wczesnym stadium budowania demokracji, to duży… |
|
|
Nawet, jeżeli JK jest niedostatecznie ostrożny, to wreszcie wokół ma ludzi, którzy zrobią wszystko, by włos mu z głowy nie spadł.Chociaż... Kennedy'ego zastrzelił snajper z kilkuset metrów, a jak… |
|
|
Otóż ja osobiście też jestem przekonany, że III RP i wszyscy szubrawcy z nią związani przeszli już ostatecznie do śmietnika historii. Ale wściekłe psy, przed ostatecznym rozwiązaniem, kąsają i wyją… |
|
|
Panie Krzysztofie!
Rzadko się zdarza byśmy nie myśleli i rozumowali podobnie. Widocznie cechuje nas ta żelazna, inżynierska logika.
I widzimy to, czego wielu nie zauważa.
Serdeczności. |
|
|
Zastanawiający jest również fakt, że w Smoleńsku zginęli wszyscy na pokładzie. Takie żniwo jest zazwyczaj, gdy destrukcja samolotu nastąpiła na dużej wysokości. Natomiast w katastrofak przyziemnych,… |
|
|
Jestem całkowicie za takimi rozwiązaniami.
Tylko... nie ma społecznego klimatu do przeprowadzenia nieformalnego utworzenia konstytuanty. Każda taka próba, czy to referendalna, czy inna, oprócz… |
|
|
Witam
Przekonany jestem, że Dobry Pan jest po naszej stronie. Przecież walczymy z grzesznikami. Często ciężkimi grzesznikami.
Pozdrawiam |
|
|
Eee tam. Gotowy scenariusz. Najgorszy jest ten, którego nie znamy. Spodziewał się ktoś, albo rozważał Smoleńsk?
Jak dyskutowałem poniżej, jest silny powód, który ich mocno trzyma w ryzach: - w… |
|
|
Otóż to.
Silimy się na różne eufemizmy - przeciwnicy, opozycja, itp, a to jest po prostu wróg. Tak właśnie należy rozumieć określenie "opozycja totalna". I to oni wypowiedzieli wojnę. Widzimy, że… |
|
|
O tak, też jestem przekonany, że od samego początku sztab wiernych III RP, odrzucając wyniki wyborów, rozważa wszelkie możliwości ponownego przejęcia władzy. A znając moralność i praworządność tych… |
|
|
Cenna uwaga. Faktycznie, nieudany pucz otworzyłby "dobrej zmianie" drogę do działań na sposób Erdogana.
Więc najprawdopodobniej obie strony bardzo skrupulatnie szacują swoje szanse na taki rozwój… |
|
|
Tak, znam ten wywiad. I uważam gen. Polko za szczerego patriotę. I jego zadaniem jest także uspokajać i wpływać na nastroje. Co nie znaczy, że zakonspirowana banda debili i trepów knuje i marzy.… |